BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 5 czerwca 2024, 07:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] Wymieniona półośka i ukręcił się w niej przegub
PostNapisane: 16 kwietnia 2008, 15:46 
Offline
Forumowicz

Posty: 471
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e90
Kod silnika: N52B30
Witam, miałem ostatnio przykry incydent uderzyłem w krawężnik krzywiąc wachacze i rozwalając przegub zewnętrzny, kupiłem wszystko na używkach dziś miał mechanik skończyć to składać i dzwoni do mnie przed chwilą i mówi że ta półośka którą kupiłem na używce się ukręciła zaraz jak ruszył, od razu na pierwszym metrze, to znaczy on nie zaglądnął jeszcze dokładnie co się stało bo już wjechał innym autem na kanał ale mówi że zaglądnął pod spód i półoś się obraca a auto nie jedzie. Czy to możliwe że poleciał przegub tak sam od siebie zaraz po założeniu czy może mechanik coś poskładał nie tak i ukręcił przegub czy może coś innego się jeszcze stało? Dzwoniłem do faceta co od niego kupiłem półośkę mówi że tym autem z którego wymontował półoś przyjechał z włoch i że półośka była dobra,nic nie lała itd. Coś czuję że teraz wszyscy będą się wymigiwać od odpowiedzialności a taka półoś kosztuje 400zł, co sądzicie o tej sytuacji?

Cytuj:
Nowa używana półośka i od razu się ukręciła:(


Tytułuj tematy zgodnie z ustalonymi ZASADMI.
Zapoznaj się z nimi jeśli chcesz uniknąć ostrzeżenia

robertbmw

_________________
Obrazek

Nowe zdjęcia w galerii strona 3 viewtopic.php?f=6&t=95828&p=1133382#p1133382


Ostatnio edytowano 20 kwietnia 2008, 12:44 przez -grzechu-, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] Nowa używana półośka i od razu się ukręciła:(
PostNapisane: 16 kwietnia 2008, 16:08 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
-grzechu- napisał(a):
Witam, miałem ostatnio przykry incydent uderzyłem w krawężnik krzywiąc wachacze i rozwalając przegub zewnętrzny, kupiłem wszystko na używkach dziś miał mechanik skończyć to składać i dzwoni do mnie przed chwilą i mówi że ta półośka którą kupiłem na używce się ukręciła zaraz jak ruszył, od razu na pierwszym metrze, to znaczy on nie zaglądnął jeszcze dokładnie co się stało bo już wjechał innym autem na kanał ale mówi że zaglądnął pod spód i półoś się obraca a auto nie jedzie. Czy to możliwe że poleciał przegub tak sam od siebie zaraz po założeniu czy może mechanik coś poskładał nie tak i ukręcił przegub czy może coś innego się jeszcze stało? Dzwoniłem do faceta co od niego kupiłem półośkę mówi że tym autem z którego wymontował półoś przyjechał z włoch i że półośka była dobra,nic nie lała itd. Coś czuję że teraz wszyscy będą się wymigiwać od odpowiedzialności a taka półoś kosztuje 400zł, co sądzicie o tej sytuacji?


Ciężko powiedziec kto ściemnia... Ja bym niewiedzę mechanika obstawiał ? To serwis specjalizujący się w BMW czy zwykły ogólny mechanik ?

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2008, 16:11 
Offline
Forumowicz

Posty: 471
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e90
Kod silnika: N52B30
Ten mechanik specjalizuje się w we francuskich autach (miałem kiedyś lagunę i u niego robiłem i tak już zostało)

Tylko kwestia czy on tam czegoś niedokręcił i dlatego koło się nie kręci a półośka tak poprawi to i będzie ok, czy poprostu coś tam było zblokowane i się przegub ukręcił i jestem w plecy 400zł bo oczywiście teraz każdy powie to nie ja:(

_________________
Obrazek

Nowe zdjęcia w galerii strona 3 viewtopic.php?f=6&t=95828&p=1133382#p1133382


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2008, 16:15 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
-grzechu- napisał(a):
Ten mechanik specjalizuje się w we francuskich autach (miałem kiedyś lagunę i u niego robiłem i tak już zostało)

Tylko kwestia czy on tam czegoś niedokręcił i dlatego koło się nie kręci a półośka tak poprawi to i będzie ok, czy poprostu coś tam było zblokowane i się przegub ukręcił i jestem w plecy 400zł bo oczywiście teraz każdy powie to nie ja:(


Trzeba czekac na diagnozę mechanika ! Od kogo to kupowałeś ktoś zaufany ?

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2008, 16:30 
Offline
Forumowicz

Posty: 471
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e90
Kod silnika: N52B30
Nie to był przypadkowy handlarz więc na zwrot nie ma co liczyć zresztą jak do niego zadzwoniłem i po rozmowie widać było że nie ma opcji na żadne negocjacje...

_________________
Obrazek

Nowe zdjęcia w galerii strona 3 viewtopic.php?f=6&t=95828&p=1133382#p1133382


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2008, 08:07 
Offline
Forumowicz

Posty: 471
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: e90
Kod silnika: N52B30
Półośka okazała się przełamana na pół część pęknięć wyglądała na stare więc facet na używce musiał uwzględnić reklamacje, dał drugą-mam nadzieję lepszą.
pozdrawiam

_________________
Obrazek

Nowe zdjęcia w galerii strona 3 viewtopic.php?f=6&t=95828&p=1133382#p1133382


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL