BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 19:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [730i] Kwestia języka ;) - problem żółtodzioba w krainie BMW
PostNapisane: 10 września 2007, 14:49 
W mojej rodzinie pojawiło sie kolejne odremontowane cacko - BMW 730i z '89 (niewiele młodszy ode mnie ;) ) niestety, mamy z tatą problem językowy - samochód radośnie gada do nas po niemiecku.. Poważnie mówiąc, zazwyczaj nie mamy pojęcia, co oznaczają pojawiające się na wyswietlaczu komendy. Sa to komunikaty tak szybkie, że ciężko nawet toto zapisać poprawnie, nie mówiąc o znalezieniu potem tłumaczenia w necie.
Tutaj pojawia się moje pytanie - skąd wziąć słownik/podrecznik/publikację branżową, w której znajdę tłumaczenia? Ktośtam kiedyś proponował mi sprowadzenie tłumaczonej instrukcji, ale a) - nie na polski.. b) - za jakieś 200zł, więc oferta generalnie niezbyt ciekawa. Istnieją inne możliwości?
Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc ;)
Pozdrawiam,
three


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 września 2007, 17:42 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 2213
Lokalizacja: 3CiTy
Moje BMW: e39
Kod silnika: m57
witam
po pierwsze instrukcja, po drugie nie wiem moze sie myle ale ja w mojej 5er pierwsze co zrobilem to jezyk angielski, na 100% w Waszej 7 tez sie uda :ok:

pozdrawiam

_________________
Bayerische Motoren Werke...
MĂłj byÂły Is-ik
Chcesz kupiĂŚ zadbane e39?? -> Moja 528i

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 września 2007, 19:43 
Offline
Uzależniony od forum :)

Posty: 5925
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
na zegarach masz dwa przyciski.wloz kluczyk do stacyjki,przekrec na 1 pozycje i wcisnij prawy przycisk ok. 10 sekund i jezyk zmieni sie na inny i puszczasz przycisk.jest do wyboru kilka wiec cos mozna wybrac zawsze.a co do komunikatow to jak sie pojawiaja to wystarczy wlasnie wcisnac prawy przycisk zeby je przywolac ponownie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 września 2007, 21:07 
Jeśli to rzeczywiście aż takie proste to upsss.. :zawstydzony: No ale nic, człowiek się uczy na błędach. ;) Jutro spróbuję zastosować w praktyce i zobaczymy, czy podziała..
Dzięki!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lutego 2008, 21:02 
Offline
Forumowicz

Posty: 218
Lokalizacja: SZCZECIN
http://www.allegro.pl/item305782764_bmw ... _z_bc.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 102 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL