BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 03:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona

Na kogo głosowałeś?
Bosak 33%  33%  [ 24 ]
Trzaskowski 26%  26%  [ 19 ]
Duda 18%  18%  [ 13 ]
LGBT 1%  1%  [ 1 ]
Jakubiak 0%  0%  [ 0 ]
Kamysz 3%  3%  [ 2 ]
Witkowski 0%  0%  [ 0 ]
Hołownia 7%  7%  [ 5 ]
Żółtek 4%  4%  [ 3 ]
Tanajno 0%  0%  [ 0 ]
Piotrowski 0%  0%  [ 0 ]
Nie głosuję 7%  7%  [ 5 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 16 sierpnia 2020, 22:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
jiGsaw, słychac wycie znakomicie :rotfl: :rotfl: :rotfl: , jak zwykle ma ''bul dópy '' :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Czego się spodziewać po kimś takim co nie myśli samodzielnie, nie wie co to jest logika i nie ogarnia rzeczywistości .

Konfederacja przekaże podwyżkę miesiac w miesiąc na cele charytatywne czy zatrzyma ją dla siebie m.in. na menelowe + i wyjdzie na bijących pianę frajerów?

Jaki elektorat tacy posłowie . :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Uderz w stół, na nożyce się odezwą... standardowo niestety bez merytorycznego brzmienia i bez odwołania do tematu.

Ty masz wycie, jak to lewaki mają w zwyczaju, a ja tylko szydzę z lewactwa. A czy Konfederacja będzie zwolniona z 32 podatków i opłat, które PiS wprowadził? :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 16 sierpnia 2020, 22:44 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 16 sierpnia 2020, 22:41 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
KiNa20 napisał(a):
Obserwując ludzi i z nimi przebywając jakiś czas- można przypuszczać na kogo głosowali lub jakie mają poglądy. Tak naprawdę wystarczy poruszyć odpowiednie tematy (niekoniecznie związane z polityką :) ) Polecam przeczytać artykuł jak nasza osobowość wpływa na nasze postawy polityczne i co jest za co odpowiedzialne https://perso.in/blog/czy-osobowosc-zdradza-twoje-postawy-polityczne/ Np. po wyborach prezydenckich w 2016 roku badania wskazały, że na Clinton głosowały osoby zazwyczaj z większą otwartością na doświadczenia :cool:



Tak, tak, np. doświadczenia wojny lub kryzysu gospodarczego. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 16 sierpnia 2020, 23:28 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
jiGsaw napisał(a):
renoraines napisał(a):
jiGsaw, słychac wycie znakomicie :rotfl: :rotfl: :rotfl: , jak zwykle ma ''bul dópy '' :rotfl: :rotfl: :rotfl: . Czego się spodziewać po kimś takim co nie myśli samodzielnie, nie wie co to jest logika i nie ogarnia rzeczywistości .

Konfederacja przekaże podwyżkę miesiac w miesiąc na cele charytatywne czy zatrzyma ją dla siebie m.in. na menelowe + i wyjdzie na bijących pianę frajerów?

Jaki elektorat tacy posłowie . :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Uderz w stół, na nożyce się odezwą... standardowo niestety bez merytorycznego brzmienia i bez odwołania do tematu.

Ty masz wycie, jak to lewaki mają w zwyczaju, a ja tylko szydzę z lewactwa. A czy Konfederacja będzie zwolniona z 32 podatków i opłat, które PiS wprowadził? :rotfl:




:rotfl: :rotfl: :rotfl: Mam bekę, że nie nadal nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie ogarniasz nawet, że w swojej wypowiedzi odniosłeś sie do mnie . :rotfl:
Mam bekę równiez z tego ,że w dalszym ciagu
renoraines napisał(a):
nie możesz pogodzic się z tym, ze dałeś się podpuścić i brniesz dalej kompromitując się.


Z każdym postem , nie tylko

renoraines napisał(a):
bredząc o reżimie, dyktaturze, zniewoleniu i rozbiorze Polski.



potwierdzasz jaki jesteś oderwany od rzeczywistości :rotfl:


To posłowie konfederacji Dziambor i Kulesza po wyborach parlamentarnych, w grudniu 2019r publicznie stwierdzili, że posłowie powinni zarabiać wiecej ( uposażenie posła 8 tys zł brutto + 2 tys brutto dieta).
Wtedy chwila szczerości, a teraz populistyczne bicie piany ( podobnie jak z maseczkami, których w sejmie nie noszą, a poza sejmem noszą). :rotfl:
Była za podwyżkami konfederacja, a teraz jest przeciw. Wypisz wymaluj bolek :rotfl: , jest za a nawet przeciw.

Zawsze grabie grabią do siebie, w konfederacji również ponieważ Pecunia non olet (pieniądze nie śmierdzą).

Zabawne jak ten wysmiewany przez tuzow intelektu Kaczor znowu wyrolował opozycję :rotfl: .


Zacytuje Terleckiego, ktory skomentował wystapienie Jachiry- na głupotę nie ma rady, dlatego pani nie przerywałem .

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 16 sierpnia 2020, 23:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie wiem co kolega Dziambor i Kulesza mówili i w jakim kontekście, ale zapewne nie zrozumiałeś. Wyniki głosowania mówią wszystko. Kaczor pluje w twarz swojemu elektoratowi, który... to zlizuje ze smakiem. :rotfl: Komentarz oddaję Stonodze.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 16 sierpnia 2020, 23:36 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Potwierdziłes swoją bezmyślność :rotfl: , nie wiesz co mowili, nie sprawdzisz, ale w dalszym ciagu bredzisz, powolujac sie na ''autorytet'' :rotfl: Stonogi.


Sejm ma Jachire, a bmw-sport forum Jigsaw'a . Czas pokazał, że jestes celebrytą, zabawną osobą wywołująca uśmiech i rozbawienie :rotfl: , osobą której obca jest logika i merytoryka, a która notorycznie potwierdza oderwanie od rzeczywistości :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 08:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To ciekawe. PiS wprowadza od 2022 roku podwyższoną akcyzę na piwa słodzone. Pomimo, że dyrektywa eurokołchozu (do którego wprowadził nas PiS i z którym podpisuje niekorzystne dla Polski traktaty też PiS) pozwala na utrzymanie obniżonej akcyzy do 2030 roku. Biedaczki, na pewno to przez Konfederację. :rotfl:

Stosujesz tutaj tak żałosną manipulację, wmawiasz ludziom rzeczy, których nie powiedzieli, przeinaczasz kontekst. Na merytoryczne fakty nie odpowiadasz albo zmieniasz nagle temat, na twarde dane liczbowe również nie reagujesz. Stanowisz książkowy przykład fanatyka, któremu propoganda rządzących wyprała umysł. Odkąd pamiętam byłeś tutaj trollem i tak pozostało. Nigdy to się nie zmieni.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 11:09 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 34
Posty: 3255
Lokalizacja: ZIELONKA
Moje BMW: E92 M3
Kod silnika: S65
Garaż: e92 M3 DKG Schwarz 2 | BMW e36 318IS Alpinweiss | Porsche Macan S | Mini Countryman | Mazda MX-5 NB | Opel vivaro XD | Ford Connect XD
Jak każdy wyznawca PIS. Dziwie się że dalej polemizujesz, widać że już 80% ludzi, którzy mieli coś sensownego do napisania dały sobie zwyczajnie spokój bo z betonem PISowskim nie wygrasz, tutaj chociaż leja na swoich wyborców ciepłym moczem na twarz, tak oni dalej jakoś to sobie tłumaczą i próbują obśmiać resztę wyciągając jakiś wywiad sprzed lat, bądź jedna wypowiedzianą kwestię. Gdyby tak robić z politykami rządzącej to na przykładzie sołtysowej(szydło) widać, że można tak z nimi w nieskończoność, aż by zabrakło miejsca na serwerach. Mimo to nadal oni by wierzyli w nieskazitelność i nieomylność.

_________________

E46 M3 Alpinweiss III viewtopic.php?f=89&t=171180
BYŁO:
E92 335i Schwarz 2 IC turboworks + Charge Pipe Turboworks
367KM/541NM http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167595

e39 540iA SEDAN CANYONROT ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=147863

e36 318is Coupe HELLROT MOTORSPORT INTERNATIONAL LIMITED EDITION ->> http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=145412

e36 328i Coupe ALPINWEISS III
->> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141651[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 12:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 10684
Moje BMW: E46 | E46 M3
Kod silnika: M54B30| S54B32
Pisiory robia cashing out, wiedza ze to juz koniec bo korona wykonczy to czego socjal jeszcze nie dobił, dolozyli sobiie kasy zeby sie nachapac przez te 3 lata co jeszcze beda przy korycie

_________________
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 13:12 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
jiGsaw, nadal aktualne
renoraines napisał(a):
nie możesz pogodzic się z tym, ze dałeś się podpuścić i brniesz dalej kompromitując się.


renoraines napisał(a):
jesteś osobą której obca jest logika i merytoryka, a która notorycznie potwierdza oderwanie od rzeczywistości .


Musisz się jeszcze wiele nauczyć żeby zrozumieć dlaczego postulaty mitomanów z konfederacji ( pit 0, paliwo za 3 zł oraz dobrowolny ZUS) to utopia, a w zestawieniu z życzeniowym brakiem deficytu to idiotyzm .

W jakim państwie ten system podatkowo-gospodarczy działa z powodzeniem ? :rotfl:


Nie masz ekonomicznej wiedzy, nie ogarniasz ekonomicznych pojęć, przeczysz sobie będąc raz za wolnością gospodarcza a raz za centralnym sterowanie. Tak jak dzbany z konfederacji, sa za a nawet przeciw, byle płynąć po morzach i oceanach populizmu i demagogii. Konfederacyjni gołodupcy kasę z podwyżek przytulą, bo to ich jedyna szansa, żeby zarabiac -naście tys/mc.

Mądrzy to rozumieją i z fanatyków konfederacji mają bekę, fanatyków którym wystarczy polać przysłowiowego piwa na spotkaniu, żeby mieć ich poparcie.
Menelowe +

Mądrzy również wiedzą dlaczego normalani ludzie głosują na pis
renoraines napisał(a):
Kto mysli samodzielnie, czyta ze zrozumieniem i choć trochę pojeździł po Europie ten wie dlaczego normalni ludzie głosują na PIS. Normalni ludzie nie chcą w Polsce ciapanych o których przyjęcie w 2015r apelował Bodnar z platformerskiego nadania https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul ... imigrantow. ciapanych którzy molestują kobiety, nie integrują się, , sikają i srają gdzie popadnie, idą cała szerokością ulicy blokując przejazd, niszczą jedzenie w sklepach, ugryzą owoc i odłożą, ugryzą i odłożą, a brudne ręce wytrą w ścianę.
Normalni ludzie nie chcą w Polsce judeopolszewickiego burdelu jaki jest w stolicy pod rzadami soros’owego czaskowskiego, a wcześniej bufetowej .
Normalni ludzie nie chcą ideologii lgbt w szkołach, nie chcą pedalstwa wykonującego obsceniczne gesty, machającego fifolem i prowadzącego się na smyczy na paradach
Normalni ludzie nie chcą obstrukcji czyli C.D. tego co robi senat i robili samorządowcy z po.



Tęczowa konfederacja popierajaca Rafała podziękowała mu za organizacje marszu w rocznice Bitwy Warszawskiej? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 14:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Bla bla bla, tego już się czytać nie da... ja że manipulujesz, a Ty w odpowiedzi dalej to robisz. Będzie gruba beka z Polaków, poczekajmy do przyszłego roku. Niech jeszcze pozamykają trochę z powodu istnienia Covida... Nie wiesz i nie rozumiesz czym jest państwo minimum i wolność obywatelska, więc tym bardziej nie zrozumiesz jak może funkcjonować państwo nieskopodatkowe. Ty potrzebujesz Jarka nad sobą z baciskiem, który za Ciebie zdecyduje jak rozporządzić Twoim majątkiem.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 14:41 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Tak, tak :rotfl: :rotfl: :rotfl:

renoraines napisał(a):
bredzisz o reżimie, dyktaturze, zniewoleniu i rozbiorze Polski.


renoraines napisał(a):
Musisz się jeszcze wiele nauczyć żeby zrozumieć dlaczego postulaty mitomanów z konfederacji ( pit 0, paliwo za 3 zł oraz dobrowolny ZUS) to utopia, a w zestawieniu z życzeniowym brakiem deficytu to idiotyzm .

W jakim państwie ten system podatkowo-gospodarczy działa z powodzeniem ? :rotfl:



Musisz się jeszcze wiele nauczyć zaczynając od poznania znaczenia słów, które charakteryzują konfederację
1) populizm
«popieranie lub lansowanie idei, zamierzeń, głównie politycznych i ekonomicznych, zgodnych z oczekiwaniami większości społeczeństwa w celu uzyskania jego poparcia i zdobycia wpływów lub władzy»
2)demagogia
«sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji, oczekiwań i na składaniu nierealnych obietnic»
3) kabotynizm, kabotyn
kabotyn «osoba zachowująca się w sposób obliczony na efekt»
https://sjp.pwn.pl/

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 15:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Tak, tak :rotfl: :rotfl: :rotfl:

renoraines napisał(a):
bredzisz o reżimie, dyktaturze, zniewoleniu i rozbiorze Polski.


renoraines napisał(a):
Musisz się jeszcze wiele nauczyć żeby zrozumieć dlaczego postulaty mitomanów z konfederacji ( pit 0, paliwo za 3 zł oraz dobrowolny ZUS) to utopia, a w zestawieniu z życzeniowym brakiem deficytu to idiotyzm .

W jakim państwie ten system podatkowo-gospodarczy działa z powodzeniem ? :rotfl:



Musisz się jeszcze wiele nauczyć zaczynając od poznania znaczenia słów, które charakteryzują konfederację
1) populizm
«popieranie lub lansowanie idei, zamierzeń, głównie politycznych i ekonomicznych, zgodnych z oczekiwaniami większości społeczeństwa w celu uzyskania jego poparcia i zdobycia wpływów lub władzy»
2)demagogia
«sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji, oczekiwań i na składaniu nierealnych obietnic»
3) kabotynizm, kabotyn
kabotyn «osoba zachowująca się w sposób obliczony na efekt»
https://sjp.pwn.pl/


1) Chyba masz problem z matematyką... większość to ma PiS, a więc większość chce DARMOWYCH pieniędzy. :wstyd: Niestety darmowy ser można znaleźć tylko w pułapce na myszy. No ale cóż... patrz wypowiedź Stonogi.

2) Obietnice są w znacznym stopniu realne, trzeba zacząć myśleć i chcieć być wolnym człowiekiem, który sam decyduje na co wydaje swoje pieniądze.

3) To jest wypisz wymaluj Jarek i jego PiS. Idealnie gra na emocjach polskiej tłuszczy, a ta jaka jest - każdy widzi... patrz wypowiedź Stonogi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 15:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Serio? :rotfl: Już tacy byli, którzy powtarzali ciągle pis , pis i daleko na tym nie zajechali .

Jak zwykle nie potrafisz czytać ze zrozumieniem wiec trzeba pokazać sedno
renoraines napisał(a):
Musisz się jeszcze wiele nauczyć zaczynając od poznania znaczenia słów, które charakteryzują konfederację

wiec to o kabotynach z konfederacji, którzy głosując przeciw podwyzce wynagrodzenia poselskiego zachowali się w sposób obliczony na efekt. Jeśli wejdzie w zycie, podwyżkę i tak dostaną. Ciemny lud tego nie ogarnia.

renoraines napisał(a):
Czas pokazał, że jestes celebrytą, zabawną osobą wywołująca uśmiech i rozbawienie , osobą której obca jest logika i merytoryka, a która notorycznie potwierdza oderwanie od rzeczywistości.
. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 17 sierpnia 2020, 19:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Nie ma się co kłocić Panowie, gamonie przegłosowali sobie podwyżki w marnym czasie i o kosmicznej jak na dzisiejsze warunki wartości. Konfederacja była przeciw (chyba wyjątkowo nie głosowała jak PO :rotfl: ) bo i tak patrząc przez pryzmat co zarabiali wcześniej to nadal kokosy :P

Temat jest o wyborach które już były.

jiGsaw napisał(a):
Przemek - to w takim razie chyba najpierw by trzeba zakazać produkcji silników pobierających olej, czy czytałeś DTRki w nowszych autach? Jakie są normy? Czy jeżeli coś spełnia normę podaną przez producenta i zostało dopuszczone do ruchu to można to uznać za niesprawne z urzędu? To jak to jest? Weź to tak na logikę. ;) Przecież to się kupy nie trzyma na kilometr. I tyle. Co do genialnego systemu to na pewno nigdzie gdzie panuje demokracja działał nie będzie - głupich, nieodpowiedzialnych za swoje życie, chcących pasożytować bądź budować poczucie stabilności na cudzych plecach zawsze będzie więcej, niż mądrych, zaradnych, odpowiedzialnych. Poza tym są przykłady, w tym historyczne, gdzie systemy zbliżone, z sukcesami, funkcjonowały.


Producent z DE może sobie w Unii robić co chce, w USA, byłby pozew w sądzie i setki tyś aut na pustyni jak VW. Wiec pisać to sobie mogą wszystko.
Zamieniam się w słuch, bo aż niemożliwe, że gdy mamy około 200 krajów na świecie nikt nie korzysta z tak genialnej i prostej wizji. A może mylą się prawie wszyscy? Na co wskazuje logika?

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 18 sierpnia 2020, 14:43 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
Cytuj:
Posłowie na pewno powinni zarabiać więcej. Żaden kierownik w korporacji nie pójdzie pracować do Sejmu. Nie potrafię teraz powiedzieć dokładnie o ile. Jestem zwolennikiem podniesienia pensji niezależnie od tego, czy jestem w Sejmie czy nie – powiedział nam poseł Konfederacji Artur Dziambor. Podobne zdanie na temat poselskich uposażeń ma inny polityk tej formacji, były poseł ruchu Kukiz’15, Jakub Kulesza. – Nie powinna być to pensja stała. Można uzależnić wynagrodzenia posłów od mediany wynagrodzeń w Polsce. Przez obniżkę z poprzedniej kadencji zaobserwowałem mniejszą liczbę kompetentnych osób chętnych do startu w wyborach – mówi Kulesza.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/l ... -Vcbe.html

Argumenty posłów konfederacji Dziambora i Kuleszy za podwyższeniem wynagrodzenia poselskiego.Te argumenty co do zasady nie różnią od używanych obecnie czyli uzależnienie zarobków posłów m.in. od sredniej krajowej, zbyt niskie zarobki żeby do polityki przyszło więcej kompetentnych osób, wiceminister zarabia mniej niż jego podwładny dyrektor departamentu itd.
Mądrzy to rozumieją ...

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 18 sierpnia 2020, 16:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Renoraines - całe szczęście dzięki Konfederacji, która mocno nagłośniła temat podwyżek, banda czworga (bo nie tylko o PiS chodzi, dobrze o tym wiesz i tylko PiSowiec nazwie opozycją PO i vice versa.) pod naciskiem medialnym i krytyce wyborców, z podkulonym ogonem, paląc się ze wstydu, musiała się z tego wycofać. I dobrze, szczególnie dla Konfederacji. Aby zdemaskować Twoją manipulację odnośnie Dziambora pragnę podkreślić, że jego poparcie było owszem, ale dla NIEWIELKICH podwyżek i PRZED plandemią koronawirusa, czyli przed rozpoczęciem kryzysu. Dodatkowo był za zlikwidowaniem subwencji, przytaczam jego komentarz:

https://www.facebook.com/watch/?v=665235460745106

Przemek - no nie będę tutaj chyba Tobie za dużo historii wykładał, ale tak tylko podpowiem, że cała potęga cywilizacji europejskiej została zbudowana na fali wolnego rynku, tak w Europie, jak i w USA, szczególnie w okresie około i podczas rewolucji przemysłowej oraz wszędzie tam gdzie panowały te zasady (obecnie niestety kraje azjatyckie są bardziej europejskie, stąd z kretesem z nimi przegrywamy).

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 19 sierpnia 2020, 12:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749


Uznawanie konfederacji za zbawców narodu to głupota. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Posłowie konfederacji tak jak posłowie innych partii zajmują się polityką dla pieniędzy.

Miesięcznie każdy poseł otrzymuje https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/FAQ.xsp :
Uposażenie poselskie wynosi 8.016,70 zł brutto,
Dieta parlamentarna 2.505,20 zł brutto.
Ryczałt na prowadzenie biura poselskiego wynosi 15.200 zł miesięcznie.


Partie polityczne co roku otrzymują subwencje
https://businessinsider.com.pl/polityka ... 23/0jjqk6w
pis 23,3 mln zł rocznie za 235 posłow, konfederacja 6,8 mln rocznie za 11 posłow .

Tak jak inne partie , konfederacja również czerpie garściami z systemu. Ciemny lud łapie jak pelikany, że to antysystemowi altruiści. :rotfl: W rzeczywistości konfederacja jest pazerna jak inni, grabie grabią do siebie.

Analogicznie z omawianymi podwyżkami. Posłowie konfederacji są zwolennikami podwyzek / dziambory i kulesze, ale i to nie pierwszy raz, w sejmie robią pokazówkę. Głosują przeciw zachowując się w sposób obliczony na efekt czyli niech inni to przegłosują, bo konfederacja i tak zyskałaby.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 19 sierpnia 2020, 12:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 15802
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tak sobie to tłumacz. Choć w tej chwili Twoje manipulacje, zakłamanie i hipokryzja już nawet nikogo nie bawią. Tymczasem jeden z największych przekrętasów pisowskich, szumowina, na co wskazuje nawet jego nazwisko, wziął nogi za pas.

Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 19 sierpnia 2020, 12:55 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15749
renoraines napisał(a):



_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 19 sierpnia 2020, 12:56 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2108
"Umierajcie sobie sami, ja sp....." :oczami:

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL