BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 14:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 09:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Loona Thic napisał(a):
Marciniak mylił się w obie strony.
Bjelica faul na Trałce widział, ale na Guillerme czy Radoviciu już nie...
Było kilka błędów raczej ukłonem w stronę Lecha reno - naprawdę.
Teoria spiskowa wiem, że u Ciebie mocno rozwinięta, ale no realność też musi być.

Binta - dalej uważasz oprawy racami za genialny wynalazek?



Loona - Co Ty się mnie czepiłeś tak tych rac ?? :) Przecież ja nigdzie nie napisałem, że race to genialny wynalazek :) Naprawdę, mi to ryba, czy one są, czy nie. No, ale jak już o nich piszemy, to... jak widać nie tylko po stronie Legii się one pojawiają. Kibice Lecha jak widać też nie są idealni, i chyba powinna być za to kara ?? ;)

Do tego rzucanie po meczu petardami w dzieci. PATOLOGIA :wstyd:

Odnośnie tego Pana z forum, to ten typ tak ma. Klapeczki na oczach i widzenie tylko tego co jest na niekorzyść Lecha. W drugą stronę już nie patrzymy. Także musisz się do jego chorych ambicji i patologii przyzwyczaić :ok:

Co do meczu. Spalony ?? Tak, był. Ale skoro sędziowie całe życie pomagają Legii, to przynajmniej w końcu widziałem z tego pożytek :) Idąc tokiem myślenia forumowego klasyku, "Gdyby Legia wykorzystała wcześniej przynajmniej połowę z tych okazji co miała, to byłoby 3-4:1 i bramka ze spalonego nie miałaby znaczenia" :D

Zawsze chce mi się śmiać jak czytam / słyszę, że Marciniak sędziuje na korzyść Legii, a prawda jest taka, że prowadzi większość meczów z udziałem... Lecha :cwaniak: No i jego ulubionych piłkarzem w Ekstraklasie jest... Trałka :cwaniak:

Po rzucie karnym Malarz złapał małolata koszykarza za bejsbolówkę. Dobrze zrobił. Gówniarz chciałby sięgać wyżej niż jego wiecznie bordowe policzki i nos.

* Burić - BOHATER !!

* Po zwycięstwie, Legia wreszcie awansuje do pierwszej 8, z której "wyrzuca"... Lecha.

Reasumując... HAMALAINEN. Oj, ale to musi boleć :ok:

Dzięki tej wczorajszej bramce, ma u mnie troszkę forów w najbliższym czasie :]


Ostatnio edytowano 23 października 2016, 10:44 przez binta, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 10:28 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Emocje w końcówce jak na meczach piłki ręcznej :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 11:14 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
No własnie - Tobie to rybka czy one są czy ich nie ma :)
Nie powinno być Ci to rybka - tylko powinieneś być PRZECIWNIKIEM, najlepiej ZAGORZAŁYM :D

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 11:27 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Teraz już wiem kto będzie miał mistrza w tym sezonie :) nie ma co już oglądać ekstraklapy i się denerwować bo wszystko jest jasne.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 12:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Loona Thic zak(L)inasz rzeczywistość :rotfl: tak jak Malarzowa w wywiadzie z mezem Malarzem po przegranej legii z Realem.

Faktem jest, że sedziowie z sezonu na sezon faworyzują legie i jej pomagają, patologia trzyma się razem. Mówią o tym kibice ponad podziałami klubowymi. Sędziowie drukują mecze dla legii okradając z punktów wszystkie drużyny, nie tylko Lecha. Ale także Jagę ( nie szukajac daleko pierwsza kolejka tego sezonu i od przewału zaczął Marciniak), Lechię, Koronę, Piasta, Pogoń, Zagłebie,Termalikę itd oraz Wisłę, której kiedyś kibicowałeś. Zmieniło Ci się i jesteś za legia :wstyd: .
Zak(L)inasz równiez dlatego,że nie widzisz jak Gilherme i Radowic symulują, machają łapami i przewracają się od wiatru.

To samo było wczoraj, legia blisko strefy spadkowej, tam gdzie jej miejsce,bo uczciwie wygrac nie potrafi, brakuje jej punktów wiec Marciniak musiał pomoc i wydrukował wynik.
Brak zółtej kartki dla Rzeźniczaka za faule taktyczne, co w pakiecie za wślizg czyli kolejną zołta przełozyłoby się w konsekwencji na czerwoną i legia grałaby w 10.
S(L)epy Marciniak nie widział faulu legionisty na Trałce (analogicznie w poprzednim meczu Lech-legia Marciniak stojąc obok nie widział, gdy legionista Jędrzejczyk oburącz ciagnie za koszulkę i przewraca Kadara, foto poniżej). Prawidłowo, ze trener Kolejorza zwrócił uwagę sędziemu.
Karny po faulu legionisty należał się Lechowi. Kolejorz wyrównuje, a bramkarz legii nie potrafi przegrywać, ma traumę z LM :rotfl: tyyyle już bramke wpuścił, a wpuści jeeeeeeszcze wiecej, tam sedzia nie pomoże. Malarz wyskoczył do mniejszego Kownacki to Burić jako dobry kumpel zasłonił Kowanckiego i Malarz się przestraszył.
Taka jest właśnie legia, jeden na jeden nic nie potrafi.

renoraines napisał(a):
Obrazek




Pressing tepiący przekrety legii i jej sedziowskich pomagierow odniosł skutek :].

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 12:53 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 29
Posty: 1200
Lokalizacja: WZ
Moje BMW: Najlepsze :)
Kod silnika: m54b30
Ewidentnie na fotce widać jak Legionista łapie faceta w niebieskiej koszulce żeby ten się nie przewrócił, prawidłowa postawa :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 13:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
Loona Thic napisał(a):
No własnie - Tobie to rybka czy one są czy ich nie ma :)
Nie powinno być Ci to rybka - tylko powinieneś być PRZECIWNIKIEM, najlepiej ZAGORZAŁYM :D



No rybka, bo nie obchodzi mnie działalność kiboli, o czym pisałem już wcześniej. Najnormalniej w świecie, wolałbym nie widzieć patologii na stadionach, ale nie ja jestem od jej rozwiązywania.


Berbel007 napisał(a):
Ewidentnie na fotce widać jak Legionista łapie faceta w niebieskiej koszulce żeby ten się nie przewrócił, prawidłowa postawa :ok:



Hehe ;)

Napiszę tak. Nie ma to jak gość wraca do sytuacji sprzed iluś tam, odnosząc się do wypowiedzi / kwestii nt.... wczorajszego meczu :mur:

Uwiera mocne bolejszyn czterech liter. Do tego jeszcze ten nieszczęsny Hamalainen. Ehh :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 13:51 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Prawda bo(L)i, słowo klucz to analogia - sytuacja, zjawisko, rzecz podobne do innych. http://sjp.pwn.pl/sjp/analogia;2440142.html

Marciniak ś(L)epy, czerwona dla Malarza, nie, bo po co...
Obrazek



Po tym jak sędzia z mazowieckiego uznał bramkę ze spalonego i dał w prezencie zwycięstwo legii, ''kropką na i'' jest stwierdzenie komentatora, że spalony przy 2 bramce nie jest istotny. To pokazuje z czym mamy do czynienia.


Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 13:52 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Ale odwołał się też do sytuscji z początku sezonu, sędzia M. mecz Legia - Jaga. Tego nie będziecie komentować? Wczoraj spalony, to juz 4 pkt +. Mnie w ogóle cztery litery nie bolą że ham strzelił i tak ładnie doi budżet Legii a jest przeslaby. Wczoraj miał spalonego fuksa i tyle.


Ostatnio edytowano 23 października 2016, 14:42 przez cinek_328, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 13:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Czyli dziś byłoby to miejsce 15 w tabeli.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 19:52 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
cinek_328 napisał(a):
Ale odwołał się też do sytuscji z początku sezonu, sędzia M. mecz Legia - Jaga. Tego nie będziecie komentować? Wczoraj spalony, to juz 4 pkt +. Mnie w ogóle cztery litery nie bolą że ham strzelił i tak ładnie doi budżet Legii a jest przeslaby. Wczoraj miał spalonego fuksa i tyle.

cinek_328 napisał(a):
Czyli dziś byłoby to miejsce 15 w tabeli.


Otóż to, bo(L)i ich łącznie z prezesami legii czego przykładem jest właśnie przepłacenie za hame, żeby nie grał dłużej w Lechu.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 20:41 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23127
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
legia się stara... i po główce nastraja :/


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 22:02 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Bardziej jak piłkarze to starają się na razie sędziowie, nie twierdzę że wszyscy :)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 22:57 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Wiek: 49
Posty: 1605
Lokalizacja: śląsk/Gliwice
Moje BMW: 530 diesel
Kod silnika: M57D30
Garaż: Moje Byłe Sreberko
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=101097

Moja Obecna CZARNA PERŁA
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f ... 3#p1477693

Moje obecne GRAYowe e61 SILVER BULLET
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=163310
Reno - przestań pluć jadem na wszystko i wszystkich.
Raz przekrecą Lecha, raz Legie, dzisiaj Piasta i Leche też skręcili.
Po co to?

_________________
Moje Byłe Sreberko

Moja Obecna Czarna Perła


Mój Obecny GRAY Silver Bullet

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 23 października 2016, 23:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
(L)oona czytaj ze zrozumieniem, zejdź na ziemie i nie pisz bzdur, że nie ma to znaczenia.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 00:01 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 842
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
Wisła też dostała karnego z kapelusza a Cracovia w ostatniej minucie dostała karnego za to, że Jendrisek się przewrócił o własne nogi. Łęczna za to dostała rzut wolny zamiast karnego który im się należał.
Do tego kilka błędnych decyzji spalony/nie spalony w różnych meczach. Ogólnie ta kolejka nie była dobra dla ekipy sędziowskiej.

Żeby nie było tak negatywnie to brawa dla sędziów przy golu dla Pogoni - prawidłowo puszczona gra i nieodgwizdany faul na bramkarzu Arki, oraz prawidłowo zaliczony gol Piastowi gdy wydawało się, że bramkarz Lechii łapał piłkę na linii bramkowej. Te decyzje były bardzo trudne i tutaj sędziowie się nie pomylili. Niestety takie decyzje przechodzą niezauważone a widzi i pamięta się tylko błędy - które są po prostu nieuniknione bez wsparcia technologii.

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 06:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
cinek_328 napisał(a):
Mnie w ogóle cztery litery nie bolą że ham strzelił i tak ładnie doi budżet Legii a jest przeslaby. Wczoraj miał spalonego fuksa i tyle.



Zgadza się, jest cienki, i nie "wkupił" się w Legię, ale prawda jest taka, że był podstawowych i bardzo ważnym zawodnikiem Lecha. Ba, jednym z najlepszych, który robił "robotę" i ciągnął grę. Bardzo was bolało jego odejście. Do tego jeszcze do Legii. No, ale teraz trzeba napisać, że "to nic" , bo jakby inaczej. Taka prawda, i co byś nie napisał, to doskonale o tym wiesz.


Loona
- Tamtemu to nie przetłumaczysz. Nawet jakbyś napisał, że czarne jest czarne, to i tak widziałby w tym odcienie bieli. Sorry, nie odcienie bieli, a czystą biel. Ten typ tak ma.


Wczorajsze mecze:


* Lechia - Piast 3:2
* Jagiellonia - Zagłębie 1:2


Dzisiaj na zakończenie kolejki Ruch podejmie u siebie Koronę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 06:53 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 1718
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: e61
Kod silnika: M57X
Garaż: były dwie e46 328Ci i 330d a teraz jest e61 535d http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141217
Wczoraj widziałem Ligę Plus Extra. Liniowy stoi idealnie w lini z obrońcami. To ślepy albo specjalnie puszcza grę. Potem szybko ucieka do szatni, ryczy i przeprasza. Pajac. Patrząc na mecze Lecha w tym sezonie to jakoś nie widziałem karnych z kapelusza dla Kolejorza czy też gola ze spalonego. Co najwyżej ktoś nie dostał kartki ale to co kolejkę można zobaczyć w którymś z meczów.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 07:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 3604
Lokalizacja: Sin City
Moje BMW: E39 525I
Kod silnika: M54B25
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=146009
Dla mnie i Malarz i Burić po czerwonej, bez dyskusji. Wtedy wchodzi Cierzniak, a nie Hamalainen i mecz kończy się podziałem punktów, sprawiedliwym z resztą.

_________________
Obrazek
OCEŃ MOJE E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Piłka nożna - Ekstraklasa. Dyskusja na poziomie !
PostNapisane: 24 października 2016, 11:23 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 33
Posty: 3058
Lokalizacja: Herzberg/Tiegenhof
Moje BMW: Z3
binta napisał(a):
Zgadza się, jest cienki, i nie "wkupił" się w Legię, ale prawda jest taka, że był podstawowych i bardzo ważnym zawodnikiem Lecha. Ba, jednym z najlepszych, który robił "robotę" i ciągnął grę. Bardzo was bolało jego odejście. Do tego jeszcze do Legii. No, ale teraz trzeba napisać, że "to nic" , bo jakby inaczej. Taka prawda, i co byś nie napisał, to doskonale o tym wiesz.

Z tego co widzę to tylko Tobie się wydaje że fanów Lecha nadal boli odejście Fina czy jego gol (którego nie było), a raczej podkupienie przez Legię, Hamalainen zrobił "kuku" fanom i właścicielom Lecha, kłamał o powrocie do ojczyzny, taki z niego Pan piłkarz.

Street napisał(a):
Dla mnie i Malarz i Burić po czerwonej, bez dyskusji. Wtedy wchodzi Cierzniak, a nie Hamalainen i mecz kończy się podziałem punktów, sprawiedliwym z resztą.

Bardzo dobrze powiedziane,
Malarzowi się w głowie poprzewracało, może jak w rundzie rewanżowej LM puści więcej niż 13 bramek to zejdzie na ziemię.

_________________
"Jeszcze dziś, nawet po tym, co się wydarzyło w Ronde di Andora bardziej boję się, kiedy wychodzę na spacer, niż kiedy prowadzę auto." RK


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2681 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 135  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL