BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 19 kwietnia 2024, 00:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [eXX] co warto sprawdzic ?
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:01 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
czesc fajne te forum nawet to sie zalogowalem chcialem was maniaki (tez chyba nim bede b jakos podobaja mi sie tylko beemki :)) zapytac co warto sprawdzic i ewentualnie wymienic przed niezbyt mila niespodzianka kupilem niecaly miesiac temu 730iA benzyna bez gazu na mechanice ogolnie nie znam sie za bardzo dopiero sie ucze wiec prosze o pomoc :) i jak ktos ma taka jak ja to chcialbym sie dowiedziec gdzie jest odpowietrzenie walu korbowego :)


Ostatnio edytowano 2 grudnia 2006, 19:57 przez pozar_morza, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:04 
hmm, sam mam 730stke i jestem z Żor, powymieniaj wszystkie filtry oleje płynu sprawdz zawieszenie, a jak jest OK to zostaw tak jak jest!

PS
Z jakiego osiedla jestes :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:13 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
z ksiecia ogolnie jestem z radlina ale mieszkam w zorach u tesciowej :)) to wszystko wymienilem odrazu mam maly problem tylko przy wachaczu dolnym (obie strony) te gumy sa wytarmoszone troche da sie wymienic same gumy? i przy hamowaniu trzepie kierownica w sumie dzis dopompowalem powietrza i trzepie mniej ale dalej trzepie wymienic tarcze na nowe czy to moze co innego? no i o to odpowietrzenie mi chodzi bo u mnie to jest przeciagniete rurka pod auto ale to raczej nie jest seryjne ponoc ma przedmuchy ale robilem ten test z tego forum i silnik nie stuka wszystko na moje ucho ok jest morze jakis spec by cos uslyszal ja tam nic podejzanego nie slysze a gosciu u sikory na serwisie tez mowil ze mam sie niczym nie martwic bo silnik elektrycznie nie ma bledow i pracuje ladnie ale jestem troche przestraszony bo mialem juz 735 i silnik sie sypnal jak niepowolane rece dolaly mi wody do chlodnicy z plynem do naczyn a jakby tego bylo malo to mechanik nie zrobil panewek i pierscieni o ktore prosilem wzial za naprawe 2500zl i silnik nie ma dobrego sprezania nie powiem przyspiesza ok ale wkurza mnie miganie oleju na wolnych i stoi na placu przed blokiem a kupielem inne :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:15 
Napisze Ci na Prywatna Wiadomosc Pare info :D
ja jestem z Powstanców i wydaje mi sie ze wczoraj widziałem twoje auto :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:16 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 3355
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: E36 323ti Compact
Kod silnika: M52B25
witamy kolegę ze Śląska ,a co do porad to u nas na forum znajdziesz wiele odpowiedzi na twoje pytania ,a jesli bedziesz miał jakis problem to pytaj a napewno postaramy ci pomóc. :D

_________________
Kierowca BMW bez punktów karnych ,nie ma takiego ,chyba że uciekł... lub ma CB ;)


moje CB -- > President Harry II ASC + Sirio ML-145

Mój mały czarny diabełek BMW 323Ti Compact


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:17 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
a i przydalaby mi sie instrukcja obslugi jakas :)) i jak ktos wie to co jeszcze mozna tam na komputerze zobaczyc procz zmiany jezyka bo ponoc mozna sprawdzic czy to jest ten licznik


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:18 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
a jak sie pisze wiadomosci prywatne? :PPP a tak przy okazji to parkuje przy 1 tylko teraz chwilowo spie u mamy bo zona w szpitalu jest i tu mam do niej blizej a jestesmy takie nie rozlaczki ze strach mowic to wiesz :P


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:20 
Masz tu mój numer GG:2142119
Naciskasz przycisk PW jest on pod twoją wiadomoscia co napisałeś a odbiera sie tam u góry obok Profil i Wyloguj :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 sierpnia 2006, 22:24 
Offline
Forumowicz

Posty: 491
Lokalizacja: Radlin
wiem jak sie pisze privy ale mam jeszcze jeden problem lewe lusterko nie chce sie ruszac a prawe tylko w gore i dol zaznacze ze fotele i lusterka sa z pamiecia jaka moze byc przyczyna? :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2006, 22:24 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 40
Lokalizacja: GorzĂłw Wlkp
Kondolencje.
Jakby mi wlali plyn do naczyn, to gosc nie tylko mialby zafundowana wycieczke w bagazniku, ale i w we wnece kola zapasowego :evil:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2006, 22:31 
brutus napisał(a):
Kondolencje.
Jakby mi wlali plyn do naczyn, to gosc nie tylko mialby zafundowana wycieczke w bagazniku, ale i w we wnece kola zapasowego


Co z tym płynem :roll: :mrgreen:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 73 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL