BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 15:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 7 października 2020, 22:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
jiGsaw napisał(a):
Sraczka Kałvidowa się nasila, teraz zamykane są kolejne SORy w Polsce. :rotfl:

Ludzie będą umierali na byle gówno typu wyrostek robaczkowy, wożeni karetką od A do Z wte i wewte, jak ten chłopak ostatnio, który przez 10 godzin nie doczekał się pomocy i zmarł. :rotfl: Strasznie głupi ludzie dostaną po swoich głupich głowach, no ale inaczej to na pewno się nie nauczą. Może strata pracy/firmy im nie wystarczy. O ile w ogóle jakaś karetka jeszcze będzie kursować... :rotfl: VIVA LA DEMOCRAZIA :!: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Po dupie dostaną wszyscy oprócz najbogatszych którzy mogą sobie polecieć na operację za granicę. Nie dawno zmarł chłopak ode mnie z firmy, białaczka, był dawca ale z powodu Covida zabieg był przekładany naście razy, nie doczekał... No ale co z tego skoro PiSowskiemu elektoratowi Sasin mógłby nasrać na głowę a oni by się cieszyli.

W WWA ilość ZACHOROWAŃ rośnie, słyszę już o przypadkach z drugiej ręki, jedni na pozomie przeziębienia, inni lądują pod tlenem w szpitalu.

jiGsaw napisał(a):
W piątek poinformowano o 2.292 zachorowaniach (z 28.724 badanych próbek, co daje 7,9% udział pozytywnych wyników). Dziś mamy 3.003 nowych przypadków (z 44.056 badanych próbek, co daje 6,8%). Więcej testów, większy wynik.


Skąd to wziąłeś ?

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 7 października 2020, 22:29 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Ja tam się cieszę, że mieszkam w Opolu. Tutaj daily po 40 zakażeń, bo nikt testów nie robi. Szkoły otwarte, sklepy, restauracje, kina. Strefa zielona :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 7 października 2020, 23:34 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 339
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
MAJSU napisał(a):
...Po dupie dostaną wszyscy oprócz najbogatszych...


Od razu przypomniała mi się wypowiedź byłego ministra zdrowia Szumowskiego o wyszczepieniu wszystkich.
Chyba bydło miał na myśli. Tam takich zwrotów się używa.
Miałem wrażenie, że jego to nie dotyczyło.

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 06:54 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wyszczepialność? Hmm...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 07:32 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 2707
Lokalizacja: Olkusz/Kraków
Moje BMW: E36
Kod silnika: M52B28/M54B22
Garaż: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=159139
Pytanie na ile wiarygodne są te testy.

Przykład dobrze mi znany. Pani pracująca w szpitalu, pielęgniarka. Złapała covid od koleżanki z pracy. Od razu, jeszcze przed testem kwarantanna w domu i przyjazd karetki aby zrobić testy całej rodzinie. Wyniki testu: Pani zdrowa, Pan(maż) wynik pozytywny, jeszcze kilku domowników wyniki pozytywne, dziecko lat 7 wynik negatywny.
Telefony do sanepidu, jakieś działania. Decyzja że jadą wszyscy do szpitala zrobić ponownie testy. Tutaj wyniki już pozytywne u wszystkich dorosłych.
Po pierwszym pozytywnym teście u tych pielęgniarek, lekarze poszli na L4.
Obecnie już zdrowi, Pani pracuje nadal jako pielęgniarka. Oddają osocze jako "ozdrowieńcy". Wszystko ok. Z relacji wynika że to taka grypa tylko smak i węch stracili na kilka tygodni.

Lekarze przy każdym możliwym zagrożeniu covidem brali L4.

Dziecko lat 7 mimo że mieszkało w domu z chorymi, nie miało objawów, wyniki zawsze negatywne. Po prostu nie zachorowało.

Ja osobiście uważam że pandemia jest przesadzona i nie ma się czego bać. Bardziej obawiam się że jak stani mi się coś innego to lekarze zamiast mi pomóc, będą czekać tydzień na wynik testu. Bo przecież Pani Doktor mnie nie przyjmie w gabinecie bo mógłbym być chory.

_________________
Obrazek

BORN ON THE RACETRACK TO LIVE ON THE STREET


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 07:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
MAJSU napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Sraczka Kałvidowa się nasila, teraz zamykane są kolejne SORy w Polsce. :rotfl:

Ludzie będą umierali na byle gówno typu wyrostek robaczkowy, wożeni karetką od A do Z wte i wewte, jak ten chłopak ostatnio, który przez 10 godzin nie doczekał się pomocy i zmarł. :rotfl: Strasznie głupi ludzie dostaną po swoich głupich głowach, no ale inaczej to na pewno się nie nauczą. Może strata pracy/firmy im nie wystarczy. O ile w ogóle jakaś karetka jeszcze będzie kursować... :rotfl: VIVA LA DEMOCRAZIA :!: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Po dupie dostaną wszyscy oprócz najbogatszych którzy mogą sobie polecieć na operację za granicę. Nie dawno zmarł chłopak ode mnie z firmy, białaczka, był dawca ale z powodu Covida zabieg był przekładany naście razy, nie doczekał... No ale co z tego skoro PiSowskiemu elektoratowi Sasin mógłby nasrać na głowę a oni by się cieszyli.

W WWA ilość ZACHOROWAŃ rośnie, słyszę już o przypadkach z drugiej ręki, jedni na pozomie przeziębienia, inni lądują pod tlenem w szpitalu.

jiGsaw napisał(a):
W piątek poinformowano o 2.292 zachorowaniach (z 28.724 badanych próbek, co daje 7,9% udział pozytywnych wyników). Dziś mamy 3.003 nowych przypadków (z 44.056 badanych próbek, co daje 6,8%). Więcej testów, większy wynik.


Skąd to wziąłeś ?


...

https://www.termedia.pl/mz/Ile-dziennie ... 39038.html

...

Testy, które NIE DO KOŃCA WIADOMO CO WYKRYWAJĄ.

Taktyka jest prosta - robić coraz więcej testów, [cenzura] TAM, że nie ma to prawie żadnego realnego przełożenia na liczbę zgonów z powodu Kałvid - 19. Najważniejsze, że można coraz bardziej zastraszać społeczeństwo, pogłębiać kryzys gospodarczy. Wprowadzać coraz to durniejsze restrykcje i obostrzenia, zniewalać głupi lud, który wszystko kupi.

Dzisiaj jadąc autem w radiu gadali, że pod szpitalami bywa, że tworzą się korki złożone z... karetek na sygnale, bo SORy nie ogarniają. Pytali jak to jest możliwe :rotfl: No i jakiś mądry gościu, lekarz prawdopodobnie, powiedział "No po prostu przyjeżdżają ci, którzy mieli przyjechać już kilka miesięcy temu, ale nie przyjechali z powodu zastraszenia społeczeństwa, lockdown'u, i skupiania się w głównej mierze na koronawirusie. Teraz mają stany chorobowe zaostrzone i muszą uzyskać pilną pomoc".

Ciekawostka z mojego otoczenia - wczoraj zmarł ojciec znajomej mojej żony, nota bene prezesowej przychodni(!), który był wożony karetką od szpitala, do szpitala. Skoro już nawet tzw. "rodziny lekarskie" to dotyka, TO JEST GRUBO.

Ciekawe ile ludzi jeszcze zemrze. Pozdro dla kumatych. Niepozdro dla debili, których jest niestety większość.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 07:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29760
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
alduwiel napisał(a):
Frankowi dziękuję za otwarcie


a to łun zamknął :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 07:42 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
No to temu co zamknął osła dać , a temu co otworzył to konia z wozem :P

ps Ja myślałem ,ze Rafał bo on nie lubi czytać o typach co bez maseczek chodzą :hyhy:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 13:51 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Na forum jest otwarty temat o koronawirusie, w którym można wyrazić swoje zdanie.
Zamiast pisać tam, lepiej bic piane :rotfl: domagając się jeszcze w innym temacie, otwarcia tego tematu tutaj. :rotfl:

Czyli pier*olenie konfederacji :rotfl: . Kolejny przykład , w sejmie dzbany z konfederacji przeciwni noszeniu maseczek, a w ławach poselskich JKM w maseczce :rotfl: .
Dalej, Bosak przed kamerami przeciwny, ale prywatnie w sklepie nosi maseczkę. :rotfl: itd



Obrazek


Poza tym przy zamkniętych granicach jak nazwa wskazuje nie wyjezdza sie i nie wjeżdza takze w interesach to raz. Dwa, bogaty nie musi wyjeżdżać , majac pieniadze on może leczyć się w PL.
Ponieważ glupota chodzi parami, tego nie ogarniają czy to covidioci z konfederacji czy oszołomy głosujace na płaczącego Szymka z TVN.
Powszechnie wiadomo, że układy były, są i będę, i na to sie nie poradzi. Wiec także przy dostępnie do leczenia układy są wykorzystywane. Tym bardziej korzystają z tego lekarze dla siebie i rodziny. Chyba, z ktoś jest mitomanem, a prezeska przychodni była nią w w grze planszowej . :rotfl:

Niedawno była mowa, że umarł to trudno. A teraz altruizm , empatia . czyli C.D. pier*olenie konfederacji :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ale Ty jesteś bystry jak woda w kiblu...

1. To nie wirus jest problemem, a ta cała plandemia i obostrzenia kretyńskie dla kretynów, z niej wynikające i dlatego TUTAJ o tym dyskutujemy.
2. Twoja logika jest tyle samo warta co pierdzielenie "jest przeciwko 500+, a pobiera". WIĘKSZOŚĆ ludzi jest przeciwko maseczkom, ale noszą, bo nie chce im się użerać. Z tego samego powodu nosi Bosak, JKM itd.
3. No tak, ale jak już układy zawodzą, to musi być źle. Nie wiem czego nie zrozumiałeś, ale nie kreuj własnej rzeczywistości.

PS. Covidioci to akurat w Konfederacji mniejszość, bo większość wypowiada się racjonalnie w oparciu o fakty liczbowe.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Pisałem wczesniej, nie chce mi sie nawet szukac tego cytatu.

Nie myslisz samodzielnie, masz zryty łeb, nie czytasz ze zrozumieniem, nie ogarniasz rzeczywistości jak na covidiotę przystało i tego przysłowiowego Kalego ( ''Kali ukrasc dobrze, Kalemu ukrasc zle'').

Gadasz, że umarł to trudno, przecież ludzie umierają.
Teraz altruizm , empatia , :rotfl:

Czyli C.D. pier*olenia konfederacji , ktore wynika bezsilnosci i bólu d*py :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Pisałem wczesniej, nie chce mi sie nawet szukac tego cytatu. Nie myslisz samodzielnie, nie ogarniasz rzeczywistości jak na covidiotę przystało i tego przysłowiowego Kalego ( Kali ukrasc dobrze, Kalemu ukrasc zle).
Gadasz, że umarł to trudno, przecież ludzie umierają.
Teraz altruizm , empatia . czyli C.D. pier*olenia konfederacji :rotfl: .


:wstyd:

Atakujesz mnie, bo wiesz doskonale, że Twój ukochany RZONT będzie rozliczony. A elektorat w naturalny sposób powędruje z PiS do Konfederacji. Swoją drogą jest temat o polityce, więc się ogarnij.

W tej chwili po prostu stoimy przed wyborem, czy umrzeć ma (powiedzmy) 5 osób dodatkowo (GŁÓWNIE starsi lub schorowani) CZY mają umrzeć 3 osoby zamiast 5 z tych starych i schorowanych, ale za to dodatkowo jeszcze kolejne 5 osób w losowym wieku i sytuacji, z powodu: samobójstw, fali przestępczości, upadku ochrony zdrowia i wszystkich innych zbędnych efektów wprowadzanych obostrzeń oraz niszczenia gospodarki. Wybór moralnie trudny, ale aż nadto logiczny analitycznie do rozwiązania, dla tych, którzy mają mózg na miejscu.

A covidiotą nie jestem, coś Ci się pomieszało. Covidioci to ci, którzy się strasznie boją wirusa grypopodobnego.

Tymczasem DURNE media dalej manipulują faktami:

"W czwartek Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o wykryciu 4280 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 76 osób. To najwyższa dobowa liczba zakażeń i zgonów od początku epidemii."

Nie napiszą, zgodnie z prawdą, że u 76 zmarłych WYKRYTO koronawirusa. Tylko piszą, że Z POWODU, co jest oczywiście wierutnym, bezczelnym, kłamstwem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 8 października 2020, 14:36 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Ja wykorzystuje przeciwko Tobie to co sam piszesz, jak się pogrążasz, jak sobie przeczysz itd.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Ja wykorzystuje przeciwko Tobie to co sam piszesz, jak się pogrążasz, jak sobie przeczysz itd.


Nie, po prostu Ty nie rozumiesz kontekstu i całości wypowiedzi, później manipulujesz nimi i wklajasz tam i tak aby Ci pasowało do swojej wybujałej tezy.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Ty nie ogarniasz, nie czytasz ze zrozumieniem, bijesz piane przekazem dnia pisząc rowniez o polityce i demokracji. Przykład maseczek pokazuje fałsz, obłude dzbanów z konfederacji.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:51 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Od soboty szmaty na ryj na dworze xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie, po prostu nie chce im się użerać ze sklepikarzami/sprzedawcami albo covidiotami. To jest tzw. "maseczka odpierdolka". Czyli ja zakładam maseczkę choćby nawet tylko na uszy, a Ty się ode mnie odpierdalasz.

Napisałem tylko o tym co się dzieje, ani słowem nie wspominałem o żadnej partii politycznej. No ale cóż - uderz w stół, a nożyce się odezwą. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 14:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Pisales o demokracji czyli dałes ponownie publicznie wyraz swojemu bólowi du*py, że inni nie zagłosowali jak Ty byś chciał. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 15:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Pisales o demokracji czyli dałes ponownie publicznie wyraz swojemu bólowi du*py, że inni nie zagłosowali jak Ty byś chciał. :rotfl:


Ja tam sobie poradzę, ale jak będzie się robić zbyt upierdliwie to sobie po prostu stąd wyjadę, mogę pracować gdziekolwiek chcę i skądkolwiek chcę, o ile dotarła tam jakaś cywilizacja. Teraz będzie okazja się pośmiać z demokratycznych baranów, jak sami się ogolili. :rotfl: To co chcieli, to mają, sami się ukarali. Chcieli, żeby lekarz był urzędasem, a szpital urzędem, no to jest.

Volenti non fit iniuria.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 8 października 2020, 15:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
kai napisał(a):
Od soboty szmaty na ryj na dworze xD


Kolejny krok to przymusowe szczepienia :(

Obrazek


Dobrze ze moim obudzonym siostrom i braciom udało się wykraść ten widoczny powyżej plan Iluminatów :D teraz przynajmniej wiemy co nas czeka ;)


Ostatnio edytowano 8 października 2020, 15:09 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 78  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL