BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 22:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kup Pan sobie mercedesa
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 18:37 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 507
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: e39 Mpak 2001
Kod silnika: najlepszy
http://allegro.pl/item426118986_mercede ... plarz.html

A oto link do artykułu na naszej kochanej interii na ten temat:

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 1150667,,2



:rotfl:

Swoją drogą dobry chłop miał pomysł z tym oklejeniem i podstawieniem go pod salon :hyhy:

_________________
www.loombard.pl

www.kantoor.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 19:06 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 22
Lokalizacja: MrÂągowo
Kiedyś słyszałem, że ktoś kupił 'nowy' samochód, który też korodował wręcz od razu i okazało się, że samochód ten był powypadkowy :zdziwko: A niby nówka ... Takie rzeczy to tylko w Polsce :D

Swoją drogą, kolega ojca kupił z 3 lata temu E500 z salonu i zaczęła mu rdzewieć przy tylnym kloszu po paru miesiącach :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 19:50 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 44
Posty: 3680
Lokalizacja: RFN/Warszawa/Świnoujście
Moje BMW: E38
Kod silnika: m57
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=2819
to jest prawda

ja kupilem w 2003 roku e klase z 2002r z przebiegiem 27tys.. auto od poczatku servisowane bezwypadkowe i od poczatku pase rzeczy do wymiany na gwarancji!! auto dzisiaj ma 180tys i rdzewieje na potege!!! gowno zasrane a nie samochody :kwasny:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 20:16 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1362
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Moje BMW: E 36/ E 91
Kod silnika: M40B16/ M47T2
7ka napisał(a):
auto dzisiaj ma 180tys i rdzewieje na potege!!! gowno zasrane a nie samochody


Jakis czas temu jade sobie draga a przedemna ladniutki blyszczacy Merc Vito...wiec pytam kolesia przez CB "Kolego widze ze nowka samochodzik...i nawet nie rdzewieje..." a on na to do mnie "bo tydzien temu wyszedl z lakierni"

Jak sie pozniej okazalo po rozmowie z nim na innym kanale oczywiscie ;) auto bylo w ciagu 9 miesiecy 2 razy lakierowane...i poprawaine...a wlasnie ostatnie co mial laierowane...to dach...wyskoczyly bable rdzy pod lakierem...9 miesieczne auto :zdziwko: :zdziwko:

Strasznie Merc teraz jakos zeszedl na psy z jakoscia blach...bo nie wiem co z reszta:)

_________________
POZDRAWIAM


ŁUKASZ


<<< Maszeruj albo giń... >>>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 21:55 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 4671
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: 3288888888
Moj Ojcieiec ma S-classe s400cdi z 2001 r.i tez rdza wszedzie wychodzi jak nie na klapie to na drzwiach a to an blotnikach..bedzie chyba trzeba ja nie dlugo pogonic :kwasny: ... i rozejrzec sie nad Bmw Dla Niego :super:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 22:58 
Offline
Forumowicz

Wiek: 30
Posty: 472
Lokalizacja: Trójmiasto
Moje BMW: e46 320dAT/e65 730d
Kod silnika: M47D20/M57N2D30
Brać e65 po liftingu i będzie ok :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 23:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
Miałem kolege który pracował w Holandii na przeładunku aut, z pociągów na statki i odwrotnie. Normalną rzeczą tam było że co chwile jakieś auto się zarysowało, serwisy to potem robią, a jest coś takiego że jak serwis robi to niby tak jakby tego nie było i sprzedawane są jako pełonowartościowe auta. No ale są też takie rzeczy jak słabe punkty w aucie tj w E36 maska i klapa tylna.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 23:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No trochę żenada, u mojego ojca w mondeo też rdza wyszła na potęgę w czteroletnim samochodzie, ale serwis, w ramach gwarancji, wymienił przynajmniej całe elementy na nowe...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 23:47 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
Niezłe rzeczy tu piszecie, rdzewiejąca paroletnia S-klasa....

Według mnie to sami ludzie są winni tego co się dzieje teraz.
Jak piszę, że komórka taka czy inna jest wykonana z chińskiego plastiku o zabójczo niskiej trwałości, że takiego się nie produkowało nawet przed wojną, albo piszę że w e60,e65 tragiczne są plastiki na kratkach nawiewu, czy w e46 albo e39 plastik jest bardzo kiepski,

to na forum NIKT NIE PODZIELA mojej opini.
Nikt.
Po prostu przyzwyczailiście się to gówna, i nie robi ono na Was żadnego wrażenia.
20 lat temu nikt nie kupiłby sprzętu grającego wykonanego z takich materiałów jakie są teraz obecnie wyłącznie w sklepach.
Firmy widząc brak reakcji i akceptacje posuwają się dalej obniżaniu jakości, a ludzie nic....

Dzisiaj w Fusie oglądałem drogą, paruletnią e65.
Ludzie...... to mega gówno jak ten samochód wygląda w środku po parudziesięciu tysiącach kilmetrów. To ma być BMW ?
Odechciewa się wszystkiego.
Co w takim razie dzieje sie z innymi elementami auta - blacha, mechanika etc.....

Ciekawe co teraz przyjdzie kupić ?

Przykłem sobie, że nie kupie niczego co ma na sobie choćby kawałek tego srebrnego gówna plastikowego, ani telewizora, telefonu, niczego.

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2008, 23:53 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 41
Posty: 2868
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: 530iA
Kod silnika: M54B30
sprintery z 2006 roku ktore maja po 700 tys najechane i praktycznie nic nie robione to badziew ... macie racje ... tylko ciekawe jaka inna marka może zaoferować taka żywotność ... a co do rdzy to sprinterow akurat to nie meczy a z innymi nowymi mercedesami nie mialem bliższego kontaktu

_________________
[you] luknij na moją srebrną strzałe


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 00:44 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 22
Lokalizacja: MrÂągowo
W nowym Passacie plastiki w środku też beznadziejne. Już w moim A6 C4 plastiki robią lepsze wrażenie.
Ogólnie wszystko idzie w złą stronę ...

Ale co do plastików i wykonania nowych modeli Audi, ja osobiście nie mam zastrzeżeń :hyhy:
Mam chrapkę na E65 ale myślę też o A8, a Merc odpadł już dawno :)

Jak będziecie mieli okazję to spójrzcie jak wygląda skóra w W211 po 200.000 km. Bo to co widziałem ja mnie zaszokowało. Albo ktoś naprawdę nie dbał, albo rzeczywiście to kibel straszny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 07:45 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 507
Lokalizacja: Opole
Moje BMW: e39 Mpak 2001
Kod silnika: najlepszy
Znajomy ma rocznego suzuki swifta. Jadę z nim ostatnio, wjeżdżamy we Wrocławiu na slynne kocie łby na krakowskiej....i deska rozdzielcza zaczyna tak niemiłosiernie wyć,że słuchać się nie da...był z tym w serwisie i powiedzieli,że tak być musi. A kiedy ja wjeżdżam tam swoją dwudziestojednoletnią trójeczką, słychać tylko moje konie mechaniczne....dwadzieścia lat różnicy, a komfort 100% lepszy.

_________________
www.loombard.pl

www.kantoor.pl


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 08:45 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Tego typu rzeczy to wyjątki potwierdzające regułę, że MB robi dobre auta. Wszędzie są krzaki. Problemy tego Pana wynikają nie tyle z jakości auta ale z niskiego poziomu obsługi serwisu, a to są dwie różne rzeczy.


P.S.
Kratki nawiewiu w E46/E39 są dobrej jakości.
Jaki tam ma być plastki, z domieszką złota, diamentów? Jest normalny plastk który normalnie wygląda.
Wnętrze w E65 też jest dobrej jakości.

To że każde auto można zasyfić i zużyć to wie każdy i wcale nie musi to dlugo trwać. Traktując maybacha jak roboczego woła do wożenia paszy dla bydła, również można 'zajechać'. Wtedy środek również będzie zniszczony po kilku latach, czy to zaś będzie oznaczać że maybach jest zły? Nie poprostu bydło nim mogło jeździć i dlatego tak wygląda.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 10:16 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 44
Posty: 3680
Lokalizacja: RFN/Warszawa/Świnoujście
Moje BMW: E38
Kod silnika: m57
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=2819
co do w211 to kolega ktory nie mial pojecia co kupuje kupil nie skore a cerate.. w zasadzie podobnie wyglada ale sie niszczy jak to ceratka..

dziwi mnie jedna sprawa jaka ostatnio zauwazylem w mojej nowej pracy..

pracuje teraz w firmie ktora zaklada lpg do nowych samochodow.. (gowno nie auta chevrolety koreanskie) i na tej samej hali sa skladane,sprawdzane nowe mercedesy.. mamy tez lakiernie i czesto stoja tam mercedesy - oklejone,przygotowane do lakierowania..no drzwi,maska itp.. ale czemu?? przeciez to nowe auto.. na tym elemecie juz jest lakier wiec klada nastepny nowy..wiec grubosc lakieru wzrasta.. czyli cos jest nie tak z tymi autami.. pytam kolegi ktory wstawia te auta .. i on mowi ze to jest jeden wielki szajs.. ale nie chcial powiedziec mi czemu.. mysle ze przy odrobinie %%% dowiem sie wiecej..

ja powiem tylko tyle.. ze dalo mi to grubo do myslenia.. jesli ktos z was ma taki miernik grubosci lakieru to niech pojedzie do salonu i zmierzy grubosc..

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 10:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
mój ojciec miał jeszcze do wczoraj meśka W210 nie bity a jednak rdza wychodziła w kilku miejscach na dachu, słupkach, pod klamkami, na błotnikach, na klapie, zaprawki robiliśmy juz na nim 4 razy aż w końcu z ulga ojciec pozbył sie tego druszlaka zasranego. mercedes ma gorsza blache niż polonez, czasy prawdziwych mercedesów (124, 140) juz sie dawno skończyły. podobno rdzewieją tak bo robią je ze starych żelazek :rotfl:
ale ma to swoje dobre strony bo po kilkuletnich namowach ojciec przekonał sie ze BMW to jest właśnie to :super:

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 10:50 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
Boogie napisał(a):
Niezłe rzeczy tu piszecie, rdzewiejąca paroletnia S-klasa....

Według mnie to sami ludzie są winni tego co się dzieje teraz.
Jak piszę, że komórka taka czy inna jest wykonana z chińskiego plastiku o zabójczo niskiej trwałości, że takiego się nie produkowało nawet przed wojną, albo piszę że w e60,e65 tragiczne są plastiki na kratkach nawiewu, czy w e46 albo e39 plastik jest bardzo kiepski,

to na forum NIKT NIE PODZIELA mojej opini.
Nikt.
Po prostu przyzwyczailiście się to gówna, i nie robi ono na Was żadnego wrażenia.
20 lat temu nikt nie kupiłby sprzętu grającego wykonanego z takich materiałów jakie są teraz obecnie wyłącznie w sklepach.
Firmy widząc brak reakcji i akceptacje posuwają się dalej obniżaniu jakości, a ludzie nic....

Dzisiaj w Fusie oglądałem drogą, paruletnią e65.
Ludzie...... to mega gówno jak ten samochód wygląda w środku po parudziesięciu tysiącach kilmetrów. To ma być BMW ?
Odechciewa się wszystkiego.
Co w takim razie dzieje sie z innymi elementami auta - blacha, mechanika etc.....

Ciekawe co teraz przyjdzie kupić ?

Przykłem sobie, że nie kupie niczego co ma na sobie choćby kawałek tego srebrnego gówna plastikowego, ani telewizora, telefonu, niczego.


Ja podzielam Twoja opinie , a raczej Twoje rozgoryczenie spowodowane wielkim zalewem tandety właściwie w każdej grupie produktów i usług.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 10:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8665
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Moje BMW: 535i
Kod silnika: N55
kimach napisał(a):

Jak będziecie mieli okazję to spójrzcie jak wygląda skóra w W211 po 200.000 km. Bo to co widziałem ja mnie zaszokowało. Albo ktoś naprawdę nie dbał, albo rzeczywiście to kibel straszny.


Spójrz też na podstawową skóre w nowych BMW o fakturze ceraty. Stare dobre czasy minęły. Oczywiście za dopłatą można uzyskać ładne wnętrze, ale wciąż kilka detali pozostanie na nieakceptowalnym w czasach e32 poziomie.

_________________
Darmowe rozkodowanie VIN (Polski opis):
napisz VIN na ==>> stones1@wp.pl
Problem z PW, proszę pisać na mail


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 11:01 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 12
Lokalizacja: Wawrzyszew/Beeston
Ja mam w124 E220 z 95r. i w moim egzemplarzu rdza wystepuje tylko na ratach przednich blotnikow.
Wiem ze lakier jest orginalny.
Jezeli chodzi o jakosc wykonczenia srodka to niemam zastrzerzen.
Auto ktore ma 13 lat i 200tys km w srodku wyglada jak dwulatek.
Zero jakis skrzypien, trzaskow czy tym podobnego gowna nagminnego w nowych autach.

Pozd...

_________________
. Fascination Mercedes-Benz .
. W124 E220 95r Auto .


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 11:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
u mnie w Vito z 2001 roku nie rdzewiej tylko tylna klapa, która była kiedyś robiona po stłuczce, reszta bez żadnych wyjątków na rudo :)

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2008, 13:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Moze i jakis tam plaskiczki we wnetrzu sa be. ale wole te plastiki niz rdzewiejace kilkuletnie auto ba Mercedes Benz to sie w glowie nie miesci. moja byla e39 z 97 roku mimo iz miala stluczkowa przeszlosc 0 slownie zero rdzy. a z tego co piszecie i to nie pojedyncze przypadki MB robi kupe na kolach. :dobani:

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot], kszyhu i 44 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL