BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 kwietnia 2024, 23:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: czy warto wstawić auto do komisu????
PostNapisane: 25 lutego 2009, 20:00 
Offline
Forumowicz

Posty: 324
Lokalizacja: z MOKOTOWSKICH
siemanko mam taki mały dylemat wczoraj zadzwonił do mnie człowiek z komisu (IZAR) znajdujący sie na ul.modlińskiej 271 i zaproponował mi czy chciałbym wstawić swoje auto do nich. za wstawienie nic nie płace tylko co podpisac umowe co do kwoty jaka chce dostac za autko. tak wiec jezeli możecie mi jakos odp na mój temat będe wdzięczny bo nie wiem co robic jakos nigdy nie ufałem komisom bo wiem że tam sa niezłe przekręty,wały itp.
ale też dzieki nim mógłbym sprzedać auto duzo szybciej maja swoje metody na reklame itp.pozdro ;) o to link do ich firmy.
http://modlinska271.gratka.pl/oferta/?s ... 977406b50d

_________________
BMW E39 M52 B25
GG 5058154
UNLIMITED STREET MACHINE
DEVIL-CAR MOTORSPORT-specjalizacja BMW serwis BMW TEL 600-832-790
USŁUGI TRANSPORTOWE PRZEPROWADZKI CAŁY KRAJ DO 3,5T IVECO DAILY KONTENER


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 20:06 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 673
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e46 320d Touring '00
Znajomy prowadzi komis i ja bym tam auta nie wstawiał - chyba, że nie masz chęci/czasu szukać kupca. Jeśli auto jest w niezłym stanie to więcej dostaniesz wystawiając je choćby na otomoto. Nie będziesz też później musiał świecić oczami za kogoś kto marketingowo cofnął licznik itd.

_________________
Mała galeria trumniaka


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lutego 2009, 23:50 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 33
Lokalizacja: SÂłupsk
SPEKTER` napisał(a):
siemanko mam taki mały dylemat wczoraj zadzwonił do mnie człowiek z komisu (IZAR) znajdujący sie na ul.modlińskiej 271 i zaproponował mi czy chciałbym wstawić swoje auto do nich. za wstawienie nic nie płace tylko co podpisac umowe co do kwoty jaka chce dostac za autko. tak wiec jezeli możecie mi jakos odp na mój temat będe wdzięczny bo nie wiem co robic jakos nigdy nie ufałem komisom bo wiem że tam sa niezłe przekręty,wały itp.
ale też dzieki nim mógłbym sprzedać auto duzo szybciej maja swoje metody na reklame itp.pozdro ;) o to link do ich firmy.
http://modlinska271.gratka.pl/oferta/?s ... 977406b50d


Ej nie kumam cie przeciez ty tego auta nie kupujesz w komisie tylko je sprzedajesz, skoro dostaniesz kase taka jaka bedziesz chcial to co cie obchodzi czy on to auto sprzeda komus czy je wysle w kosmos czy zrobi na kims wala. Nie wydaje mi sie zeby komis sprzedal to auto szybciej niz ty.



Pitt_85 napisał(a):
Nie będziesz też później musiał świecić oczami za kogoś kto marketingowo cofnął licznik itd.

fajnie ze w komisie jak chcesz kupic auto to podadza ci dane wlasciciela to chyba w ich interesie zebys nie dowiedzial sie kto auto chce sprzedac bo mozesz wtedy kupic te auto od wlasciciela pomijajac przycinke komisu.

_________________
Szybkie spojrzenie w lustro...No tak ryj zaroÂśniĂŞty...Zgrzyt drapanej szczeciny...
Ach te cholerne sterydy...No, ale liczy siĂŞ wynik...-pomyÂślaÂła Mariola...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 00:13 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Pitt_85 napisał(a):
Znajomy prowadzi komis i ja bym tam auta nie wstawiał

Dlaczego?

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 00:58 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 673
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e46 320d Touring '00
DANIO napisał(a):
SPEKTER` napisał(a):
Ej nie kumam cie przeciez ty tego auta nie kupujesz w komisie tylko je sprzedajesz, skoro dostaniesz kase taka jaka bedziesz chcial to co cie obchodzi czy on to auto sprzeda komus czy je wysle w kosmos czy zrobi na kims wala. Nie wydaje mi sie zeby komis sprzedal to auto szybciej niz ty.

fajnie ze w komisie jak chcesz kupic auto to podadza ci dane wlasciciela to chyba w ich interesie zebys nie dowiedzial sie kto auto chce sprzedac bo mozesz wtedy kupic te auto od wlasciciela pomijajac przycinke komisu.

Ad1 - komis też musi na tym zarobić, prawda? więc Tobie zaoferuje zawsze znacznie mniej niż takie auto jest faktycznie warte.
Ad2 - podać nie podadzą - jasna sprawa, ale ile komisów przerejestrowuje auta? w większości wypadków nowy właściciel idzie do urzędu z dokumentami wystawionymi na Ciebie itd.

Podsumowując z mojego punktu widzenia - jeśli nie zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży - próbuj sprzedać sam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 01:21 
Krupek, zauważ, że sama ulica Modlińska kojarzy się ze szpachlą, poza tym kwestie takie jak Pitt_85 mówi.

Do tego zostawiasz auto, nie wiesz co się z nim dzieje, lanos, czy coś może i by stało, ale nie masz pewności, że sobie nie weźmie na przejażdżkę cabriosa na lans po mieście, cholera wie.

Poza tym, mój wujek wstawiał auto i też zapewniali, że będą reklamy, tak, oni sprzedadzą to auto.

Auto stało tam baaaardzo długo, aż zaczęła się korozja widoczna gołym okiem. Okazało się, że oni tego auta w żaden sposób nie reklamowali, myślę, że i w tym przypadku na dużo więcej niż ogłoszenie w internecie nie ma co liczyć.

Moim zdaniem nie warto się bawić w komisy, jeśli chcesz szybko sprzedać, to chyba jednak lepiej opuścić nieco cenę, niż dawać zarabiać łepkom z komisu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 08:27 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 417
Lokalizacja: wwa
Pitt_85 napisał(a):
Znajomy prowadzi komis i ja bym tam auta nie wstawiał


dokladnie.
Moj kolega niedawno pozbywal sie audi a4 2.8 quattro. wstawil do komisu. powiedzial jaka cene chce dostac. pozniej podjechal do komisu sprawdzic jaka cena byla wywieszona, okazalo sie, ze o 4 tysiace wyzsza :kwasny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 08:44 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
Najbardziej popularną formą sprzedaży jest teraz internet.
Dasz na moto allegro, weźmiesz opcję z miniaturką, sprzedasz auto szybciej niż przez komis i to bez żadnych głupot.

Ja bym nie wstawiał.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 09:26 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2703
Lokalizacja: SK/WD
Moje BMW: e34, e36
Fryderyk napisał(a):
sama ulica Modlińska kojarzy się ze szpachlą



...matko..mam szpachlę... :)

_________________
Strefa PMS.
Flashing Lights - czyli WOOOOO!! wg angry Agry
Ilu rozczarowań bym uniknęła, gdy mężczyzna miał w wyposażeniu na czole tabliczkę znamionową!
Temu co pisze, a nie ma dowodów - papier przyjął wszystko - reszta wkrótce.
Prawda jest jak d... każdy ma swoją....[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:19 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1436
Lokalizacja: Augustów
Moje BMW: e30,e36
Kod silnika: m40,m41,m43,m62
emzet napisał(a):
Pitt_85 napisał(a):
Znajomy prowadzi komis i ja bym tam auta nie wstawiał


dokladnie.
Moj kolega niedawno pozbywal sie audi a4 2.8 quattro. wstawil do komisu. powiedzial jaka cene chce dostac. pozniej podjechal do komisu sprawdzic jaka cena byla wywieszona, okazalo sie, ze o 4 tysiace wyzsza :kwasny:



1. Komis zarabia na sprzedaży, więc normalne, że cena jest wyższa

2. Podpisując umowę umawiasz się ile chcesz kasy i kropka. Tyle dostać od komisu musisz, a za ile oni sprzedadszą, to przecież Ciebie nie obchodzi.

3. Wstawienie auta do komisu nie wyklucza sprzedawania poprzez inne kanały jak np. allegro. Jest wtedy nawet wygodniej, bo nie musisz się zajmować chętnymi tylko odsylasz ich do komisu. Tam fachowcy o aucie jeszcze poopowiadaja, zastosują swoje techniki, a Twój kupiec jak się zdecyduje, to zadzwoni do Ciebie i Ty wtedy auto z komisu zabierzesz i sprzedasz mu bez komisowej prowizji. Taki układ ma wiele zalet, bo:
- sprzedaje fachowiec
- potencjalny kupiec widzi cenę wyższą od tej z allegro, więc utwierdza go to w przekonaniu o okazyjności zakupu
- nie masz problemu z ciaglym pokazywaniem auta, zajmuje sie tym ktos w komisie

4. Spora część kupujących posiłkuje się kredytem przy zakupie. W komisie załatwią kredyt w 5 minut

5. Komisy przyjmują auta w korzystnych zamianach, czasem oplaca się im zrobić zamianę, a Tobie wypłacić gotówkę. To chyba rozszerza krąg potencjalnych klientów.

6. Od wszystkiego są fachowcy i specjaliści. Niech każdy robi to, co potrafi. Komisy są od sprzedaży aut. Normalna sprawa. Jak są w tym dobrzy, to zarabiają. Proste
Na ich sprawności korzystasz Ty


Kyokushin napisał(a):
Najbardziej popularną formą sprzedaży jest teraz internet.
Dasz na moto allegro, weźmiesz opcję z miniaturką, sprzedasz auto szybciej niż przez komis i to bez żadnych głupot.

Ja bym nie wstawiał.


1. Tak jak napisałem, wstawienie do komisu w żaden sposób nie wyklucza próbowania innych form sprzedaży, a wręcz je ułatwia

2. Co masz na myśli pisząc "bez żadnych głupot"?


pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:27 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 597
Lokalizacja: P-no
agrafka napisał(a):
Fryderyk napisał(a):
sama ulica Modlińska kojarzy się ze szpachlą



...matko..mam szpachlę... :)


nie zaskoczylas nas... :luka: :cwaniak: hehe :P

_________________
Puste naczynia haÂłasujÂą najgÂłosniej

[you] obejrzyj :

Moje 330 XI

Brata Audi AWE S4


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
No widzę że qqiz jako jedyny zna się tu na rzeczy. Kiedyś wstawiłem samochód do komisu, stał w dwóch przez jakieś 4 miesiące i niestety zainteresowany się nie znalazł ale mi się nie chciało bujać ze sprzedażą więc sobie tam stał, przynajmniej mi aku ładowali :P Radziłbym spisać protokół tego co jest w samochodzie tzn rado/cb i ogólnie czy nie jest gdzieś zarysowany żeby potem nie było jakiegoś ale... U mnie zginął panel od radia :kwasny:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 417
Lokalizacja: wwa
qqiz napisał(a):
1. Komis zarabia na sprzedaży, więc normalne, że cena jest wyższa


raczej ameryki tutaj nie odkryłeś. KWestia tego, że komisy często wystawaiają cenę ZA DUŻą, przez co zainteresowanie autem jest za małe.

qqiz napisał(a):
2. Podpisując umowę umawiasz się ile chcesz kasy i kropka. Tyle dostać od komisu musisz, a za ile oni sprzedadszą, to przecież Ciebie nie obchodzi.


Wiem, tyle, że jest różnica, jeśli komis górki sobie dorzuca górki nie 2 koła a 4.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:38 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
qqiz napisał(a):
2. Co masz na myśli pisząc "bez żadnych głupot"?


Bez akcji i wałów które opisali koledzy wyżej.

qqiz napisał(a):
3. Wstawienie auta do komisu nie wyklucza sprzedawania poprzez inne kanały jak np. allegro. Jest wtedy nawet wygodniej, bo nie musisz się zajmować chętnymi tylko odsylasz ich do komisu. Tam fachowcy o aucie jeszcze poopowiadaja, zastosują swoje techniki, a Twój kupiec jak się zdecyduje, to zadzwoni do Ciebie i Ty wtedy auto z komisu zabierzesz i sprzedasz mu bez komisowej prowizji. Taki układ ma wiele zalet, bo:
- sprzedaje fachowiec
- potencjalny kupiec widzi cenę wyższą od tej z allegro, więc utwierdza go to w przekonaniu o okazyjności zakupu
- nie masz problemu z ciaglym pokazywaniem auta, zajmuje sie tym ktos w komisie


Raczej zniechęci...
Zaczną wciskać kit, co najczęściej ma miejsce i klient pójdzie.
Jak nie wiesz o jaki 'ki' i 'lewą bajerę' chodzi to polecam się przejść aleją komisów na Radzymińskiej.

W przypadku auta Spectera, które jest dość specyficzne, nie liczyłbym że Panowie z komisu gościowi przychodzącemu po normalne auto wcisną e36 cabrio (prawdopodobieństwo małe ale i nie takie akcje byly).
Natomiast ktoś kto szuka cabrio to sobie necie tak czy inaczej sprawdzi.


Sęk w tym że łatwiej jest poszukać w necie niż jechać do komisu, tak więc od tego się zaczynają poszukiwania, nie od komisów... szczególnie jeżeli to cabrio dla młodej osoby która raczej z moto.allegro będzie obeznana.
W tym momencie komis będzie Ci kulą u nogi z przyczyn powyższych.
Natomiast kwestia szybkiego kredytu - to jest plus, fakt faktem nie jest to ograniczenie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Czytajcie do konca to co napisal qqiz a nie jakies wyrwane z kontekstu fragmenty. Co z tego ze komis narzuca? Moje obecne 323i bylo sprzedawane przez komis a ja kupilem bezposrednio od wlasciciela za 4tys mniej niz cena z komisu.

Moj dobry kolega jakis czas temu sprzedawal Hyundaia Elantre, dogadal sie z komisem ze na weekendy bedzie auto zabieral zeby jeszcze sobie pojezdzic. Pierwszego weekendu nie doczekal bo auto poszlo za tyle ile chcial (czyli okolo za tyle ile sam zaplacil rok wczesniej). Widac kwestia tego co kto sprzedaje - gruza w dzisiejszych czasach to i komis nikomu nie wcisnie.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:51 
TomekB napisał(a):
gruza w dzisiejszych czasach to i komis nikomu nie wcisnie.


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

gdyby tak nie było, to 90% komisów by splajtowało :)

Bobby_Valentino napisał(a):
stał w dwóch przez jakieś 4 miesiące i niestety zainteresowany się nie znalazł ale mi się nie chciało bujać ze sprzedażą więc sobie tam stał, przynajmniej mi aku ładowali :P


aku to największy pikuś. przez 4. miesiące jak auto stoi skrzypi, hałasuje i nie wiadomo co jeszcze- oprócz postępującej korozji w przypadku starszych aut. Stanie to najgorsze co może być.

Kyokushin napisał(a):
W przypadku auta Spectera, które jest dość specyficzne, nie liczyłbym że Panowie z komisu gościowi przychodzącemu po normalne auto wcisną e36 cabrio (prawdopodobieństwo małe ale i nie takie akcje byly).
Natomiast ktoś kto szuka cabrio to sobie necie tak czy inaczej sprawdzi.


Też mi się wydaje, że byle pajtek co idzie do komisu i kupuje lanosa, czy passata, na cabrio uwagi nie zwróci, a potencjalny klient siedzi w necie i obczaja, więc...?

Kyokushin napisał(a):
qqiz napisał/a:
2. Co masz na myśli pisząc "bez żadnych głupot"?


Bez akcji i wałów które opisali koledzy wyżej.


tego to już się kurde faja komentować nie chce :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:54 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Kyokushin napisał(a):
Raczej zniechęci...
Zaczną wciskać kit, co najczęściej ma miejsce i klient pójdzie.
Jak nie wiesz o jaki 'ki' i 'lewą bajerę' chodzi to polecam się przejść aleją komisów na Radzymińskiej.

W przypadku auta Spectera, które jest dość specyficzne, nie liczyłbym że Panowie z komisu gościowi przychodzącemu po normalne auto wcisną e36 cabrio (prawdopodobieństwo małe ale i nie takie akcje byly).
Natomiast ktoś kto szuka cabrio to sobie necie tak czy inaczej sprawdzi.


Sęk w tym że łatwiej jest poszukać w necie niż jechać do komisu, tak więc od tego się zaczynają poszukiwania, nie od komisów... szczególnie jeżeli to cabrio dla młodej osoby która raczej z moto.allegro będzie obeznana.
W tym momencie komis będzie Ci kulą u nogi z przyczyn powyższych.
Natomiast kwestia szybkiego kredytu - to jest plus, fakt faktem nie jest to ograniczenie.


Kyo ale ty patrzysz z peryspektywy kogoś kto zna się na samochodach a nie każdy człowiek to motoryzacyjny ekspert. Do komisów nadal walą tłumy ludzi bo chcą kupić sprawdzony i z legalnego źródła samochód który nie będzie miną... oczywiście takie mają - mylne - wyobrażenie o komisach :) I takich ludzi jest masa.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 10:59 
Cytuj:
Kyo ale ty patrzysz z peryspektywy kogoś kto zna się na samochodach a nie każdy człowiek to motoryzacyjny ekspert. Do komisów nadal walą tłumy ludzi bo chcą kupić sprawdzony i z legalnego źródła samochód który nie będzie miną... oczywiście takie mają - mylne - wyobrażenie o komisach :) I takich ludzi jest masa.


Masz rację :) Ale większość z takich osób kupuje lanosy, passaty, fiesty i inne dupkowozy, naturalnie bmw też się to tyczy, ale cabrio raczej szukają raczej bardziej obyci klienci :) tak przynajmniej mi się wydaje.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 11:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Fryderyk napisał(a):
Cytuj:
Kyo ale ty patrzysz z peryspektywy kogoś kto zna się na samochodach a nie każdy człowiek to motoryzacyjny ekspert. Do komisów nadal walą tłumy ludzi bo chcą kupić sprawdzony i z legalnego źródła samochód który nie będzie miną... oczywiście takie mają - mylne - wyobrażenie o komisach :) I takich ludzi jest masa.


Masz rację :) Ale większość z takich osób kupuje lanosy, passaty, fiesty i inne dupkowozy, naturalnie bmw też się to tyczy, ale cabrio raczej szukają raczej bardziej obyci klienci :) tak przynajmniej mi się wydaje.


To żadna reguła... Wpada słodka 18stka z tatą do komisu po Fiata Pande i patrzy ooo jaki słodki kabriolet :D No i samochód sprzedany...

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lutego 2009, 11:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 15986
Lokalizacja: Los Santos
Moje BMW: E30 E46 E83
Kod silnika: M20B25 FTMW!!!
Garaż: ᶘ ᵒᴥᵒᶅ
Kwestia wybrania dobrego komisu. Wiem ze to troche oksymoron ale napewno da sie takie znalezc :D Pamietajcie tez ze nie kazdy jest studentem ktory ma cale dnie wolne na pokazywanie auta potencjalnym kupcom.

_________________
BMW z duszą skończyły się na Kill 'em All.
Obrazek
Było: '92 E36 320i 2d diamantschwarz/stoff anthrazit; '98 E46 323i 4d farngruen/leder hellbeige, '97 E36 323i->328i 2d arktissilber/leder montana schwarz
Jest: '90 E30 325i 2d diamantschwarz/leder bison schwarz (M3), '05 E46 330ci stahlblau/leder schwarz, '08 E83 X3 3.0si alpinweiss 3/leder nevada tabak


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL