BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 czerwca 2026, 21:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


W dziale proszę umieszczać tematy związane z mechaniką, elektryką i eksploatacją modeli wydanych przed 1990r.

Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji.
Nie umiesz czytać, stosować się do powyższych zasad, nie będziesz mieć tematu!!


Tematy związane z modelami wytworzonymi przed 1990r. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat  [ Tematy: 18748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 313  Następna strona
 Tematy   Autor   Odpowiedzi   Wyświetlone   Ostatni post 
Ważne ogłoszenia
Brak nowych postów Załącznik(i) Frank - nie żyje

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

Kyokushin

37

211294

13 marca 2026, 21:09

Kamil_ Zobacz najnowszy post

Tematy
Brak nowych postów [E36] Lampy bardzo słabo swieca . Co zrobic??

greengos

2

1568

9 stycznia 2007, 11:31

asek22 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] Regulacja linki od automatu

michael

2

1255

9 stycznia 2007, 11:02

marekp750 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] Automat ruszanie na Econo a Sport[długie]

michael

11

2664

9 stycznia 2007, 03:33

Frank Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] Jakie Kable WN i świece do BMW 735i 1988

Maniek

2

1137

9 stycznia 2007, 03:03

Maciey Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Olej w odmie

szozdul

2

1427

9 stycznia 2007, 02:42

Tomek_M Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] Jaka instalacje LPG zamontowac ???

bmwhuntera

4

2172

9 stycznia 2007, 00:12

poxtazo Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] komputer pokładowy -board

grzegorz

4

3036

8 stycznia 2007, 23:46

grzegorz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Jak śię zabrać do wymiany płynu od wspomagania kiery

Łukasz

4

1884

8 stycznia 2007, 23:20

bartus Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Czy będą pasowały inne reflektory niż BOSCH ?

serafin2001

2

1476

8 stycznia 2007, 23:14

sierars1 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36]Witam wszystkich i odrazu pytam...

maciej

7

2481

8 stycznia 2007, 22:22

brus_ik Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] Getriebeprogramm a przeciążenie

michael

2

1412

8 stycznia 2007, 20:47

michael Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] filtr przeciwpyłkowy i zamek w drzwiach

mati5ti

12

9431

8 stycznia 2007, 20:41

pozar_morza Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E30] Podłączenie alarmu pod centralny zamek

KAMIL E-30

4

1931

8 stycznia 2007, 19:38

LEGO Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Co to jest ??

zielok23

2

1715

8 stycznia 2007, 19:06

kaamilalfa Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] BMW 320i czy miało 129KM???

Adrian_320

10

2786

8 stycznia 2007, 17:36

tomect Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] BMW 520i - 1989

poca

3

1553

8 stycznia 2007, 16:26

SCHNITZER Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Problem z nawiewem

marcie

2

1403

8 stycznia 2007, 14:53

marcie Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Gdzie można sprawdzić model silnika? Oszukali mnie?!?!

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2, 3 ]

darkenemy

55

16988

8 stycznia 2007, 14:28

kiloff Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e30] problem przy 4 tyś na obrotomierzu POMOCY

oolleeyy

11

3277

8 stycznia 2007, 10:57

oolleeyy Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36]problem z przerywaniem silnika

emilio

2

1154

8 stycznia 2007, 10:09

asek22 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e30] Nisko świecące światła

D8vil

4

1732

8 stycznia 2007, 08:54

kowal Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] coupe problem z licznikiem

margan1983

5

1779

7 stycznia 2007, 20:23

margan1983 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Sportowy katalizator?

oliver

7

2785

7 stycznia 2007, 14:59

poxtazo Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] 320i Potrzebne wykresy momentu obrotowego i mocy.

wahoo

4

2304

7 stycznia 2007, 12:56

Frank Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] jak wymienić kierunkowskazy ?

morcin77

6

6952

7 stycznia 2007, 12:44

morcin77 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Czy w silnikach m43 występował pasek czy tylko lancuch

Masters

9

2583

7 stycznia 2007, 10:00

Ukasz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] Kilka pytań

TargeT

5

1974

7 stycznia 2007, 00:36

TargeT Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Szarpanie podczas jazdy 50-80 km\h

Fishu

15

6198

6 stycznia 2007, 19:20

mcgiver Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] 325i 1991r Problem z odpaleniem

Artur70

12

4676

6 stycznia 2007, 13:13

Artur70 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Co to za kontrolka i ile wchodzi oleju do 2.5 TDS

8000

4

2580

5 stycznia 2007, 22:37

Hof Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36]Elektryczne szyby

LEGO

6

2383

5 stycznia 2007, 15:48

technius Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Problem z odpalaniem 525i-źle odpala (zimna i ciepla)

wojt-kamikaze

13

4008

5 stycznia 2007, 15:24

wojt-kamikaze Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36]Co zmienie tarcze to cały czas mi biją .

robert

14

4055

5 stycznia 2007, 10:08

roberto12 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] tyl auta ucieka w poziomie...

poxtazo

6

2191

5 stycznia 2007, 10:06

poxtazo Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] czujniki PP

grzegorz

12

4207

4 stycznia 2007, 22:31

Majtus Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] problem z przyklejeniem lusterka wstecznego

mmazi

2

1927

4 stycznia 2007, 15:37

JACA Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E32] Kilka pytań do znawców 740i

smutny740i

6

2168

4 stycznia 2007, 15:21

stones1 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e34] 2,5 12v temp pilne!

M_benz

3

1501

4 stycznia 2007, 14:27

M_benz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] nie chce zwiększyć obrotów

albine

4

1820

4 stycznia 2007, 12:25

stones1 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] falujące obroty

rafcio

2

1740

3 stycznia 2007, 23:54

grzegorz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E32] Silnik długo odpala, falują obroty na zimnym

michael

8

3714

3 stycznia 2007, 13:50

michael Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] mam problem z głośną pracą

Łukasz

5

2702

3 stycznia 2007, 09:35

Łukasz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] Jak zmienić termostat w 1,6i M43?? PILNE!!!

KubaCK

4

2986

3 stycznia 2007, 04:59

KubaCK Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] Aku w bagażniku...

MareczeK_750

10

3617

3 stycznia 2007, 00:52

MareczeK_750 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] jak zdjąć plastik wokoło gałki zmiany biegów

marcin328

8

3794

2 stycznia 2007, 22:42

mike_r6 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E32] Jak w e32 wymienić sprzegło ?

zielony

3

1482

2 stycznia 2007, 21:39

robertbmw Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] zawieszenie

phdream

12

4122

2 stycznia 2007, 19:50

kiloff Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] jak wymienic plyn hamulcowy i czy warto?

cinek

4

2201

2 stycznia 2007, 19:10

zielony Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Mam pytanie o PDC

tomekk

2

1540

2 stycznia 2007, 17:44

tomekk Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] ABS-kontrolka :/

DAREX

2

1388

2 stycznia 2007, 16:46

DAREX Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] reflektory

tomeckii

3

1446

2 stycznia 2007, 13:19

Kyokushin Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e32] Jak zresetowac komputer

mmazi

2

2015

2 stycznia 2007, 12:09

mmazi Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] zapaliła mi się czerwona kontrolka

Łukasz

18

7802

2 stycznia 2007, 10:44

Łukasz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E34] Słabe światła-proste pytanie

befast

19

8283

2 stycznia 2007, 00:17

Ukasz Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] Wytarłem wałek po 400 km

cypi91

8

3154

1 stycznia 2007, 21:51

Kyokushin Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] poziom oleju w automatycznej skrzyni biegów

tommino

5

4617

1 stycznia 2007, 21:37

BawariaE36 Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e34] 525i - POMPA PALIWA - jakiej firmy kupić ??

wojt-kamikaze

3

1989

31 grudnia 2006, 18:12

reserved Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [e36] Który silnik TDS czy Benzyna?

[ Przejdź na stronęPrzejdź na stronę: 1, 2 ]

arecki

36

12574

31 grudnia 2006, 16:32

tomect Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] ogrzewanie wnetrza w e36

phdream

4

1974

31 grudnia 2006, 14:04

LEGO Zobacz najnowszy post

Brak nowych postów [E36] Czy te sprezyny wejda??

risto

5

2077

30 grudnia 2006, 17:35

mat Zobacz najnowszy post

Wyświetl tematy nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat  [ Tematy: 18748 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311 ... 313  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości


Nowe posty Nowe posty    Brak nowych postów Brak nowych postów    Ogłoszenie Ogłoszenie
Nowe posty [ Popularne ] Nowe posty [ Popularne ]    Brak nowych postów [ Popularne ] Brak nowych postów [ Popularne ]    Przyklejony Przyklejony
Nowe posty [ Zablokowane ] Nowe posty [ Zablokowane ]    Brak nowych postów [ Zablokowane ] Brak nowych postów [ Zablokowane ]    Przeniesiony temat Przeniesiony temat
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL