BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 19:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie. Możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Naglosnienie bez wzmacniacza i tuby
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 12:31 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 375
Lokalizacja: pomorskie
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B25
Witam serdecznie. Od paru dni ciesze sie swoja E36 [ w koncu ;) ] i recznie wzialem sie za polerke, odkuzanie i upiekszanie w light'towym tonie. Nie za duzo ale ladnie.

Przesledzilem kilka tematow zwiazanych z tematyka audio na forum i nie znalazlem konkretnych informacji ktore mnie interesuja. Chodzi mi dokladnie o komplet typu Radio+glosniki. Bez wzmacniacza, tuby i innych udoskonalen [ przynajmniej na razie ze wzgledu na budzet ].

Na wstepie zaczne od tego ze muzyka ktora slucham to Trance i od czasu do czasu stacji radiowych. Radyjko... hmm mysle nad Blaupunktem [ cos w stylu tego, ktore proponuje ditcho 2 tematy nizej.

--->>>Radyjko<<<---

Problem mam jesli chodzi o same glosniki. Na razie nie mam zamiaru montowac zadnych 'obudow' na glosniki w przednie drzwi i w miejsca standardowych [ te male gwizdki ] wstawic cos nowego w tej srednicy ale i lepszego bo z tymi orginalnymi u mnie sprawa wyglada tak, ze od strony kierowcy glosniczek nie gra.

Co do tylnich glosnikow chcialbym abyscie pomogli mi wybrac cos do tego radyjka i do muzyki ktorej slucham. Najlepiej by bylo zeby weszly w orginalne obudowy plastikowe jakie beemka posiada z tylu po bokach, noo ewentualnie trzeba bedzie wmontowac je w polke.

Jesli chodzi o budzet, to jak wczesniej wspomnialem jest on troche ograniczony.
400zl na radyjko i mysle ze ok. 300~350 MAX na glosniki.

P.S. Nie znam sie zbytnio na tym jakiej mocy MAX moglyby byc aby nie obciazyly radyjka. Wiadomo ze radyjko to 45~50W na kanal wiec na tym sie zbytnio nie znam.

Jesli ktos moglby sie podzielic fachowa opinia i pomoc w jakikolwiek sposob bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 16:32 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
radio proponował bym Pioneera albo Clariona. obowiązkowo używane bo nowe radia w tej cenie są nic nie warte. takie moje zdanie. głośniki to hmmm chyba dobrym rozwiązaniem dla Ciebie wydają mi się Hertz`e. po tych zmaganiach zastanowimy się nad głośnikami tylnymi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 16:52 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 375
Lokalizacja: pomorskie
Moje BMW: E39
Kod silnika: M52B25
1.Hmm Hertz'e na przod i tyl?
2.Czy wydobede taki 'cieply' BASS z glosnikow 13cm [ chyba max taka srednice wloze do tych kieszeni z tylu ] Jesli nie to raczej trzeba bedzie ciac pulke.
3. Jaka max moc glosnikow na tyl na radio z wbudowanym wzmacniaczem 4x45W?

Co do radyjka to tak jak mowisz albo wybiore Pioneer'a albo Blaupunkt'a. Jeszcze zobacze.Zamierzam raczej inwestowac w nowy sprzet bo nie chce miec pozniej niemilych niespodzianek typu... jeden przycisk nie dziala, tam cos nie styka, tu sie nie swieci itp...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2007, 21:30 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1801
Lokalizacja: WrocÂław
no jak chcesz. jednak radio za 400zł to nie to samo co za 700 albo 800. do tej muzyki której słuchasz to hertz`e i pionner będą odpowiednie. niestety z 13 basu nie będzie. a w końcu nie chcesz nic zmieniać z przodu... o tylnych głośnikach na razie nie myśl, będziesz myślał jak założysz przednie i radio.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL