BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 15:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e39]Problem z panelem od klimy w 523
PostNapisane: 31 maja 2007, 13:49 
witam

Niedawno postanowiłem wymienic panel od klimy gdyz popękały mi w nim przyciski(pewnie ze starości). Panel zamówiłem u dilera, zapłaciłem jedynie 84 zł i postanowiłem zamontowac go sam bo wydawało mi sie to równie proste jak jego demontaż. I tu heca bo po zamontowaniu okazało sie ze przyciski do podnoszenia temperatury w obu strefach sa nieruchome i przestały działać zegary (obrotomierz i prędkościomierz) a zaraz po zamontowaniu silnik nie chcial odpalic do momentu kiedy ponownie zdjełem panel.
W servisie zaśpiewali mi za ,,prefesjonalne" założenie 250 zł co jest mocna przesadą

Serdecznie prosze o pomoc

Piotrek


Ostatnio edytowano 31 maja 2007, 23:15 przez piciass, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2007, 23:13 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 7452
Moje BMW: e36
Kod silnika: M43B16
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=53724
piciass napisał(a):
Panel zamówiłem u dilera, zapłaciłem jedynie 84 zł i postanowiłem zamontowac go sam bo wydawało mi sie to równie proste jak jego demontaż.


dziwne , bo bawiłem sie z tym parę razy i nic mi nigdy nie walnęło, co do przycisków to mogłeś kupić same przyciski i wymienić i by było około 30zł bez wyjmowania panela klimy. Ja bym Ci proponował wyjąć panel , zmienić przodek na stary i wymienić same przyciski. Nie wiem jaki przodek klimy Ci sprzedali ale wiem że panel po lifcie nie działa w aucie przed liftem i może to być przyczyną .

_________________
11.Bądź wierny marce BMW, uwielbiaj ją i nie pożądaj innej!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 czerwca 2007, 07:55 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1137
Lokalizacja: Świetochłowice
Garaż: bylo e39V8 e38V12 e65V8 e60
ja u siebie wymienialem sami przyciski bez wyciagania panela jest prostrze i o wiele mniej czasochłonne....zamontuj stary panel i wymien same przyciski najlatwiej to zrobisz podwazając je najlepiej zyletką i same odskoczą od obudowy poszukaj tu na forum ktos kiedys miał opis jak sie je wyciaga.....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 100 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL