BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 04:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 24 lutego 2021, 16:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Frank napisał(a):
renoraines napisał(a):
Hołownia promuje swoje ugrupowanie pod nazwa Polska2050 i został wyrolowany, ktos inny zarejestrował nazwę Polska2050.
Ho ho, jakie perspektywy. Moze by tak najpierw polska 2022 na przykład ?




Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 24 lutego 2021, 22:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
a propos rozmachu :D

Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 24 lutego 2021, 22:22 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
jiGsaw, To poważne sprawy są, w gazetach pisali że jednak przyłbice nie są dobre to je należy zdelegalizować.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 24 lutego 2021, 22:38 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Jak to leciało? :rotfl:


renoraines napisał(a):

Czyli pier*olenie konfederacji :rotfl: . Kolejny przykład , w sejmie dzbany z konfederacji przeciwni noszeniu maseczek, a w ławach poselskich JKM w maseczce :rotfl: .
Dalej, Bosak przed kamerami przeciwny, ale prywatnie w sklepie nosi maseczkę. :rotfl: itd



Obrazek

Po co oni noszą maseczki skoro mandatu za brak maseczki nie dostana ponieważ mają immunitet poselski? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 25 lutego 2021, 01:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 25 lutego 2021, 14:59 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Obrazek

Poslowie konfederacji w sejmie w maseczkach, ‘’krul’’ się nie załapał na foto bo spał obok :rotfl: . Bosak na spacerze do paczkomatu w maseczce. W budynku czy na powietrzu w maseczkach i noszą je przez cały rok. Zdjęcia w sieci ,wiec widac, że ubrani są odpowiednio do pory roku.

Skoro według nich koronawirus to ściema, a jako poslowie mandatu za brak maseczki nie dostaną ponieważ chroni ich immunitet , wiec po co poslowie konfederacji nosza maseczki?

Wolnościowcy w kagańcach :rotfl: odwołując się do emocji, zachowując się w sposób obliczony na efekt, powiedza wszystko co kuce chcą usłyszeć. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 26 lutego 2021, 22:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Na siłowni multum narodu, kolejki do maszyn, nikt nie choruje, nikt nie umiera. Zrozumcie to wreszcie. Socjalizm rozwijający się w Europie od 150 lat doprowadził do przeciążenia systemów emerytalnych i opieki zdrowotnej. W tej chwili najwiecej ludzi umiera poprzez nieleczenie, a nie z powodu wirusa. Wirus jest tylko przykrywką do nieleczenia, do naturalnej i dyplomatycznej eutanazji ludzi starszych celem odciążenia zbankrutowanych systemów emerytalnych i opieki zdrowotnej cywilizacji zachodniej. Tak oto socjalizm, po raz kolejny, w bohaterski sposób, rozwiązuje problemy nieznane w żadnym innym ustroju. Król miłościwy, nam panujący, Covid dziewiętnasty jest nagi.

Tak to wygląda w koło macieju od roku.

Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 26 lutego 2021, 22:36 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
:super:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 26 lutego 2021, 22:37 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
No nie, mój kuzyn miał, ciężko przeszedł, miała siostra cioteczna, jej mąż ciężko przeszedł (40L), babcia kolegi zmarła, kolega kolegi (39l) zmarł, znajoma żony ma jakieś objawy pocovidowe że furą nie może jeździć bo pozapominała znaki, przepisy i jakieś inne życiowe rzeczy - typu gdzie sklepy są w okolicy.

Ja nie miałem, bo w zewnętrzu byłem w ciągu roku pare razy, nosze te durne maski i myje rączki. ALe ja miałem też więcej farta, a oni mieli mniej - jest też możliwwość że to miałem bezobjawowo - nie wiem, ale faktem jest że ludzie to ciezko przechodzą i umierają na to, nie tylko starzy, ale i względnie młodzi.

To wygląda tak - że wypieranie tego, jest równie głupie, co zamykanie całej gospodarki. Ludzie też są głupi, bo mają wszystko w pompie, a trzymanie reżimu sanitarnego istotnie by pomogło, bez zamykania wszystkiego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 03:28 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 341
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
jiGsaw napisał(a):
... Wirus jest tylko przykrywką do nieleczenia, do naturalnej i dyplomatycznej eutanazji ludzi starszych celem odciążenia zbankrutowanych systemów emerytalnych...


No właśnie... zlikwidować te systemy emerytalne! Po co utrzymywać darmozjada? Mało to podatków płacimy? Nie można z podatków wypłacać emerytur?
Zrobić tak jak z podatkiem drogowym swego czasu. Ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i wrzucili to do paliwa.

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 08:07 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
jiGsaw napisał(a):

Tak to wygląda w koło macieju od roku.




Jig jakies fantazje dziwne masz na moj temat. Krypto gej jestes czy ki grom? Spoko, kilku znajomych cieplych mam. Kazdemu jednak mowie, ze ja jestem 100% prosty. Tobie tez to powiem. Ze mna nic ci nie wyjdzie xD

Niee, serio... stary chlop i w paincie takimi rzeczami sie bawi. Uposledzenie. Tylko pytanie w jak duzym stopniu. Sa terapie. Polecam od razu tez na jakas seksualna, zebys sie nie zalamal przez moje odrzucenie xDD

Kyokushin napisał(a):
To wygląda tak - że wypieranie tego, jest równie głupie, co zamykanie całej gospodarki. Ludzie też są głupi, bo mają wszystko w pompie, a trzymanie reżimu sanitarnego istotnie by pomogło, bez zamykania wszystkiego.


O to to. Kwintesencja. W 100% zgoda.


Ostatnio edytowano 27 lutego 2021, 08:12 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 08:12 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Damian... nie będę szerzej komentował, całe forum widzi, że dokładnie tak się zachowujesz od roku jak scenka na tym obrazku.

Kyokushin napisał(a):
No nie, mój kuzyn miał, ciężko przeszedł, miała siostra cioteczna, jej mąż ciężko przeszedł (40L), babcia kolegi zmarła, kolega kolegi (39l) zmarł, znajoma żony ma jakieś objawy pocovidowe że furą nie może jeździć bo pozapominała znaki, przepisy i jakieś inne życiowe rzeczy - typu gdzie sklepy są w okolicy.

Ja nie miałem, bo w zewnętrzu byłem w ciągu roku pare razy, nosze te durne maski i myje rączki. ALe ja miałem też więcej farta, a oni mieli mniej - jest też możliwwość że to miałem bezobjawowo - nie wiem, ale faktem jest że ludzie to ciezko przechodzą i umierają na to, nie tylko starzy, ale i względnie młodzi.

To wygląda tak - że wypieranie tego, jest równie głupie, co zamykanie całej gospodarki. Ludzie też są głupi, bo mają wszystko w pompie, a trzymanie reżimu sanitarnego istotnie by pomogło, bez zamykania wszystkiego.


To nie jest tak, że ja wypieram. Po prostu śmiertelność tego jest bardzo niska, tylko zachorowalność wysoka. Zaraźliwość też. Tak jak Ty widzisz, że zanieczyszczenia samochodowe to 2% całości, tak ja widzę, że po prostu nie ma innej drogi, trzeba przejść przez tę chorobę, selekcja naturalna zrobi swoje, bo musi, reszta ma żyć dalej normalnie. Ten Twój cały dystans i reżim sanitarny to jest fikcja, zrozum to, nie mierz społeczeństwa swoją miarą. Ludzie i inne ssaki stadne NIE są stworzone do dystansu i NIE będą tak funkcjonować. Koniec, kropka. Dotychczasowe doświadczenia pokazały, że utrzymanie takiego reżimu kilka miesięcy jest możliwe, ale tylko tyle, a wirus od tego nie znika. Ludzie chcą w naturalny sposób przejść przez tę chorobę i żyć normalnie, kto ma umrzeć niechaj umrze. Celem życia nie jest przeżycie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 08:30 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
jiGsaw napisał(a):
Damian... nie będę szerzej komentował, całe forum widzi, że dokładnie tak się zachowujesz od roku jak scenka na tym obrazku.


Cale forum, to ma z ciebie i aldiego beke taka jak stad do Moskwy xD Nie ja w wieku ponad 30 lat jakies analne fantazje wstawiam na ogolnodostepne forum.

Odniesiesz sie do maseczek bosaka na codzien, czy nie zgadza sie z narracja ten fakt i omijasz go? xDD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 10:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Damian... nie będę szerzej komentował, całe forum widzi, że dokładnie tak się zachowujesz od roku jak scenka na tym obrazku.


Cale forum, to ma z ciebie i aldiego beke taka jak stad do Moskwy xD Nie ja w wieku ponad 30 lat jakies analne fantazje wstawiam na ogolnodostepne forum.

Odniesiesz sie do maseczek bosaka na codzien, czy nie zgadza sie z narracja ten fakt i omijasz go? xDD



No nie, to Ty jesteś kryptolewakiem. A co do mnie, aldiego, JKM i wielu innych to pośród plebsu zawsze się znajda tacy, którzy nie myślą samodzielnie, a jak ktoś myśli to jest tak:

Obrazek

Co się zaś tyczy Bosaka - nie jest on wolnościowcem, a zatem to nie do końca moja bajka i nie zamierzam się odnosić gdyż pośród hipokryzji jego udziałem są poważniejsze kwestie, do których można mieć zastrzeżenia niż te maski.

Bosak nie stanowi tutaj meritum, nie odwracaj uwagi od problemu przenosząc dyskusje na polityka czy swoje analne fiksacje skoro ten obrazek je pobudził.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 11:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wirus istnieje Damian i od początku samego mówiłem, ze wirus musi byc prawdziwy inaczej nie przyniosło by to wszystko pożytku naszym PANOM, dlatego moze Bosak nosi maseczkę, ale bardziej skłaniam się ku twierdzeniu, ze robi to dokladnie dlatego dlaczego i ja noszę maseczki. Bo jak wejdziesz w stado wron to i kraczesz jak i one ;)
Bez maseczki w Lidlu mialem taką nagonkę ze sttony babciulek , ze mi serce pękło i postanowiłem nosic ten szajs :)

Zresztą Damian zdziwilbys się ile tu osob jest ze mną zgodna co do spisku globalistów, tylko nie mają sił,checi i odwagi się tu z Tobą uzerać :)


Wąska grupa najbogatszych dogadała się w sprawie utworzenia rządu światowego, ktorym to oni będą rządzić.
Czego tu nie rozumiesz? Dlaczego to negujesz?

Ten rząd istnieje od dawna, widać wyraźnie jego działania, ale on sam pozostaje jeszcze w ukryciu. Nawet Trump mówił o istnieniu Deep state, to nie są teorie spiskowe. OBUDZ SIE CHLOPIE !


Ostatnio edytowano 27 lutego 2021, 13:05 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 13:00 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Kyokushin napisał(a):
No nie, mój kuzyn miał, ciężko przeszedł, miała siostra cioteczna, jej mąż ciężko przeszedł (40L), babcia kolegi zmarła, kolega kolegi (39l) zmarł, znajoma żony ma jakieś objawy pocovidowe że furą nie może jeździć bo pozapominała znaki, przepisy i jakieś inne życiowe rzeczy - typu gdzie sklepy są w okolicy.


Moja ciotka- 73 lata- zgon (była otyła)
Pracownica z zaprzyjaźnionej firmy- 44 lata- zgon (podobno astma)
Chłopak z Otwocka- 35 lat- kierowca BOR, normalna sylwetka- zgon.
Gość ode mnie z siłowni (koronasceptyk)- 44 lata- zawodowy wojskowy, sylwetka jak Apollo, maratony i te sprawy.
Przechodził to w lipcu po powrocie z Turcji- 3 tygodnie pod tlenem-17kg. We wrześniu mówił, że jak wejdzie na 4 piętro to musi odpoczywać z 10 minut- do zamknięcia siłowni nie był wstanie wrócić do treningu ze względu na problemy z oddychaniem i zmęczenie.
3 osoby ode mnie z firmy (wiek 26-36)- przeszły łagodnie, jednej z osób kaszel utrzymywał się ponad miesiąc po przebyciu choroby.


Wiek jest tu jakimś determinantem, ale tylko jednym z kluczowych.

Kyokushin napisał(a):
Ludzie też są głupi, bo mają wszystko w pompie, a trzymanie reżimu sanitarnego istotnie by pomogło, bez zamykania wszystkiego.

To jest prawda.

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 13:42 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
alduwiel napisał(a):
Wirus istnieje Damian i od początku samego mówiłem, ze wirus musi byc prawdziwy inaczej nie przyniosło by to wszystko pożytku naszym PANOM, dlatego moze Bosak nosi maseczkę, ale bardziej skłaniam się ku twierdzeniu, ze robi to dokladnie dlatego dlaczego i ja noszę maseczki. Bo jak wejdziesz w stado wron to i kraczesz jak i one ;)
Bez maseczki w Lidlu mialem taką nagonkę ze sttony babciulek , ze mi serce pękło i postanowiłem nosic ten szajs :)

Zresztą Damian zdziwilbys się ile tu osob jest ze mną zgodna co do spisku globalistów, tylko nie mają sił,checi i odwagi się tu z Tobą uzerać :)


Wąska grupa najbogatszych dogadała się w sprawie utworzenia rządu światowego, ktorym to oni będą rządzić.
Czego tu nie rozumiesz? Dlaczego to negujesz?

Ten rząd istnieje od dawna, widać wyraźnie jego działania, ale on sam pozostaje jeszcze w ukryciu. Nawet Trump mówił o istnieniu Deep state, to nie są teorie spiskowe. OBUDZ SIE CHLOPIE !


A ja odpuszczam już tylko w urzędach, bo nie mam czasu czekać na policję.

Ostatnio jak byłem u lekarza (prywatnie) zrobić sobie badania lekarskie na potrzeby DG, to jedna stara mnie nie chciała obsłużyć. W końcu zostałem zmuszony wezwać policję.

Wyobraź sobie miny gawiedzi zgromadzonej w poczekalni jak ja rozmawiam:

"halo? Policja? Proszę przyjechać do przychodni XXX, jest tu BARDZO NIEBEZPIECZNY CZŁOWIEK(...)
- ...
- TAK, DOKŁADNIE, TEN SZALENIE GROŹNY CZŁOWIEK TO JA, NIE MAM MASKI I NIE CHCĄ MNIE OBSŁUŻYĆ, PROSZĘ PRZYJECHAĆ I TO WYJAŚNIĆ"

Cyrk był, że hej. Policjanci byli źli, że muszą się takim gównem zajmować. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 13:48 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
jiGsaw napisał(a):
Damian... nie będę szerzej komentował, całe forum widzi, że dokładnie tak się zachowujesz od roku jak scenka na tym obrazku.

Kyokushin napisał(a):
No nie, mój kuzyn miał, ciężko przeszedł, miała siostra cioteczna, jej mąż ciężko przeszedł (40L), babcia kolegi zmarła, kolega kolegi (39l) zmarł, znajoma żony ma jakieś objawy pocovidowe że furą nie może jeździć bo pozapominała znaki, przepisy i jakieś inne życiowe rzeczy - typu gdzie sklepy są w okolicy.

Ja nie miałem, bo w zewnętrzu byłem w ciągu roku pare razy, nosze te durne maski i myje rączki. ALe ja miałem też więcej farta, a oni mieli mniej - jest też możliwwość że to miałem bezobjawowo - nie wiem, ale faktem jest że ludzie to ciezko przechodzą i umierają na to, nie tylko starzy, ale i względnie młodzi.

To wygląda tak - że wypieranie tego, jest równie głupie, co zamykanie całej gospodarki. Ludzie też są głupi, bo mają wszystko w pompie, a trzymanie reżimu sanitarnego istotnie by pomogło, bez zamykania wszystkiego.


To nie jest tak, że ja wypieram. Po prostu śmiertelność tego jest bardzo niska, tylko zachorowalność wysoka. Zaraźliwość też. Tak jak Ty widzisz, że zanieczyszczenia samochodowe to 2% całości, tak ja widzę, że po prostu nie ma innej drogi, trzeba przejść przez tę chorobę, selekcja naturalna zrobi swoje, bo musi, reszta ma żyć dalej normalnie. Ten Twój cały dystans i reżim sanitarny to jest fikcja, zrozum to, nie mierz społeczeństwa swoją miarą. Ludzie i inne ssaki stadne NIE są stworzone do dystansu i NIE będą tak funkcjonować. Koniec, kropka. Dotychczasowe doświadczenia pokazały, że utrzymanie takiego reżimu kilka miesięcy jest możliwe, ale tylko tyle, a wirus od tego nie znika. Ludzie chcą w naturalny sposób przejść przez tę chorobę i żyć normalnie, kto ma umrzeć niechaj umrze. Celem życia nie jest przeżycie.


Czasy są jakie są, wystarczy siedzieć od obcych ludzi dalej w knajpie, nie chuchać im na kark w kolejce w biedrze czy orlenie, i nosić tą maskę, żeby nie wdychać tego czym oni kaszlą.

Cieszę się że twarzy ludzi nie widzę, bo niektórzy mają niewyjściowe i psują nimi estetykę otoczenia, ale jak już ktoś chce żeby inni go widzieli, niech nosi maskę przeźroczystą.

Samemu bardzo nie lubię masek, bo czuję się w nich jak w kagańcach, dlatego noszę bandanę - tutaj Mati mnie wkurzył bo nakłada obowiązek masek, koniecznie masek - dobrze - w bandanę wsadzam zamiast filtra, całą maskę i niech spada na bambus.

Żeby utrzymać dystans nie trzeba stać 100m od kogoś. Do funkcjonowania społecznego nie potrzeba ocierać się o każdego ani dawać sobie buzi.
Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 14:08 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Kyo - wydaje Ci się. W wielu branżach to fikcja - na produkcji, w kopalniach, w stoczniach, wszędzie tam gdzie występują ciasne pomieszczenia/korytarze itp. itd., a nawet biura. Komunikacja publiczna, ochrona zdrowia. Mam wymieniać dalej? Duża fikcja to dystans, a także maski, w szkołach, na zajęciach sportowych - jak trenować sport drużynowy lub kontaktowy? Nie ma opcji. Nie ma sensu kontynuować obostrzeń, lokdałnów itd.

Strasznie się uwypukla egoizm światopoglądowy podczas tej pandemii - ludzie mierzą świat swoją miarą i wyciągają wnioski. "Ja jestem na emeryturze, wirus musi odejść, reszta mnie nie interesuje", "ja pracuję zdalnie, a moja branża rozkwita, reszta mnie mało obchodzi". "nie korzystam z komunikacji publicznej, należy ją zamknąć jeżeli roznosi wirusa", "moje dzieci mogą i chcą się uczyć zdalnie", "nie musimy przecież chodzić do kina, czy do teatru skoro to niebezpieczne", "jedzenie można zamówić na telefon", "sport jest zbędny, można przecież iść do lasu pobiegać, a moje dzieci w piłkę nie grają, lepiej niech siedzą przy komputerze "ja już jestem po ślubie i mam 40 lat, dyskoteki możemy sobie odpuścić, podobnie jak wesela". ITD. Przecież to czyste kołtuństwo.

Podsumowując - nie da się bez totalne ROZWALENIA gospodarki i w efekcie zabicia wielu osób, wprowadzić i utrzymać tych restrykcji. Należy się trzymać tylko JEDNEJ fundamentalnej zasady - niech każdy chroni siebie według swojego uznania, własnym staraniem i na własny koszt.

- Boisz się wirusa? Okej, nosisz maskę (która chroni CIEBIE, a nie innych), trzymasz dystans, załatwiasz sprawy bezkontaktowo itp. itd., czekasz na szczepienie.

- Boisz się bardzo wirusa? No cóż, przebranżawiasz się, zmieniasz pracę aby móc zdalnie pracować, posiłki i wszystko co się da zamawiasz z dowozem, czekasz na szczepienie.

- Boisz się wirusa śmiertelnie? Załatwiasz lewe szczepienie poza kolejnością Natychmiast pracujesz zdalnie lub bierzesz duży kredyt konsumpcyjny, który spłacisz po pandemii jeżeli nie masz poduszki finansowej. Kategorycznie nie wychodzisz z domu w ŻADNEJ sprawie, zamawiasz wszystko z dowozem, płacisz przelewem, każesz odkazić towar i zostawić pod drzwiami, przed podjęciem go ubierasz maskę która chroni CIEBIE, nakładasz folię na całe ciało, do tego gumowe rękawice i gumofilce. Obserwujesz przez judasz i nasłuchujesz czy nie ma ludzi na klatce schodowej, dopiero otwierasz cały czas pryskając środkiem z alkoholem tworząc chumrę wirusoszczelną, podejmujesz towar, drzwi zamykasz. Udzielasz komuś pełnomocnitwa profilem zaufanym lub w inny sterylny sposób aby załatwiał wszystkie formalne sprawy. Czekasz miesiącami albo latami aż będziesz mógł bezpiecznie opuścić schronienie. Kilka razy dziennie odkażasz całe mieszkanie, maska towarzyszy Ci nawet we własnym łóżku podczas snu.

CAŁA RESZTA LUDZI, KTÓRZY CHCĄ ŻYĆ NORMALNIE, A JEST TO WEDŁUG MOICH OBSERWACJI PRZYNAJMNIEJ POŁOWA, NIECHAJ NIE PONOSI KOSZTÓW CZYJEGOŚ STRACHU.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 27 lutego 2021, 15:21 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Całe szczęście jig ze jedyne co możesz to pokrzyczeć anonimowo na forum o samochodach xD

Fakt ze postępujesz tak jak piszesz robi z ciebie mendę. I tego nie cofnę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 78  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL