BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 24 maja 2024, 15:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
SelectoSK napisał(a):
Ale przecież napisałem o edukacji seksualnej i rodzicielskiej. To bardzo obszerny temat zresztą. Kilkunasto tygodniowy płód to nie dziecko, nie będę dalej o tym dyskutować. Nie rozumiem dlaczego wyjeżdżasz z ustrojami politycznymi i ideologicznymi. Tutaj polityka nie ma nic do gadania. Chcesz zrobić aborcje to ją robisz, nie chcesz, chcesz całe życie tylko zajmować się zdeformowanym i uszkodzonym człowiekiem bez pomocy państwa (jeśli tak długo pożyje) to proszę bardzo. Róbta co chceta. O to w tym wszystkim chodzi, o wolność wyboru a nie wiarę i przekonania. Jeśli chcesz narzucać (CO JEST ABSURDEM) takie porody i później WSZYSTKO co się wiąże to finansuj ze swojej prywatnej kieszeni. Zróbcie fundusz prywatny który z waszych podatków będzie finansował 100% pomoc takim rodzicom i takim "dzieciom". Jeśli nie ma takiej możliwości, a państwo da Ci 1500 cebulionów to raczej zostaw takie pomysły dla siebie i nie narzucają ich innym dookoła.


Definicja życia ludzkiego nie jest tożsama z definicją dziecko, a nie Ty o tym decydujesz, tylko fundamentalne definicje naukowe. Co do reszty, to bijesz pianę - a więc nie czytasz ze zrozumieniem lub wyciągasz z moich wypowiedzi coś czego nie napisałem świadomie, bądź pod wpływem nielogicznej analizy tekstu. Ja swoje stanowisko chyba wyraziłem w miarę przystępnie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:25 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Wyrok TK w odniesieniu do konstytucji musial byc wlasnie taki.

Ci sami ktorzy krzyczeli konstytucja lacznie z bolkiem otua (osrodek terapii uzaleznien alkoholowych :rotfl: ) dzis krzycza ze wyrok niewazny. :rotfl: Jak z demokracja, wygraja to demokracja dobra, przegraja demokracja zla. :rotfl:

Jeżeli kobieta nie ma instynktu macierzyńskiego , nie chce mieć dzieci moze poddac sie sterylizacji. Nie zajdzie w ciąże i będzie mogła puszczać z kimkolwiek i gdziekolwiek. Aborcji na żądanie to nie jest sposób na rozwiazanie jej problemów z wpadką.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:28 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
SelectoSK... cholera, tyle dziesiatek tysiecy lat bez edukacji seksualnej i ludzie przezyli... to wlasnie pokazuje jak traktuja dzisiejsi rodzice wychowanie dzieci: wszystko ma zrobic szkola. Dupa. Nie wszystko. Szkola ma nauczyc dzieci podstaw matematyki, historii, jezyka, biologii i przyrody. Plus plastyki i innych mniej waznych przedmiotow. Cala reszta powinna wisiec na karku rodzicow. Wychowanie w wierze lub nie, wychowanie generalnie! A nie, ze pani szanowna mama nie wie dlaczego dziecko rozrabia w szkole i nic sie nie zmienia. To co, szkola ma uczyc wychowania i podstawowych zachowan w cywilizowanym swiecie? Z domu wychowanie sie wynosi. Nie ze szkoly.... Bylem nauczycielem 3 lata. Widzialem duzo. W domu i rodzinie mam praktycznie same grono pedagogiczne. Od psychologow, psychiatrow w podstawowkach po nauczycieli i profesorow. przypadki skrajne, nawet to, ze rodzice mowili, ze to wina nauczycieli, ze dziecko na swiadectwie ma same 2 i 3 pokazuja jak mocno rodzice sa odklejeni od rodzicielstwa i wychowywania. To nie wina braku edukacji w szkole a dzisiejszego sposobu bycia- juz, teraz, wszystko latwo, bez znaczenia, w internecie wszystko idealne i w ogole po co sie meczyc jak mozna sie nie meczyc...

Poza tym, idzcie do pogotowia opiekunczego. Do domu dizecka. Pogadacie sobie z sierotami, albo dziecmi z rodzin alkoholikow. Ciekawe czy wtedy tez bedziecie mowic, ze panstwo nie powinno ingerowac w decyzje rodzicow... Patologie trzeba niszczyc w zarodku i od gory. Wy sobie siedzicie w cieplym domu, macie normalne rodziny. Ale sa dziesiatki tysiecy biednych dzieci skrzywdzonych przez swoich wlasnych rodzicow i zeby nie panstwo, mialyby przesrane.

Kazdy medal ma dwie strony. I najlepiej patrzec na te obie strony po rowno.

Aborcja na zyczenie, bo wczoraj sie chcialo, a dzisiaj juz nie, jest niedopuszczalna z mojego punktu widzenia. Co, przez 3 miesiace sie chce dizecka, a potem kolezanka nagadala i juz nie? To to dopiero chore jest.

Chore jest tez kazanie rodzenia martwego dziecka.

Takze minusy i plusy sa wszdzie. Nie zaspokoi sie wszystkich. Grunt to nie popadac w zadna skrajnosc. A te strajki kobiet to skrajnosc ze az mnie nerwy strzelaja jak widze te czerwone swinie, krzyczace i burzace cywilizowane mechanizmy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:38 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
3 posty, nikt się nie odniósł do kosztów finansowych, czasowych, psychicznych. Napiszę to jeszcze raz. Jeśli jesteście za tym aby nie przerywać ciąży której badania jasno ujawniły że są patologiczne i dziecko nie urodzi się zdrowe, dajcie na to wszystko pieniądze, żeby rodzice mogli normalnie pracować 8h, żeby ich było na wszystko stać co potrzebne a do opieki przychodziła pomagać opiekunka/opiekun bądz pielegniarka/pielegniarz, żeby dostali fachową pomocą terapeutyczną.


renoraines - Twój post zostawie bez komentarza gdyż nie o przyjemności z seksu i wpadkach tutaj rozmawiamy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:39 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
SelectoSK, to wez przeczytaj ze zrozumieniem moja wypowiedz i zamien te 3 na 2. Tobie z kolei bardzo nie przyznaje racji. I z racji tego, ze umiesz uzywac gwiazdek, znize sie raz do Ciebie: "***** S*******K". I co to haslo daje? Nic. To najgorszy, rynsztokowy jezyk wrzucany w usta julek i briajanow, nie rozumiejacych o czym krzycza. Nawolywanie do rewoliucji, do przewrotu, do agresji i niszczenia mienia? Idz z tymi czerwonymi postulatami tam gdize ich miejsce: na wschod- dalej niz Bialystok nawet.

Po prostu bedac na miejscu Kaczynskiego nie wahalbym sie z ta swolocza i robil jak Holendrzy ostatnio. Po karku z armatki, konmi przeorac i skonczyloby sie rumakowanie. Kazda skrajnosc polityczna tak bym oral. Kazda.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:46 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
DamianTra napisał(a):
SelectoSK, to wez przeczytaj ze zrozumieniem moja wypowiedz i zamien te 3 na 2.


"Poza tym, idzcie do pogotowia opiekunczego. Do domu dizecka. Pogadacie sobie z sierotami, albo dziecmi z rodzin alkoholikow. Ciekawe czy wtedy tez bedziecie mowic, ze panstwo nie powinno ingerowac w decyzje rodzicow... Patologie trzeba niszczyc w zarodku i od gory. Wy sobie siedzicie w cieplym domu, macie normalne rodziny. Ale sa dziesiatki tysiecy biednych dzieci skrzywdzonych przez swoich wlasnych rodzicow i zeby nie panstwo, mialyby przesrane."

Dlatego tak ważna jest edukacja seksualna i świadomość szeroko pojęta. Naprawdę muszę tutaj się rozpisać jak jan paweł drugi żeby było wiadomo o co chodzi? Nie chce mi się. Tutaj wracamy do aborcji, lepiej żeby taka Nikola, Jessica, Anastazja usuneła już wcześnie ciąże niż niszczyła ze swoim toxic Sebkiem, przyszłemu człowiekowi życie, żeby przerwała łańcuch toksyczności i patologii bo na edukacje po zapłodnieniu w takich domach, w takich głowach, już za późno. Tutaj musi być zmieniony system od postaw. Jako nauczyciel to rozumiesz.

"Po prostu bedac na miejscu Kaczynskiego nie wahalbym sie z ta swolocza i robil jak Holendrzy ostatnio. Po karku z armatki, konmi przeorac i skonczyloby sie rumakowanie. Kazda skrajnosc polityczna tak bym oral. Kazda."

W takim razie wielu gości na tym forum musisz orać kolego.

"Idz z tymi czerwonymi postulatami tam gdize ich miejsce: na wschod- dalej niz Bialystok nawet."

Nie mam żadnych czerwonych postulatów. Nie wiem o jakie wykropkowane hasło rewolucyjne Ci chodzi.


Ostatnio edytowano 29 stycznia 2021, 15:51 przez SelectoSK, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:48 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
SelectoSK napisał(a):
DamianTra napisał(a):
SelectoSK, to wez przeczytaj ze zrozumieniem moja wypowiedz i zamien te 3 na 2.


"Poza tym, idzcie do pogotowia opiekunczego. Do domu dizecka. Pogadacie sobie z sierotami, albo dziecmi z rodzin alkoholikow. Ciekawe czy wtedy tez bedziecie mowic, ze panstwo nie powinno ingerowac w decyzje rodzicow... Patologie trzeba niszczyc w zarodku i od gory. Wy sobie siedzicie w cieplym domu, macie normalne rodziny. Ale sa dziesiatki tysiecy biednych dzieci skrzywdzonych przez swoich wlasnych rodzicow i zeby nie panstwo, mialyby przesrane."

Dlatego tak ważna jest edukacja seksualna i świadomość szeroko pojęta. Naprawdę muszę tutaj się rozpisać jak jan paweł drugi żeby było wiadomo o co chodzi? Nie chce mi się. Tutaj wracamy do aborcji, lepiej żeby taka Nikola, Jessica, Anastazja usuneła już wcześnie ciąże niż niszczyła ze swoim toxic Sebkiem, przyszłemu człowiekowi życie, żeby przerwała łańcuch toksyczności i patologii bo na edukacje po zapłodnieniu w takich domach, w takich głowach, już za późno. Tutaj musi być zmieniony system od postaw. Jako nauczyciel to rozumiesz.



Szkola ma nauczyc dzieci podstaw matematyki, historii, jezyka, biologii i przyrody. Plus plastyki i innych mniej waznych przedmiotow. Cala reszta powinna wisiec na karku rodzicow. Wychowanie w wierze lub nie, wychowanie generalnie! A nie, ze pani szanowna mama nie wie dlaczego dziecko rozrabia w szkole i nic sie nie zmienia. To co, szkola ma uczyc wychowania i podstawowych zachowan w cywilizowanym swiecie? Z domu wychowanie sie wynosi. Nie ze szkoly....

To nie wina braku edukacji w szkole a dzisiejszego sposobu bycia- juz, teraz, wszystko latwo, bez znaczenia, w internecie wszystko idealne i w ogole po co sie meczyc jak mozna sie nie meczyc...

Jako nauczyciel rozumiem, ze rodzice maja o swoich dzieciach z dupy wyobrazenie i teraz nauczycielowi nie wolno zwrocic porzadnie uwagi dizecku. To jest chore.

SelectoSK napisał(a):
W takim razie wielu gości na tym forum musisz orać kolego.

"Idz z tymi czerwonymi postulatami tam gdize ich miejsce: na wschod- dalej niz Bialystok nawet."


Kazda skrajnosc jest zla. Kazda. Lewa, prawa, gorna, dolna. Skrajnosc jest zla bo bierze pod uwage SKRAJNE wartosci. Nie uniwersalne, tylko skrajne. To jest zle samo przez siebie.

SelectoSK napisał(a):
Nie mam żadnych czerwonych postulatów. Nie wiem o jakie wykropkowane hasło rewolucyjne Ci chodzi.


Aha:
SelectoSK napisał(a):

[cenzura] PiS.


Ostatnio edytowano 29 stycznia 2021, 15:54 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:54 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Majster, edukacja seksualna i rodzicielska. Jesteśmy w temacie aborcji a Ty dość odpłynąłeś. Szkoła jak najbardziej jest odpowiednim miejscem, nawet obowiązkowym gdzie powinna zostać wprowadzona edukacja seksualna i RODZICIELSKA. Jeśli rodzice w głowach nie mają to skąd dzieci mają mieć skoro w szkole też tego nie ma?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 15:57 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
To nie jest zadaniem szkoly. Tu trzeba system by bylo zmienic. Przewartosciowac wartosci. Szczegolnie ograniczyc pranie mozgow dzieci przez internety.

Zadaniem szkoly nie jest i nigdy nie bylo wychowanie seksualne i rodzicielskie i nie jest wychowywanie dzieci. Zrozum to.

Wlasnie taka postawa, rodzice zwalaja cala swoja wine na szkoly, posrednio panstwo. Bo tak latwiej... bo polacy uwielbiaja zwalac wine na kogos innego. Nie. Wina jest po stronie rodzicow bezposrednio, a posrednio po stronie przewalonych wartosci, jakie dzisiaj panuja na swiecie. Przez lewackie media, internety i generalnie pieniadze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 16:00 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
DamianTra napisał(a):
Tu trzeba system by bylo zmienic. Przewartosciowac wartosci. Szczegolnie ograniczyc pranie mozgow dzieci przez internety.

Wina jest po stronie rodzicow bezposrednio, a posrednio po stronie przewalonych wartosci, jakie dzisiaj panuja na swiecie. Przez lewackie media, internety i generalnie pieniadze.


TAK. ZGADZAM SIĘ. A teraz wracjąc do tematu aborcji jak i narzucania porodu uszkodzonych patologicznie płodów, proszę przeczytaj i zastanów się nad tym:

https://www.instagram.com/p/CGksYOGl45D ... qgoens6n22


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 16:02 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Pozwole sobie zacytowac siebie odnosnie aborcji. Bo ja Ciebie rozumiem. Nie zgadzam sie z kolei z postulatami tych pojebow ze strajku kobiet:

Kazdy medal ma dwie strony. I najlepiej patrzec na te obie strony po rowno.

Aborcja na zyczenie, bo wczoraj sie chcialo, a dzisiaj juz nie, jest niedopuszczalna z mojego punktu widzenia. Co, przez 3 miesiace sie chce dizecka, a potem kolezanka nagadala i juz nie? To to dopiero chore jest.

Chore jest tez kazanie rodzenia martwego dziecka.

Takze minusy i plusy sa wszdzie. Nie zaspokoi sie wszystkich. Grunt to nie popadac w zadna skrajnosc. A te strajki kobiet to skrajnosc ze az mnie nerwy strzelaja jak widze te czerwone swinie, krzyczace i burzace cywilizowane mechanizmy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 16:09 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
DamianTra napisał(a):
Pozwole sobie zacytowac siebie odnosnie aborcji. Bo ja Ciebie rozumiem. Nie zgadzam sie z kolei z postulatami tych pojebow ze strajku kobiet:

Kazdy medal ma dwie strony. I najlepiej patrzec na te obie strony po rowno.

Aborcja na zyczenie, bo wczoraj sie chcialo, a dzisiaj juz nie, jest niedopuszczalna z mojego punktu widzenia. Co, przez 3 miesiace sie chce dizecka, a potem kolezanka nagadala i juz nie? To to dopiero chore jest.

Chore jest tez kazanie rodzenia martwego dziecka.

Takze minusy i plusy sa wszdzie. Nie zaspokoi sie wszystkich. Grunt to nie popadac w zadna skrajnosc. A te strajki kobiet to skrajnosc ze az mnie nerwy strzelaja jak widze te czerwone swinie, krzyczace i burzace cywilizowane mechanizmy.


Lepiej jest usunąć wcześnie ciąże niż skazać człowieka na ujowe życie i przekazać mu ujowe wartości. Dziecko to największa odpowiedzialność, trzeba być na nie gotowym/ą.

A nie strzelają Cię nerwy jak widzisz upadające firmy, klęski osobiste, samobójstwa ludzi przez to co robi człowiek który powiedział że polak ma je... za miskę ryżu bo wtedy tylko gospodarka się rozwija jak za czasów po wojnie? Nie strzelają Cię nerwy na ten dodruk, na inflacje, na to że w roku 2020 wszystko zdrożało średnio o 21% w stosunku do 2019r? Że bezrobocie szczytuje? Że wprowadzają kolejne opłaty, podwyższają wszystko co mogą żeby dalej móc rozdawać pieniadzę w celu utrzymania się przy korycie? Ograniczenia wolności to już tylko wisienka na gó....O to mi chodziło z ***** ***. Gdyby się nazywali Paprykarze też bym krzyczał J... paprykarzy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 16:16 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Dlaczego Ty masz decydowac o zyciu czlowieka? Czy mu bedzie lepiej, czy nie? Kto dal ci takie prawo czy to moralne, czy etyczne? Nikt. Wiec wybacz, jak zycie zaczyna byc czlowiekiem to wara od tego komukolwiek. Niewinnego czlowieka bedziesz zabijal, bo czeka go teoretycznie ujowe zycie? To normalne jest?

Selecto.. za swoje porazki lepiej winic siebie niz jakakolwiek partie polityczna. Patrzac na caloksztalt swiata, to mysle ze ktokolwiek by nie rzadzil to lepiej by nie bylo. Taki mamy klimat. Czy sie podoba czy nie. Poza tym... wybacz, ja wiem ze Polacy tak potrafia i chca. Ale marudzic byle marudzic? "o ty to zle zrobiles" "ujowo zrobiles"... do czego to prowadzi? Powaznie do czego? Do niczego. Do anarchii. Zeby jakakolwiek opozycyjna partia powiedziala "no dobra, oni to zrobili tak, ale popatrzcie. Tu, tu i tu byl blad, pora sie nad tymi szczegolami pochylic i zrobic to moze tak tak i tak, byloby lepiej". Dlatego nigdy nie przylacze sie do narracji "Wy*****". To jest antyludzkie. Niszczycielskie i bez odrobiny przyszlosci. Jestem anty wszelkiemu anty. Chcesz sam rzadzic? Chcesz zeby jakas partia rzadzila? Niech pokaza REALNE, a nie jak konfa oderwane, dzialania i kierunki. A nie tylko krytyka, krytyka i krytyka. To sie sprzedaje i pelikany lykaja, potem powtarzajac '***** ***',

Tylko zeby sie nie okazalo, ze po tym wyje**** zostaje sie przestawionym w kolejce i teraz to pora na tych krzyczacych...

Wedlug mnie trzeba oddzielic ogolnoswiatowa epidemie i zwiazany z tym kryzys od politykow, ktorzy zostali wrzuceni w taki bieg wydarzen, bo moze sie okazac, ze wcale tak zle teraz nie jest.

Nie potrafie sobie wyobrazic z kolei jakby rzadzili PO/KO. Uhh sie znaczy, ja bym sie ustawil moze i lpeiej niz mam teraz, ale caloksztaltowo? Bolaloby.


Ostatnio edytowano 29 stycznia 2021, 16:23 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 16:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
DamianTra napisał(a):

Selecto.. za swoje porazki lepiej winic siebie niz jakakolwiek partie polityczna. Patrzac na caloksztalt swiata, to mysle ze ktokolwiek by nie rzadzil to lepiej by nie bylo. Taki mamy klimat. Czy sie podoba czy nie. Poza tym... wybacz, ja wiem ze Polacy tak potrafia i chca. Ale marudzic byle marudzic? "o ty to zle zrobiles" "ujowo zrobiles"... do czego to prowadzi? Powaznie do czego? Do niczego. Do anarchii. Zeby jakakolwiek opozycyjna partia powiedziala "no dobra, oni to zrobili tak, ale popatrzcie. Tu, tu i tu byl blad, pora sie nad tymi szczegolami pochylic i zrobic to moze tak tak i tak, byloby lepiej". Dlatego nigdy nie przylacze sie do narracji "Wy*****". To jest antyludzkie. Niszczycielskie i bez odrobiny przyszlosci. Jestem anty wszelkiemu anty. Chcerz sam rzadzic? Chcesz zeby jakas partia rzadzila? Niech pokaza REALNE, a nie jak konfa oderwane, dzialania i kierunki.

Nie potrafie sobie wyobrazic z kolei jakby rzadzili PO/KO. Uhh sie znaczy, ja bym sie ustawil moze i lpeiej niz mam teraz, ale caloksztaltowo? Bolaloby.


Co do tego to się zgadzam. Lecz wątpie że znajdą się faktycznie ludzie którzy będą mogli oprzeć się takiej władzy, takiej kontroli, korupcji i maniakalnej chęci robienia czego im się tylko podoba. W czechach posłanka za złamanie obostrzeń oddała mandat, u nas posłanka jezdzi z dziecmi na narty i ma to w dupie. Prosta różnica wartości i poglądów ludzi w rządach. Ja nie jestem ani prawy ani lewy więc proszę nie mieszaj mnie do polityki.

Cytuj:
Dlaczego Ty masz decydowac o zyciu czlowieka? Czy mu bedzie lepiej, czy nie? Kto dal ci takie prawo czy to moralne, czy etyczne? Nikt. Wiec wybacz, jak zycie zaczyna byc czlowiekiem to wara od tego komukolwiek. Niewinnego czlowieka bedziesz zabijal, bo czeka go teoretycznie ujowe zycie? To normalne jest?
Cytuj:
A dlaczego Ty albo jakie kolwiek moralne i etyczne przekonanie ma decydować o danej ciąży obcej suwerennej kobiety? Nie rozumiem tego, hipokryzja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 16:26 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
SelectoSK napisał(a):
Co do tego to się zgadzam. Lecz wątpie że znajdą się faktycznie ludzie którzy będą mogli oprzeć się takiej władzy, takiej kontroli, korupcji i maniakalnej chęci robienia czego im się tylko podoba. W czechach posłanka za złamanie obostrzeń oddała mandat, u nas posłanka jezdzi z dziecmi na narty i ma to w dupie. Prosta różnica wartości i poglądów ludzi w rządach. Ja nie jestem ani prawy ani lewy więc proszę nie mieszaj mnie do polityki.


Mniej TVNu chlopie. Bedziesz sie przejmowal, ze ktos pojechal z dziecmi na narty? Powaznie? Wez tak realnie zobacz naokoło, bez TVP i TVN. Okaze sie, ze ludzie wcale nie skacza dziesiatkami z wiezowcow, firmy tylko te zarzadzane przez burakow i jakby jutra mialo nie byc z ferrari w leasing padaja, a te zarzadzane madrze, nie. Rozejrzyj sie w rzeczywistosci. Polecam. Nie mieszasz sie do polityki, ale Je**** ***, to juz mozna? ehhh

Generalnie to jest tak, ze masz racje. Ale trzeba mierzyc sily na wydarzenia. Po kiego pompowac wyjazd na narty? Co to zmienia? Nic. A teraz taka pani polityk musi sie tlumaczyc, zamiast pracowac...

SelectoSK napisał(a):
A dlaczego Ty albo jakie kolwiek moralne i etyczne przekonanie ma decydować o danej ciąży obcej suwerennej kobiety? Nie rozumiem tego, hipokryzja.


Bo nikt nie moze decydowac o smierci/ zyciu nikogo. Taka tepa dzida nie zabezpieczy sie, bedzie 4 miesiace chodzic z dzieckiem w brzuchu, potem trafi na druga tepa dzide co jej nagada i zechce aborcji.. normalne to jest? Nie.

Dodatkowo dochodzi aspekt starzenia sie spoleczenstwa, braku mlodziezy itp. Przyszloscia narodu sa dzieci. Jak dojdzie do swobodnego przerywania ciazy, to bedzie trzeba ciapatych zapraszac. Albo jeszcze kogos.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 16:36 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Nie zgadzam się. Ja ciągle o konkretnych przypadkach a Ty o głupiej niewiedzy i nie dojrzałości.

Co do współczynnika dzietności. No cóż, jeśli ustrój nie zachęca do życia w danym kraju, do bytu na poziomie, w dodatku promowane jest życie nastawione na tylko i wyłącznie konsupcjonizm i debilizm to zakazanie aborcji tutaj nie sprawi że nagle będzie z 1.3 czy 1.1 ----> 2,0 i więcej :ok: Trzeba zmian w systemie tak jak oboje już wspomnieliśmy. Pracuje w budownictwie. Jak myślisz ile młodych ludzi do 20rż chce iść w tą branże? Mieć fach w ręku/wykształcenie a nie zarobić tylko minimalną byle żeby kupić kurtkę z the north face, air maxy i iphone 8ke? Ale to już by trzeba było założyć nowy wątek do dyskusji. Idę się uczyć. Miłego weekendu. Elo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 16:40 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ok, no wiesz, aborcja to bardzo ciezki temat. I wcale sie nie dziwie, ze co osoba to opinia.

Wspolczynnik dzietnosci na pewno nie opiera sie tylko na ilosci aborcji. Generalnie kraje bardziej cywilizowane i ukierunkowane na kariere, maja z tym problem. Takze tak. Trzeba zmian wiekszych generalnie.

Milego weekendu Tobie tez. Da sie przerzucac argumentami bez wycieczek osobistych! Milo :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 22:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Gdzie dwóch lewaków się bije, tam...

Przychodzi człowiek światły głosić słowo prawe i po obu nie zostaje nawet kamień na kamieniu.

A więc podchodzicie po kolei aby nikt dwa razy po ryju nie dostał.

SelectoSK - tak jak pisałem, w sprawiedliwym świecie to osoba odpowiedzialna ponosi konsekwencje czynu. Jeżeli zatem ktoś powołuje życie to musi nim się zaopiekować. Własnym staraniem i na koszt własny. Należy jednak podnieść, że wyrzucanie noworodków w krzaki, zrzucanie ze skały, wywoływanie poronienia, czy jakiekolwiek inne formy zabijania młodego człowieka, były wpisane w nasze dzieje od początku. Zwierzęta też często zjadają swoje potomstwo, zwłaszcza gdy nie widzą szansy na jego przetrwanie. A zatem, w jakiejś formie prawo naturalne tłumaczy takie czyny. Niemniej jednak, w socjaliźmie, a taki ustrój niestety obowiązuje, należy przykładnie i dotkliwie karać rodziców nieodpowiedzialnych. Powołujących życie dla zabawy lub nie chcących się nim zaopiekować, należałoby sterylizować lub kastrować mechanicznie, tylko wówczas istniałoby miejsce na całkowite zniesienie aborcji. Co do zasady życie ludzkie jest życiem ludzkim, jasno biologia to definiuje, a zatem mordowanie człowieka dokładnie tak należy nazywać. Lewactwo uzurpuje sobie prawo do odczłowieczania człowieka aby umniejszyć winę morderstwa. Nie ma na to miejsca w cywilizowanym świecie.

Damian - też kiedyś byłem trochę lewakiem i pod niektórymi względami odstępowałem od normalności. Dojrzałość polega na tym, że mamy pewne zasady, pewien kodeks moralny postępowania, nie jesteśmy chorągiewni. Bierzemy na klatę sytuację jaką jest, trzymamy się zasad i wartości, nawet gdy nam osobiście to akurat nie na rękę. Nie ma miejsca na hipokryzję i podwójne standardy u człowieka prawego. Nie można być tylko czasami wolnościowcem, nie można być tylko trochę kapitalistą, ani prawicowcem.

A propos współczynnika rozrodczości - u kobiet polskich wynosi około 1.2, co daje nam około 10. lokatę od końca na świecie. Wymieramy. Co do zasady biali ludzie wymierają. Winny jest nikt inny, jak biały mężczyzna, który jako jedyny na całym świecie pozwolił by kobiety przejęły oficjalnie władzę. Upadek cywilizacji europejskiej, onegdaj najwspanialszej w historii, rozpoczął się około 150 lat temu wraz z rewolucją Bismarck'a, czyli wprowadzeniem emerytur państwowych. Był to pierwszy krok do obniżenia wagi posiadania potomstwa. Dalej lewackie i komunistyczne ruchy forsowały coraz to nowe prawa powoli obalając wartości tradycyjne, oparte o to jak świat stworzony jest, czyli najlepsze możliwe. Przełom XIX/XX wieku, w szczególności początek XX wieku to dynamiczny "postęp" tzw. demokracji powszechnej, dopuszczanie kobiet do urn wyborczych w coraz to kolejnych krajach. Nie kazdy wie, że było to m.in. przyczynkiem dojścia Hitlera do władzy. Kobiety zostały totalnie ogłupione, wmówiono im, że bycie kobietą i realizowanie się jako kobieta to jest coś uwłaczającego, gorszego. Tradycyjny model rodziny, funkcja ojca, matki, zostały zniesmaczone i zbeszczeszczone. W dalszej kolejności postępowało pranie mózgu, przedstawianie kobiety jako równorzędnej wobec mężczyzny na polu zdominowanym i dostosowanym do cech męskich. A zatem, w efekcie, zamiast się uzupełniać, tak jak zostaliśmy do tego stworzeni, to dwie płcie zaczęły ze sobą konkurować... co ciekawe nikt mężczyzn nie spytał, czy skoro kobiety chcą być facetami to może oni w takim razie by chcieli być choć czasem lub trochę - kobietami. Faceci nie chcą, a widząc co się dzieje - również odpuścili sobie i się zdystansowali do tego. Wszystko to w akompaniamencie postępującego :!: LEWEGO PRAWA :!:, które dyskryminuje mężczyzn i rozwija lewacką nowomowę "wyrównywania" itp. itd. Oznacza to gigantyczne straty gospodarcze i demograficzne, jest to nieefektywne zarzązanie zasobami ludzkimi. A zatem taka cywlizacja musi upaść, co następuje, a na jej miejsce wyrośnie inna, która przywróci choć część normalności. To dość przykre, bo w tej chwili kolonizują nas już byle murzyni. A gospodarczo Azjaci nas wykupią niczym paczkę fajek.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 29 stycznia 2021, 22:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wszystko się zgadza :) trzeba zniszczyć stare, żeby nowe mogło powstać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 03:11 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
jiGsaw napisał(a):
Gdzie dwóch lewaków się bije, tam...

Przychodzi człowiek światły głosić słowo prawe i po obu nie zostaje nawet kamień na kamieniu.

A więc podchodzicie po kolei aby nikt dwa razy po ryju nie dostał.

SelectoSK - tak jak pisałem, w sprawiedliwym świecie to osoba odpowiedzialna ponosi konsekwencje czynu. Jeżeli zatem ktoś powołuje życie to musi nim się zaopiekować. Własnym staraniem i na koszt własny. Należy jednak podnieść, że wyrzucanie noworodków w krzaki, zrzucanie ze skały, wywoływanie poronienia, czy jakiekolwiek inne formy zabijania młodego człowieka, były wpisane w nasze dzieje od początku. Zwierzęta też często zjadają swoje potomstwo, zwłaszcza gdy nie widzą szansy na jego przetrwanie. A zatem, w jakiejś formie prawo naturalne tłumaczy takie czyny. Niemniej jednak, w socjaliźmie, a taki ustrój niestety obowiązuje, należy przykładnie i dotkliwie karać rodziców nieodpowiedzialnych. Powołujących życie dla zabawy lub nie chcących się nim zaopiekować, należałoby sterylizować lub kastrować mechanicznie, tylko wówczas istniałoby miejsce na całkowite zniesienie aborcji. Co do zasady życie ludzkie jest życiem ludzkim, jasno biologia to definiuje, a zatem mordowanie człowieka dokładnie tak należy nazywać. Lewactwo uzurpuje sobie prawo do odczłowieczania człowieka aby umniejszyć winę morderstwa. Nie ma na to miejsca w cywilizowanym świecie.

Damian - też kiedyś byłem trochę lewakiem i pod niektórymi względami odstępowałem od normalności. Dojrzałość polega na tym, że mamy pewne zasady, pewien kodeks moralny postępowania, nie jesteśmy chorągiewni. Bierzemy na klatę sytuację jaką jest, trzymamy się zasad i wartości, nawet gdy nam osobiście to akurat nie na rękę. Nie ma miejsca na hipokryzję i podwójne standardy u człowieka prawego. Nie można być tylko czasami wolnościowcem, nie można być tylko trochę kapitalistą, ani prawicowcem.

A propos współczynnika rozrodczości - u kobiet polskich wynosi około 1.2, co daje nam około 10. lokatę od końca na świecie. Wymieramy. Co do zasady biali ludzie wymierają. Winny jest nikt inny, jak biały mężczyzna, który jako jedyny na całym świecie pozwolił by kobiety przejęły oficjalnie władzę. Upadek cywilizacji europejskiej, onegdaj najwspanialszej w historii, rozpoczął się około 150 lat temu wraz z rewolucją Bismarck'a, czyli wprowadzeniem emerytur państwowych. Był to pierwszy krok do obniżenia wagi posiadania potomstwa. Dalej lewackie i komunistyczne ruchy forsowały coraz to nowe prawa powoli obalając wartości tradycyjne, oparte o to jak świat stworzony jest, czyli najlepsze możliwe. Przełom XIX/XX wieku, w szczególności początek XX wieku to dynamiczny "postęp" tzw. demokracji powszechnej, dopuszczanie kobiet do urn wyborczych w coraz to kolejnych krajach. Nie kazdy wie, że było to m.in. przyczynkiem dojścia Hitlera do władzy. Kobiety zostały totalnie ogłupione, wmówiono im, że bycie kobietą i realizowanie się jako kobieta to jest coś uwłaczającego, gorszego. Tradycyjny model rodziny, funkcja ojca, matki, zostały zniesmaczone i zbeszczeszczone. W dalszej kolejności postępowało pranie mózgu, przedstawianie kobiety jako równorzędnej wobec mężczyzny na polu zdominowanym i dostosowanym do cech męskich. A zatem, w efekcie, zamiast się uzupełniać, tak jak zostaliśmy do tego stworzeni, to dwie płcie zaczęły ze sobą konkurować... co ciekawe nikt mężczyzn nie spytał, czy skoro kobiety chcą być facetami to może oni w takim razie by chcieli być choć czasem lub trochę - kobietami. Faceci nie chcą, a widząc co się dzieje - również odpuścili sobie i się zdystansowali do tego. Wszystko to w akompaniamencie postępującego :!: LEWEGO PRAWA :!:, które dyskryminuje mężczyzn i rozwija lewacką nowomowę "wyrównywania" itp. itd. Oznacza to gigantyczne straty gospodarcze i demograficzne, jest to nieefektywne zarzązanie zasobami ludzkimi. A zatem taka cywlizacja musi upaść, co następuje, a na jej miejsce wyrośnie inna, która przywróci choć część normalności. To dość przykre, bo w tej chwili kolonizują nas już byle murzyni. A gospodarczo Azjaci nas wykupią niczym paczkę fajek.


Stary, ale Ty nie jesteś żadnym człowiekiem prawym. Pisać i mówić możesz sobie co chcesz ale postulatami tymi na szczęście nikomu nie zakażesz postępować tak jak będzie tylko chciał. Jeśli jesteś tak za obecną ustawą to zapraszam Cię do hospicjów, domów i szpitali na wolontariat przy wszystkich potrzebujących ludziach w tym temacie. Porobisz przy tym rok, wtedy porozmawiamy. Widzę że uważasz się tutaj za mesjasza, Sherlocka logiki i oświecenia. Drogowskaz prawdy i moralności. Może inni to łykają bo mają za mało doświadczenia i wiedzy w tym temacie. Na szczeście w większości krajów na świecie aborcja jest i będzie dostępna. Szkoda że wypowiadają się tutaj sami meżczyźni którzy właśnie nie mają żadnego doświadczenia z tym tematem i jeszcze wrzucają to w worek polityki i ustrojów. Współczuje tylko kobietą/rodziną których nie stać na aborcje za granicą. Jedno niepełnosprawne dziecko urodzi, następnego już nie. Urodzone nie wniesie ani złotówki do pkb. Naprawdę polecam rozmowę z lekarzem ginekologiem, oddziałowcem porodówki, pracownikiem hospicjum, z osobami które teraz są dorosłe umysłem a ciałem niczym pacynka. Otworzyłyby wam się oczy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL