BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 5 lipca 2025, 23:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e46] problem z zamkiem drzwi kierowcy
PostNapisane: 17 lutego 2011, 21:48 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 1
Moje BMW: e46 320 Ci
Witam, przeszukałem forum i nie znalazlem tematu który opisuje moj problem. Otóż drzwi zamykaja sie prawidłowo, jednak gdy chce je otworzyc, otwieraja sie tylko drzwi pasazera. zeby otworzyc drzwi kierowcy trzeba zrobic to od srodka. ogolnie mechanizm otwierania dziala, w srodku drzwi slychac ze cos przeskakuje, rygielek delikatnie drgnie ale nie ma sily go podniesc. jak pare razy nacisne na przemian otworz/zamknij to czasami rygielek wydostanie sie i mozna spokojnie je otworzyc od zewnatrz. w czym problem? zamykanie od srodka identycznie, wszystko sie zamknie i otworzy tylko nie wyskoczy rygielek kierowcy...dzieje sie to juz od jakiegos czasu, od zimy i bylo to dosc nagle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e46] problem z zamkiem drzwi kierowcy
PostNapisane: 18 lutego 2011, 10:41 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 986
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moje BMW: E46
Kod silnika: M43TU
odkrec obicie boczne drzwi i popatrz ... bo ciezko cos pisac , jak zdejmiesz tapicerke i kluczykiem bedziesz otwieral/zamykal to dojdziesz co tam wadzi/przeszkadza lub sie slizga .

I chyba nic wiecej sie powiedziec nie da - rozkrecic obicie drzwi i sprawdzic mechanizm

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL