BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 11:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2008, 10:59 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
P1i to chyba uproszczone P990i czy jakoś tak?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2008, 11:15 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
ta orandż.

P1i to raczej następca powiedzmy, a raczej inny telefon, po P990 wyglądał jeszcze gorzej niż srebrna N95.
P1i jest z aluminium no i ma kupe funkcji

http://www.orange.pl/klienci_biz/telefo ... icsson_p1i

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2008, 18:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 2737
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moje BMW: e65 & e36
Kod silnika: N62b44 & M52b20
A jak juz o telefonach mowa to ja ostatnio sie nakrecilem na HTC Touch Diamond - istne cudo :super:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2008, 21:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 873
Lokalizacja: Lublin/ Warszawa
Moje BMW: 325
apropo tematu.
SLuchajcie jaka kome byscie polecili do taryfy w orange tanie rozmowy dla firm 160, ktorego mozna kupic za 1,22zł??
Fon nie musi miec jakis super bajerow, ale jakby mial to chetnie;) dla mnie fon powinien miec dlugi okres czuwania i dluga mozliwosc rozmowy. ze wzgledow uzytkowych, nie zawsze aparat sie przydaje czy inna pierdola, a jednak bywalo ze zapomnialem naladowac i gdy byl mi potrzebny byla klapa! Z tego co patrze to sonyericson K800i jest ok, a wy jak uwazacie?

_________________
Obrazek
http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2008, 22:21 
DAN V8 napisał(a):
apropo tematu.
SLuchajcie jaka kome byscie polecili do taryfy w orange tanie rozmowy dla firm 160, ktorego mozna kupic za 1,22zł??
Fon nie musi miec jakis super bajerow, ale jakby mial to chetnie;) dla mnie fon powinien miec dlugi okres czuwania i dluga mozliwosc rozmowy. ze wzgledow uzytkowych, nie zawsze aparat sie przydaje czy inna pierdola, a jednak bywalo ze zapomnialem naladowac i gdy byl mi potrzebny byla klapa! Z tego co patrze to sonyericson K800i jest ok, a wy jak uwazacie?


Miałem K800i. Powiem tak:
-wyświetlacz ok
-aparat super jak na telefon, klasa sama dla siebie, lampa też świetna, można bez problemu cykać fotki w ciemności
-obudowa bardzo dobra, materiały i spasowanie na wysokim poziomie, nic nie trzeszczy
-klawisze trochę za małe i zbyt blisko siebie, ale idzie się przyzwyczaić
-bateria u mnie max 3, na uczelni chyba połowa roku ma K800 i nikt poza 4 dni nie wyszedł, a te 4 to w wielkich bólach
-soft Play był całkiem szybki, nie było na co narzekać

Ogólnie telefon jest ok i można go polecić, jakbyś miał w ofercie K810 to lepiej ten brać. Napisz jakie masz telefony za 1 zł to napisze co można brać.

Cytuj:
ta orandż.

P1i to raczej następca powiedzmy, a raczej inny telefon, po P990 wyglądał jeszcze gorzej niż srebrna N95.
P1i jest z aluminium no i ma kupe funkcji

http://www.orange.pl/klie...ny_ericsson_p1i


P1i to P990 po liftingu, tak naprawdę to bardzo podobne telefony i postępu nie ma. Mają tą samą płytę główną, różni je rozmiar, lepszy aparat w P1 i na tym koniec. Jest lepiej wykonany od N95, ale Nokia przewyższa go funkcjami.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2008, 22:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 873
Lokalizacja: Lublin/ Warszawa
Moje BMW: 325
oto oferta tel ktore moge wybrac:
-samsung u700
-samsung sgh-i600
-lg prada ke 850
-nokia e65
-motorola u9
-nokia 6300
-sony ericsson k510i
-se w880i
-lg shine ke 970
-samsung l760
-nokia e51
-spv e 650
-nokia n73
-spv e 610
-se C702

_________________
Obrazek
http://bmwmotorsportklub.eu/ lubelski klub BMW


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2008, 23:10 
Offline
Specjalista
Avatar użytkownika

Posty: 4257
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M6
Kod silnika: S85 S62 M60
Garaż: było: M5e39 '01,
e34 540i '94
hardsql napisał(a):
P1i to P990 po liftingu, tak naprawdę to bardzo podobne telefony i postępu nie ma. Mają tą samą płytę główną, różni je rozmiar, lepszy aparat w P1 i na tym koniec. Jest lepiej wykonany od N95, ale Nokia przewyższa go funkcjami.


Chyba troche pojechaleś :rotfl:
ciężko mówić o jakiejś płycie głównej, jak masz jeden procesor, a właściwie mikrokontroler skupiający w sobie też funkcje układów wej/wyj.
Postęp hard w tego typu sprzętach to wyłacznie inny wyświetlacz, i oprogramowanie działające na procesorze.
Bo mając jaką skończoną ilość układów wejść wyjścia jak Irda, bluetooth, klawiatura, ekran, aparat foto (matryca foto dokładniej) - tylko wyobraźnia ogranicza nas, w tym, co można władować w komórkę.
komórka mogłabybyć pilotem to każdego sprzętu HiFi, albo czujnikiem ruchu uruchamiającym alarm gdzie tam chcemy.
Możliwości multum.
Więc ten niby brak postępu to puste hasło.
GPS jest, java jest, radio jest, Umts jest, wlan też.

_________________
Obrazek

http://imageshack.com/a/img689/1772/78er.jpg

Sprzedam MANUAL 6-b z M5e39 ~ 3.000 PLN


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2008, 23:36 
DanV8 z tego co napisałeś to e51 myślę najlepsze. Ładny, zgrabny, dobrze wykonany, bateria ok jak na obecne czasy, dobry wyświetlacz, aparat foto szału nie robi, ale jest i w razie co spełni swoje zadanie. Do tego masz WIFI które może się przydać. Jeśli chcesz telefon do dzwonienia to raczej nic z Windowsem Ci się nie przyda, a to co podałeś to raczej marne sztuki. Jeśli możesz ją mieć za 1 zł to ta Nokia będzie najlepsza.

Boogie mówiąc ta sama nie miałem na myśli tego że wyjęli płytę z P990 i włożyli do P1. Płyta została zmodyfikowana, bo jak widać P1 jest znacznie mniejszy. Jednak same podzespoły występowały już w P990 i skoku technicznego nie ma. Procek ten sam, chyba więcej ramu, Wlan taki sam, aparat 3 mpx, ale ze względu na "starą" płytę nie mogli zastosować świetnej lampy z K800i. Dali za to marną diodę. Wszystkie funkcje były już w P990, mogli chociaż dać WLAN w standarcie g, jest w b. GPS masz ale tylko przy pomocy zewnętrznego odbiornika na BT. Wszytko to było w P990. Symbian również ten sam UIQ 9.1.

Wiec gdzie tu postęp. P1 to fajny telefon, na pewno lepiej dopracowany od N95. Jednak technicznie jest to P990, a teraz kiedy N95 jest tania na allegro przemawia za nim tylko lepsze wykonanie obudowy i dotyk który przy WiFi jest dla mnie niezbędny. N95 została też poprawiona i jednak wybrał bym N95 bo jest po prostu lepsza.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL