BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 08:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 16:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
kai napisał(a):

ja jestem chory?


Teraz to już nic mi nie pozostało jak liczyć na to ,ze to ja jednak jestem chory na schizofrenie :/ Nigdzie nie pojadę. Mój plan poszedł się ... pokonali mnie tym ich wielowymiarowym atakiem, czy jak to mówili ,,mnożnikiem sil zbrojnych'' Przez to ,ze mojej byłej kobiecie odbiło od oglądania satanistycznej telewizji nasączonej indoktrynacją niszczącą związki i rodziny ,a jest nią Mtv i wylądowała finalnie w łóżku z sąsiadem mam teraz zniszczoną rodzinę.Teraz nie mam możliwości załatwienia paszportu dla jednego dziecka bo nie mam zgody drugiej strony :15: w takiej sytuacji nie mam innego wyjścia jak zrobić to

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 16:41 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
alduwiel napisał(a):
[ Przez to ,ze mojej byłej kobiecie odbiło od oglądania satanistycznej telewizji nasączonej indoktrynacją niszczącą związki i rodziny ,a jest nią Mtv i wylądowała finalnie w łóżku z sąsiadem mam teraz zniszczoną rodzinę.



Schizofrenik i jeszcze do tego masochista :kwasny: ;)
Chociaz w sumie to nawet logiczne ,Oni czesto sie "okaleczają"...niestety.
Aldudwiel myslisz ze obnażanie sie z takich sytuacji publicznie pomaga ? Daj spokój ludzie Cie zjedzą.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 16:45 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mi nie zalezy na opini innych. Nie potrzebuje garnituru od Armaniego ,zeby czuc się kimś


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 16:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Opowiadaj ! Chyba że masz filmy to wrzucaj :)

JUż kiedyś coś było tylko nie wiem czy z żoną czy z jakaś inną flądra opisywałeś ?

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 16:55 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
MAJSU napisał(a):
Opowiadaj ! Chyba że masz filmy to wrzucaj :)

JUż kiedyś coś było tylko nie wiem czy z żoną czy z jakaś inną flądra opisywałeś ?


co szybe wybijal? :D
złote czasy! gdzie liczyło się wycięcie deski pod CIC i grube koła w e90 :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 16:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Ooo no coś tam takiego było :D

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 17:25 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie będzie moze tak źle. Idzie lato, zachorowania na wirusy spadną - moze nie dojdzie do ogloszenia pandemi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 17:48 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
kurcze ja wziąłem niebieską pigułkę od morfeusza jednak aż tak ona nie działa :)
Zgadzam się, ze nasz Świat stoi na głowie.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 19:45 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14120
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
alduwiel napisał(a):
Mi nie zalezy na opini innych. Nie potrzebuje garnituru od Armaniego ,zeby czuc się kimś
I to jest bardzo dobre podejscie.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 20:10 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
MAJSU napisał(a):
Opowiadaj ! Chyba że masz filmy to wrzucaj :)

Ok to może podkolorowałem :D rozstałem się z nią bo miałem dość różnic zdań, a ona znalazła sobie później kogoś akurat dwie ulice dalej. :)


WitoM napisał(a):
Kur*a Grzesiek...Ile Ty masz czasu na czytanie tych farmazonów...Poświęcił byś ten czas na pracę to już byś miał lambo A nie jakieś m3...

A co jakbym Ci powiedział ,ze jesteś w błędzie?
Co jakbym ci powiedział ,ze pracując to się tylko garba możesz dorobić?

Najbogatszy człowiek wszech czasów mówił

Obrazek

Ja mam inne zdanie jak się zdobywa lambo niż Ty Witek.... ale zapewne ,ze jest wiele dróg do zdobycia lambo ;) tak więc nie będę krytykował Twojej podczas gdy ja sam jeszcze lambo nie mam. Niech się Waldek wypowie :D





Wracając do tematu

Czy czeka nas stan wojenny? Jest pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. 6 marca protest pod Senatem.

Sejm przegłosował w pospiechu ustawę koronawirusową niczym dekret o stanie wojennym.

W ciągu doby od opublikowania projektu na stronie Sejmu, posłowie przyjęli specustawe ws. koronawirusa. Za głosowało 400 posłów, 11 było przeciw, natomiast 7 wstrzymało się od głosów. Policja sanitarna to było za mało. Teraz będzie generał sanitarny, a władza będzie mogła wszystko.

Projekt narzuca obowiązkowa hospitalizację na jakąkolwiek chorobę zakaźną BEZ MOŻLIWOSCI ODWOŁANIA:

„Art. 34. 1. W celu zapobiegania szerzeniu się zakażeń i chorób zakaźnych, osoby
chore na chorobę zakaźną albo osoby podejrzane o zachorowanie na choroby zakaźne mogą podlegać obowiązkowej hospitalizacji.
2. Osoby zdrowe, które pozostawały w styczności z osobami chorymi na choroby zakaźne podlegają obowiązkowej kwarantannie lub nadzorowi epidemiologicznemu, jeżeli tak postanowią organy inspekcji sanitarnej przez okres nie dłuższy niż 21 dni, licząc od ostatniego dnia styczności.
(...)
4. Minister właściwy do spraw zdrowia określi, w drodze rozporządzenia:
1) wykaz chorób powodujących powstanie obowiązku hospitalizacji, o którym mowa
w ust. 1.

Kto i w jakim trybie będzie podejmował decyzje ograniczające podstawowe wolności?

Wątpliwości i obawy budzi przekazanie do dyspozycji Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu Sił Zbrojnych:
"Art. 44a. 1. Jeżeli użycie innych sił i środków jest niemożliwe lub może okazać się niewystarczające, Minister Obrony Narodowej może przekazać do dyspozycji Głównego Inspektora Sanitarnego lub wojewody, na którego obszarze podejmowane są działania związane ze stanem zagrożenia epidemicznego, stanem epidemii albo w razie niebezpieczeństwa szerzenia się zakażenia lub choroby zakaźnej, ktore moze stanowic zagrozenie dla zdrowia publicznego, w szczególności wystąpienia choroby szczególnie niebezpiecznej lub wysoce zakaźnej, pododdziały lub oddziały Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, wraz ze skierowaniem ich do wykonywania zadań z tym związanych.”

Już teraz w ustawie był następujący zapis o narzuceniu obowiązków w drodze możliwej do zaskarżenia decyzji administracyjnej:

Art. 33 [Podejrzenie lub rozpoznanie zakażenia; postępowanie]
Państwowy powiatowy inspektor sanitarny lub państwowy graniczny inspektor sanitarny może, w drodze decyzji, nałożyć na osobę zakażoną lub chorą na chorobę zakaźną albo osobę podejrzaną o zakażenie lub chorobę zakaźną, lub osobę, która miała styczność ze źródłem biologicznego czynnika chorobotwórczego, obowiązki określone w art. 5 ust. 1.
Art. 5 [Obowiązki osób przebywających na terytorium RP]
1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na zasadach określonych w ustawie do:
1) poddawania się:
a) zabiegom sanitarnym,
b) szczepieniom ochronnym,
c) poekspozycyjnemu profilaktycznemu stosowaniu leków,
d) badaniom sanitarno-epidemiologicznym, w tym również postępowaniu mającemu na celu pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań,
e) nadzorowi epidemiologicznemu,
f) kwarantannie,
g) leczeniu,
h) hospitalizacji,
i) izolacji

Dzięki nowemu projektowi rząd może też ograniczyć działalność firm prywatnych na obszarach dotkniętych epidemią i wprowadzić reglamentację określonych towarów. W nowej ustawie zapisano również ogromne kary dla hurtowni farmaceutycznych, które próbują sprzedawać produkty zaklasyfikowane jako strategiczne, wyroby medyczne. Winni takiego procederu mogą się liczyć z grzywną do 5 mln zł!

Oprócz tego w ustawie zapisano możliwość zamknięcia uczelni i szkół wbrew woli podmiotów nimi zarządzających. Do tego dzięki ustawie będzie można zakazać zgromadzeń, co oznaczać będzie koniec trwającej obecnie w Polsce kampanii wyborczej do wyborów prezydenckich.

Nowe przepisy ujęte w ustawie koronawirusowej przypominają dekret wprowadzający stan wojenny. Wygląda na to, że o ile ustawa ta zostanie przeforsowana w takiej treści, to rządzący dostają do ręki narzędzie do uruchomienia trybu funkcjonowania państwa, który przypomina wojnę, albo przynajmniej stan wyjątkowy.

Koncerny farmaceutyczne informują, że szczepionka na koronawirusa będzie gotowa najwcześniej za półtora roku i trwają badania nad dwudziestoma preparatami, które wkrótce mogą się stać przymusowe dla wszystkich.

Minister Zdrowia poinformował, że jest pierwsze zachorowanie wywołane koronawirusem zdiagnozowane w Polsce w Zielonej Górze. 80% przypadków jest łagodnych. Powikłania dotykają głównie osób po 70 roku życia, które cierpią na choroby przewlekłe.

W piątek 6 marca o godz. 15:00 projekt ma być obiektem pracy Senatu. O godz. 14:00 zapowiadane jest zgromadzenie publiczne w proteście przeciw restrykcyjnym i odbierającym podstawowe wolności przepisom.

Obrazekwhen does regions bank open


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 22:07 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14120
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
alduwiel napisał(a):
Co jakbym ci powiedział ,ze pracując to się tylko garba możesz dorobić?
Jestem dokładnie tego samego zdania.

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 22:20 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
alduwiel napisał(a):
Co jakbym ci powiedział ,ze pracując to się tylko garba możesz dorobić?


Problem w tym, że właśnie dzięki takim ludziom cała reszta może istnieć, bo wytwarzają rzeczy niezbędne nam do życia, a są najsłabiej opłacani i według mnie niedoceniani.
Dziś to jest nie do pomyślenia, ale wieś przeżyje bez miasta, w druga stronę zdecydowanie nie.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 4 marca 2020, 22:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Lincoln napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Co jakbym ci powiedział ,ze pracując to się tylko garba możesz dorobić?


Problem w tym, że właśnie dzięki takim ludziom cała reszta może istnieć, bo wytwarzają rzeczy niezbędne nam do życia, a są najsłabiej opłacani i według mnie niedoceniani.
Dziś to jest nie do pomyślenia, ale wieś przeżyje bez miasta, w druga stronę zdecydowanie nie.


Dokładnie i własnie to jest absurdem.

Obrazekupload a photo to link to


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 00:06 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2086
alduwiel napisał(a):
Nie będzie moze tak źle. Idzie lato, zachorowania na wirusy spadną - moze nie dojdzie do ogloszenia pandemi

NIekoniecznie... wyższa temperatura raczej pomaga bakteriom, pytanie jak szczep tego wirusa będzie na nią reagował.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 00:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
PODSUMOWANIE ISTOTNYCH WYDARZEŃ

-Początek roku to zabójstwo Irańskiego Generała i Dowódcę Irackiej policji. Był to atak USA z terytorium Qataru na przedstawiciela suwerennego kraju jakim jest Iran. Oprócz tego Donald Trump wypowiedział oficjalnie wojnę szyitom pisząc na Twitterze, że zniszczy 52 cele ważne dla kultury Irańskiej. Czegoś takiego jeszcze ten świat nie widział. Tego typu wypowiedzi mogliśmy się co najwyżej spodziewać po radykalnych muzułmanach z Państwa Islamskiego, które w Iraku niszczyło obiekty kulturowe. Sytuacja ta doprowadziła do tego, że stanęliśmy w obliczu większej wojny. Później zestrzelono Ukraiński samolot na terytorium Iranu co dalej podsycało atmosferę.

-W międzyczasie w Indiach trwają protesty przeciwko prawu, które dyskryminuje 200 milionów muzułmanów ustawę zatwierdzono w grudniu zeszłego roku. Nie trudno zauważyć, że komuś bardzo zależy aby wku... ludzi tego wyznania. W Indiach protesty cały czas się odbywają oraz w innych częściach świata gdzie są mniejszości muzułmańskie. Oczywiście protesty w Indiach są krwawo tłumione przez policję, a Hindusi dopuszczają się nieludzkiego traktowania ludzi innego wyznania.

-Wojna w Jemenie mimo porozumienia dalej trwa co pogłębia kryzys humanitarny. Tak się zastanawiając to mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Koronawirusa to nic przy tym co się tam dzieje ale wiadomo czyje są media.

-W Styczniu rozpoczyna się epidemia Koronawirusa co doprowadza do największej kwarantanny w historii Ziemi. Przestój gospodarczy i problemy z tym związane nasilają się co doprowadzi do recesji o czym wiecie już bardzo dobrze. Kampania strachu dzięki szybkiemu dostępowi do informacji nabiera rozmachu. Pojawiają się plotki i niedopowiedzenia, które podgrzewają atmosferę. WHO zaczyna działać ale jeszcze nie ogłasza globalnej Pandemii i wszystko na to wskazuje, że sytuacja wraca do normy przynajmniej w Chinach. Chyba nie trzeba tłumaczyć jak to wygląda w Europie. Trwają prace nad szczepionką, firmy prześcigają się w pomysłach no bo przecież to duża kasa. Także mogliśmy usłyszeć, że szczepionka powstanie w 3 miesięcy albo w 18 miesięcy albo wytestują jakiś nowy rodzaj "błyskawicznej" szczepionki i masa dziwacznych rewelacji. Dalej nie wiemy skąd jest ten wirus i czy zmutował naturalne czy to efekt prac laboratoryjnych.

-W międzyczasie trwają gigantyczne pożary w Australii. Media informują o śmierci 500 milionów zwierząt. Jak oni to policzyli to ja niewiem widocznie prowadzą jakiś spis ludności Kangurów albo mają zwierzęta za idiotów. Większość zwierząt wcześniej wyczuwa pożar i ucieka z takiego miejsca. To nie ludzie, którzy robią sobie selfiaczka ze spadającym meteorytem. Oczywiście pożary w Australii bardzo szybko wykorzystano w celach marketingowych promując globalne ocieplenie.

-Pod koniec Stycznia Wielka Brytania opuszcza Unię Europejską tym samym uciekając z upadającego sztucznego Superpaństwa. Myślę, że w dużej mierze jest to podyktowane działaniami Londyńskiego City czyli światowej finansjery, która zdaje sobie sprawę ze zbliżającego się kryzysu i woli swoje aktywa zabezpieczyć właśnie tam z dala od Unijnej "Solidarności" jeśli wiecie co mam na myśli.

-Odbywają się Złote Globy 2020 na których możemy usłyszeć tą oto przemowę: https://youtu.be/4pN2ej9W_e4 Nie jest zwykła przemowa polecam posłuchać.

ten film zaraz wykasuje yt , jak chcecie go mieć radzę pobrać na dysk

-Odrzucono impeachment prezydenta Donalda Trumpa czego się można było spodziewać. Teraz jeśli będą chcieli go usunąć zrobią to w inny sposób.

-Francja doświadczyła dużych protestów między innymi protestowali strażacy, którzy byli brutalnie tłumieni przez policję: https://youtu.be/6_y-j9BJbP4 Protesty wciąż trwają

-W Lutym rozpoczęła się walka w Syrii o prowincję Idlib czyli ostatni bastion Państwa Islamskiego. Przy wsparciu Rosji syryjskie wojska zaczęły prowadzić ofensywę, która zaczęła przeszkadzać Sułtanowi z Ankary, który wysłał wojsko by walczyło nie na swoim terytorium z suwerennym krajem w dodatku Turcja już specjalnie się z tym nie kryje, że wspiera ISIS. Sytuacja jest na tyle poważna, że może to doprowadzić do większej wojny. W międzyczasie Erdogan stwierdził, że wymusi na UE i NATO działania przeciwko Syrii wypuszczając z kraju miliony uchodźców. Zorganizował nawet dla nich specjalne transporty pod Grecką granice. Władze Grecji mają duży problem. Moim zdaniem sytuacja będzie się zaogniać chyba, że Putin dogada się z Sułtanem. Czas pokaże.

-Media 14 lutego poinformowały cały świat o ważnym wydarzeniu czyli tym, że odnotowano 21° Celsjusza na Antarktydzie. Oczywiście wszyscy zapomnieli powiedzieć, że w tym czasie trwa lato na półkuli południowej i gdybyście się wybrali troszkę dalej od tego miejsca na właściwy kontynent to by Wam pięty z mrozu poodpadały. Ale oczywiście czymś trzeba promować kampanię globalnego ocipienia.

-Irak i Filipiny chcą wyrzucić amerykańskie wojsko ze swojego terytorium. Talibowie podpisują pokój z USA.

-W zasadzie rozpoczęły się ćwiczenia NATO - DEFENDER 2020. Tysiące amerykańskich żołnierzy z ciężkim sprzętem jedzie do Polski i krajów Bałtyckich. Niepokoi mnie cisza ze strony Rosji.

-Odbyły się żydowskie obchody w Yad Vashem bez udziału Polski za to z udziałem Rosji. Pewnie jest to związane z rosyjskimi żydami. Pies wojny Netanjahu wraz z prezydentem Izraela wygłaszali płomiennie przemówienia. Netanjahu jak to ma w zwyczaju na takich uroczystościach nawoływał do zjednoczenia przeciwko Iranowi.

-Trump z Netanjahu podpisali umowę stulecia czyli bliskowschodni plan pokojowy, który rzekomo ma doprowadzić do pokoju między Izraelem, a Palestyną. Od początku roku Strefa Gazy i Zachodni Brzeg jest systematycznie pacyfikowany przez Izraelskie wojsko. Znikają ludzie, w tym dzieci i sytuacja coraz bardziej się pogarsza. To straszne, bo Palestyna znika powoli z mapy. My jako Polska i znając naszą historię zaborów powinniśmy im pomóc. Palestyńczycy to nie tylko muzułmanie jest tam wielu Chrześcijan. Izraelska okupacja to istne piekło na Ziemi.

-Polski rząd wraz z opozycją przegłosował specustawę ws. Koronawirusa nadając służbom dodatkowe uprawnienia.

I na koniec:

:wsciekly: Zbliżają się wybory w USA, Izraelu czy w Polsce. Myślę, że do wyborów sytuacja jaka teraz jest się jakoś specjalnie nie zmieni. W trakcie wyborów w USA mogą zdarzyć się niepokojące rzeczy. Być może po ćwiczeniach DEFENDER 2020 wojska amerykańskie tutaj zostaną. Gospodarka naszego kraju już ma problem przez inflację po wyborach ta sytuacja się pogorszy. Dodatkowo odczujemy potężny wpływ zastoju Chińskiej gospodarki. Tak samo wojna handlowa USA-Chiny odbije się na nas. Prawdopodobnie w najbliższej przyszłości cały świat stanie w poważnym kryzysie. Zmiany przyspieszają tak, że trudno za tym nadążyć :przestraszony: to wszystko wyżej to jedynie to co wydarzyło się tylko przez ostatnie dwa miesiące.

To, że UK opuściła Unię nie jest przypadkowe. Bankierzy doskonale wiedzą co robią. Zresztą nie trudno się domyślić jaką rolę odgrywa Wielka Brytania w tworzeniu Nowego Porządku Świata. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wybuchnie wojna. Elity wiedzą, że muszą trzymać się doktryny kryzysu jeśli chcą dokończyć to co zaczęli. Muszą zburzyć stary ład, a na jego miejsce wybudują Nowy Porządek tak jak to głosili na różnych konferencjach. Ludzie powinniście się zabezpieczyć, ale nie przed Koronawirusem, a przed czymś o wiele gorszym, chyba że chcecie skończyć jak Palestyńczycy walcząc z czołgiem, kamieniami :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 08:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29760
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
alduwiel napisał(a):
ten film zaraz wykasuje yt , jak chcecie go mieć radzę pobrać na dysk


:rotfl: :rotfl: :rotfl: jest od 2 miesięcy i ma ponad 12mln wyświetleń, więc czemu jeszcze jest? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Aldu fajny robisz ruch na forum :D statystyki szaleją :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 08:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Lincoln napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Co jakbym ci powiedział ,ze pracując to się tylko garba możesz dorobić?


Problem w tym, że właśnie dzięki takim ludziom cała reszta może istnieć, bo wytwarzają rzeczy niezbędne nam do życia, a są najsłabiej opłacani i według mnie niedoceniani.
Dziś to jest nie do pomyślenia, ale wieś przeżyje bez miasta, w druga stronę zdecydowanie nie.


A co jest oferowane matkom i nauczycielom ? To oni stoją u podstaw naszej cywilizacji.

DaaN napisał(a):

Aldu fajny robisz ruch na forum :D statystyki szaleją :rotfl:


Czy sugerujesz że Alduwiel to postać fikcyjna która została wykreowana przez masonów którymi jak wiemy od dawna jest Kyo i Frank w celu poprawy statystyk forum i jego monetyzacji ? :23: :luka:

Już od jakiegoś czasu krążyły historie że zbrojnie przejęli oni włądzę na forum a trzeci admin założyciel został najpierw zczipowany a później wymazany z kart historii...

Tak mi to wszystko od początku śmierdziało bo nikt normalny nie jest tak gupi :oczami:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 09:08 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zobaczcie jak dziennikarka dochodzi do prawdy, która była ukryta w związku z poprzednią pandemią z 2009 roku... ile można wniosków wyciągnąć dotyczących obecnej pandemii?






DaaN filmik z przemówieniem prowadzącego gale złote globy przerobiony ładnie z porządnym lektorem made in Poland był na yt jeszcze jakis czas temu - wykasowali go. Ktos na szybko wrzucił nowy filmik z lektorem ale bardzo słabym - na tej podstawie domniemam , ze i ten filmik szybko wykasują.
W każdym razie zobacz jak kolejna osoba potwierdza słowa Gibsona, Katy Pery, czy Miley Curus :przestraszony:


Majsu Alduwiel to ja :) nie ma tu podstępu. Całą tę historię już raz prawie Wam przekazałem. W sierpniu zabrałem się za pisane... ale w połowie zaniechałem tego planu :/ jakoś nie miałem sił, aby to dokończyć


Ostatnio edytowano 5 marca 2020, 09:36 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 09:25 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
to jes głębsze niż myślicie!
alduwiel to fikcyjna postać wykreowana przez wlascicieli tego forum, tutaj sie wszystko zgadza!!

poczatkowo mial to byc ruch i reklamy = pieniadze dla wlascicieli, ktorzy nie musza nic robic! piramida finfansowa, to oni stoja na samym szczycie, tez sie zgadza!

ale poszli dalej!!! chca zawladnac tutejszym swiatem nie tylko wirtualnym! kreauja NWO, zeby ludzie sprzedawali domy, mieszkania, samochody. oni od razu sie o tym dowiedza i to beda skupowac, jeszcze wieksza piramida, tak wlasnie powstaja miliarderzy.

ludzie nie dajcie sie oglupic, alduwiel to fikcyjna postac kierowana przez najwiekszych tuutaj!!!

BOZE!! a tacy ludzie jak razek, ktorzy mowia zeby nie bac sie koronawirusa to FALSZYWI PROROCY!! bylo to opisane w bilib tysiaclecia
JEZU!!

wszystko jest tez na tym filmie. ale zaniedlugo go ktos usunie bo tutaj jest cala prawda


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Kryzys 2020, największy kryzys wszech czasów?
PostNapisane: 5 marca 2020, 10:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Wszystko zaczyna układać się w logiczną całość...

Pamiętam jak kiedyś na Zlocie na Trampie jeden z moderatorów częstował wszystkich "Duchem Puszczy", ludzie zaczynali się dziwnie po tym zachowywać... Chodziły słuchy że to krew dzieci... pewnie już wtedy zaczynali realizować swój plan bo sami nie przyjechali aby pić z nami tą szatańską truciznę.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 62  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL