BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 10:20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 778 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 16:52 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Obrazek

... dla ducha i dla ciała , nie panikujmy ;)

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 17:20 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 14125
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
renoraines napisał(a):
... dla ducha i dla ciała , nie panikujmy
:ok: Dokładnie, dobra dezynfekcja to podstawa

_________________
Obrazek
Najpiękniejsza na świecie jest Olabmw w mojej becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 17:44 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2108
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps ... 7b48e9ecf6

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 18:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23127
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
renoraines napisał(a):
Obrazek

... dla ducha i dla ciała , nie panikujmy ;)



Chyba dla rozładowania atmosfery która w tym temacie ostatnio dość mocno towarzyszy :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 19:19 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2221
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
https://www.businessinsider.com/south-k ... 020-3?IR=T


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 19:45 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kai napisał(a):
https://www.businessinsider.com/south-korea-coronavirus-testing-death-rate-2020-3?IR=T


To samo w DE 8600 zachorowań a zmarły 23 osoby tyle że oni robią 12tyś testów na dzień ! W Polsce zrobiono wszystkich razem 5.5 tyś :) Jesteśmy w czarej dupie za Niemcami.

No ale znowu polityka, Niemiaszki kumają że jak Cie widzą tak Cię piszą, w mediach już się ich wychwala że super podejście mają bla bla bla a to po prostu statystyka.


Tak na marginesie, oglądam BBC, oglądam CNN - mówi się o tym że Niemcy, Francja czy Hiszpania ogłaszają lockdown a Polsce ani słowa... dalej jesteśmy Meksykiem Europy :/

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 21:08 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 31
Posty: 685
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy
Moje BMW: F30
Kod silnika: N55B30
Garaż: Moje 510hp:
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=173040
Akurat prasa hiszpańska stawia Polskę za wzór, mówią że zrobiliśmy w porę to co oni powinni. Stawiasz BBC na piedestale? To samo BBC, które jeszcze tydzień temu mówiło że UK niczego nie będzie zamykać, że będą mecze i koncerty? Ta telewizja w kwestii newsów jest gorsza niż TVN i TVP razem wzięte. Jesteśmy obiektywnie patrząc w o wiele lepszej sytuacji niż kraje, które zbagatelizowały sprawę. To, że w mediach zagranicznych nie mówi się o Polsce to najczęściej bardzo dobra wiadomość, im prędzej to zauważysz tym lepiej, chyba że wiesz o tym a mimo to wolisz opluwać własny kraj, wtedy spytam, kto Ci za to płaci? Bo żeby robić to za darmo trzeba być daleko o niezależnego myślenia.

_________________
"If in doubt, flat out" - Colin McRae


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 21:21 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
KrisC napisał(a):
Akurat prasa hiszpańska stawia Polskę za wzór, mówią że zrobiliśmy w porę to co oni powinni. Stawiasz BBC na piedestale? To samo BBC, które jeszcze tydzień temu mówiło że UK niczego nie będzie zamykać, że będą mecze i koncerty? Ta telewizja w kwestii newsów jest gorsza niż TVN i TVP razem wzięte. Jesteśmy obiektywnie patrząc w o wiele lepszej sytuacji niż kraje, które zbagatelizowały sprawę. To, że w mediach zagranicznych nie mówi się o Polsce to najczęściej bardzo dobra wiadomość, im prędzej to zauważysz tym lepiej, chyba że wiesz o tym a mimo to wolisz opluwać własny kraj, wtedy spytam, kto Ci za to płaci? Bo żeby robić to za darmo trzeba być daleko o niezależnego myślenia.


O stary... kto Ci tak zjebał tą głowę ? :oczami:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 21:27 
Offline
Naczelny bimbrovnik
Avatar użytkownika

Posty: 9076
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: e30
Kod silnika: m52b28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=77118
KrisC napisał(a):
To samo BBC, które jeszcze tydzień temu mówiło że UK niczego nie będzie zamykać, że będą mecze i koncerty?

Czej... Czy mi się wydaje, czy Ty rząd z telewizją pomyliłeś? :D

_________________
Obrazek

One redline a day keeps a mechanic away.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 17 marca 2020, 22:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
U nas jest mało pozytywnych bo robią mało testów ok. 10tyś do tej pory a Niemcy około 200tyś stąd inne wyniki.
Zresztą wirus już dawno jest nie od tygodnia tylko od 2 miesięcy wszystko co jest robione to min. miesiąc za późno teraz kwestia tylko ile uda im się wyłapać a ile osób już wyzdrowiało. W Chinach był w grudniu a wróciło z tamtąd tysiące Polaków a wielu nawet później do marca podróżowało w sprawach biznesowych w tą i z powrotem więc wirus jest już dawno i tysiące go już przeszły to jest pewne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 07:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ahhh jak ja kocham niezależną prasę :serce: :serce: :serce:


Obrazek

https://noweateny.pl/Polska/details/312 ... 3cjU_w5L24

:serce: :serce: :serce:


Obrazek



Jak wybuchnie wojna z Rosją to będzie dopiero :/ jakie macie kategorie? Ja już dawno E ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 09:05 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
alduwiel napisał(a):
Jak wybuchnie wojna z Rosją to będzie dopiero :/ jakie macie kategorie? Ja już dawno E
to się nadasz na pasztet dla żołnierzy :wstyd: wstyd się przyznawać, że jesteś taką kaleką

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 09:09 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7022
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
renoraines zastanawiam się co czym popijać ze zdjęcia które wrzuciłeś :rotfl:

ja też mam e i kaleką nie jestem niektóre choroby po prostu dyskwalifikują. Ale akurat nie płaczę z tego powodu umierać na froncie za obecny rząd to nie jest moje marzenie a w ewemtualnym konflikcie z bratem ze wschodu szans sami i tak nie mamy żadnych czapkami nas zarzucą a na zachód to liczyliśmy też w 39....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 09:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Zdzira nie walczy sie za rząd tylko za kraj.
W 39 szanse były dużo mniejsze a jednak jest Polska na mapie jak by wtedy też tak ludzie podeszli to dzisiaj gadał byś po niemiecku.
Ja już też straciłem wiarę w Polaków ale jak widać po obecnej sytuacji naród potrafi się zjednoczyć i to jest fajne. Wielu właścicieli gastronomii mimo braku zysku bo lokale zamknięte dokładają ze swoich i darmowo wysyłają posiłki do szpitali. Pielęgniarki ustaliły między sobą że nie wychodzą ze szpitala przez najbliższe tygodnie żeby nie narazić postronnych nocują na miejscu to jest fajne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 09:57 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 33
Posty: 7716
Lokalizacja: Bolesławiec
Garaż: Mercedes E63 AMG 514KM 2007
Audi A4 b9 2.0TFSI 252KM 2018
Zdzira 850I napisał(a):
ja też mam e i kaleką nie jestem niektóre choroby po prostu dyskwalifikują. Ale akurat nie płaczę z tego powodu umierać na froncie za obecny rząd
mylisz pojecia. w przypadku wojny umierasz za swoja ojczyzne i ratujac swoja dupe i swoja rodzine, a nie walczysz za cudze poglady

_________________
Kiedy ostatni raz wstałeś i pojechałeś na przejażdżkę. Nie dokądś, nie po coś-po prostu by pojeździć. To jest wspaniałe. Bez Telefonu.
Nic mi nie przeszkadza. Tylko ja w mojej małej metalowej skorupie. Czas do myślenia, uporządkowania myśli.
Jeremy Clarkson


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 10:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wojt4S90 napisał(a):
alduwiel napisał(a):
Jak wybuchnie wojna z Rosją to będzie dopiero :/ jakie macie kategorie? Ja już dawno E
to się nadasz na pasztet dla żołnierzy :wstyd: wstyd się przyznawać, że jesteś taką kaleką



Wojtas ja jestem patriotą tylko mam inny plan. Zajmę się odbudową narodu Polskiego po wojnie jako reproduktor :D hahaha

Za Polskę bym walczył, ale nie za Zydów syjonistow Panowie ;)


Calkiem nie bawem moze się okazać ,ze pierwsze fale naszych mlodych poleca się bic z Rosją i resztą ,,terorystow" w Syri a drugi front utworzy się na Ukrainie.


Pamiętacie ten film przeminęło z Wiatrem? Za małolata jak oglądałem z mamą i tatą ten film na jedynce :D ahh co za czasy :D Oglądając film zastanawiało mnie po co Ci wszyscy ludzie tam idą się bić i umierać jak mogą tak jak ten bohater z czarnym wąsem, zarabiać na tym kasę i obracać Panienki :D


Ostatnio edytowano 18 marca 2020, 12:40 przez alduwiel, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 12:39 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2108
W Hiszpanii ktoś się przebrał za Tyranozaura, aby móc wyjść z domu ;)

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 14:08 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7022
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Wojtas za jaki naród za jaką ojczyznę za to, że prawie cały majątek jest za granicą lub sprzedany za piątaka żydkom????

po drugie pójdę zginę na froncie jak debil a moją 4 dzieci ( bo tyle mam ) kto się zajmie Ty????

uważasz, że moje działania wsioka bez obycia z czymś ponad AK74 na froncie w dobie inteligentnej broni samolotów 5 generacji itp coś zmienią?? Uważasz, że polska ma szanse z rosją??? Przecież oni nas w dwa może trzy dni rozjadą człowieku nasza armia nie istnieje w zasadzie zważywszy ile mamy granicy na wschodzie a ile żołnierzy. Chcesz idź giń ja Ci nie bronię ale niczego tym nie zmienisz nie te czasy kiedy wojnę wygrywały masy piechoty lub kawalerii z okrzykiem urraaaa na ustach.

kiedyś to była Polska przez duże P której trzeba było bronić a teraz to rejon w miarę taniej siły roboczej dla zachodu i tarcza przed ruskimi jak chcesz to giń niemcy się ucieszą z twojej ofiary tak samo jak francuzi i angole w 39 tylko sobię jałtę i poczdam przypomnij jak na tym heroizmie wyszliśmy


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 14:26 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Pacjent zero - pierwsza osoba w Polsce, u której zdiagnozowano zakażenie koronawirusem wychodzi ze szpitala https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... czony.html


Testy testami, ale trzeba tez brac pod uwagę , ze przez te kilkanascie tygodni rodacy, gdyby byli zakażeni to sami zglosiliby sie do placowek medycznych. Musieliby, bo ich stan zdrowi tego by wymagał wiec kolejne zakazenia zostałyby odnotowane w statystykach.


Frank napisał(a):
renoraines napisał(a):
... dla ducha i dla ciała , nie panikujmy
:ok: Dokładnie, dobra dezynfekcja to podstawa


Szczurek1986 napisał(a):
renoraines napisał(a):
... dla ducha i dla ciała , nie panikujmy


Chyba dla rozładowania atmosfery która w tym temacie ostatnio dość mocno towarzyszy :D


Spokoj nas uratuje :D .


Zdzira 850I napisał(a):
renoraines zastanawiam się co czym popijać ze zdjęcia które wrzuciłeś :rotfl:


:D

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Koronawirus - nie panikujmy
PostNapisane: 18 marca 2020, 14:42 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 1255
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: e38
Kod silnika: M67
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=134212
Zdzira 850I napisał(a):
Wojtas za jaki naród za jaką ojczyznę za to, że prawie cały majątek jest za granicą lub sprzedany za piątaka żydkom????

po drugie pójdę zginę na froncie jak debil a moją 4 dzieci ( bo tyle mam ) kto się zajmie Ty????

uważasz, że moje działania wsioka bez obycia z czymś ponad AK74 na froncie w dobie inteligentnej broni samolotów 5 generacji itp coś zmienią?? Uważasz, że polska ma szanse z rosją??? Przecież oni nas w dwa może trzy dni rozjadą człowieku nasza armia nie istnieje w zasadzie zważywszy ile mamy granicy na wschodzie a ile żołnierzy. Chcesz idź giń ja Ci nie bronię ale niczego tym nie zmienisz nie te czasy kiedy wojnę wygrywały masy piechoty lub kawalerii z okrzykiem urraaaa na ustach.

kiedyś to była Polska przez duże P której trzeba było bronić a teraz to rejon w miarę taniej siły roboczej dla zachodu i tarcza przed ruskimi jak chcesz to giń niemcy się ucieszą z twojej ofiary tak samo jak francuzi i angole w 39 tylko sobię jałtę i poczdam przypomnij jak na tym heroizmie wyszliśmy


Zdzira 850I nie gniewaj sie kolego ale wychodzi troche Twoja niewiedza w temacie obronności i działan wojwnnych.
Po 1 Wczesniej wiecej wyprzedawano niz obecnie ale pominmy tematy polityczne
Po 2 Jako Narod Polski teoretycznie z Rosja ( bo podales taki przyklad ) szans nie mamy , Rosja samych rezerwistow jest okolo 3 milionow.
Ale Pamietaj ze Polska jest w NATO.
Po 3 Po jaką cholerę organizuje sie manewry wosjkowe skoro nie ma sensu bieganie z AK47 ? ( pomijam juz ze ten model tez juz od dawna był wycofywany z WP) To ze Rosja dysponuje duzo wiekszym zasobem sił i srodkow nie powinno nikomu sugerowac ucieczki jak szczur.
Jesli myslisz ze bron atomowa została by uzyta na masową skale to troszke sie mylisz . Uzycie broni atomowej oznaczaloby odwet(NATO) i prawdopodobny koniec swiata.
Po 4 to ja juz wole biegac z tym AK47 niz opcje ze jakis najzdzca strzela moim dzieciom w glowe i gwalci moja zone. Twoj wybor przyjacielu . I bez obrazy rzecz jasna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 778 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL