BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 08:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 07:33 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Jig, czy Ty czasami nie jestes Korwinem we wlasnej osobie? :D

Lancuch Twoja zona ma dosc dlugi, zeby ci z kuchni piwo nosic przed TV, czy musisz prosic, zeby podrzucala butelki? xD

W sumie to masz Jig racje. Nie mozna byc troche ameba a troche nie. Jestes w pelni prawilna ameba umyslowa ze swoimi ocenami ludzi xDDD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 09:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
SelectoSK napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Gdzie dwóch lewaków się bije, tam...

Przychodzi człowiek światły głosić słowo prawe i po obu nie zostaje nawet kamień na kamieniu.

A więc podchodzicie po kolei aby nikt dwa razy po ryju nie dostał.

SelectoSK - tak jak pisałem, w sprawiedliwym świecie to osoba odpowiedzialna ponosi konsekwencje czynu. Jeżeli zatem ktoś powołuje życie to musi nim się zaopiekować. Własnym staraniem i na koszt własny. Należy jednak podnieść, że wyrzucanie noworodków w krzaki, zrzucanie ze skały, wywoływanie poronienia, czy jakiekolwiek inne formy zabijania młodego człowieka, były wpisane w nasze dzieje od początku. Zwierzęta też często zjadają swoje potomstwo, zwłaszcza gdy nie widzą szansy na jego przetrwanie. A zatem, w jakiejś formie prawo naturalne tłumaczy takie czyny. Niemniej jednak, w socjaliźmie, a taki ustrój niestety obowiązuje, należy przykładnie i dotkliwie karać rodziców nieodpowiedzialnych. Powołujących życie dla zabawy lub nie chcących się nim zaopiekować, należałoby sterylizować lub kastrować mechanicznie, tylko wówczas istniałoby miejsce na całkowite zniesienie aborcji. Co do zasady życie ludzkie jest życiem ludzkim, jasno biologia to definiuje, a zatem mordowanie człowieka dokładnie tak należy nazywać. Lewactwo uzurpuje sobie prawo do odczłowieczania człowieka aby umniejszyć winę morderstwa. Nie ma na to miejsca w cywilizowanym świecie.

Damian - też kiedyś byłem trochę lewakiem i pod niektórymi względami odstępowałem od normalności. Dojrzałość polega na tym, że mamy pewne zasady, pewien kodeks moralny postępowania, nie jesteśmy chorągiewni. Bierzemy na klatę sytuację jaką jest, trzymamy się zasad i wartości, nawet gdy nam osobiście to akurat nie na rękę. Nie ma miejsca na hipokryzję i podwójne standardy u człowieka prawego. Nie można być tylko czasami wolnościowcem, nie można być tylko trochę kapitalistą, ani prawicowcem.

A propos współczynnika rozrodczości - u kobiet polskich wynosi około 1.2, co daje nam około 10. lokatę od końca na świecie. Wymieramy. Co do zasady biali ludzie wymierają. Winny jest nikt inny, jak biały mężczyzna, który jako jedyny na całym świecie pozwolił by kobiety przejęły oficjalnie władzę. Upadek cywilizacji europejskiej, onegdaj najwspanialszej w historii, rozpoczął się około 150 lat temu wraz z rewolucją Bismarck'a, czyli wprowadzeniem emerytur państwowych. Był to pierwszy krok do obniżenia wagi posiadania potomstwa. Dalej lewackie i komunistyczne ruchy forsowały coraz to nowe prawa powoli obalając wartości tradycyjne, oparte o to jak świat stworzony jest, czyli najlepsze możliwe. Przełom XIX/XX wieku, w szczególności początek XX wieku to dynamiczny "postęp" tzw. demokracji powszechnej, dopuszczanie kobiet do urn wyborczych w coraz to kolejnych krajach. Nie kazdy wie, że było to m.in. przyczynkiem dojścia Hitlera do władzy. Kobiety zostały totalnie ogłupione, wmówiono im, że bycie kobietą i realizowanie się jako kobieta to jest coś uwłaczającego, gorszego. Tradycyjny model rodziny, funkcja ojca, matki, zostały zniesmaczone i zbeszczeszczone. W dalszej kolejności postępowało pranie mózgu, przedstawianie kobiety jako równorzędnej wobec mężczyzny na polu zdominowanym i dostosowanym do cech męskich. A zatem, w efekcie, zamiast się uzupełniać, tak jak zostaliśmy do tego stworzeni, to dwie płcie zaczęły ze sobą konkurować... co ciekawe nikt mężczyzn nie spytał, czy skoro kobiety chcą być facetami to może oni w takim razie by chcieli być choć czasem lub trochę - kobietami. Faceci nie chcą, a widząc co się dzieje - również odpuścili sobie i się zdystansowali do tego. Wszystko to w akompaniamencie postępującego :!: LEWEGO PRAWA :!:, które dyskryminuje mężczyzn i rozwija lewacką nowomowę "wyrównywania" itp. itd. Oznacza to gigantyczne straty gospodarcze i demograficzne, jest to nieefektywne zarzązanie zasobami ludzkimi. A zatem taka cywlizacja musi upaść, co następuje, a na jej miejsce wyrośnie inna, która przywróci choć część normalności. To dość przykre, bo w tej chwili kolonizują nas już byle murzyni. A gospodarczo Azjaci nas wykupią niczym paczkę fajek.


Stary, ale Ty nie jesteś żadnym człowiekiem prawym. Pisać i mówić możesz sobie co chcesz ale postulatami tymi na szczęście nikomu nie zakażesz postępować tak jak będzie tylko chciał. Jeśli jesteś tak za obecną ustawą to zapraszam Cię do hospicjów, domów i szpitali na wolontariat przy wszystkich potrzebujących ludziach w tym temacie. Porobisz przy tym rok, wtedy porozmawiamy. Widzę że uważasz się tutaj za mesjasza, Sherlocka logiki i oświecenia. Drogowskaz prawdy i moralności. Może inni to łykają bo mają za mało doświadczenia i wiedzy w tym temacie. Na szczeście w większości krajów na świecie aborcja jest i będzie dostępna. Szkoda że wypowiadają się tutaj sami meżczyźni którzy właśnie nie mają żadnego doświadczenia z tym tematem i jeszcze wrzucają to w worek polityki i ustrojów. Współczuje tylko kobietą/rodziną których nie stać na aborcje za granicą. Jedno niepełnosprawne dziecko urodzi, następnego już nie. Urodzone nie wniesie ani złotówki do pkb. Naprawdę polecam rozmowę z lekarzem ginekologiem, oddziałowcem porodówki, pracownikiem hospicjum, z osobami które teraz są dorosłe umysłem a ciałem niczym pacynka. Otworzyłyby wam się oczy.


Pisze się "kobietom" i "rodzinom". Nadal brniesz w swoje wnioski od czapy, gdzie ja NIGDZIE I NIGDY nie napisałem, że ślepo w 100% popieram tę decyzję TK. Ja jej nie popieram, doskonale zdaję sobie sprawę, że w przypadkach bezsprzecznych aborcja tak chorych/kalekich dzieci to niezbędny kompromis. Niemniej jednak, nadal jest to zabijanie człowieka i skoro już mamy to robić to miejmy chociaż odwagę cywilną się do tego przyznać. Temat bardzo trudny, ale trzeba się trzymać faktów.

Oczywiście ta decyzja może jeszcze OBNIŻYĆ współczynnik dzietności. Mogę podejrzewać, że wiele uboższych rodzin zaniecha starań o dziecko w obawie przed tym, co może ich spotkać w razie "W".

DamianTra napisał(a):
Jig, czy Ty czasami nie jestes Korwinem we wlasnej osobie? :D

Lancuch Twoja zona ma dosc dlugi, zeby ci z kuchni piwo nosic przed TV, czy musisz prosic, zeby podrzucala butelki? xD

W sumie to masz Jig racje. Nie mozna byc troche ameba a troche nie. Jestes w pelni prawilna ameba umyslowa ze swoimi ocenami ludzi xDDD


Zastanawiam się jak bardzo Cię boli, że obnażyłem przed szerszą publicznoscią, a w szczególności w obliczu Twojego wewnętrznego "JA" Twoje lewactwo, bo ZAWSZE reagujesz tak samo - obrażasz mnie i robisz sobie wycieczki osobiste, zamiast się odnieść do meritum.

Jeżeli chodzi o moją żonę - nie, ona jest z tych, które chcą pracować i tworzyć tzw. "partnerstwo". No więc nawet po swoim gospodarstwie domowym już widzę jak gigantyczne straty z tego tytułu się ponosi i jak bardzo taka postawa kobiety demoralizuje i obniża morale mężczyzny. Dlatego właśnie wybrałem sobie na żonę kobietę z zawodem, który w dłuższej perspektywie czasowej pozwoli jej dobrze zarabiać. Trzeba mieć na uwadze jedną rzecz - facet z natury jest LENIWY, niewiele mu potrzeba do szczęścia i odnajdzie się nawet w niskich standardach. Główną motywacją faceta jest przekazanie swoich genów dalej i zapewnienie jak najlepszego bytu rodzinie. W momencie, w którym baba wyskakuje mu od czapy "nie no ja też chcę do pracy, zostanę korposzczurkiem i dostanę te swoje 3 klocki, super nie?" - no to wówczas na twarzy faceta pojawia się mniej więcej takie coś - :szok: :niepewny: :przestraszony: :oczami:.

Wreszcie a propos Korwina to trzeba to jasno i uczciwie przyznać - ten facet co się odezwie to praktycznie ma rację i mówi prawdę. Ludzie się dzielą na 3 grupy jeżeli chodzi o stosunek do Korwina:

1. Jak Ty to nazwałeś ameby umysłowe czyli osoby, które po prostu nie rozumieją co chce przekazać JKM i jakie jest clue jego wypowiedzi lub rozumieją to tak jak im się podoba - tak reaguje bardzo wiele kobiet, w szczególności lewaczek, feministek i innych, które mają upośledzenie mózgowia odpowiedzialne za zdolności logiczno - matematyczne, natomiast niejednokrotnie wykazują się hiperaktywnością płata czołowego odpowiedzialnego za emocje i innych części odpowiedzialnych za gadulstwo itp. Często nawet nie starają się go wysłuchać i zrozumieć. Totalny paraliż umysłowy. To samo dotyczy z resztą facetów - lewaków, którzy gdzieś tam po drodze zagubili swoje jajeczka.

2. Ludzie, którzy mają umysłową zdolność rozpoznawania znaczenia słów Korwina, ale stosują wyparcie już na etapie podświadomości. To często tacy zadeklarowani "pół - lewacy", jak Ty. Macie jakieś swoje ideały i wierzycie, że świat który się konstruował miliony lat, a sam człowiek setki tysięcy lat, jego biologia itd., nagle się ugną ku waszym wartościom. Często takie osoby nigdy nie dojrzewają do tego by sformułować jednoznacznie swój odbiór rzeczywistości i pogodzić się, że nie wszystkie mechanizmy są dla nich korzystne, czy przyjemne. Lawirują więc po różnych tematach, przyjmując różne stanowiska, zależnie jak mi się podoba, wedle "widzi mi się", bez fundamentu w postaci zasad, czy ciągu logicznego przyczynowo - skutkowego.

3. No i tacy jak ja, którzy albo od początku albo z czasem dojrzewają do tego, że świat nie jest idealny, tylko jest dokładnie taki jaki jest i trzeba się nauczyć w nim poruszać i zoptymalizować swoje czyny oraz starania. JKM nigdy nie będzie kolorował, on powie po prostu prawdę, przedstawi ją na możliwie prostych przykładach i to od nas zależy co z tym zrobimy. Większość społeczeństwa jest zagubiona i zawieszona gdzieś pomiędzy grupami 1 - 2, stąd JKM jeszcze przy swoim braku umiejętności dyplomatycznych, samodzielnie nigdy nie przebił 5% w tzw. TFU demokracji powszechnej.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 09:28 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Jig... im wiecej piszesz o 'swojej' wizji swiata, tym bardziej dochodze do wniosku, zes odklejony i to tak, ze zadna szara tasma juz nie pomoze...

Ale ok. Jesli ci jest tak dobrze w tej swojej bance xD KORWIN KRUL!!!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 09:51 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Jig... im wiecej piszesz o 'swojej' wizji swiata, tym bardziej dochodze do wniosku, zes odklejony i to tak, ze zadna szara tasma juz nie pomoze...

Ale ok. Jesli ci jest tak dobrze w tej swojej bance xD KORWIN KRUL!!!



dziekuje, jak zawsze moglem liczyc na merytoryczna i bogata intelektualnie odpowiedz od Ciebie, nie zawiodles :ok: ps. to nie jest zadna wizja, tylko akceptacja rzeczywistosci, zrozum wreszcie. wizje masz w swoim telewizorze.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 10:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8252
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Jakby ludzie znali Korwina z życia, a nie z Tv to sytuacja inaczej by wyglądała, co nie znaczy ,ze nie zdarzy mu się klepnąć głupotę a media to rozdmuchują. Tak jak się kiedyś z Leppera śmialiście, a teraz dociera ,ze to był dobry chłop?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 10:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
W świeckim państwie odwoływanie się do religii podnosząc tematy społeczne/etyczne jest absurdem.
Ale skoro niektórzy z Was lubią ten absurd, to proszę bardzo- idźmy dalej.

Księga Liczb 5: 11-31
https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=124#P5

Polecam przeczytać.
Później jeszcze raz przeczytać.
Jeżeli coś jeszcze nie klinie, to można poprosić kogoś innego aby przeczytał na głos.
Następnie zadać pytanie o co w tym chodziło i co właśnie zostało opisane.

A na koniec polecam wszystkim którzy powołują się na religię, żyć zgonie z tym co ta religia głosi.

Good luck!

alduwiel napisał(a):
Pozatym ja mówiłem, ze z przyjemnością uratuje mu zycie, a nie ze będę się nim opiekował całe zycie. Akurat na taką decyzję muszę mieć zgodę mojej kobiety, moje chęci to nie wszystko.


Czyli rozumiem, że z przyjemnością zakażesz jakiejś kobiecie usunąć płód który ma wady letalne i każesz jej (z przyjemnością) przez 9 miesięcy przyjmować gratulacje od znajomych mając jednocześnie świadomość, że jeżeli jej dziecko przeżyje poród to najpewniej w przeciągu kilkunastu godzin umrze w męczarniach.
Jeżeli tak traktujemy ratowanie życia, to rzeczywiście łatwo jest być obrońcą życia i moralności (szczególnie innych ludzi)

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 10:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Pułkownik Zuber napisał(a):
W świeckim państwie odwoływanie się do religii podnosząc tematy społeczne/etyczne jest absurdem.
Ale skoro niektórzy z Was lubią ten absurd, to proszę bardzo- idźmy dalej.

Księga Liczb 5: 11-31
https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=124#P5

Polecam przeczytać.
Później jeszcze raz przeczytać.
Jeżeli coś jeszcze nie klinie, to można poprosić kogoś innego aby przeczytał na głos.
Następnie zadać pytanie o co w tym chodziło i co właśnie zostało opisane.

A na koniec polecam wszystkim którzy powołują się na religię, żyć zgonie z tym co ta religia głosi.

Good luck!


Tutaj masz rację, ale to nie ma NIC WSPÓLNEGO Z RELIGIĄ. Moralność i zasady są jedne prawidłowe. Religia na pewno maluczkim pomaga w ten sposób, że ich się straszy piekłem lub manipuluje nimi obiecując wspaniałe życie po śmierci w zamian za kiepskie życie to tutaj, na Ziemi. Aldek niepotrzebnie zupełnie wywołał temat religii, bo to są tylko i wyłącznie prywatne sprawy ludzi w co i jak wierzą.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 11:13 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ej Jig. Ale to ci sie skleja, ze Ty masz jedyna prawde objawiona, a kazdy sie myli jak nie popiera konfitur? xD

I czym sie w takim razie roznisz od tych czerwonych holot, ktorzy tak jak ty widza tylko jeden, jedyny kolor? xD

Ja z Korwinem mialem smiechem zartem troche do czynienia. JEszcze w podstawowce odwiedzal moja szkole kilkanascie razy i na apelach glosil te swoje rzeczy... no nawet jak bylem dzieciakiem to cos mi sie nie zgrywalo, teraz rowniez.

Powiedz mi, jak mozna slepo wierzyc politykowi? POLITYKOWI? Jak?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 11:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jakich konfitur? Korwin jako jedyny po prostu mówi jak jest, a nie to co tłuszcza wyborcza chce usłyszeć. Właśnie na tym to polega - ja widzę efekty i sam podczas swoich analiz dochodzę do identycznych wniosków, a Ty wierzysz w to co mówią w telewizorze.


To co Ci się nie zgrywało i co Ci się nie zgrywa? Jesteś w stanie podać przykład z objaśnieniem? Chętnie przyznałbym komuś rację jeżeli będzie ją miał lub dowiem się czegoś nowego.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 11:27 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ja juz 10 razy pisalem, ze nie mam telewizora... A Ty ciagle o tym samym. Bardzo latwo wrzucasz w worek 'lewusow i glupich' kazdego, kto nie z Toba.

A wiesz co z takimi ludzmi sie robi? Nie dyskutuje sie. Bo maja za male horyzonty i za male zdolnosci poznawcze. Nie potrafia przyjac do wiadomosci, ze polityka to jak w Dniu Swira- mojsza racja. I nie ma jednego, super hiper zajebistego rozwiazania na wszystko, tak jak chcesz to przedstawic.

Co mi sie nie skleja? Fakt skoordynowanych dzialan konfitur, ktore w perspektywie dlugoterminowej raczej Polsce pozytku nie przysporza. Rosji owszem. Chocby wciskanie szarakom, ze pandemia to oszustwo i wcale nie trzeba nosic maseczki... Ja wiem, ze Ty im wierzysz, ale wlasnie z powodow powyzszych, nie ma sensu totalnie brac twoich argumentacji na powaznie.

Masz za male horyzonty, zdolnosci poznawcze. Po prostu. To ograniczenie jest normalne dla wiekszosci ludzi.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 12:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Ja juz 10 razy pisalem, ze nie mam telewizora... A Ty ciagle o tym samym. Bardzo latwo wrzucasz w worek 'lewusow i glupich' kazdego, kto nie z Toba.

A wiesz co z takimi ludzmi sie robi? Nie dyskutuje sie. Bo maja za male horyzonty i za male zdolnosci poznawcze. Nie potrafia przyjac do wiadomosci, ze polityka to jak w Dniu Swira- mojsza racja. I nie ma jednego, super hiper zajebistego rozwiazania na wszystko, tak jak chcesz to przedstawic.

Co mi sie nie skleja? Fakt skoordynowanych dzialan konfitur, ktore w perspektywie dlugoterminowej raczej Polsce pozytku nie przysporza. Rosji owszem. Chocby wciskanie szarakom, ze pandemia to oszustwo i wcale nie trzeba nosic maseczki... Ja wiem, ze Ty im wierzysz, ale wlasnie z powodow powyzszych, nie ma sensu totalnie brac twoich argumentacji na powaznie.

Masz za male horyzonty, zdolnosci poznawcze. Po prostu. To ograniczenie jest normalne dla wiekszosci ludzi.


Ok, zwracam honor - zamykam temat telewizora, ale powtarzasz bez pamięci to samo co tam klepią.

Nie. Nie mierz mnie swoją miarą. Szwecja, Tanzania, Białoruś, Brazylia. Kraje, w których do przeziębień podchodzi się tradycyjnie - każdy musi się z tym zmierzyć, ktoś tam umrze. Jako, że tym razem mamy do czynienia z bardziej zjadliwą odmianą to wprowadzono zalecenia, np. w Szwecji. Podsumowując efekt - brak nadmiarowych zgonów powyżej odchylenia standardowego w stosunku do ilości śmierci w latach ubiegłych. W Polsce mordowanie gospodarki, ochrony zdrowia itp. itd. efekt? Najwięcej zgonów nadmiarowych od czasów II W.Ś. Także nice try, ale czekam na inne przykłady.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 12:39 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ty nie bierzesz pod uwage faktu, ze w Polsce jest jak jest bo sa obostrzenia. Myslisz, ze jakby ich nie bylo, to byloby super, gladko i w ogole lepiej. Zapominasz tylko w jakiej sytuacji jest polska sluzba zdrowia.

Szwecja, gdzie Krol przeprosil za poprzednie olewanie?
Tanzania, gdzie nie wiadomo do konca jaka jest sytuacja?
Bialorus, ktora ma w dupie prowadzenie jakichkolwiek rzetelnych danych, ktore by chciala dzielic z UE?
Brazylia, gdzie juz wyskakuja sprawy do ministerstw o tuszowanie statystyk i wprost sie mowi o morderstwach, bo ludzie padali jak muchy przez zakorkowane szpitale i brak tlenu?

O czym ty pierdolisz, chlopie. Wylacz real24 i spojrz prawdzie w oczy.

Czysto teoretycznie, jakby nie bylo obostrzen, wszyscy lazili jak sobie chca, szpitale zakorkowalyby sie nie wiem... w miesiac? I co? I lepiej by nie bylo.

aa komu ja to tlumacze xD Sam sie lapie na tym, ze raz pisze ze nie ma sensu z takimi rozmawiac, a potem tlumacze bezsensownie... xD Dobra xD Dla ciebie wszytko jest takie proste i latwe, bo KRUL tak powiedzial... ok xD Myslisz samodzielnie, dokladnie jak KRUL powie xD... ehh


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 13:22 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Cytuj:
W momencie, w którym baba wyskakuje mu od czapy "nie no ja też chcę do pracy, zostanę korposzczurkiem i dostanę te swoje 3 klocki, super nie?" - no to wówczas na twarzy faceta pojawia się mniej więcej takie coś - :szok: :niepewny: :przestraszony: :oczami:.


Zacznij w końcu używać JA UWAŻAM , NA MOJEJ TWARZY, WG MOICH POGLĄDÓW POLITYCZNYCH i MORALNYCH. Przestań wrzucać caly czas czyjeś wypowiedzi do swojego worka pt "good night left side" bo się rzygać już chce. My o zupie Ty o dupie. I te ciągłe mieszanie dynamiki relacji do polityki, nie da się już tego czytać. Musisz zaakceptować że każdy ma prawo postępować tak jak uważa DLA NIEGO za dobre. Nie znasz danej osoby, nie znasz danej sytuacji życiowej i morale,etyke,sumienie można miedzy półki włożyć. Tak, aborcja to przerwanie cyklu życia. Chyba to z nazwy wynika? Do czego sie tu przyznawać? prawie 100% kobiet po aborcji czuje U L G Ę i zrobiło by ją jeszcze raz.

Twoim tokiem myślenia 1488 powinno być wyryte na każdym czole białego człowieka.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 13:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Za każdym razem kiedy wchodze w takie wątki:


_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 15:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Ty nie bierzesz pod uwage faktu, ze w Polsce jest jak jest bo sa obostrzenia. Myslisz, ze jakby ich nie bylo, to byloby super, gladko i w ogole lepiej. Zapominasz tylko w jakiej sytuacji jest polska sluzba zdrowia.

Szwecja, gdzie Krol przeprosil za poprzednie olewanie?
Tanzania, gdzie nie wiadomo do konca jaka jest sytuacja?
Bialorus, ktora ma w dupie prowadzenie jakichkolwiek rzetelnych danych, ktore by chciala dzielic z UE?
Brazylia, gdzie juz wyskakuja sprawy do ministerstw o tuszowanie statystyk i wprost sie mowi o morderstwach, bo ludzie padali jak muchy przez zakorkowane szpitale i brak tlenu?

O czym ty pierdolisz, chlopie. Wylacz real24 i spojrz prawdzie w oczy.

Czysto teoretycznie, jakby nie bylo obostrzen, wszyscy lazili jak sobie chca, szpitale zakorkowalyby sie nie wiem... w miesiac? I co? I lepiej by nie bylo.

aa komu ja to tlumacze xD Sam sie lapie na tym, ze raz pisze ze nie ma sensu z takimi rozmawiac, a potem tlumacze bezsensownie... xD Dobra xD Dla ciebie wszytko jest takie proste i latwe, bo KRUL tak powiedzial... ok xD Myslisz samodzielnie, dokladnie jak KRUL powie xD... ehh


No to przecież napisałem, że w tamtych krajach nie umarło więcej ludzi, niż w latach ubiegłych. Dlaczego mają kłamać?

A jakby naprawdę miejsca w szpitalach się miały kończyć, co się nie stało, na pewno nie w Szwecji, to trzeba sobie jasno powiedzieć - COVID nie był uwzględniony w finansowaniu publicznym i projektowaniu ochrony zdrowia, należy dopłacić lub finansować leczenie ze środków prywatnych. Ew. tylko dla tych, którzy cierpią tylko z powodu COVID. Jedno jest pewne - musimy jak najszybciej roznieść tego wirusa, nabrać odporności zbiorowej, bo inaczej to się nigdy nie skończy.


SelectoSK napisał(a):
Cytuj:
W momencie, w którym baba wyskakuje mu od czapy "nie no ja też chcę do pracy, zostanę korposzczurkiem i dostanę te swoje 3 klocki, super nie?" - no to wówczas na twarzy faceta pojawia się mniej więcej takie coś - :szok: :niepewny: :przestraszony: :oczami:.


Zacznij w końcu używać JA UWAŻAM , NA MOJEJ TWARZY, WG MOICH POGLĄDÓW POLITYCZNYCH i MORALNYCH. Przestań wrzucać caly czas czyjeś wypowiedzi do swojego worka pt "good night left side" bo się rzygać już chce. My o zupie Ty o dupie. I te ciągłe mieszanie dynamiki relacji do polityki, nie da się już tego czytać. Musisz zaakceptować że każdy ma prawo postępować tak jak uważa DLA NIEGO za dobre. Nie znasz danej osoby, nie znasz danej sytuacji życiowej i morale,etyke,sumienie można miedzy półki włożyć. Tak, aborcja to przerwanie cyklu życia. Chyba to z nazwy wynika? Do czego sie tu przyznawać? prawie 100% kobiet po aborcji czuje U L G Ę i zrobiło by ją jeszcze raz.

Twoim tokiem myślenia 1488 powinno być wyryte na każdym czole białego człowieka.


To nie tak, że ja uważam, ale historia rozwoju cywilizacji jasno pokazuje, które wartości są najefektywniejsze. Ja, czy Ty - możemy sobie uważać co nam się żywnie podoba, ale fakty się naszych uwag nie imają, one są stabilne.

A co do aborcji - jasne, ciekawe jaką ulgę czuje 100% osób zabitych w ten sposób.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 15:23 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
jiGsaw napisał(a):
DamianTra napisał(a):
Ty nie bierzesz pod uwage faktu, ze w Polsce jest jak jest bo sa obostrzenia. Myslisz, ze jakby ich nie bylo, to byloby super, gladko i w ogole lepiej. Zapominasz tylko w jakiej sytuacji jest polska sluzba zdrowia.

Szwecja, gdzie Krol przeprosil za poprzednie olewanie?
Tanzania, gdzie nie wiadomo do konca jaka jest sytuacja?
Bialorus, ktora ma w dupie prowadzenie jakichkolwiek rzetelnych danych, ktore by chciala dzielic z UE?
Brazylia, gdzie juz wyskakuja sprawy do ministerstw o tuszowanie statystyk i wprost sie mowi o morderstwach, bo ludzie padali jak muchy przez zakorkowane szpitale i brak tlenu?

O czym ty pierdolisz, chlopie. Wylacz real24 i spojrz prawdzie w oczy.

Czysto teoretycznie, jakby nie bylo obostrzen, wszyscy lazili jak sobie chca, szpitale zakorkowalyby sie nie wiem... w miesiac? I co? I lepiej by nie bylo.

aa komu ja to tlumacze xD Sam sie lapie na tym, ze raz pisze ze nie ma sensu z takimi rozmawiac, a potem tlumacze bezsensownie... xD Dobra xD Dla ciebie wszytko jest takie proste i latwe, bo KRUL tak powiedzial... ok xD Myslisz samodzielnie, dokladnie jak KRUL powie xD... ehh


No to przecież napisałem, że w tamtych krajach nie umarło więcej ludzi, niż w latach ubiegłych. Dlaczego mają kłamać?

A jakby naprawdę miejsca w szpitalach się miały kończyć, co się nie stało, na pewno nie w Szwecji, to trzeba sobie jasno powiedzieć - COVID nie był uwzględniony w finansowaniu publicznym i projektowaniu ochrony zdrowia, należy dopłacić lub finansować leczenie ze środków prywatnych. Ew. tylko dla tych, którzy cierpią tylko z powodu COVID. Jedno jest pewne - musimy jak najszybciej roznieść tego wirusa, nabrać odporności zbiorowej, bo inaczej to się nigdy nie skończy.


SelectoSK napisał(a):
Cytuj:
W momencie, w którym baba wyskakuje mu od czapy "nie no ja też chcę do pracy, zostanę korposzczurkiem i dostanę te swoje 3 klocki, super nie?" - no to wówczas na twarzy faceta pojawia się mniej więcej takie coś - :szok: :niepewny: :przestraszony: :oczami:.


Zacznij w końcu używać JA UWAŻAM , NA MOJEJ TWARZY, WG MOICH POGLĄDÓW POLITYCZNYCH i MORALNYCH. Przestań wrzucać caly czas czyjeś wypowiedzi do swojego worka pt "good night left side" bo się rzygać już chce. My o zupie Ty o dupie. I te ciągłe mieszanie dynamiki relacji do polityki, nie da się już tego czytać. Musisz zaakceptować że każdy ma prawo postępować tak jak uważa DLA NIEGO za dobre. Nie znasz danej osoby, nie znasz danej sytuacji życiowej i morale,etyke,sumienie można miedzy półki włożyć. Tak, aborcja to przerwanie cyklu życia. Chyba to z nazwy wynika? Do czego sie tu przyznawać? prawie 100% kobiet po aborcji czuje U L G Ę i zrobiło by ją jeszcze raz.

Twoim tokiem myślenia 1488 powinno być wyryte na każdym czole białego człowieka.


To nie tak, że ja uważam, ale historia rozwoju cywilizacji jasno pokazuje, które wartości są najefektywniejsze. Ja, czy Ty - możemy sobie uważać co nam się żywnie podoba, ale fakty się naszych uwag nie imają, one są stabilne.

A co do aborcji - jasne, ciekawe jaką ulgę czuje 100% osób zabitych w ten sposób.


Szczerze? Nie obchodzi mnie to za bardzo. Life goes on. Zresztą temat aborcji jak i cały wyrok TK akurat teraz to nic innego jak zasłona dymna na to że te debile miały otwierać gospodarkę, 3/4 w strefie żółtej, 1/4 w strefie zielonej. Galerie otwierają bo firmy zagraniczne muszą zarabiać. Już tygodniami zwozili ciuchy do galerii. Tak samo było przed świętami. Ludzie się otwierają bo nie mają już z czego żyć a Ci w mswia robią zebranie żeby wszelkimi możliwymi środkami dopierdoli* swoim podatnikom. I nie piszcie mi już o źle prowadzonych biznesach bo to jest tak nie na miejscu komentarz że aż nie będę tego komentować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 16:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6182
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
jiGsaw napisał(a):
Moralność i zasady są jedne prawidłowe


Myślę, że tu jest podstawa i powód oderwania od rzeczywistości zarówno skrajnych "prawaków" jak i "lewaków".
Tu jest pogrzebana ich utopijność.

To czy jakaś norma czy zasada jest prawidłowa decydują ludzie budujący jakąś wspólnotę- tj. podlega ona ocenie przez społeczność.
Później swoją rolę robi kontrola społeczna.
Tak czy owak- to jest kwestia względna i ocenna- nie można powiedzieć, że jest jedna prawidłowa moralność i istnieją jedna prawidłowe normy (zasady) czy to zachowania, bo one różnić się będą od historii, uwarunkowań kulturowych i wierzeń danych społeczności (społeczeństw).
To co dla jednych jest moralne i prawidłowe, dla innych może być niemoralne i nieprawidłowe.
W zależności od tego gdzie jesteśmy, gdzie żyjemy to kontrola społeczna będzie poprzez swoje środki wymagać dostosowania się wszystkich członków społeczeństwa do przestrzegania powszechnych norm (poprzez środki formalne i nieformalne).
Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale to co jest teraz przez nasz krąg kulturowy uważane jest za niemoralne, jeszcze 60-70 lat temu uważane było za moralne- i odwrotnie to co było niemoralne, teraz jest moralne.
Strach pomyśleć zatem jakie to zasady i moralność były jedyne i prawidłowe dajmy na to 200 lat temu :)

Jedyną powszechną (czyli tożsamą dla różnych kultur i społeczności) zasadą (normą) jest nieokradanie członków swojej rodziny (klanu, plemienia)- cała reszta jest względna i umowna.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 30 stycznia 2021, 17:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
SelectoSK napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
DamianTra napisał(a):
Ty nie bierzesz pod uwage faktu, ze w Polsce jest jak jest bo sa obostrzenia. Myslisz, ze jakby ich nie bylo, to byloby super, gladko i w ogole lepiej. Zapominasz tylko w jakiej sytuacji jest polska sluzba zdrowia.

Szwecja, gdzie Krol przeprosil za poprzednie olewanie?
Tanzania, gdzie nie wiadomo do konca jaka jest sytuacja?
Bialorus, ktora ma w dupie prowadzenie jakichkolwiek rzetelnych danych, ktore by chciala dzielic z UE?
Brazylia, gdzie juz wyskakuja sprawy do ministerstw o tuszowanie statystyk i wprost sie mowi o morderstwach, bo ludzie padali jak muchy przez zakorkowane szpitale i brak tlenu?

O czym ty pierdolisz, chlopie. Wylacz real24 i spojrz prawdzie w oczy.

Czysto teoretycznie, jakby nie bylo obostrzen, wszyscy lazili jak sobie chca, szpitale zakorkowalyby sie nie wiem... w miesiac? I co? I lepiej by nie bylo.

aa komu ja to tlumacze xD Sam sie lapie na tym, ze raz pisze ze nie ma sensu z takimi rozmawiac, a potem tlumacze bezsensownie... xD Dobra xD Dla ciebie wszytko jest takie proste i latwe, bo KRUL tak powiedzial... ok xD Myslisz samodzielnie, dokladnie jak KRUL powie xD... ehh


No to przecież napisałem, że w tamtych krajach nie umarło więcej ludzi, niż w latach ubiegłych. Dlaczego mają kłamać?

A jakby naprawdę miejsca w szpitalach się miały kończyć, co się nie stało, na pewno nie w Szwecji, to trzeba sobie jasno powiedzieć - COVID nie był uwzględniony w finansowaniu publicznym i projektowaniu ochrony zdrowia, należy dopłacić lub finansować leczenie ze środków prywatnych. Ew. tylko dla tych, którzy cierpią tylko z powodu COVID. Jedno jest pewne - musimy jak najszybciej roznieść tego wirusa, nabrać odporności zbiorowej, bo inaczej to się nigdy nie skończy.


SelectoSK napisał(a):
Cytuj:
W momencie, w którym baba wyskakuje mu od czapy "nie no ja też chcę do pracy, zostanę korposzczurkiem i dostanę te swoje 3 klocki, super nie?" - no to wówczas na twarzy faceta pojawia się mniej więcej takie coś - :szok: :niepewny: :przestraszony: :oczami:.


Zacznij w końcu używać JA UWAŻAM , NA MOJEJ TWARZY, WG MOICH POGLĄDÓW POLITYCZNYCH i MORALNYCH. Przestań wrzucać caly czas czyjeś wypowiedzi do swojego worka pt "good night left side" bo się rzygać już chce. My o zupie Ty o dupie. I te ciągłe mieszanie dynamiki relacji do polityki, nie da się już tego czytać. Musisz zaakceptować że każdy ma prawo postępować tak jak uważa DLA NIEGO za dobre. Nie znasz danej osoby, nie znasz danej sytuacji życiowej i morale,etyke,sumienie można miedzy półki włożyć. Tak, aborcja to przerwanie cyklu życia. Chyba to z nazwy wynika? Do czego sie tu przyznawać? prawie 100% kobiet po aborcji czuje U L G Ę i zrobiło by ją jeszcze raz.

Twoim tokiem myślenia 1488 powinno być wyryte na każdym czole białego człowieka.


To nie tak, że ja uważam, ale historia rozwoju cywilizacji jasno pokazuje, które wartości są najefektywniejsze. Ja, czy Ty - możemy sobie uważać co nam się żywnie podoba, ale fakty się naszych uwag nie imają, one są stabilne.

A co do aborcji - jasne, ciekawe jaką ulgę czuje 100% osób zabitych w ten sposób.


Szczerze? Nie obchodzi mnie to za bardzo. Life goes on. Zresztą temat aborcji jak i cały wyrok TK akurat teraz to nic innego jak zasłona dymna na to że te debile miały otwierać gospodarkę, 3/4 w strefie żółtej, 1/4 w strefie zielonej. Galerie otwierają bo firmy zagraniczne muszą zarabiać. Już tygodniami zwozili ciuchy do galerii. Tak samo było przed świętami. Ludzie się otwierają bo nie mają już z czego żyć a Ci w mswia robią zebranie żeby wszelkimi możliwymi środkami dopierdoli* swoim podatnikom. I nie piszcie mi już o źle prowadzonych biznesach bo to jest tak nie na miejscu komentarz że aż nie będę tego komentować.


Dokładnie, maski tym sprzedajnym K**** opadły. :) Skoro nawet firmy istniejące dziesięciolecia, jak np. Gatta mocno odczuwają problematykę działań rządów, to znaczy, że jest grubo. To nie ma nic wspólnego z wirusem. To wina tylko i wyłącznie działań tych durnych rządów. Mam nadzieję, że Polacy będą już niedługo żreć psie gówna, inaczej nigdy się nie nauczą. Niech się biją o te psie stolce na ulicy. Dlatego właśnie oddałem głos na Dudę, bo trzeba to ciemniejsze kołtuństwo polskie zgnoić i przeczołgać tak, żeby już nawet w pijackim śnie im się socjalizm nie pojawiał. Wtedy zrozumieją dopiero, jak część pozdycha, że komuna się skończyła.

Pułkownik Zuber napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Moralność i zasady są jedne prawidłowe


Myślę, że tu jest podstawa i powód oderwania od rzeczywistości zarówno skrajnych "prawaków" jak i "lewaków".
Tu jest pogrzebana ich utopijność.

To czy jakaś norma czy zasada jest prawidłowa decydują ludzie budujący jakąś wspólnotę- tj. podlega ona ocenie przez społeczność.
Później swoją rolę robi kontrola społeczna.
Tak czy owak- to jest kwestia względna i ocenna- nie można powiedzieć, że jest jedna prawidłowa moralność i istnieją jedna prawidłowe normy (zasady) czy to zachowania, bo one różnić się będą od historii, uwarunkowań kulturowych i wierzeń danych społeczności (społeczeństw).
To co dla jednych jest moralne i prawidłowe, dla innych może być niemoralne i nieprawidłowe.
W zależności od tego gdzie jesteśmy, gdzie żyjemy to kontrola społeczna będzie poprzez swoje środki wymagać dostosowania się wszystkich członków społeczeństwa do przestrzegania powszechnych norm (poprzez środki formalne i nieformalne).
Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale to co jest teraz przez nasz krąg kulturowy uważane jest za niemoralne, jeszcze 60-70 lat temu uważane było za moralne- i odwrotnie to co było niemoralne, teraz jest moralne.
Strach pomyśleć zatem jakie to zasady i moralność były jedyne i prawidłowe dajmy na to 200 lat temu :)

Jedyną powszechną (czyli tożsamą dla różnych kultur i społeczności) zasadą (normą) jest nieokradanie członków swojej rodziny (klanu, plemienia)- cała reszta jest względna i umowna.


Rynek, w szczególności międzynarodowy, weryfikuje, które zasady są prawidłowe. W dużym uproszczeniu - nie rób drugiemu co Tobie niemiłe, "chcącemu nie dzieje się krzywda" i wolność Twoja kończy tam gdzie drugiego zaczyna szkoda. To wystarcza. A jak ktoś chce więcej to niech spojrzy jakie zasady panowały w cywilizacji europejskiej, która odniosła największe sukcesy w historii w porównaniu z innymi na świecie przez kilka tysięcy lat.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 10:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8252
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Widzę ,że sporo osób tutaj śmieszy moje podejście do wiary :)

Ja sam jeszcze z 7 lat temu byłem dumnym ateistą. Gdy czytałem ,ze im większy iloraz inteligenci tym szansa na deklarowanie wiary mniejsza, czułem ,ze jestem taaaki mądry :hyhy: .......
Aż zainteresowałem się tematem dokładniej. Przytoczę tu np słowa Tesli, który wedle wielu był najinteligentniejszym człowiekiem jaki chodził po Ziemi, był poliglotą i w sumie co tu więcej będę pisał? Chyba go znacie ;), a więc on powiedział ,ze wszystko co odkrył zostało mu przekazane podświadomie przez siłę jaka jest w centrum wszechświata. Nie wiedział co to za siła, ale był absolutnie pewny ,ze ta siła istnieje i jest źródłem wszystkiego!

Różnie to ludzie nazywają, Bogiem, wewnętrznym głosem, duszą wszechświata, podświadomością, nadświadomością itd w każdym razie jakby tego nie nazywać to ta siła istnieje i fizyka kwantowa jest dziedziną która nam tę siłę zaczyna obrazować, tłumaczyć jak działa. Przykładami działania tej siły było np powstanie klatki Faradaya, wskrzeszenie Łazarza, wyjście z grobu Jezusa, i inne tego typu cuda nie możliwe na chwilę obecną do wytłumaczenia. Miałem świetny film jakiegoś speca od fizyki kwantowej o tym jak ważne było kiedyś (jest nadal) i o tym jak teraz celowo się nas od tego odsuwa, mówił o sile modlitwy!
O modlitwie , którą wypowiada się na zasadzie inkantacji - to naprawdę działa i udowadniał to w ramach praw fizyki kwantowej. Śmiejecie się ze mnie ,ze jestem zacofany, a może jest na odwrót i wyprzedzam Was o lata świetlne? :cwaniak:

edit
Przypomnę Wam tylko, ze Jezus sam zapowiedział swoje zmartwychwstanie. Powiedział o tym Piłatowi, a ten połączył jak to Majsu mówi kropeczki i wyszło mu ,ze plan jest taki: uczniowie wykradną ciało, upozorują zmartwychwstanie i zaczną to wszystkim rozgłaszać , a to może doprowadzić do rewolty. Dlatego nakazał oddziałowi żołnierzy pilnować grobu, oraz sam grób zapieczętować ogromnym głazem. Jak wiemy z Biblii 3 dnia ziemia się za trzęsła, kamień się odsunął ,a Jezus z przebitymi dłońmi i bokiem wyszedł z grobu. Wyobraźcie sobie ,ze to fakt historyczny potwierdzony przez samych Rzymian. Wiecie do czego doszło? Do dezercji! Rozumiecie to? Zaprawieni w boju mordercy (żołnierze) którzy po drodze z Rzymu wymordowali krocie ludzi, widzieli flaki i okropieństwa jak nikt inny, A MIMO TO UCIEKLI! Musieli się więc wystraszyć na śmierć, bo za dezercję czekała ich KARA SMIERCI!

Mamy zapiski o tej sytuacji ze strony Rzymian. Piłat nie uwierzył w to co mówili Żołnierze, nakazał zamiast ich karać (co mogło by zostać odebrane jako potwierdzenie tego co opowiadali Piłatowi o wyjściu z grobu Jezusa) kazał im dać po worku srebra i nakazał mówić cos odwrotnego, ze to uczniowie ich przepędzili i wykradli ciało. Niestety nikt z żołnierzy srebra nie przyjął i stwierdzili ,że wolą umrzeć niż głosić nieprawdę. W tej sytuacji Piłat przydzielił ich do służby Galii, zostali zwyczajnie przeniesieni. Z resztą wedle Biblii tj świętego Piotra to około 50 osób widziało zmartwychwstałego Jezusa. Myślicie ,ze mogli by rozgłaszać w tamtych okolicach taką nowinę podczas gdy owe 50 osób by to kwestionowało? Mówimy o czasach gdy nowina szła z ust do ust, ciężko by było w tedy tak to rozgłosić gdyby de facto to nie była prawda :)


Ostatnio edytowano 31 stycznia 2021, 11:13 przez alduwiel, łącznie edytowano 7 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 31 stycznia 2021, 10:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
SelectoSK napisał(a):
Szczerze? Nie obchodzi mnie to za bardzo. Life goes on. Zresztą temat aborcji jak i cały wyrok TK akurat teraz to nic innego jak zasłona dymna na to że te debile miały otwierać gospodarkę, 3/4 w strefie żółtej, 1/4 w strefie zielonej. Galerie otwierają bo firmy zagraniczne muszą zarabiać. Już tygodniami zwozili ciuchy do galerii. Tak samo było przed świętami. Ludzie się otwierają bo nie mają już z czego żyć a Ci w mswia robią zebranie żeby wszelkimi możliwymi środkami dopierdoli* swoim podatnikom. I nie piszcie mi już o źle prowadzonych biznesach bo to jest tak nie na miejscu komentarz że aż nie będę tego komentować.

X2.
Szkoły, największe wylęgarnie chorób się otworzy. Galerie też, bo zachód traci kasę, nie będzie czekał. Wczoraj byłem w IKEI, byle maszeczka na ryju i tłumy jak na festynie. A reszta niech się buja, wirus atakuje. Konsekwencja w działaniach jest powalająca. Teraz najistotniejsze to bo ktoś ukradł w szpitalu fiolki szczepionek, bo się skończyły i która firma nam je wyprodukuje. Trzeba zrobić kolejne rozporządzenie bo nie wiadomo kto ma pierwszy dostać. Tragedjaaa

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL