BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 15:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 10 października 2020, 02:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To jakim prawem używa się i w jakim celu takich bzdur?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 10 października 2020, 15:45 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2107
Majsu żaden z Ciebie ekspert. Gadasz mi tutaj o jakiś gronkowcach, jakbyś myślał, że mi jest tak łatwo kit wcisnąć. Wolę się cieszyć sukcesem Igi Światek w Roland Garros niż czytać twoje bzdety!

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 10 października 2020, 20:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Rost napisał(a):
Majsu żaden z Ciebie ekspert. Gadasz mi tutaj o jakiś gronkowcach, jakbyś myślał, że mi jest tak łatwo kit wcisnąć. Wolę się cieszyć sukcesem Igi Światek w Roland Garros niż czytać twoje bzdety!


Klaszcz ! Klaszcz kolego :D Ktoś musi :rotfl:

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 11 października 2020, 05:50 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 145
Moje BMW: E90 LCI
Kod silnika: N47D20C
Garaż: E90 LCI
Sołtys napisał(a):
rad320i to że nikogo nie znasz jest dowodem, że Covid to ściema?
Do wszystkich, którzy wmawiają, że nie żadnego wirusa na czele z alduwiel i jego urojeniami:
mój tato ma stwierdzonego Covida. Początkowo wyglądało to na zwykłe przeziębienie. Po tygodniu gorączki i bardzo słabego samopoczucia wykonany został test, który niestety dał wynik pozytywny. Od tygodnia leży w szpitalu. Z dnia na dzień sytuacja się pogarszała. Nie był w stanie powiedzieć trzech słów, bo zaczynał się dusić. Od poniedziałku cały czas ma podawany tlen. W środę dosłownie w ciągu kilku godzin sytuacja na tyle się pogorszyła, że do tej pory nie jest w stanie wstać z łóżka. Udało się zorganizować przeciwciała, dzięki którym stan się ustabilizował.
Użytkowniku alduwiel skończ więc pajacować i zachowaj swoje chore wizje dla siebie.



Kolego, zasadniczo nie wmawiam nikomu, że to ściema tylko tak uważam i nie narzucam nikomu swojego punktu widzenia.
Nawet jeśli faktycznie wirusa wypuszczono w świat to cała polityka strachu z tym związana jest mocno przesadzona.
Sam Kaddafi na jakimś forum w swojej mowie opowiadał o wirusach hodowanych w laboratoriach wojskowych.
Od początku też uważam, że to skutek uboczny rywalizacji USA i Chin.
Aż się boję czym odwiną się Chiny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 11 października 2020, 15:02 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23127
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
maski maski wszyscy maski :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 11 października 2020, 20:09 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
rad320i napisał(a):
Sam Kaddafi na jakimś forum w swojej mowie opowiadał o wirusach hodowanych w laboratoriach wojskowych.


"Sam Kaddafi" ? A to jakiś pomazaniec Boży czy może autorytet z ogromnym kredytem zaufania ? :-k

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 11 października 2020, 22:09 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 341
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
rad320i napisał(a):
... Aż się boję czym odwiną się Chiny...

Nietoperzami. :D

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 11 października 2020, 23:16 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 30
Posty: 145
Moje BMW: E90 LCI
Kod silnika: N47D20C
Garaż: E90 LCI
MAJSU napisał(a):
rad320i napisał(a):
Sam Kaddafi na jakimś forum w swojej mowie opowiadał o wirusach hodowanych w laboratoriach wojskowych.


"Sam Kaddafi" ? A to jakiś pomazaniec Boży czy może autorytet z ogromnym kredytem zaufania ? :-k


Facet, który postawił się globalnej finansjerze i ekipie od petrodolara.
Odpalili mu to samo co aktualnie Łukaszence.
Prezydent dużego kraju arabskiego, dla mnie to wystarczy żeby chociaż posłuchać na archiwalnych wystąpieniach co miał do powiedzenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 00:03 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 341
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
rad320i napisał(a):
Facet, który postawił się globalnej finansjerze i ekipie od petrodolara.
Odpalili mu to samo co aktualnie Łukaszence.
Prezydent dużego kraju arabskiego, dla mnie to wystarczy żeby chociaż posłuchać na archiwalnych wystąpieniach co miał do powiedzenia.


Dzięki za wyręczenie mnie! :ok:

Prezydent Ghany też się nie daje.
https://www.youtube.com/watch?v=E1i5aIHT1uk



Covid jest narzędziem w formatowaniu nowego gatunku człowieka. Globalne operacje przeprowadzane obecnie na naszym globie: jest to kilka operacji których częścią jest geoinżynieria po to aby zmienić ludzi..-transchumanizm syntetyczny.

Teraformowanie ziemi. Covid i szczepienia to tylko część tego procesu. Nasi kontrolerzy chcą ingerować w nasze geny. Chcą aby ludzkość była czymś w rodzaju pasywnych żołnierzy. Jest to robione przez ukryty rząd światowy a większość społeczeństwa nie jest tego świadoma. Chodzi o kontrole nad całym społeczenstwem i nad ludzką biologią.

Inzynieria powodowała np huragany, powodzie.

Elektromagnetyzm. Nanotechnologia. ( min prądy birkelanda..)To jest obecnie potężny przemysł. Kto o tym wie?

Planetarna geofizyczna operacja czyli teraformowanie ziemi min pożary w Kalifornii, eksperymenty ze spalaniem. A propo nanotechnologia jest używana przy pożarach.

Broń DEF- elektryczna broń kierowana

Neurologia i nadzór-celem jest kontrola systemu nerwowego i mózgu poprzez tę technologię min satelity 5G.

Biologia cyfrowa - czyli transmitowanie podpisów elektromagnetycznych plus związek z jonizowaną atmosferą 5G i covid mają dużo wspólnego.

Używanie wirusów i manipulacje z DNA tworzy syntetykę. W tym przypadku użyli szczepu korona wirusa. Istnieje ponad 100 rodzajów korona wirusa. Przy każdej grypie on występuje a także przy przeziębieniu dlatego badają nawet tych bez objawów i wychodzi im na testach ze maja korona.

Korona wirus jest nano cząsteczką która może być syntetyzowana poprzez DNA..poprzez uzycie wirusa lub bakterii możemy otrzymać coś co można zmieniać. Przyjrzyjcie się jak powstają patenty...tam droga prowadzi..

-Elana Freeland
P.s. tylko to im się nie uda!

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 06:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ciekawy post kolego. Gdzie to takie informacje znajdujesz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 08:36 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
aLe wy odlecieliscie. Ja pierdziele, ze takie wysrywy potrafia sie rodzic w jakichkolwiek glowach.

Polecam znalezienie sobie hobby, ktore opiera sie jednak na czyms, co jest w zasiegu reki jednego z drugim.

https://tygodnik.tvp.pl/50202293/covido ... gmatyzacji


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 09:25 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Na raka umiera 10x tyle osob i jakoś nikt pandemii nie ogłasza choć mozna temu zaradzić zakazujac używania w rolnictwie Ruandapu.
A tak kazdy z nas bez wyjątku jest tym zatruty. Zwykle to 200% do 400% ponad normę. Nie jesteś w stanie kupić w sklepie pieczywa pszennego bez tego dziadostwa. Jest w każdym mięsie , ziemniakach, mleku, serze, kaszach ciastkach i wszystkim tym co z mąki, oleju rzepakowym,kukurydzy i soi. Sprawdźcie. Zróbcie sobie test na poziom glifosatu we krwi :)
Czy ktos robi alarm? Nie ;) ale dlaczego? Ano dlatego ze to jest na rękę globalistom. Oni chcą ograniczyć liczbę ludzi bo kupą 100 milionow latwiej rządzić niz 8 miliardami.
Oni chcą ograniczyć liczbę ludzi bo juz teraz mamy praktycznie max . Zobaczcie co sie dzieje na swiecie! W wielu wielu miejscach brakuje iskry aby polala się krew i nie chodzi tu o kasę tylko o przetrwanie. Przyklad to Somalia i Egipt. Somalia buduje tamę na Nilu. Długości klikulikillometrow a egipt juz zapowiedział ze ją zbombarduje tak wiec szykuje się pierwsza wojna o wodę... A to tylko przyklad pierwszy z brzegu...


Ostatnio edytowano 12 października 2020, 10:17 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 10:00 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Oni chca xD

polaczyc pandemie z chlebem, tama na Nilu i rakiem i raudupem :D o kurczaki! Tu nawet ductape nie pomoze, zeby przykleic odklejone.

Grubo! xD

Wez daj namiar na to co bierzesz. Jestem ciekawy co u mnie w glowie spowoduje :D Moze polacze poranna kawe z translatorem googla i z myszka od komputera. Moze tez znajde gdzies w tych rzeczach spiski xDDD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 10:11 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Oni czyli globalisci/bankierzy korporacje nazwij to jak chcesz

I tu nie ma spisku w tym kolego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 11:53 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Wez ogarnij jak to brzmi XD

A ktorys z tych 'oni' to ci to powiedzial wszystko, czy zdales sie na swoja inteligencje i polaczyles 2+2? :D

A to w koncu spiskuja, czy nie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 14:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Na pewno większość z tych rewelacji to mniejsze lub większe szurstwo. Jednakże, trzeba powiedzieć jedną rzecz. Powyżej pewnego poziomu bogactwa pieniądze stają się niczym, można grube banknoty traktować jako bibułki do palenia haszu.

Potęga i nieograniczona Władza - to jest coś co spędza sen z powiek najbogatszych i stanowi towar niesamowicie pożądany. O wiele bardziej niż nawet największe pieniądze. Gdzie jest zatem węzeł łączący te nitki - ktoś zapyta? Otóż jeżeli masz grube pieniądze to stać ciebie by opłacić ruch skrzydełek tysięcy, a nawet milionów motyli. A one będą kreować świat wedle twego uznania.

Wszystkich, na szczęście nielicznych na tym forum, pseudo - naukowych pieniaczy nie potrafiących nawet wykonać samodzielnej analizy faktów liczbowych i karmiących się zabobonem mediów głównego ścieku zachęcam do zapoznania sie z treścią wywiadu i deklaracji naukowców w poniższych linkach:

https://dzienniklodzki.pl/prof-kuna-sam ... 5-15222604

https://gbdeclaration.org/great-barring ... on-polish/

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 15:11 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
A byles kiedys bajecznie bogaty, ze wiesz jak oni mysla? Nie?

To niczym nie roznisz sie od zula, ktory na widok garniaka mowi: moja praca sie dorobil, nowogoacki jeden. Niczym sie nie roznisz :)

Ja wole nie robic samodzielnej analizy, jesli mialbym z takimi wnioskami jak Ty czy kilku tu innych skonczyc.

Ja do teraz nie wiem, czy sobie jaj nie robicie. Bo ja na prawde nie mam pojecia jak stare chlopy tak na powaznie moga. To tylko znaczy, ze za dobrze ma to spoleczenstwo, ze na takie wysrywy znajduje sie czas.


I co ma pokazac Twoj link? Zacytowac fragment? Bo koles mowi tak w skrocie, zeby po prostu nie ulegac ani debilom co mowia, ze nie ma wirusa, ani nie panikowac. Czyli zachowac zdrowy rozsadek. Zacytowac? O prosze:

"Przede wszystkim wypełniać te zalecenia, które są proponowane przez ministerstwo zdrowia - to są naprawdę mądre i logiczne zalecenia. Czyli to regularne mycie rąk przez co najmniej 20 sekund, stosowanie środków odkażających, które należy nosić z sobą i używać po kontakcie z innymi osobami. Nosić maseczki, nawet jeśli są wątpliwości, co do ich protekcji i jak najczęściej te maseczki zmieniać."


Ostatnio edytowano 12 października 2020, 15:21 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 15:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To chyba mówisz o sobie, bo od początku reprezentujesz tu poziom dna jeżeli chodzi o merytorykę i nie zamierzasz tego próbować zmienić jak widzę. A co do zula to nie mierz mnie swoją miarą.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 15:22 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Ale jak ja mam z was polewke w 100%, bo nie macie pojecia zielonego o czym mowicie, a krzyczycie najglosniej. Poza tym wybieracie losowo jakies wysrywy, dodajecie do siebie i sie cieszycie jak glupi, ze znalezliscie prawde objawiona.

Mowisz o braku merytorycznosci? A to ja wszystkich bogatych wrzucam do jednego wora bez podania JAKICHKOLWIEK suchych faktow, stojacych za tymi teoriami z tylka? Butow nie wachaliscie tym bajecznie bogatym, przez was znienawidzonym, a mowicie, ze wiecie jak to w tych butach jest. No slabo. To ja mam merytorycznie odnosic sie do polaczen pandemii z chlebem, tama na Nilu i rakiem i raudupem? No bez jaj. Wez ogarnij sie i zanim zarzucisz komus brak merytorycznosci, sprawdz u siebie pod kopula czy ta merytorycznosc jest.

O ile ze szczepionkami to jeszcze mozna normalnie przejsc obok, to teraz w czasie pandemii robicie wiecej szkody ogolowi niz pozornie sobie dobrze.

Popatrz wyzej na cytat, z Twojego linku. I co do niego powiesz? A jak za ciezko ze znajdowaniem konkretnych informacji to powtorze wklejony fragment wywiadu. Wywiadu ktory Ty wrzuciles. Co do drugiego linku to nawet nie bede sie odnosil, bo w 15 minut w Wordpressie moge zrobic nawet bardziej wiarygodna witryne www:


"Przede wszystkim wypełniać te zalecenia, które są proponowane przez ministerstwo zdrowia - to są naprawdę mądre i logiczne zalecenia. Czyli to regularne mycie rąk przez co najmniej 20 sekund, stosowanie środków odkażających, które należy nosić z sobą i używać po kontakcie z innymi osobami. Nosić maseczki, nawet jeśli są wątpliwości, co do ich protekcji i jak najczęściej te maseczki zmieniać."


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 16:28 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Mam dowody niezbite w świetle naszego prawa. To zeznania świadków kolego ;) dam Ci pierwsze lepsze świadectwo nie byle kogo bo Pana Arona Ruso (sprawdź kto to), ale jest wiele innych. Widzisz jesteś głupcem bo nawet tego nie obejrzysz ,a będziesz dalej te swoje mądrości piepszył...




Ostatnio edytowano 12 października 2020, 20:12 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 78  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL