BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 23:15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [e39] rozlane lusterko wsteczne
PostNapisane: 9 lipca 2013, 15:17 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Lokalizacja: RRS
Moje BMW: e39
Kod silnika: M62TUB44
Witam Szanowne Grono
:padam:
W moim samochodzie spotkała mnie niemiła niespodzianka. po upalnym dniu wchodzę rano a tu lusterko wsteczne sie
"wylało". Numer mojego lustra to 51168236779. Jest to wersja podpięciem na czujnik deszczu i ma taka czerwoną okrągłą diodę od alarmu. Czujnik światła posiadał w obudowie. Inne wersje z tego co widzę na allegro to maja juz ten czujniczek w szkle lustra. Jest to cześć typu Plug & Play czy musze to jakoś adoptować (programować np pilot od zamka). Z tego co czytałem na forum to jeden z użytkowników pisał, że jak podpiął inne lusterko to miał jakieś zwarcie i cos mu tam popaliło ( nie wiem dokładnie)
takiego lustra juz nie ma w produkcji zostało zastąpione numerem 51169134416 które to z kolei zastępuje lusterka o nr. 51 16 9 125 586, 51 16 8 236 774, 51 16 8 236 779
Więc jak kupie którekolwiek z wymienionych to czy będzie to działać jak należy czy potrzebna wspomniana wyżej adaptacja?
Czy można przełożyć sam wkład tzn. samo szkoło?? Ktoś już coś takiego robił?
Dzięki za pomoc..


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: [e39] rozlane lusterko wsteczne
PostNapisane: 9 lipca 2013, 16:29 
Offline
Specjalista

Posty: 2693
Lokalizacja: Racibórz(śląsk)
Moje BMW: Vectra B
Kod silnika: X20XEV
Skoro numery lustra interpretują się, to możesz spokojnie zamiennie je użyć.
Lustro z czujnikiem światła w szkle jest starszym typem. Twoje to ten nowszy typ. Jak widać mniej udany(nie pierwszy przypadek z którym się spotykam)

_________________
Jeśli udzielam się w temacie, to proszę nie pisać mi PW. Lepiej problem rozwiązać w danym temacie. Może przydać się jeszcze komuś innemu w przyszłości


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [e39] rozlane lusterko wsteczne
PostNapisane: 10 lipca 2013, 16:44 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 38
Lokalizacja: RRS
Moje BMW: e39
Kod silnika: M62TUB44
no to ok zamówienie poszło zobaczymy czy wszystko jest kompatybilne. Tak czy siak opisze pózniej czy wszystko działa jak należy ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 84 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL