BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 26 kwietnia 2024, 06:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E36] Problem z LPG
PostNapisane: 5 listopada 2007, 14:23 
Offline
Forumowicz

Posty: 153
Lokalizacja: lublin
witam
czy jest może na forum jakiś fachowiec od instalacji gazowej ?
mam taki problem a mianowicie zamontowałem gaz w 325 24v gaz jest zwykły na mikserze i oczywiście strzela bo jest źle założony i to wiem ale gazownicy twierdzą że jest wszystko ok jak to oni. ale do brzegu , auto ma 192 km i barany założyli mi reduktor do 140 km ( firmy-asterix ) czyli troche za mały i dzieje sie tak że słabo jeździ a mam do kupienia 3 miesięczny reduktor BRC do 230kw i chciałeem sie dowiedzieć czy ten reduktor bedzie dobry do mojego auta (zapomniałem teraz mam blosa) czy nie bedzie za duży bo powiem szczerze że gazu to ja mam dosyć to jest ostatnie auto u mnie które jeździ na gazie :zly:
a i jeszcze jedno pytanie jakiej średnicy powinien być przewód zasilający do takiej mocy i pojemności 6 czy 8 ?

prosze o odpowiedzi poważne a nie gdybanie bo tego mam już dosyć
:zalamany: dzięki


Ostatnio edytowano 8 listopada 2007, 21:02 przez paoloz325, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 15:17 
Offline
Forumowicz

Posty: 263
Lokalizacja: Pruszcz GdaĂąski
Ja na twoim miejscu bym pojechał po prostu do innych gazownikow i ich spytal o zdanie. Tu kazdy ci powie ze głupotą było montowanie zwykłej instalacji do 2.5 24v , lepjej było wydac tysiac czy połtora wiecej na sekwencje i by smigał jak nalezy.

_________________
Zobacz moje BMW - http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=7848


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 15:36 
Offline
Forumowicz

Posty: 153
Lokalizacja: lublin
wiesz polak mondry po szkodzie
oni też mi mówili że to bedzie pięknie chodziło na zwykłym gazie że oni zeby zjedli na bmw a tu masz a jak zapytałem czego strzela to stwierdzili że to bmw i tak ma być nieźle co !!
takich fachowców to tylko podpalić
a wiesz zapłaciłem za instalacje 1700zł a sekfencja kosztuje 3500zł więc jest różnica
ale teraz wiem że na tym nie zaoszczędze :znudzony:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 16:11 
Offline
Forumowicz

Posty: 263
Lokalizacja: Pruszcz GdaĂąski
Jesli moge poradzic to zrob tak jak mowiłem. Sproboj u innych, ci u których zakładałęs to jakies papraki a nie mechanicy. Zaden ceniony gazownik nie załozył by normalnej instalacji z czystym sumieniem do bmw 2.5 24v.

Ja mam 1.8i i mam gaz zwykły ale u mnie to sie sprawdza, choc jak go kupiłem tez strzelał i wogole, znalazłem dobrego gazownika wyregulował i ustawił wszystko. Krece auto na gazie do 6300 i nie strzela.... Pozdro

P.S. U mnie sekwencja do tego modelu po zanjomosci koszt 3000 , i to taka poządna i z fajnym wskaznikiem. Moj kuzyn zamontował w audi v6 2.8 i chodzi jak marzenie:)

_________________
Zobacz moje BMW - http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=7848


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, 16:22 
Offline
Forumowicz

Posty: 153
Lokalizacja: lublin
a no właśnie w wawie nawet dzwoniłem to 3k chcą ale teraz to już niema sensu pchać pieniędzy postaram sie poszukać jeszcze jakś lepszych gazowników może coś mi poradzą


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL