BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 marca 2024, 13:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 19 sierpnia 2022, 18:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp


Co o tym myślicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 19 sierpnia 2022, 18:38 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
Temat do zamknięcia, kolejny atencjonariusz ktory nawet nie umie wpisac niczego w wyszukiwarke i sieje to coraz ciekawsze teorie spiskowe

https://www.agdaily.com/crops/no-govern ... roy-crops/

to juz nawet nie jest smieszne, bo zaraz przyleci drugi fantasta z ludobojstwem rasy bialej i spiskiem cofid i bedziecie sie klepac po plecach.

FAKE.
jak 5/4 tego co piszesz.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 19 sierpnia 2022, 18:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ja się zapytałem co o tym sądzicie - nie było słowa na temat co ja o tym myślę :)

Druga kwestia to jakoś średnio mi się chce wierzyć, ze akurat Ci rolnicy jakich mieliśmy okazję wysłuchać na filmiku udostępnionym przeze mnie wyżej ,,robili sobie żart" jak to sugeruje proponowana przez Ciebie strona.


Ostatnio edytowano 19 sierpnia 2022, 20:15 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 19 sierpnia 2022, 19:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6181
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
:ok:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 19 sierpnia 2022, 20:10 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1547
W dzisiejszych czasach, dużo rzeczy nie możliwych, staje się codziennością. Ale nie sądzę, żeby rząd USA robił to w tak jawny sposób, wywołując u ludzi zakłopotanie, i lądując na ustach całego świata,wiemy jaką siłę mają plotki i różne manipulacje, a tym na gorze, o to właśnie chodzi. Wywoływać u nas zakłopotanie. Strach.
Czas pokaże, a tematowi można przyglądać się na bierząco. A ten kto z góry skreśla takie tematy, widać że raczej się nie interesuje ,, co dzieje się na świecie” w szerokim słowa tego znaczeniu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 20 sierpnia 2022, 06:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
wujekwaldus napisał(a):
Temat do zamknięcia, kolejny atencjonariusz ktory nawet nie umie wpisac niczego w wyszukiwarke i sieje to coraz ciekawsze teorie spiskowe

https://www.agdaily.com/crops/no-govern ... roy-crops/

to juz nawet nie jest smieszne, bo zaraz przyleci drugi fantasta z ludobojstwem rasy bialej i spiskiem cofid i bedziecie sie klepac po plecach.

FAKE.
jak 5/4 tego co piszesz.


Znalazłem chwilę by to obejrzeć. Google nie zwraca żadnych ciekawych wiadomości póki co gdy się wklepie w wyszukiwarkę takie hasła po angielsku.

Przyjmijmy zatem, że to fake. Tylko może rzuć pomysły kto i po co miałby włożyć tyle trudu by znaleźć takich aktorów i nagrać z 10 takich scenek? Jak nie lepiej. Bo ja nie za bardzo mam pomysł. Propaganda przeciwko bidetowi?

Do kogokolwiek piłeś z kovidem czy ludobójstwem, to akurat w obu tych tematach mamy twarde dane liczbowe, które obnażają stan rzeczywisty jakkolwiek się go nie nazwie, to w obu przypadkach coś się nie zgadza.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 20 sierpnia 2022, 06:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ciekawa opinię znalazłem

„ What is the PCCP pandemic cover crop program for then? Where a certain amount of land in that acre needs to be plated with a cover crop that have been pre approved by the government in order to receive premium benefits from the federal government for pandemic relief. Tell me why would they lie about cover crops because to me it’s doing the exact opposite from what they are telling people it does. Just because they didn’t use the words destroying crops instead they call it cover crop program, that means instead of growing your regular crop we pay more for you to plant a cover crop and it has to be done by a certain date or you will not receive any benefits. So to summarize that if you don’t plant a cover crop by this date you will not qualify for premium befits. Is the same as we will pay you more per acre if you destroyed your plants and plant cover crops that don’t help provide food or anything useful to the public. The same meaning but worded differently. Yes They are paying more for farmer to destroy crops and plant cover crops.”

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 20 sierpnia 2022, 09:24 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 20 sierpnia 2022, 08:06 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Jak zapewne pamiętacie mam rodzinę w Nawozie koło Nielisza :) Z racji iż mój ojciec miał siedmioro rodzeństwa to aktualnie mam całą zgraję kuzynostwa zajmującego się rolnictwem w tamtym rejonie. Do czego zmierzam, a więc spróbujcie wejść na pole i podeptać lub jednego buraka przy nich zerwać :rotfl:
Człowiek który wkłada w uprawy tyle serca i ciężkiej pracy nie pozwoli Ci zniszczyć nawet jednej rośliny. Przekonajcie się sami :)
Tak więc to co tam widzieliśmy tzn niszczenie upraw musiało zostać przez kogoś opłacone bo nie uwiężę ,ze dla tik tokowego fejmu jeden za drugim byłby w stanie wjechać kosiarką w pole - NIE MA TAKIEJ OPCJI!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 20 sierpnia 2022, 13:12 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
alduwiel napisał(a):
Jak zapewne pamiętacie mam rodzinę w Nawozie koło Nielisza :) Z racji iż mój ojciec miał siedmioro rodzeństwa to aktualnie mam całą zgraję kuzynostwa zajmującego się rolnictwem w tamtym rejonie. Do czego zmierzam, a więc spróbujcie wejść na pole i podeptać lub jednego buraka przy nich zerwać :rotfl:
Człowiek który wkłada w uprawy tyle serca i ciężkiej pracy nie pozwoli Ci zniszczyć nawet jednej rośliny. Przekonajcie się sami :)
Tak więc to co tam widzieliśmy tzn niszczenie upraw musiało zostać przez kogoś opłacone bo nie uwiężę ,ze dla tik tokowego fejmu jeden za drugim byłby w stanie wjechać kosiarką w pole - NIE MA TAKIEJ OPCJI!


aldek, ludzie palili nowe amg czy wjezdzali taycanem w szyby z salonu zeby sie klikalo

mamy coraz bardziej atencyjne i glupsze spoleczenstwo jezeli o takie rzeczy chodzi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 20 sierpnia 2022, 13:27 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Czyli rolnicy jeden za drugim wpadli na pomysł, aby się wybic na kanale bez monetyzacji wkręcaniem sciemy, ze niszczą swoje pole? Musi być z tego dobre siano ;)

Ok, czyli nagram kilkanascie takich filmików i się wybiję?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: USA płaci rolnikom 150% wartości plonów za ich zniszczenie
PostNapisane: 21 sierpnia 2022, 09:37 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2217
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
w jakims stopniu na pewno
https://spidersweb.pl/autoblog/porsche- ... be-litvin/

o tym sporo pisali :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL