BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 10:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 22 czerwca 2021, 20:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Szczurek1986 napisał(a):
renoraines napisał(a):

Obrazek




Kurczę to już takie cysterny z takim towarem jeżdżą ? :hyhy:


Dwoją się i troją, żeby nadążyć z dostawami, takie zapotrzebowanie wśród przygłupów z konfederacji oraz ich jeszcze głupszych kuców. :rotfl:




Przerwa w meczu to zaglądam do netu, a na twitterze w podanych dalej beka z bijącej pianę konfederacji, że cena benzyny 5,27 zł najwyższa od 7 lat itd.
Ponieważ debile z korwinowej sekty nie potrafią prostych liczb analizować , nie trzeba było długo czekać, żeby ich twitterowicze ... zaorali :rotfl:

Cytuj:

Zadziwiające, że w jednym miejscu widzicie inflację a w innym nie. 2014 - 5,27, a 2021 - 5,27 to znaczy, że benzyna staniała.

Akurat cena benzyny, po uwzględnieniu inflacji i wzrostu płac, relatywnie zmalała....więc tym razem strzał w kolano. Takie porównania to tania propaganda .

A ile w 2014 za najniższą krajową można było kupić wachy konfederackie niemoty?

Gdzie była konfederacja, gdy w czerwcu 2020r cena benzyny wynosiła 4,07 zł i była najniższa od lat?

Pozdrawiam fachowcow z ruskiej onucy Piątek, świątek czy niedziela dezinformacja idzie pełną parą. Profesjonalizm....

:rotfl:

+
robiąc C.D. beki

renoraines napisał(a):
Dla przypomnienia, korwinowy Mentzen , przyznał wprost że gdyby rządzili to podatki byłyby jak teraz , bo z czego sfinansowałaby konfederacja wydatki ktore i tak trzeba sfinansować, gdy są zaciągnięte zobowiazania ? :rotfl:




_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 22 czerwca 2021, 21:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A jaka była cena baryłki w 2014?

Dlaczego odkąd rządzi miłościwie nam panująca partia Podatki i Socjalizm to co roku dzień wolności podatkowej wypada o kilka dni później?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 czerwca 2021, 08:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, problem w tym że masz jakieś wyobrażenie (tak jak napisałeś o mnie i Makicie) które jest błędne i za nic nie przyjmujesz że się mylisz. Badania i analizy ludzi z Konfederacji są prawdziwe, a te przeczące Twoim poglądom - zmanipulowane, jak twierdzi Krzysztof Korwin zawsze mówi prawdę - wy tak serio??? 0-1???
Daleki też jestem od bycia w nurcie robienia tego co wszyscy i tego co się nakazuje (choć nawet kałdi kupiłem :P )


KKrzysztof, wrzuciłem tylko cytat, nie zagłębiałem się, jeśli skończyłeś bardziej prestiżowe uczelnie to możesz to info zwyczajnie pominąć.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 czerwca 2021, 10:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw, problem w tym że masz jakieś wyobrażenie (tak jak napisałeś o mnie i Makicie) które jest błędne i za nic nie przyjmujesz że się mylisz. Badania i analizy ludzi z Konfederacji są prawdziwe, a te przeczące Twoim poglądom - zmanipulowane, jak twierdzi Krzysztof Korwin zawsze mówi prawdę - wy tak serio??? 0-1???
Daleki też jestem od bycia w nurcie robienia tego co wszyscy i tego co się nakazuje (choć nawet kałdi kupiłem :P ).


Ty napisałeś, że uważasz ludzi szerzących lewacką propagandę za mądrzejszych, jak domniemam miałeś na myśli - mądrzejszych od siebie. Ja do tego się odniosłem i wskazałem jakie są zagrożenia bezrefleksyjnej wiary to co mówią dziś naukowcy, choć wielokrotnie mylili się onegdaj, przykłady można mnożyć. Jednocześnie nie twierdzę, że nie są oni mądrzejsi od Ciebie lub mnie. Po prostu niekoniecznie w ich interesie zawsze i wszędzie jest korzystać z najwyższej mądrości i wiedzy uczciwie.

Ludzie z Konfederacji co do zasady trzymają się fundamentalnych, niezmiennych praw opartych o podstawową wiedzę powszechną, prawa biologii, fizyki itp. itd. One się nie zmieniają. Ja po prostu też się staram tego trzymać i od tego wychodzić swoim rozumowaniem. Pozwala mi to nie mylić się w zdecydowanej większości przypadków, co pokazuje czas.

Korwin co do zasady mówi prawdę i powołuje się właśnie najczęściej na fundamentalne prawa natury, fakty historyczne i inne, powtarzalne, do bólu sprawdzone zjawiska/prawa. Nie jest nieomylny, jak każdy człowiek. Jeżeli ktoś krytykuje Korwina lub uważa, że często ten się myli lub mówi nieprawdę, to zawsze proponuję prosty sprawdzian - proszę wskazać cytat Korwina i merytorycznie uzasadnić dlaczego kłamał przemawiając w tym kontekście. Jak dotąd nikt nie podjął się wyzwania, a wszelkie żałosne próby tylko momentalnie potwierdzały, że dana osoba nie myśli logicznie lub nie jest w stanie zrozumieć tego co Korwin mówi i w jakim kontekście. A zatem Przemku - może Ty przyjmiesz to wyzwanie na siebie i zmienisz moje oraz Krzysztofa postrzeganie Korwina? Bardzo chętnie przystąpię do dyskusji i przyznam Ci rację jeżeli wskażesz merytoryczne i logiczne oraz prawdziwe argumenty.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 23 czerwca 2021, 15:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Nadal aktualne :rotfl: :rotfl: :rotfl:

renoraines napisał(a):
Jak złapać leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, poczekac az łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody

Jest do smiechu, ponieważ twoja głupota nie zna granic . Sprawy były omawiane, a ty nadal nie ogarniasz najprostszego przekazu. Nie potrafisz prostych liczb interpretować, postrzegasz świat zero-jedynkowo, mierzysz ludzi swoją krótką miarą, błednie analizujesz i zakładasz, odrzucasz na zasadzie ‘’nie bo nie’’, pierd*olisz o komunizmie na wszystko.
Mam z ciebie bekę, kogoś takiego jak ty nie można traktowac powaznie. Tym bardziej, że przeczysz sobie, nie masz instynktu samozachowawczego i wielokrotnie sam się zaorałeś dajac się złapać jak leszcz , w tym reagując na ogólną uwagę o idiocie.



Mądrzy patrząc obiektywnie widzą , że ropa jest wyceniana w dolarach, a tzn ze na cene paliwa na stacji wpływ mają i cena barylki i kurs dolara. W 2014r cena baryłki wyższa, kurs dolara niższy, w 2021 odwrotnie. Mądrzy wspomnianą inflację biorą też pod uwagę.
Głupie kuce z korwinowej sekty postrzegają świat zero-jedynkowo i biora pod uwage tylko cene baryłki. Teraz idiota szuka danych. :rotfl:

Mądrzy patrząc obiektywnie widzą, że dzien wolności podatkowej wypada raz wczesniej, raz później także za rzadów pis. W tym roku jest wynikiem wzrostu wydatków związanych z tarczami przy jednoczesnym spadku przychodów.

Obrazek

Głupie kuce z korwinowej sekty postrzegają świat zero-jedynkowo i powtarzają za swoim guru ,że odkąd rządzi pis to co roku dzień wolności podatkowej wypada o kilka dni później. Demagogia i populizm. Czego się spodziewać po debilach, którzy nie potrafią prostych liczb analizować?
Gdy fakty nie pasują do idiotycznych korwinowych teorii tym gorzej dla faktow . :rotfl:

Są wśród konfederacyjnych przygłupów tez tacy, którzy na twitterze zarzucają rządowi socjalizm bo pomaga pogorzelcom w Nowej Białej.


Przygłup Janusz uciekł z psychiatryka czy spóźnił się na parade rowności, że w samych gaciach robił zakupy?
Obrazek

Ile czasu zajmuje załozenie spodni i nawet niezapietej koszuli? Ubranie tez ogranicza jego wolność? To wyjazd na wyspe z listkiem figowym . Bezmyślne kuce z korwinowej sekty tłumacza go, że on ma złamany paluszek i nie może się ubrac. Ojejku, paluszek i głowka to szkolna wymówka i tu historia zatacza koło czyli

Cytuj:
Inteligentny konfederata to oksymoron taki jak sucha woda i kogos takiego IQ jest na niskim poziomie przysłowiowego kuca gimbusa, który uważa, że polityka i ekonomia sa zerojedynkowe.


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 24 czerwca 2021, 07:31 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
jak twierdzi Krzysztof Korwin zawsze mówi prawdę - wy tak serio??? 0-1???
to nie jest moje stwierdzenie.

Też dla jasności nie zawsze się z nim zgadzam. Gdyby mówił jak polityk to już dawno siedział by w sejmie. Mówienie prawdy nawet jak jest ona niewygodna to dla mnie dobra cecha.
Wcześniej już też pisałem problemem jest demokracja gdzie lud może decydować o wszystkim nie znając się na niczym. Większość przeważnie nie ma racji tu przykładów z historii jest masa.
Oceniając poziom niektórych wyborców to nie wiem jak można być za demokracją :) na każdym kroku widać ludzi o bardzo niskim poziomie. Oczywiście im współczuję ponieważ oni tak widzą siebie.

Lincoln napisał(a):
KKrzysztof, wrzuciłem tylko cytat, nie zagłębiałem się, jeśli skończyłeś bardziej prestiżowe uczelnie to możesz to info zwyczajnie pominąć.
a dalej nie odpowiedziałeś na pytanie, na prawdę nie doszukuj się drugiego dna, po prostu chcę przejrzeć ich poglądy ogólnie a by to ocenić to chcę wiedzieć czy cytowałeś właśnie ich czy chodzi o inną uczelnię.

jiGsaw napisał(a):
Ludzie z Konfederacji co do zasady trzymają się fundamentalnych, niezmiennych praw opartych o podstawową wiedzę powszechną, prawa biologii, fizyki itp. itd. One się nie zmieniają. Ja po prostu też się staram tego trzymać i od tego wychodzić swoim rozumowaniem. Pozwala mi to nie mylić się w zdecydowanej większości przypadków, co pokazuje czas.

jiGsaw napisał(a):
Korwin co do zasady mówi prawdę i powołuje się właśnie najczęściej na fundamentalne prawa natury, fakty historyczne i inne, powtarzalne, do bólu sprawdzone zjawiska/prawa. Nie jest nieomylny, jak każdy człowiek. Jeżeli ktoś krytykuje Korwina lub uważa, że często ten się myli lub mówi nieprawdę, to zawsze proponuję prosty sprawdzian - proszę wskazać cytat Korwina i merytorycznie uzasadnić dlaczego kłamał przemawiając w tym kontekście. Jak dotąd nikt nie podjął się wyzwania, a wszelkie żałosne próby tylko momentalnie potwierdzały, że dana osoba nie myśli logicznie lub nie jest w stanie zrozumieć tego co Korwin mówi i w jakim kontekście. A zatem Przemku - może Ty przyjmiesz to wyzwanie na siebie i zmienisz moje oraz Krzysztofa postrzeganie Korwina? Bardzo chętnie przystąpię do dyskusji i przyznam Ci rację jeżeli wskażesz merytoryczne i logiczne oraz prawdziwe argumenty.


ot w zasadzie wszystko co można napisać to zawarłeś w tych kilku wersach. To cała prawda z czym też się zgadzam i nie mogę pojąć dlaczego innym ludziom taki stan rzeczy nie odpowiada. Jakim cudem ludzie tak bardzo chcą wtrącać nosa w nieswoje sprawy.

Życie lewaka w Państwie stworzonym na zasadach które głosi Korwin było by proste natomiast życie wolnościowca w Świecie stworzonym przez lewaków jest trudne. Ponieważ człowiek myślący chce odpowiadać za siebie i swoje czyny a nie może bo wolność jest mocno ograniczana.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 25 czerwca 2021, 21:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Ktoś słusznie nazwał ten program Nowym Wałem, a raczej Wielkim Wałem. Wielu komentatorów przytomnie zauważa, że Nowy Wał to nic innego jak drastyczny wzrost podatków uderzających w ludzi zaradnych, pracowitych i przedsiębiorczych. Wyciągają z tego słuszny i logiczny wniosek, że Nowy Wielki Wał urodzi Starą Wielką Szarą Strefę, o jakiej pamiętają Polacy z okresu kryzysu w systemie poprzedniej dekady.

Na wzrost podatków nałoży się szybująca inflacja jaka pogłębi szarą strefę. Dwa dodać dwa jest zawsze cztery , oznacza to drastyczny spadek dochodów budżetu. I TEGO WŁASNIE PRAGNIE ŻYDOWSKA BRAĆ, bo da jej ten spadek legitymację do WYCOFANIA PIENIĘDZY Z OBIEGU.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 27 czerwca 2021, 11:53 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, Podobnie jak Krzysztof chcesz oceniać czyjąś wiedzę merytoryczną, przez pryzmat poglądów, co nie bardzo ma sens logiczny. Co do głupich i odrealnionych twierdzeń Korwina nie bardzo mam czas na takie analizy, ale tak z grubsza na szybko:

„Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony”.

Nieeee. Nic nie wiedział o mordzie 6mln ludzi na swoim terytorium gdzie wszystko było pod jego kontrolą, który wcześniej wielokrotnie to zapowiadał i można odszukać w wielu wystąpieniach i książce??? Na szybko dla nieomylnego Korwina - ''Bardzo często w mym życiu stawałem się prorokiem i byłem najczęściej wyśmiewany. W czasach walki mojej o władzę naród żydowski przyjmował jedynie z uśmiechem moje przepowiednie, że kiedyś w Niemczech obejmę kierownictwo państwem, i że wówczas doprowadzę także i do rozwiązania problemu żydowskiego. Sądzę, że ten rozlegający się wówczas śmiech żydostwa w Niemczech, zamarł już im w międzyczasie w gardle. Dzisiaj znowu chcę być prorokiem: jeżeli międzynarodowej finansjerze żydowskiej w Europie i poza Europą miałoby się udać raz jeszcze popchnąć narody do jakiejś wojny światowej, to rezultatem tego nie będzie zbolszewizowanie świata i przez to odniesienie zwycięstwa przez Żydów, lecz jedynie zniszczenie rasy żydowskiej w Europie". A.H.

„Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety”.

To na [cenzura] z tą gębą się pokazuje??? Resztę nawet ciężko skomentować, bo to jak opinia człowieka sytego na temat głodu - czyli kompletnie oderwana od sprawy.


KKrzysztof napisał(a):
Lincoln napisał(a):
jak twierdzi Krzysztof Korwin zawsze mówi prawdę - wy tak serio??? 0-1???
to nie jest moje stwierdzenie.


Nie, a czyje: :rotfl:

KKrzysztof napisał(a):
Na szczęście Konfederacja rośnie w siłę, JKM to jedyny polityk co zawsze mówi prawdę...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 27 czerwca 2021, 19:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw, Podobnie jak Krzysztof chcesz oceniać czyjąś wiedzę merytoryczną, przez pryzmat poglądów, co nie bardzo ma sens logiczny.


Nie? Sugeruję tylko, że badacze i naukowcy też są ludźmi, pożądają pieniędzy, są często gotowi i podatni na różne manipulacje wynikające z tego tytułu lub właśnie poglądów, nacisków politycznych itd. Na jakim świecie Ty żyjesz? Wystarczy wspomnieć przykład wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób na skutek... głosowania, to są te same środowiska, tak działają, tak wygląda ich "nauka". Tak działa lewactwo, popierasz PiS, więc poniekąd nie powinno mnie dziwić takie Twoje bezrefleksyjne podejście lub lewicowe poglądy. A może jedno wynika z drugiego?

Żeby lepiej zrozumieć mechanizm fałszywych autorytetów, kto za tym stoi i co się za tym kryje, zachęcam do zapoznania się z wypowiedzią profesora psychologii z uniwersytetu w Toronto:



Lincoln napisał(a):
odrealnionych twierdzeń Korwina nie bardzo mam czas na takie analizy, ale tak z grubsza na szybko:

„Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony”.

Nieeee. Nic nie wiedział o mordzie 6mln ludzi na swoim terytorium gdzie wszystko było pod jego kontrolą, który wcześniej wielokrotnie to zapowiadał i można odszukać w wielu wystąpieniach i książce??? Na szybko dla nieomylnego Korwina - ''Bardzo często w mym życiu stawałem się prorokiem i byłem najczęściej wyśmiewany. W czasach walki mojej o władzę naród żydowski przyjmował jedynie z uśmiechem moje przepowiednie, że kiedyś w Niemczech obejmę kierownictwo państwem, i że wówczas doprowadzę także i do rozwiązania problemu żydowskiego. Sądzę, że ten rozlegający się wówczas śmiech żydostwa w Niemczech, zamarł już im w międzyczasie w gardle. Dzisiaj znowu chcę być prorokiem: jeżeli międzynarodowej finansjerze żydowskiej w Europie i poza Europą miałoby się udać raz jeszcze popchnąć narody do jakiejś wojny światowej, to rezultatem tego nie będzie zbolszewizowanie świata i przez to odniesienie zwycięstwa przez Żydów, lecz jedynie zniszczenie rasy żydowskiej w Europie". A.H.

„Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety”.

To na [cenzura] z tą gębą się pokazuje??? Resztę nawet ciężko skomentować, bo to jak opinia człowieka sytego na temat głodu - czyli kompletnie oderwana od sprawy.


1. No i udowodniłeś, że nie rozumiesz co Korwin mówi. Pyta się o dowody. Istotnie mała szansa, że nie wiedział. Jednak przed sądem faktycznie mogłoby być ciężko mu to udowodnić, że to on wydawał takie rozkazy.

2. A tutaj to w ogóle się popisałeś... JKM się wyróżnia mądrością, a nie gębą, dlatego go pokazują. Znowu - brak zrozumienia prostych słów. A to chyba logiczne, że powinno się promować postęp i dobre wyniki oraz pozytywne cechy, a nie zacofanie i negatywne?

PS. Dlaczego nie chcesz odpowiedzieć na pytanie Krzysztofa, czy chodzi konkretnie o tę uczelnię, którą on podał?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 28 czerwca 2021, 10:12 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 06:41 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln, jak widzę jiGsaw, już Ci odpisał.
Dokładnie JKM nie twierdzi, ze nie wiedział tylko podaje fakt, że nie ma na to dowodów a to robi różnicę.

co do drugiego to obecnie widzisz jak wygala młodzież oglądająca jak wzorce gościa co mechanik go naciągnął na zakup dodatkowych samochodów i facet się zapożyczył itp. programy w stylu trudne sprawy.

Młodzi powinni oglądać Herosów, atletów, bohaterów jako dobre wzorce i dążyć do doskonałości a nie szukać usprawiedliwienia, że ktoś jest ciamajda.
Obecnie masz gości w rurkach nieumiejących wymienić koła w samochodzie a to nie takie trudne :)

Lincoln napisał(a):
Nie, a czyje:
nasza wiedza to ogólnie zdobyta z różnych źródeł. Ja to napisałem jednak to już wcześniej stwierdził jakiś psycholog robiąc analizę JKM, ciekawy wykład to był a nie wiem czy jeszcze go youtube nie usunęło.

Nadal nie odpowiedziałeś mi na moje pytanie odnośnie tej uczelni ? A przecież wystarczy napisać TAK / NIE https://www.lse.ac.uk/

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 13:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
renoraines napisał(a):
Skoro mowa o debilach :rotfl: . Korwin na twitterze stwierdził, że Hitler mogl nie wiedziec o holokauście, wybrał na ten wpis 20 kwietnia czyli rocznice urodzin Hitlera. Kuce z inteligencją bezobjawową bronią JKM. Tylko oni wierzą, że Hitler nie wiedział skąd Speer bierze złoto na uzbrojenie i jak Himmler realizuje endlosung der judenfrage/ ostateczne rozwiązanie kwestii zydowskiej.

Pozniej zdziwienie, że Polacy są oskarżani o udział w mordowaniu zydow, gdy tego typu politycy w Polsce , kraju który najbardziej ucierpiał w czasie II wś , usprawiedliwiają jednego z największych zbrodniarzy wojennych.


Dalej, część posłów konfederacji w tym Braun, który wyciera sobie morde Szczęść Boże oraz Berkowicz, Kulesza, Korwin, Sośnierz, wyciągnęli karty lub wstrzymali się od głosu i nie poparli ustawy kończącej dziką reprywatyzację, która blokuje zgłaszanie kolejnych roszczeń w tym żydowskiego mienia bezspadkowego. A tyle gadali o #stop447. Fałsz, obłuda, demagogia, populizm ,gęby pełne frazesów konfederacyjnych hipokrytów.

Puenta ta sama, przygłupy z konfederacji oraz ich jeszcze głupsze kuce.

Obrazek

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 14:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
renoraines napisał(a):
Skoro mowa o debilach :rotfl: . Korwin na twitterze stwierdził, że Hitler mogl nie wiedziec o holokauście, wybrał na ten wpis 20 kwietnia czyli rocznice urodzin Hitlera. Kuce z inteligencją bezobjawową bronią JKM. Tylko oni wierzą, że Hitler nie wiedział skąd Speer bierze złoto na uzbrojenie i jak Himmler realizuje endlosung der judenfrage/ ostateczne rozwiązanie kwestii zydowskiej.

Pozniej zdziwienie, że Polacy są oskarżani o udział w mordowaniu zydow, gdy tego typu politycy w Polsce , kraju który najbardziej ucierpiał w czasie II wś , usprawiedliwiają jednego z największych zbrodniarzy wojennych.


Dalej, część posłów konfederacji w tym Braun, który wyciera sobie morde Szczęść Boże oraz Berkowicz, Kulesza, Korwin, Sośnierz, wyciągnęli karty lub wstrzymali się od głosu i nie poparli ustawy kończącej dziką reprywatyzację, która blokuje zgłaszanie kolejnych roszczeń w tym żydowskiego mienia bezspadkowego. A tyle gadali o #stop447. Fałsz, obłuda, demagogia, populizm ,gęby pełne frazesów konfederacyjnych hipokrytów.

Puenta ta sama, przygłupy z konfederacji oraz ich jeszcze głupsze kuce.

Obrazek


"Polski rząd po bezczelnych i kłamliwych atakach władz izraelskich na Polskę nie dość, że nawet nie wezwał ambasadora tego kraju do wyjaśnień i wydał oświadczenie, w którym brakowało tylko przeprosin za to, że żyjemy, to jeszcze okazuje się, że to władze Izraela... wezwały do tłumaczenia się polskiego ambasadora! Coś niebywałego. Plują nam w twarz, a rząd PiS udaje, że pada deszcz... Tak ma wyglądać obrona dobrego imienia Polski?! Wstyd.
Jako #Konfederacja wzywaliśmy rząd do stanowczej reakcji: przegłosowania zamrożonego przez władzę od wielu miesięcy obywatelskiego projektu #STOP447, który realnie broniłby Polskę przez bezpodstawnymi roszczeniami (ustawa przegłosowana w Sejmie jest niestety pełna niedoskonałości) oraz wezwania Ambasadora Izraela i postawienia sprawy jasno: albo Izrael wycofa się z tych kłamliwych słów i przeprosi za swoją bezczelność, albo zrywamy stosunki dyplomatyczne z tym państwem.
Robert Winnicki: "Domagaliśmy się stanowczej reakcji rządu wobec kłamstw Izraela. Wezwanie ambasadora i zakomunikowanie mu, że bezczelny antypolonizm nie będzie tolerowany - to minimum. Dziś to Izrael wezwał naszego ambasadora i kontynuuje pogróżki. Polska musi zacząć działać zdecydowanie.""

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 14:51 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
jiGsaw napisał(a):
"Polski rząd po bezczelnych i kłamliwych atakach władz izraelskich na Polskę nie dość, że nawet nie wezwał ambasadora tego kraju do wyjaśnień i wydał oświadczenie, w którym brakowało tylko przeprosin za to, że żyjemy, to jeszcze okazuje się, że to władze Izraela... wezwały do tłumaczenia się polskiego ambasadora! Coś niebywałego. Plują nam w twarz, a rząd PiS udaje, że pada deszcz... Tak ma wyglądać obrona dobrego imienia Polski?! Wstyd.
Jako #Konfederacja wzywaliśmy rząd do stanowczej reakcji: przegłosowania zamrożonego przez władzę od wielu miesięcy obywatelskiego projektu #STOP447, który realnie broniłby Polskę przez bezpodstawnymi roszczeniami (ustawa przegłosowana w Sejmie jest niestety pełna niedoskonałości) oraz wezwania Ambasadora Izraela i postawienia sprawy jasno: albo Izrael wycofa się z tych kłamliwych słów i przeprosi za swoją bezczelność, albo zrywamy stosunki dyplomatyczne z tym państwem.
Robert Winnicki: "Domagaliśmy się stanowczej reakcji rządu wobec kłamstw Izraela. Wezwanie ambasadora i zakomunikowanie mu, że bezczelny antypolonizm nie będzie tolerowany - to minimum. Dziś to Izrael wezwał naszego ambasadora i kontynuuje pogróżki. Polska musi zacząć działać zdecydowanie.""





renoraines napisał(a):

Nadal aktualne :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jak złapać leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, poczekac az łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody

Jest do smiechu, ponieważ twoja głupota nie zna granic . Sprawy były omawiane, a ty nadal nie ogarniasz najprostszego przekazu. Nie potrafisz prostych liczb interpretować, postrzegasz świat zero-jedynkowo, mierzysz ludzi swoją krótką miarą, błednie analizujesz i zakładasz, odrzucasz na zasadzie ‘’nie bo nie’’, pierd*olisz o komunizmie na wszystko.
Mam z ciebie bekę, kogoś takiego jak ty nie można traktowac powaznie. Tym bardziej, że przeczysz sobie, nie masz instynktu samozachowawczego i wielokrotnie sam się zaorałeś dajac się złapać jak leszcz , w tym reagując na ogólną uwagę o idiocie.


Mądrzy wiedzą, że kierująca izraelską ambasadą w Warszawie chargé d'affaires Tal Ben-Ari Yaalon została wezwana do polskiego MSZ na poniedziałek rano. W odpowiedzi na to , do izraelskiego MSZ został wezwany polski ambasador.

Debile z korwinowej sekty nie potrafią prostych liczb analizować , postrzegają świat zero-jedynkowo, nie posiadają wiedzy i błędnie zakładają, że ambasadą może kierować tylko ambasador .

renoraines napisał(a):
Puenta ta sama, przygłupy z konfederacji oraz ich jeszcze głupsze kuce.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 16:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
"Polski rząd po bezczelnych i kłamliwych atakach władz izraelskich na Polskę nie dość, że nawet nie wezwał ambasadora tego kraju do wyjaśnień i wydał oświadczenie, w którym brakowało tylko przeprosin za to, że żyjemy, to jeszcze okazuje się, że to władze Izraela... wezwały do tłumaczenia się polskiego ambasadora! Coś niebywałego. Plują nam w twarz, a rząd PiS udaje, że pada deszcz... Tak ma wyglądać obrona dobrego imienia Polski?! Wstyd.
Jako #Konfederacja wzywaliśmy rząd do stanowczej reakcji: przegłosowania zamrożonego przez władzę od wielu miesięcy obywatelskiego projektu #STOP447, który realnie broniłby Polskę przez bezpodstawnymi roszczeniami (ustawa przegłosowana w Sejmie jest niestety pełna niedoskonałości) oraz wezwania Ambasadora Izraela i postawienia sprawy jasno: albo Izrael wycofa się z tych kłamliwych słów i przeprosi za swoją bezczelność, albo zrywamy stosunki dyplomatyczne z tym państwem.
Robert Winnicki: "Domagaliśmy się stanowczej reakcji rządu wobec kłamstw Izraela. Wezwanie ambasadora i zakomunikowanie mu, że bezczelny antypolonizm nie będzie tolerowany - to minimum. Dziś to Izrael wezwał naszego ambasadora i kontynuuje pogróżki. Polska musi zacząć działać zdecydowanie.""





renoraines napisał(a):

Nadal aktualne :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jak złapać leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, poczekac az łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody

Jest do smiechu, ponieważ twoja głupota nie zna granic . Sprawy były omawiane, a ty nadal nie ogarniasz najprostszego przekazu. Nie potrafisz prostych liczb interpretować, postrzegasz świat zero-jedynkowo, mierzysz ludzi swoją krótką miarą, błednie analizujesz i zakładasz, odrzucasz na zasadzie ‘’nie bo nie’’, pierd*olisz o komunizmie na wszystko.
Mam z ciebie bekę, kogoś takiego jak ty nie można traktowac powaznie. Tym bardziej, że przeczysz sobie, nie masz instynktu samozachowawczego i wielokrotnie sam się zaorałeś dajac się złapać jak leszcz , w tym reagując na ogólną uwagę o idiocie.


Mądrzy wiedzą, że kierująca izraelską ambasadą w Warszawie chargé d'affaires Tal Ben-Ari Yaalon została wezwana do polskiego MSZ na poniedziałek rano. W odpowiedzi na to , do izraelskiego MSZ został wezwany polski ambasador.

Debile z korwinowej sekty nie potrafią prostych liczb analizować , postrzegają świat zero-jedynkowo, nie posiadają wiedzy i błędnie zakładają, że ambasadą może kierować tylko ambasador .

renoraines napisał(a):
Puenta ta sama, przygłupy z konfederacji oraz ich jeszcze głupsze kuce.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


tu masz wyjasnione jak krowie na rowie

https://www.facebook.com/watch/?v=506710120562600

pytanie brzmi dlaczego pis blokuje ustawe stop447????????????????

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 18:28 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Hahaha

renoraines napisał(a):
Nadal aktualne :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jak złapać leszcza? Zanęcić, zarzucić zestaw, poczekac az łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody

Jest do smiechu, ponieważ twoja głupota nie zna granic . Sprawy były omawiane, a ty nadal nie ogarniasz najprostszego przekazu. Nie potrafisz prostych liczb interpretować, postrzegasz świat zero-jedynkowo, mierzysz ludzi swoją krótką miarą, błednie analizujesz i zakładasz, odrzucasz na zasadzie ‘’nie bo nie’’, pierd*olisz o komunizmie na wszystko.
Mam z ciebie bekę, kogoś takiego jak ty nie można traktowac powaznie. Tym bardziej, że przeczysz sobie, nie masz instynktu samozachowawczego i wielokrotnie sam się zaorałeś dajac się złapać jak leszcz , w tym reagując na ogólną uwagę o idiocie.



Pożar w burdelu konfederacji, która może kury szczać prowadząc, a nie politykę robić.

Tak jak nie wiedzą , że ambasadą Izraela w Polsce kieruje chargé d'affaires Tal Ben-Ari Yaalon, która została wezwana do polskiego MSZ , tak też nie wiedzą, że ustawa 447 nie była przyjęta w polskim parlamencie, nie obowiązuje w polskim prawie.

Kulesza jak zwykle bredzi o komunistach/socjalistach/lewakach/neobolszewikach.

Korwin guru sekty robiący zakupy w gaciach , wmawia łykającym wszystko bezmyślnym kucom, że ustawa dotycząca mienia bezspadkowego nie ma znaczenia oraz, że posłowie konfederacji głosujący za tą ustawą jego nie zrozumieli.

Bosak, Dziambor, Urbaniak, Winnicki, Kamiński głosowali za ww ustawą, uważając za ważne zmiany zgodnie z którymi po upływie 30 lat od wydania decyzji administracyjnej niemożliwe będzie postępowanie w celu jej zakwestionowania.

Izrael protestuje przeciwko ustawie, bo im sie nudzi :rotfl:


renoraines napisał(a):
Puenta ta sama, przygłupy z konfederacji oraz ich jeszcze głupsze kuce. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 20:21 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw, za działania propagandowe PIS ma u mnie 10 na 10 :) są mistrzami, nie ma co :) wystarczy poczytać wypowiedzi niektórych ich wyborców. Że tak zacytuję jednego z ich liderów “ciemny lud to kupi”
A dokładnie Konfederacja wstrzymała się od głosu ponieważ ustawa jest pełna bubli prawnych, z których wręcz wynika, że oddamy dużo obcym i nie do końca dba o interesy nasze Polaków. Chociaż nie czytałem całej bo za długa.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 21:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8281
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Za to Reno nie czytał, ale się wypowiada ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 czerwca 2021, 22:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Alduwiel wspominasz o czytaniu, serio ? Gdybys czytal to co wstawiasz , nie zakładalbys coraz to glupszych tematow. Brakuje jeszcze tematu o inwazji kosmitow. Ty przeciez wierzysz ze mozesz wszystko. :rotfl:

Skoro mowa o bezmyslnych kucach z korwinowej sekty. Oni maja tak sprane łby ufajac swojemu oderwanemu od rzeczywistosci guru, ze postrzegajac swiat zero-jedynkowo ,nie wiedzą, ze Bosak, Dziambor, Urbaniak, Winnicki, Kamiński to poslowie konfederacji, ktorzy głosowali za ww ustawą. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 czerwca 2021, 07:10 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
alduwiel napisał(a):
Za to Reno nie czytał, ale się wypowiada
ogólnie wielu z tych co tak jadą obrażając i konfederację i ich wyborców nie czytało pewnie nic :) a jak czytało to pewnie co drugie słowo widać to po wypowiedziach.
renoraines napisał(a):
Brakuje jeszcze tematu o inwazji kosmitow.
to byłby ciekawy temat, ogólnie w moich oczach większe prawdopodobieństwo jest, że istnieje życie poza naszą planetą niż, że jesteśmy sami.
W tym jak i w każdym temacie zachowuję otwarty umysł.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 czerwca 2021, 10:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ludziom się powoli oczy otwierają. Konfederacja jako JEDYNA walczy o zniesienie niekonstytucjonalnej, barbarzyńskiej segregacji sanitarnej, którą wprowadził PIS na wzór apertheidu czy wręcz hitleryzmu. Na efekty nie trzeba było długo czekać https://propolski.pl/najnowszy-sondaz-w ... 1_xPBolkIQ

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL