BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 22:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E34] problem z elektryką po przełożeniuj silnika w 520i
PostNapisane: 16 grudnia 2008, 18:20 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Lokalizacja: JastrzĂŞbie ZdrĂłj
witam
jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumiałość
mam problem z autem (bmw 520i 24v e34) zakupiłem drugą 520 z angli bo był mi potrzebny silnik niewiedziałem, że mój stary silnik jest bez vanosa a w bmw z angli mam z vanosem pozatym w tym aucie z angli skrzynia automat u mnie manual po przełożeniu silnika fura nie chciała odpalic, po scholowaniu auta do elektryka zaczeły sie jakies postepy
auto odpaliło ale przerywało i nierówno pracował silnik, elektryk powiedział zebym mu przywiuzł komputek z tej angielskiej budy i wiazke przewodów (bmka z angli odpalała na dotyk) podczas przekładania zaginoł czujnik położenia wału nigdzie go nie moge dostac tylko mam własnie pytanie czy to przełozenie komputera z auta z automatyczna skrzynia biegów jest dobrym pomysłem czy nie za bardzo ?
pozatym bym był wdzieczny jak by ktos wyjasnił mi opis komputera siemens 5WK9 003, MS40.1, 1744597 co oznaczają poszczegulne oznaczenia, ktore to numer softu i t d.
gdzie mozna kupic wyzej wymieniony czujnik połozenia wału pod ten komputer?
ewentualnie cały osprzet potrzebny do odpalenia tego silnika?
bede wdzieczny za jakąkolwiek pomoc bo auto juz prawie rok stoi niesprawne :(
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 grudnia 2008, 18:59 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Lokalizacja: elk
witam musisz miec z tego anglika komp bo na tym starym nie bedzie chodzic bo nie miales vanosa w tym starym a i chyba jak dobrze pamietam to cala instalacjie musisz zmienic i po klopocie a czujnik od walka rozrzadu powinien byc w tamtym silniku z angli

_________________
szponek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 grudnia 2008, 14:51 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 4
Lokalizacja: JastrzĂŞbie ZdrĂłj
no tak czujnik powinien byc ale przełozyli z tego starego silnika pod stary komputer puzniej wyciagneli stary czujnik a czujnika z anglika juz nie było.teraz szukam gdzie taki kupic pod ten komputer. pozatym tantem komputer bedzie działał bez tego drugiego sterownika z automatycznej skrzyni biegów?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL