BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 03:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [Exx] zabezpieczenie mechaniczne przed kradzieza
PostNapisane: 30 września 2007, 17:17 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 199
Lokalizacja: malopolska
witam. chcialem Was zapytac co byscie mi polecili (jak w temacie) blokada skrzyni biegow ?, moze dyby na pedala ? nosze sie z zamiarem zalorzenia jakiegos dodatkowego zabezpieczenia. bylo by super jak byscie polecili mi jakis zaklad; krakow lub slask. pozdrawiam

_________________
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19849


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2007, 23:24 
ja bym polecił.... jakiś patent, bez którego nie uruchomisz silnika związanego z elektroniką. nie będę mówił jak jest u mnie :hyhy: ale w porównaniu do blokady skrzyni jakimś bolcem znacznie bardziej wygodne, bo nie ma dylematu, czy teraz uaktywnic blokadę, czy to jest wystarczająco bezpieczne miejsce itd. bez znajomości odpowiedniego motywu nidyrydy :]

...nie myślałeś o tym :> ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2007, 07:57 
Offline
Pierwsze kroki

Wiek: 45
Posty: 20
Lokalizacja: .: Jaworzno City :.
Moje BMW: E32
Kod silnika: M60B30
skoro pisze o dodatkowym to pewnie elektroniczne juz ma. w autach tylnionapedowych gdzie skrzynia jest pod autem montaz blokady ma sens, bo przewaznie blokuje sie lewarek , w wiekszosci aut ze skrzynia pod autem lewarek jest trwale zamocowany ze skrzynia. w autach przednionapedowych jest to bez sensu, bo skrzynia jest z przodu a lewarek przewaznie polaczony jest za pomoca linek ze skrzynia. nawet jak jest blokada to lewarka a ni eskrzyni. zlodzieje radza sobie tak , ze jedna linke zdejmuja ze skrzyni, recznie wbijaja 2 lub 3 bieg i jada.

zblokad ktore wymieniles, czyli blokada pedalow, kierownicy , najbezpieczniejsze sa polskie zabezpieczenia mechaniczne , ale takie w ktorych calosc jest chowana np bolec wciskany, chodzi o to zeby nie mozna bylo potraktowac zewnetrznych elementow np cieklym azotem. wiec musi to byc blokada skrzyni a nie lewarka, widoczna na zewnatrz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2007, 13:13 
flash napisał(a):
skoro pisze o dodatkowym to pewnie elektroniczne juz ma.


nie mówię o konwencjonalnych sposobach.. zwykłych alarmach etc. :hyhy:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2007, 14:29 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 172
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E32 750iL, X1
Kod silnika: M70B50
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=103686
Każde zabezpieczenie jest do zniszczenia/obejścia, to tylko kwestia czasu. Blokada skrzyni ma tą zaletę, że nie da się pod nią podpiąć komputera i w 3 sekundy unicestwić. Mojemu znajomemu dzięki blokadzie skrzyni nie ukradli auta, a "tylko" rozwalili pół wnętrza.

_________________
pozdrawiam
qba


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2007, 14:53 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 165
Lokalizacja: Tarnobrzeg/RzeszĂłw
Czarny_simr napisał(a):
flash napisał(a):
skoro pisze o dodatkowym to pewnie elektroniczne juz ma.


nie mówię o konwencjonalnych sposobach.. zwykłych alarmach etc. :hyhy:


Wysuwa się klawiatruka i hasło wprowadzasz? ;) Czy czytnik lini papilarnych na kierownicy? :D

_________________
..fura jest po to Âżeby w oczy kuÂła...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 października 2007, 14:57 
są różne patenty :hyhy:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lutego 2008, 08:09 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Lokalizacja: Polska
BULLOCK, BULLOCK, i tylko BULLOCK

Czyli dyby na pedały bez względu jaką masz elektronikę.
Ja mam już od 3 lat. Moja rodzinka też już kupiła bo jakiś gość pomyślał i tym handluje w Polsce.
http://www.bullock.com.pl
Kiedyś te blokady tylko można było z zagranicy ściągać. Raz czy dwa trafiły się w MAKRO czy Selgrosie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lutego 2008, 19:10 
Offline
Forumowicz

Posty: 440
Lokalizacja: Żary
Moje BMW: E34 i E36
Kod silnika: M60 i M50
na bullocka tez sa sposoby :hyhy: nozyce do drutu i cyk cyk pedaly kupilem kiedys auto z przetargu po takiej wlasnie akcji... szkoda sosu na te wszystkie pedalowki i kierowniczki tylko szpila w tunel z mechaniki ale ja polecam elektronike. i robie taka ze i kompem nie ma co robic. pstryczek elektryczek i nie do wziecia... no chyba ze na line...ale coz...to juz inny temat.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lutego 2008, 17:38 
Offline
Forumowicz

Posty: 440
Lokalizacja: Żyrardów
Moje BMW: E30 sedan
Kod silnika: M40B16
Jak się uprą to i tak wezmą... Na lawetę...

Ale jesli chodzi o zabezpieczenie to tylko elektroniczne. I nie tyle standardowe do kupna gdzies w sklepach immo i takietam bo to jest najprostsze do obejscia. Każdy moze to kupic i kombinowac az dojdzie, zreszta wystarczy odnalezc modul i zewrzec przekaznik i odjezdzamy autem. Najlepsze sa patenty własne :hyhy:

_________________
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wulkanizacja
607 275 281


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2008, 07:59 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Lokalizacja: Polska
eagle napisał(a):
na bullocka tez sa sposoby :hyhy: nozyce do drutu i cyk cyk pedaly kupilem kiedys auto z przetargu po takiej wlasnie akcji... szkoda sosu na te wszystkie pedalowki i kierowniczki tylko szpila w tunel z mechaniki ale ja polecam elektronike. i robie taka ze i kompem nie ma co robic. pstryczek elektryczek i nie do wziecia... no chyba ze na line...ale coz...to juz inny temat.

Cyk , cyk to się dzieciom włoski obcina. Chyba mylisz Bullocka z blokadami za max.50,00PLN pochodące z CHRL. Do Bullocka bez flexa nie podchodź. I to się namęczysz bo stop jest tak zrobiony, że podczas cięcia się zaciska. Mało tego wytwarza tak wysoki płomień, że spalisz samochód lub się poparzysz prędzej niż przetniesz. Poczytaj kolego dowiesz sie więcej o dzisiajszych materiałach i technologiach. Dla mnie dobra blokada to taka, która nie pozwoli dać się rozwalić w 10 minut. A Bullocka fachowcy rozwalanją w 17min http://www.bullock.it/en/pdf/test_com.pdf mi to wystarcza. Pewnie, że nie ma idealnych rozwiązań jak się złodziej uprze to i z garażam ci furę ukradnie. moim zdaniem niech się s.. przynajmniej pomęczy jak już brykę skubnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2008, 11:20 
Offline
Forumowicz

Posty: 440
Lokalizacja: Żyrardów
Moje BMW: E30 sedan
Kod silnika: M40B16
Ale rozumiem ze on blokuje pedaly tak jak są czyli w gorze tak? To na upartego to auto odpalisz na biegu i jak umiesz jezdzic bez sprzegla to biegi bedziesz zmienial bez wiekszych problemow. Wyhamujesz ręcznym ;)

_________________
Mechanika pojazdowa, diagnostyka komputerowa, wulkanizacja
607 275 281


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2008, 14:39 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Blokada Niedzwiedź na skrzynie biegow http://www.niedzwiedz-lock.pl/blokada.php

W jakiej cenie jest BULLOCK?

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lutego 2008, 20:49 
Offline
Forumowicz

Posty: 440
Lokalizacja: Żary
Moje BMW: E34 i E36
Kod silnika: M60 i M50
MAC's napisał(a):
eagle napisał(a):
na bullocka tez sa sposoby :hyhy: nozyce do drutu i cyk cyk pedaly kupilem kiedys auto z przetargu po takiej wlasnie akcji... szkoda sosu na te wszystkie pedalowki i kierowniczki tylko szpila w tunel z mechaniki ale ja polecam elektronike. i robie taka ze i kompem nie ma co robic. pstryczek elektryczek i nie do wziecia... no chyba ze na line...ale coz...to juz inny temat.

Cyk , cyk to się dzieciom włoski obcina. Chyba mylisz Bullocka z blokadami za max.50,00PLN pochodące z CHRL. Do Bullocka bez flexa nie podchodź. I to się namęczysz bo stop jest tak zrobiony, że podczas cięcia się zaciska. Mało tego wytwarza tak wysoki płomień, że spalisz samochód lub się poparzysz prędzej niż przetniesz. Poczytaj kolego dowiesz sie więcej o dzisiajszych materiałach i technologiach. Dla mnie dobra blokada to taka, która nie pozwoli dać się rozwalić w 10 minut. A Bullocka fachowcy rozwalanją w 17min http://www.bullock.it/en/pdf/test_com.pdf mi to wystarcza. Pewnie, że nie ma idealnych rozwiązań jak się złodziej uprze to i z garażam ci furę ukradnie. moim zdaniem niech się s.. przynajmniej pomęczy jak już brykę skubnie.

nie chodzilo mi o ciecie bull locka tylko pedalow.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL