BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 21 czerwca 2024, 03:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 18:08 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Co chwile inna narracja. sam nie wiesz jak chcesz prowadzić ta dyskusje.

I tylko włączyłem. Żółte napisy ;D no nie można być aż takim. Jaja robisz, nie?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 20:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Widzisz jaki jesteś pełny? A mądry człowiek wie , ze nic nie wie...

Ta Twoja pycha to Twój największy wróg. Dlatego ,żeś ignorant to wyjaśnię Ci co masz przed nosem , a jest to ostatni wywiad udzielony przez Aarona Russo w 2007 roku dziennikarzowi Alexowi Jonesowi, stanowiący poniekąd jego osobisty testament. Aaron Russo był wielokrotnie nagradzanym producentem i reżyserem filmowym. W czasie swojej barwnej kariery filmowej i artystycznej napotykał na różnorodne przeszkody stawiane mu przez administrację rządową, wskutek czego postanowił zaangażować się w politykę własnego państwa. Kandydował na gubernatora Nevady i otrzymał 30% głosów, założył Partię Konstytucyjną a w 2004 roku ubiegał się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. W roku 2006 podjął się wyreżyserowania i wyprodukowania filmu dokumentalnego "America: Freedom to Fascism". Na początku 2007 roku udzielił pełnego poparcia kandydatowi na prezydenta USA, Ronowi Paulowi.





Masz krótszy film- streszczenie calego wywiadu ignorancie i to bez żółtych napisów :rotfl: :rotfl: :rotfl: (jakby one były wyznacznikiem czegoś)


Ostatnio edytowano 13 października 2020, 07:52 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 12 października 2020, 21:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Ale jak ja mam z was polewke w 100%, bo nie macie pojecia zielonego o czym mowicie, a krzyczycie najglosniej. Poza tym wybieracie losowo jakies wysrywy, dodajecie do siebie i sie cieszycie jak glupi, ze znalezliscie prawde objawiona.

Mowisz o braku merytorycznosci? A to ja wszystkich bogatych wrzucam do jednego wora bez podania JAKICHKOLWIEK suchych faktow, stojacych za tymi teoriami z tylka? Butow nie wachaliscie tym bajecznie bogatym, przez was znienawidzonym, a mowicie, ze wiecie jak to w tych butach jest. No slabo. To ja mam merytorycznie odnosic sie do polaczen pandemii z chlebem, tama na Nilu i rakiem i raudupem? No bez jaj. Wez ogarnij sie i zanim zarzucisz komus brak merytorycznosci, sprawdz u siebie pod kopula czy ta merytorycznosc jest.

O ile ze szczepionkami to jeszcze mozna normalnie przejsc obok, to teraz w czasie pandemii robicie wiecej szkody ogolowi niz pozornie sobie dobrze.

Popatrz wyzej na cytat, z Twojego linku. I co do niego powiesz? A jak za ciezko ze znajdowaniem konkretnych informacji to powtorze wklejony fragment wywiadu. Wywiadu ktory Ty wrzuciles. Co do drugiego linku to nawet nie bede sie odnosil, bo w 15 minut w Wordpressie moge zrobic nawet bardziej wiarygodna witryne www:


"Przede wszystkim wypełniać te zalecenia, które są proponowane przez ministerstwo zdrowia - to są naprawdę mądre i logiczne zalecenia. Czyli to regularne mycie rąk przez co najmniej 20 sekund, stosowanie środków odkażających, które należy nosić z sobą i używać po kontakcie z innymi osobami. Nosić maseczki, nawet jeśli są wątpliwości, co do ich protekcji i jak najczęściej te maseczki zmieniać."


Z jakiej racji do MNIE sie odnosisz z tym co pisali INNI?! Jakiś upośledzony jesteś, czy jak? Odnieś się do MOICH wypowiedzi, a o chlebie i niebie gadaj z INNYMI, mnie to w nie mieszaj.

Co gorsza - jak słusznie zauważyłeś (tylko na to czekałem) nawet ten profesor z Łodzi wspomina o tych maseczkach, co tak sobie logicznie i spójnie się ma do pozostałej części jego wypowiedzi. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że lekarz jest urzędnikiem w tym kraju, a szpital urzędem. Urzędnik podlega swoim podwładnym - urzędnikom wyższej rangi - ordynatorom, dyrektorom/prezesom szpitali itp. itd., a oni podlegają ministerstwu zdrowia. Ministerstwo zdrowia podlega ministrowi zdrowia. Minister zdrowia odpowiada przed Kaczorem, Morawieckim itp. itd. Prawidłowo maski powinni nosić ci, którzy się boją, a maski powinny być przystosowane do ochrony noszącego. Maski ze szmatki/gaci, a nawet te chirurgiczne nie zabezpieczają przed wirusem. Gdybym się bał tego wirusa to nosiłbym maskę, która ma dużą szansę mnie uchronić (np. takie jak w załączniku poniżej). W "społeczeństwie powszechnie demokratycznym" (czyli tam, gdzie rządzą głupcy) bojący się wirusa noszą maski, które nie działają. No i w związku z tym, że ich maski nie działają to... NAKAZUJĄ nosić takie same niedziałające maski tym, którzy się wirusa nie boją. NO ABSURD NAD ABSURDY, jest to bezeceństwo wobec fundamentów logiki.

A zatem - jak wyobrażacie sobie, że lekarz, który jest najniżej w tym biurokratycznym łańcuchu powie do kamery, czy oficjalnie "no słuchajcie, w sumie to noszenie maseczek, a już szczególnie pozostałe procedury i obostrzenia niewiele dają, jest to strata zainteresowania i pieniędzy, niepotrzebne straszenie ludzi i więcej szkód to przyniesie gospodarczych oraz społecznych niż pożytku apropo krzywej zachorowań, a już zwłaszcza krzywej zgonów."? NO NIE POWIE tak. Nie powie tak, dlatego, że jest zakneblowany, a jeżeli powie to będzie sankcjonowany, represjonowany. Nie może występować przeciwko decyzjom swoich przełożonych. Kazali mu siedzieć w NFZ w masce albo robić teleporady? To będzie je robił, bo za to mu płacą aby słuchał tych, co wyżej. Jak się zbuntuje to będzie okrzyknięty medialnie SZUREM albo innym nawiedzonym, jego kariera zostanie zniszczona, a on sam jeżeli to się powtórzy albo będzie zbyt głośno mówił, to straci prawo wykonywania zawodu. TO JUŻ SIĘ DZIEJE. Śmieszą mnie ludzie, którzy od 30 lat głosują za tym aby lekarz był urzędnikiem, a później płaczą, że szpital działa tak samo źle jak poczta, albo że lekarze wykonują polecenia głupich rządzących. Głupi ludzie wybierają dla siebie głupie rządy, które mają zaspokajać emocje głupich ludzi. Głupich ludzi zawsze jest więcej, niż mądrych. Zatem rządzą głupcy wybrani przez głupców. Oni wszyscy chcą tylko chleba i igrzysk. Dlatego właśnie jeszcze żadna powszechna demokracja się nie udała, ile razy Europa ma jeszcze odrabiać tę samą lekcję?

Na szczęście - w związku z tym, że stan wyjątkowy nie został wprowadzony, NIE MUSICIE nosić tych materiałowych szmatek na twarzy. Mandaty i kary są nielegalne, należy ich odmawiać. Rozporządzenie jest w tej chwili aktem sprzecznym prawnie z prawodawstwem wyższej hierarchii, czyli ustawami i konstytucją. Noszenie maski, dla celów, zwanych przez zwolenników kolektywizmu/komunizmu "dobrem społecznym, ochroną innych itp." ma - z logicznego punktu widzenia - mniej więcej takie samo uzasadnienie jak nie korzystanie z auta aby ochronić jakąś staruszkę, która wejdzie na pasy na czerwonym świetle wprost pod nasze koła. Każdy ma prawo bać się tego, czy dowolnego innego wirusa i nosić maskę, oczywiście. Najlepiej jednak - jeżeli już się chronić - to robić to skutecznie, zachęcam zainteresowanych do zakupu maski profesjonalnej. Sądzę, że w przypadku osób naprawdę poważnie chorych lub bardzo starych - takie środki ochrony MOGĄ mieć uzasadnienie, jeżeli te osoby muszą z jakichś powodów wchodzić w bliskie relacje z innymi osobami. Generalnie, jeżeli chcemy zachować resztki naszej cywilizacji i zarazem wolności, to powinniśmy pamiętać o kanonie prawodawstwa rzymsko - łacińskiego - Volenti non fit iniuria ("chcącemu nie dzieje się krzywda"). Jednocześnie stoję na straży tego aby zachować higienę, nie kaszleć na siebie, nie zbliżać się zanadto, myć ręce. Można też, DOBROWOLNIE, założyć na twarz COKOLWIEK, nawet jeżeli sami się wirusa nie boimy, jeżeli mamy uzasadnione podejrzenia, że w konkretnej sytuacji ma to jakiekolwiek sensowne zastosowanie - np. żyjemy bardzo aktywnie, normalnie, a wieczorem idziemy odwiedzić schorowaną 80 letnią babcię, która z jakichś powodów nie jest w stanie sama się skutecznie ochronić maską profesjonalną, a my z jakichś powodów musimy do niej się zbliżyć na więcej niż te dwa do kilku metrów i chcemy jej w ten sposób pomóc (choćby to nawet miała być forma czysto psychologicznej pomocy). Natomiast powszechne zabranianie ludziom dostępu do świeżego powietrza i swobody oddychania, jest barbarzyństwem, co więcej uderzającym wprost w konstytucję, która nam gwarantuje swobodne oddychanie.

Zachęcam również do zapoznania się z art. 135/137/139 kodeksu wykroczeń, jak dobrze pamiętam. Chodzi o karanie sprzedawców za bezpodstawne odmówienie usługi lub sprzedaży towaru. To na wypadek gdyby ktoś np. Was nie chciał obsłużyć w związku z brakiem na twarzy szmatki ograniczającej dopływ powietrza. Najskuteczniej tutaj jednak działa głosowanie portfelem - negatywna opinia na wizytówce google maps plus skorzystanie z konkurencji.

Załączam zdjęcia masek, które mają dużą szansę powtrzymać wirusa zalecanych do ochrony osobistej osobom, które się obawiają (z dowolnych przyczyn) oraz kilka dokumentów prawnych dotyczących bezzasadności kar w postaci mandatów lub kar administracyjnych. Jako bonus statystyki zgonów w ujęciu ogólnym w Polsce, w porównaniu z zeszłymi latami. Jako ciekawostkę lub do zastosowania przykładowe "inne dokumenty", co ciekawe ważne prawnie, zaświadczające brak konieczności noszenia maseczki, w przypadku braku zaświadczenia o stanie zdrowia. To na wypadek gdyby ktoś chciał mieć święty spokój i już w ogóle nie przejmować się tym nielegalnym rozporządzeniem.

Ps. Co ciekawe - nawet samo rozporządzenie dopuszcza tzw. "inny dokument" stwierdzający przeciwskazania. Prawnie znamiona innego dokumentu wypełniają pisma, które załączam. Można stosować w praktyce albo potraktować humorystycznie. Rozporządzeniem można prawnie jedynie nałożyć obowiązek na osoby chore albo podejrzane o chorobę, tutaj jednak jest wymagane zaświadczenie lekarskie. Podsumowując - nie ma w tej chwili narzędzi prawnych nakładający powszechny obowiązek ograniczania sobie swobody oddychania.

Obrazek

Takie maski powinni nosić bojący się wirusa aby mogli czuć się w miarę bezpiecznie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 13 października 2020, 09:22 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 13 października 2020, 02:43 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 341
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
jiGsaw, widzę że sołtys nie odpowiedział na Twoje pytanie. :(
Ja życzę oczywiście wszystkim nieustającego zdrowia, ale jakoś straciłem zaufanie co do służby zdrowia szczególnie od czasów pandemii.
A jeszcze Szumowski dolał oliwy do ognia tym wyszczepienieniem wszystkich.

Mój bardzo dobry kolega, z którym dogadywałem się w najdrobniejszych szczegółach, w sprawie koronawirusa ma jednak odmienne zdanie. A to dlatego, że trafiło mu się jechać za konduktem pogrzebowym. I tam się dowiedział, że właśnie chowają dwóch lekarzy zmarłych na tego wirusa. Już się z nim nie pogada. Nie trafiają żadne argumenty. Nawet to, że zmarłym na koronawirusa nie robią sekcji zwłok.
Wystarczy tester. A tester testerowi nie równy. Zależy jak w nim zostanie ustawiona czułość przez producenta.

Wcześniej w którymś poście widziałem wywód na temat hierarchii w służbie zdrowia... zaczyna się od zwykłego lekarza, a kończy na Kaczyńskim.
Ja pójdę dalej... jak wiadomo, Polska przystąpiła do Unii Europejskiej.
Jaką cenę za to płacimy, widać. Ale jeszcze gorsze jest to, że ta Unia jest od dawna skorumpowana i siedzi w kieszeni grupy Bilderberg. Jeśli rząd w Polsce nie będzie tańczył jak im zagra eurochlew, to kranik z kasą zakręcą i bye, bye!
Oni wprowadzają nowy porządek świata. Zaczną od depopulacji, o czym już wspomniał Gates.
Przypomina mi to bardzo prymitywny pęd do nieograniczonej władzy, jak za czasów starożytnych. Byli panami życia i śmierci. Półbogami. :(
Obym się mylił!

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 13 października 2020, 07:19 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To niestety prawda, nie ma polityków i państw. Są tylko korporacje i aktorzy zatrudnieni przez globalistów do symulowania nam demokracji...

Grupa bilnedberg , komisja trójstronnej, klub Rzymski, onz to wszystko to właśnie sa organy za pomocą których globaliści starają się osiągnąć swoj chory cel jakim jest władza absolutna. Chcą zlikwidować gotówkę i sprawić aby cala kasa byla wirtualna bo to im zapewni wlasnie tę władzę totalną. Np będziesz chciał oprostetowac to co oni robią to jednym ruchem Ci zablokują dostęp do kasy i tym sposobem Cię uciszą oraz wszystkich innych ktorym by przyszło do głowy oprotestować ich nowy pomysł.
Sam Rockefeller o tym mowił Aronowi. Jest on jedną z osób które to potwierdzają, a tych jest więcej...

I jak się temu przyjrzysz kolego to wlasnie zobaczysz ,ze to się systematycznie dzieje na naszych oczach. Np obniżenie stop procentowych ,wiesz do czego to doprowadzi? W kolejnym kroku zrobią ujemne stopy procentowe, a to jest właśnie wielki skok na drodze do świata bezgotówkowego

Ze sławnych osób które nie boją się stracić życia mówiąc o tym głośno to przypomina mi się z miejsca byly minister obrony narodowej Kanady (wstawię zaraz filmik z nim) oraz Jesy Ventura czyli byly gubernator Californi , ale i Trump w samej osobie.

Kennedy chciał zlikwidować Fed i juz przygotował ustawę. Zdazyl tylko powiedziec swoje słynne przemówienie o monolitycznym spisku przeciw ludzkości i jego glos zostal uciszony ...
Pierwsza rzeczą jaką zrobil nowy prezydent po Kennedym to wrzucenie do kosza ustawy likwidującej Fed... A Tobie wszystko wiedzący kolego profesorze Damianie radze sie dobrze dowiedziec co to Fed i NA JAKICH ZASADACH TEN FED DZIALA to moze się obudzisz...


UPRZEJMIE PROSZĘ POŚWIĘC TE 9 JEBANYCH MINUT I ZOBACZ TO



Angielski ponimayu? Obejrzałeś? Coś dotarło do Twojego dzwona?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 13 października 2020, 20:46 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
Obrazek

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 13 października 2020, 20:48 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Posty: 842
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: E30+E36+Z3+E61
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=149858
viewtopic.php?f=6&t=171187
MAJSU, wygrałeś ten rak-wątek :rotfl:

_________________
E30 323i Bahamabeige '85, E36 328i Hellrot '95, Z3 Cosmos-schwarz '98
ex E30 325i Bronzitbeige '85, Toyota Camry USDM '87, Toyota Carina II '87, Citroen BX Break '94, Volvo 940 '92, Audi Coupe V8 '89, Clio Sport Ph1 '00


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 13 października 2020, 21:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
MAJSU napisał(a):
Obrazek


Porównanie totalnie od czapy. Jakiś idiota to wymyślił. Hołownia może? :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 14 października 2020, 06:54 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 13 października 2020, 21:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Ja pitole, co Wam te maseczki przeszkadzają? Tusz do rzęs, czy podkład od tego schodzi?
Nie było okresu w historii świata żeby "zwykli" zjadacze chleba jak większość z nas żyła tak długo, mogli decydować w tak wielu aspektach swojego życia, podróżować po całym świecie itd itd... Koniec marudzenia Panowie.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 13 października 2020, 22:00 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Prawda :08:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 13 października 2020, 22:35 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 14125
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
Proponuję jeszcze pampersy sobie na łeb naciągać, oczywiscie te obsrane, ponoc swietnie odstraszaja wirusa, Szumowski stosował i zyje.

_________________
Obrazek
Najpiękniejsza na świecie jest Olabmw w mojej becie


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 06:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
Ja pitole, co Wam te maseczki przeszkadzają? Tusz do rzęs, czy podkład od tego schodzi?
Nie było okresu w historii świata żeby "zwykli" zjadacze chleba jak większość z nas żyła tak długo, mogli decydować w tak wielu aspektach swojego życia, podróżować po całym świecie itd itd... Koniec marudzenia Panowie.


Mi tam absolutnie nie przeszkadza, że ktoś ma maseczkę. Aczkolwiek przypomina mi się od razu jak kolega niedawno opowiadał, że poszedł na randkę z laską z tindera... no i nie było za bardzo dane mu się jej przyjrzeć, bo nawet w knajpie nie zdjęła maseczki. Próbował jakoś ratować sytuację zamawiając coś do jedzenia, ale już i tak na niewiele to się zdało, niesmak mu pozostał. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 07:03 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Heh kolejny raz powiem to co powtarzam od dawna czyli szykujcie się na likwidację gotówki, ujemne stopy procentowe i związane z tym mega podwyżki na nieruchomościach i zlocie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ja się przygotowałem ;) zamiast m3 wjechała chata 220m2 w centrum Poznania za 600 kola hehehe ;) takie rzeczy można robić tylko podczas wielkiej wyprzedaży aktywów zwanej potocznie ,,krachem" ,a ktory zdaza się cyklicznie co 10 -20 lat. Krach to czas ogromnego transferu bogactwa od biednych do bogatych -trzeba to wykorzystać Panowie ;) ale jak mowilem w styczniu, ze idzie krach krachow i ze będzie mozna kupic okazyjnie nieruchomosci to się śmialiście... podczas gdy ta zima to będzie najlepszy czas do zakupów od bitych 7-8 lat


Ostatnio edytowano 14 października 2020, 07:09 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 07:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15805
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ty bogaczó, kapitalysto bezdószny! :rotfl:

Ja jeszcze czekam, bo spadek cen dopiero się zaczął.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 07:25 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kupujacy się boją i siedzą w domach, a sprzedający stają się z miejsca duzo bardziej elastyczni i skłonni do dużego targowania byle sprzedać. Takich ludzi trzeba szukać na rynku i łatwiej ich znaleźć gdy kupujących jest jak na lekarstwo

Ps jak się interesujecie nieruchomościami to profil Pana Pawła Czerwińskiego polecam polajkować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 07:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1500
alduwiel napisał(a):
Kupujacy się boją i siedzą w domach, a sprzedający stają się z miejsca duzo bardziej elastyczni i skłonni do dużego targowania byle sprzedać. Takich ludzi trzeba szukać na rynku i łatwiej ich znaleźć gdy kupujących jest jak na lekarstwo


Jeśli mówisz o 200 metrowych chatach, to moze tak jest. Bo u nas ceny za metr idą w góre caly czas jak pojebane, pomagalismy wystawic ostatnio mieszkanie 2 pokojowe kumplowi, sprzedalo sie tego samego dnia. Przyjechaly dwie baby i malo sie nie pobily, o to, ktora była pierwsza, mimo, ze cena wcale nie byla atrakcyjna.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 07:48 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2221
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
alduwiel, pol roku temu mowiles wszystkim ze domy sprzedawac bo leca na dol. a teraz jak i tak wszystko drozeje to kupujesz? :D

w centrum opola, 220mkw domy są po 1.5 - 1.8mln :D
za 600k to jest 5km od samego opola.

poznan tani widze :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 07:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Rok temu faktycznie wierzyłem w teorie spiskowe typu Qanon i Trump nas uratuje, Gesera i Nesera, likwidacja Fed i przywrócenie pieniądza opartego o złoto czyli pa pa inflacjo na zawsze itp...
Ale krach wybuchł to dali stopy dalej na dół a to dowod na to ze nic i nikt nas nie ratuje przed NWO dlatego trzeba się cieszyć chwilowym zastojem ( latwo o okazję) ale spadkow na otodom bym się nie spodziewał w długim okresie czasu lecz na odwrot. Tani kredyt sprawi że jeszcze bardzie wszystko zdrożeje

Kemm widac cena jednak byla zbyt niska :/ mieszkania to co innego. Tu niski prog wejścia w ten interes sprawia ze jest duzo chwtnych na zakup. Ja kupuje hurtowo i za wieksza kase to mam zawsze taniej. Tu wyjdą fajne 4 mieszkanka po jedno 45m2 jedno 60m2 i dwa po 55m2 :hyhy: na własnej działce czyli oplata do spółdzielni juz mi zysków nie umniejszy itp dlatego jak chcesz inwestować to unikaj mieszkan a szukaj całych budynków ktore sie przerabia na mieszkania

Kai to jest kostka 220m2 z 65 roku a nie nowy dom bo takie to i tu po 2 i 3 miliony są :/ ale lokalizacje mam świetna i dlatego kupilem. Działka 620 m2 i chata wolnostojaca = możliwość rozbudowy

A co do krachu/kryzysu/problemu/pandemi itd to wszystko się rozkręci ;)

Obrazek

Ja od początku coś czułem, że ta pandemia jest prawdziwa. I zastanawiało mnie podejscie mojej Konfederacji ukochanej :oczami: oni tez musieli towiedziec, ale mimo to grali razem z resztą ze ta pandemia to sciema. Chyba wiem po co :) bo ci co na nich glosowli np ja i tak dalej będą na nich głosować. Ale za to cala masa innej wiary ich poprze :D genialne!
I tak im poparcie wskoczylo juz na 11% :cisza:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 08:33 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1500
alduwiel napisał(a):
Kemm widac cena jednak byla zbyt niska mieszkania to co innego. Tu niski prog wejścia w ten interes sprawia ze jest duzo chwtnych na zakup. Ja kupuje hurtowo i za wieksza kase to mam zawsze taniej. Tu wyjdą fajne 4 mieszkanka po jedno 45m2 jedno 60m2 i dwa po 55m2 na własnej działce czyli oplata do spółdzielni juz mi zysków nie umniejszy itp dlatego jak chcesz inwestować to unikaj mieszkan a szukaj całych budynków ktore sie przerabia na mieszkania


Znam temat, fajna opcja kupowania starych kamienic/budynkow ze wielkimi mieszkaniami i przerabiania je na dwupokojowe mniejsze mieszkania pod wynajem czyli zamiast 100m2 wychodzi 3x33m2 np. Ale to nie moj budzet i jeszcze dlugo nie bedzie. Czekam do nowego roku i zobacze, czy mieszkanie, czy moze cos z usa, albo i jedno, i drugie. W tym momencie czy to ściema, czy nie, to wszystko rozbija sie o sytuację z wirusem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: 50 dowodów że pandemia jest oszustwem!
PostNapisane: 14 października 2020, 09:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Dream big ;) ja 9 czy 8 lat temu zaczynałem od kupy w gaciach po lekturze Waldkowych postów :D Zakup takiej chaty to nie jest, aż takie wyzwanie jak się wydawać może. Kwestia wiary ,ze się uda :hyhy:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 78  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL