BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 10:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Rozsadne,dobre a w miare tanie opony letnie.
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 22:57 
Witajcie jak w temacie planuje zmienic opony koszt nie wiekszy niz 200 zl za sztuke a najlepiej jak najtaniej ale nie kosztem jakosci. Czyli im taniej tym lepiej ale wiem ze sie da kupic w miare tanie opony a dobre rozumiecie. Ekonomia. Jakie modele polecacie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2007, 23:10 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
Ziemniak1989, polecam BF Goodrich g-force profiler , naprawdę super oponki za super cenę .

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2007, 09:26 
Offline
Forumowicz

Wiek: 35
Posty: 474
Lokalizacja: WisÂła
Moje BMW: 323ti
Kod silnika: M52B25
Ja mam Dunlop 2000 sport, jest to dość twrda opna, duzo wytrzymuje, jest dosc droga ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz i ta oponke w rozsadnej cenie.

_________________
Looknij Na Mojego Compacta 323ti M-Technic

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2007, 10:09 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
biały napisał(a):
Ziemniak1989, polecam BF Goodrich g-force profiler , naprawdę super oponki za super cenę .


Ale to już prawie 250zł za sztukę i ciężko będzie coś taniej znaleźć...


Cytuj:
BoxX Ja mam Dunlop 2000 sport, jest to dość twarda opona, duzo wytrzymuje, jest dosc droga ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz i ta oponke w rozsadnej cenie.


Mógłby szukać do usranej śmierci i by nie znalazł bo w tym rozmiarze niema takiej opony.


Ja ostatnio kupowałem w tym rozmiarze Yokohamy A-Drive do Astary II i całkiem przyjemnie się na nich śmiga bdb hamowanie i świetna przyczepność na mokrym asfalcie ! Aż byłem w szoku :zdziwko: W największe ulewy start z wysokich obrotów i ZERO ślizgania się opony... Niestety drugiego dnia jedna mi zaczęła pękać :kwasny: widocznie nie wytrzymała mocy jaką generuje szesnastozaworowa jednostka Opla :rotfl:.. Oddałem na reklamcję w poniedziałek będe wiedział co z nią dalej... Cena 199zł też tu kupowałem:

http://moto.allegro.pl/item226791590_18 ... atis_.html

Mieli też Yokohamy C-Drive już zdecydowanie bardziej usportowione (dobre miejsca w testach opon ) w cenie 220zł szt

Napewno da się z nimi dogadać żeby wysyłka była gratis albo bardzo tanio.

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL