BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 23:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów,posty o tytułach "Pomocy " będą poprawiane bądź usuwane.



Proszę również o poprawne tytułowanie tematów:
[Exx] Tytuł tematu


Tematy źle nazwane, będą usuwane, bez komentarza ani informacji


Tematy związane z ze starszymi modelami BMW takimi jak E36, E34, E32, E12 etc. prosimy zakładać w dziale Young & Oldtimery



Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: [E46] problemy z odpalaniem
PostNapisane: 3 maja 2009, 23:38 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Lokalizacja: norwegia
Prosze o pomoc z moja B. , po ktrotce sprobuje wam przedstawic cala sytuacje.(sory za brak polskich zakow ale nie mam polskiego koma)
A wiec jakies 2 tygodnie temu zaczela cos ciezej palic na cieplym silniku musialem krecic tak okolo 5 sekund. Podjechalem wiec do elektryka co jzdzi moj kolego(BMW M6 2006) wiec myslalem ze jest bd. Nic szczegolnego nie znalazl wyskoczyl mu blad o nr 4B90 i nie wiedzial co to moze byc.
Problem nie ustal wiec pojechalem do warsztatu wspolpracujacego ze Smorawinskim tam po podlaczeniu wszystko bylo ok wszystki podsespoly elektryoniczne 100%. Gosc z tego warsztatu doszedl do wniosku ze moze zatankowale slabe paliwo albo zawor zwrotny. Samochod zachowywal sie jakby nie dostawal paliwa odrazu i trzebabylo go troche przytrzymac do odpalenia.
Teraz nie odpala wogole a problem jest taki ze jestem w Norwegii
Moj znajomy rozmwial z jakims mechanikiem tutaj i podobno disel jest bardzo suchy i przycinaja sie pompy i ze mieli takie przypadki, wiec podnieslismy samochod i popukalismy w pompy podladowalem akumulator i odpalil i to bylo dwa dni temu .Samochod stal przez dwa dni i teraz jest tosamo i nie wiem co mam myslec, byl tu gosc z kompem i rowniez wyskoczyl mu blad 4B90 co podobno oznacza przekaznik pompy paliwa(PODOBNO)
Sporo czytale tutaj roznych postow ze moga to byc wtryski ale nie wyszlo by to na podlaczeniu w bmw tam gosc mial naprawde swietny program wszystko bylo widac cisnieniana cylindrach, przeplywka itp.
BARDZO PROSZE O POMOC BO NAWET NIE CHCE MYSLEC O WYJEZDZIE TUTAJ DO SERWISU BO WYMIANA ROZRUSZNIKA TU KOSZTUJE 5000ZL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, 08:32 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 10
Lokalizacja: WrocÂław
Witam. Jesli tak zobacz czy nie skorodowaly ci kable zasilajace idace do pompy pod siedzeniem kierowcy(tej obok filtra paliwa). zobacz czy ma napiecie i czy sie kreci. sterowanie ta pompa to przekaznik w centralce jest on podwojny (zasila dwie pompy druga jest w zbiorniku).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2009, 20:33 
Offline
Poszukaj zanim zapytasz

Posty: 2
Lokalizacja: norwegia
Sam juz nie wiem bo samochod teraz odpal zagladalem do pompy i dzial po przekreceniu kuczyka moze wiesz czy jest mozliwe uszkodzenie przekaznika tak ze raz dziala a raz nie? Rozmawialem z bardzo dobrym mechanikiem i powiedzial ze na 85% to pompa lubi sie przycinac czasami moze to zla jakosc paliwa sam juz nie wiem. J?edno wiem jak jest dosc duze napiecie z baterii to pompa dziala na pewno moze sa tam jakies syfy i dlatego tak jest. Daj znac co o tym sadzisz


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 81 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL