BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 czerwca 2026, 23:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat  [ Tematy: 18748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 313  Następna strona
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetlone   Ostatni post 
Ważne ogłoszenia
Brak nowych postów Załącznik(i) Frank - nie żyje

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

Kyokushin

37

211356

13 marca 2026, 21:09

Kamil_ Zobacz najnowszy post

Tematy
Brak nowych postów [e30] wymiana rozrzadu

traki007

2

1248

4 lutego 2007, 15:02

Hroop Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Pytanie Małej Fanki BMW - wymiana kabli wysokiego nap.

fankabmw

9

3001

4 lutego 2007, 11:25

przemass Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Gdzie komputer silnika i bezpieczniki od niego

Drago7

7

12821

3 lutego 2007, 23:34

albertmor Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] 320i M50 kontrolki świecą przy wyłączonym kluczyku

Artur903

6

2060

3 lutego 2007, 21:54

robertbmw Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e34] strzelił na LPG i zaczął wariować :(

andrzej783

10

3767

3 lutego 2007, 18:42

biały Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] 750 problem

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

vlad195

27

8803

3 lutego 2007, 17:59

vlad195 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Na zakręcie tył ucieka...

greengos

7

2752

2 lutego 2007, 23:13

Prawdziwy Elwis Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e34] słabo pali na zimnym

maxbolo

17

5431

2 lutego 2007, 21:40

maxbolo Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36]Wskazówka pod "czerwonym" i wywala płyn . co

areek

13

5233

2 lutego 2007, 17:36

LBC Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] potrzebny nr. originalnej lambdy boscha

ziaro

7

2625

2 lutego 2007, 16:33

stones1 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] grzeje się i wywala wodę z chłodnicy

Tomek T

17

7601

2 lutego 2007, 13:01

mac Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] filtr oleju

sliwa

2

1275

1 lutego 2007, 23:08

sliwa Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E30] Pytanie do znawców dieslii i nie tylko?

kemot324

7

2976

1 lutego 2007, 22:45

robertbmw Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Dziwny sygnał z pod liczników!

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

ziaro

21

7509

1 lutego 2007, 22:21

LBC Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] jak wyciagnąć wklad ze stacyjki ?

mati5ti

2

1783

1 lutego 2007, 21:46

mati5ti Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e30] czy wachacze od E36 pasują do e30 ?

D8vil

3

1521

1 lutego 2007, 21:28

Gasper Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] gaz sekwencja warto zmieniać z II genaracji

Alchemikk

9

2466

1 lutego 2007, 20:20

Kyokushin Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów Ankieta: [e36] M40 - olej

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

Kornelio

28

9337

1 lutego 2007, 17:08

stones1 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E32] Wsteczny i prawe lusterko w dół

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

wonz

22

8120

1 lutego 2007, 15:05

kemot324 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e34] Uszkodziłem element zawieszenia, co to za część ?

M@X

6

2381

1 lutego 2007, 12:35

stones1 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] PRĘDKOŚCIOMIERZ - przestał działać, nikiedy zaskoczy

wojt-kamikaze

11

3343

31 stycznia 2007, 23:30

biały Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e30] Długie światła

traki007

4

1568

31 stycznia 2007, 23:13

KotSylwester Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Inspection ... i Kilometry...

hopkins_fbi

3

1586

31 stycznia 2007, 16:34

Ukasz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] wolne obroty

Marcin 1985

4

1639

31 stycznia 2007, 15:33

magnat2000 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] 1.8 91 rok do czego słuzy komputer pogładowy

magnat2000

3

1449

31 stycznia 2007, 15:23

magnat2000 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] 318tds. Ograniczenie prędkości

w@bbit

12

4303

30 stycznia 2007, 23:07

robertbmw Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E32] Spryskiwacze reflektorów ,przednie pozycje i elektr

Piotr_Ł

6

2879

30 stycznia 2007, 22:55

Piotr_Ł Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] diesel nie odpala

grzegorz

18

5751

30 stycznia 2007, 22:38

grzegorz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] lejąca chłodnica, uszkodzony gwint odpowietrznika

smerf514

8

2853

30 stycznia 2007, 17:08

pablo Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Co jest przyczyną takiego zjawiska??

prausik

2

1358

30 stycznia 2007, 12:54

Piotrek Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Elektryczne szyby

Wariat7902

2

1114

30 stycznia 2007, 08:05

Wariat7902 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e30]nie pali jak zimny

bulwa e30

3

1204

29 stycznia 2007, 21:21

bulwa e30 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Czy przypaliłem sprzęgło??

tresor

4

1995

29 stycznia 2007, 20:40

marcinn Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e30] Czy fegi z VW będą pasować do e30?

mac

4

2162

29 stycznia 2007, 20:33

mac Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] termostat

Kubek

6

1846

29 stycznia 2007, 18:02

pablo Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] ostre odgłosy na wale napędowym

Łukasz

2

1155

29 stycznia 2007, 17:07

Łukasz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] drgania w układzie napędowym przy 13-140 km/h

MARCINESKO

2

1068

29 stycznia 2007, 12:03

adihash Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] szarpie jak jest zimny na mrozie

Lukas24

6

1873

28 stycznia 2007, 20:29

Lukas24 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Jak ściągnąć przednie lampy?

valdorane

4

3245

28 stycznia 2007, 19:16

MareczeK_750 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e34] Cisnienie w oponach niskoprofilowych 235/45ZR17

ajlb

5

2171

28 stycznia 2007, 17:07

--==maly==-- Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E32] Falowanie na zimnym z czego może wynikać??

michael

6

2170

28 stycznia 2007, 16:41

michael Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [ e36 ] Silnika rano wariuje jak zimny...Pilnie Pomocy

greengos

4

1366

28 stycznia 2007, 13:17

greengos Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] Pada Akumulator- wina elektryki czy akumulatora ....

Drago7

4

2051

28 stycznia 2007, 12:21

Drago7 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Pytanie o lampy

tomekk

4

1434

28 stycznia 2007, 11:58

Kornelio Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e30] problem z silnikiem, woda w oleju

kuzi

2

1157

28 stycznia 2007, 10:58

smialek18 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] Inny problem z ogrzewaniem.

TargeT

7

2826

28 stycznia 2007, 00:47

szwedu Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] - problem z automatem jezdzi tylko do tyłu pomocy!!

TOMCIO

12

2835

28 stycznia 2007, 00:06

TOMCIO Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e34] Jak ściągnąć lusterko ?

DAREX

4

1396

27 stycznia 2007, 19:18

DAREX Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] deska rozdzielcza świruje

Magda1982

5

2432

27 stycznia 2007, 14:43

Magda1982 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Zdejmowanie szybki z zegarów

lolejko

4

1456

27 stycznia 2007, 12:56

lolejko Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Problem Małej Fanki - zegary !!!!!!!!!!!!

fankabmw

13

3924

27 stycznia 2007, 12:46

fankabmw Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] świece do 750 na gaz

vlad195

11

4176

27 stycznia 2007, 10:42

JACA Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] jak wymienić łozysko ??

sliwa

6

1707

27 stycznia 2007, 00:40

sliwa Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] ja mu gaz o on nic:)

bart

9

2279

26 stycznia 2007, 23:28

bart Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] gdzie lac olej do skrzyni biegow?

bart

12

2867

26 stycznia 2007, 22:43

bart Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Problem z centralnym zamkiem

kocur

15

5286

26 stycznia 2007, 22:00

mcgiver Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] Sinik szarpie i nierówno pracuje

Sigma

2

1418

26 stycznia 2007, 19:33

juniorszogun Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e30] 1.8is Jakie zawieszenie sportowe na przód??

Dominator

7

2468

26 stycznia 2007, 18:45

kulten Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e34] jak zdjąc tylni zderzak w sedanie ?

marecki530

2

3225

26 stycznia 2007, 18:25

marecki530 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Lampka pod maska

szwedu

4

2234

26 stycznia 2007, 15:19

szwedu Zobacz najnowszy post

Wyświetl tematy nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat  [ Tematy: 18748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 313  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nowe posty Nowe posty    Brak nowych postów Brak nowych postów    Ogłoszenie Ogłoszenie
Nowe posty [ Popularne ] Nowe posty [ Popularne ]    Brak nowych postów [ Popularne ] Brak nowych postów [ Popularne ]    Przyklejony Przyklejony
Nowe posty [ Zablokowane ] Nowe posty [ Zablokowane ]    Brak nowych postów [ Zablokowane ] Brak nowych postów [ Zablokowane ]    Przeniesiony temat Przeniesiony temat
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL