BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 25 maja 2024, 09:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Na kogo głosowałeś?
Bosak 33%  33%  [ 24 ]
Trzaskowski 26%  26%  [ 19 ]
Duda 18%  18%  [ 13 ]
LGBT 1%  1%  [ 1 ]
Jakubiak 0%  0%  [ 0 ]
Kamysz 3%  3%  [ 2 ]
Witkowski 0%  0%  [ 0 ]
Hołownia 7%  7%  [ 5 ]
Żółtek 4%  4%  [ 3 ]
Tanajno 0%  0%  [ 0 ]
Piotrowski 0%  0%  [ 0 ]
Nie głosuję 7%  7%  [ 5 ]
Liczba głosów : 72
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 24 sierpnia 2020, 16:52 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Obrazek


Nie mogę pojąć, jak ludzie na popis głosują, co za tym przemawia :D


Ach reno, ty rekinie biznesu, dobrze że PiS pomógł przedsiębiorcom i ich uratował.

A nie, czekaj :rotfl:

A na jesień możliwa powtoreczka, już sobie grunt szykują :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 24 sierpnia 2020, 18:27 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
kai :rotfl: to nie jest mój problem, że ktoś podpisując umowę nie dopełnił jej warunków i ponosi konsekwencje. Slowo klucz to dzban, któremu tubka nie wystarczy.

Obrazek


Strefa czerwona koronawirusa to poza Polską także nasi sąsiedzi Czechy, Słowacja, Litwa, Ukraina, Niemcy. Jak również kolejne panstwa europejskie Austria, Belgia ,Chorwacja, Dania, Francja, Luksemburg, Holandia, Hiszpania,Szwajcaria. W strefie czerwonej są też takie bogate państwa jak Kuwejt czy Arabia Saudyjska. Ale tuzy intelektu z konfederacji twierdzą, że koronawirusa nie ma. Banda covidiotów. :rotfl: :rotfl: :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 24 sierpnia 2020, 22:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Za to Ty twierdzisz, że:

renoraines napisał(a):
deficyt jest przez kryzys wywołany pandemią.


:rotfl:

Kryzys jest wywołany tylko i wyłącznie durnymi działaniami rządu pod płaszczykiem walki z tą fałszywą pandemią. Co ciekawe w wyniku kryzysu wywołanego działaniami rządu umrze więcej osób, niż w wyniku tej fałszywej pandemii. :wstyd:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 24 sierpnia 2020, 23:00 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Kryzys jest na swiecie ( nawet na forum o tym mowa w innym temacie), nie tylko w Polsce , ale tego nie ogarnia

renoraines napisał(a):
Banda covidiotów. :rotfl: :rotfl: :rotfl: .


czyli

renoraines napisał(a):

Obrazek



:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 24 sierpnia 2020, 23:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Kryzys jest tam gdzie jest DURNA demokracja i media zastraszyły społeczeństwo, a rządy musiały im ulec. Poczytaj trochę jak to działa.

Obrazek

Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 sierpnia 2020, 16:50 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2220
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
Jig, pewnie czytałeś już?

Władza musi być straszną siłą, niezwykle destrukcyjnie wpływającą na tego, który ją ma. Zasady są, wydawałoby się, bardzo proste. Nie pokazuj ludziom, że jesteś ponad nimi, stosuj się do praw, które ustanawiasz. Musisz być poza wszelkimi podejrzeniami. Nie zatrudniaj rodziny, nie działaj dla osobistych korzyści, a dla dobra ogółu. Przekonany jestem, że rządzący doskonale te zasady rozumieją. Wielu z nich całe życie ciężko pracowało na to, żeby w końcu znaleźć się na świeczniku. I gdy tylko mogą wreszcie robić to, do czego się całe życie przygotowywali, momentalnie im odbija.

Mateusz Morawiecki w piątek najpierw po raz kolejny apelował o przestrzeganie ograniczeń nałożonych w ramach walki z wirusem, a następnie poszedł do kina, gdzie wbrew tym ograniczeniom siedział sobie z Dworczykiem bez maski. Żeby tego było mało, na swoich mediach społecznościowych umieścił zdjęcia z kina. Jest to dokładna powtórka sprzed kilku miesięcy, kiedy to siedział w restauracji z obcymi osobami, w czasie gdy można było przy jednym stoliku przebywać tylko z rodziną. Mateusz Morawiecki po prostu nie jest w stanie dostosować się do ograniczeń, które nakłada jego własny rząd. Ograniczenia są dla ludu, nie dla rządu. Dla posłów też nie. Ostatnio byłem w Sejmie. Maseczki mieli może niektórzy dziennikarze. Politycy w Sejmie w maseczkach nie chodzą. No bo po co? Wirusa szaleje w galeriach handlowych, w Biedronkach i Żabkach. W Sejmie go nie przecież nie ma i nie będzie. No to po co maseczki? W ministerstwach jest podobnie. Maseczki są dla plebsu, nie dla władzy.

A pamiętacie, jak były już, na szczęście, minister zdrowia Łukasz Szumowski odradzał wakacje za granicą? Bo Szumowski nie pamiętał i zaraz po dymisji poleciał do Hiszpanii. Lekceważenie prawa jest u naszych elit powszechne. Wiosną, w jednej z warszawskich kawiarni widziałem wysoko postawionego członka obozu władzy, o którym wiedziałem, że dwa, czy trzy dni wcześniej wrócił zza granicy. Kwarantanna? Jaka kwarantanna. To plebs ma siedzieć na kwarantannie, meldować się specjalnej aplikacji na telefonie, jak tresowany piesek wypełniać nakładane przez nią zadania, tygodniami czekać aż ktoś sobie o nim przypomni i go z aresztu domowego wypuści. Władza nie będzie się przecież tak poniżać.

Problem sięga tu dosłownie samej góry. Nie kto inny jak Jarosław Kaczyński 10 kwietnia 2020 roku pokazał całej Polsce, jak bardzo jest ponad prawem. To Kaczyński w 2013 roku mówił, że Polską rządzą korupcja, nepotyzm i kolesiostwo. Czy coś się w tej sprawie zmieniło? Czy to, że Jacek Sasin jeszcze nie siedzi, za nielegalne zmarnowanie 70 mln zł nie jest koleżeńską przysługą? Czy zakupy od dziwnych ludzi za czasów Szumowskiego nie wpisują się w ten sam trend? A jak wygląda proces rekrutacji na kluczowe stanowiska?

Trzeba przecież zupełnie zatracić instynkt samozachowawczy, by z powodu politycznych układanek zrobić z Adama Andruszkiewicza wiceministra cyfryzacji. Zrobienie zaś z jego żony prezesa Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu to już chyba świadoma dywersja, nie wierzę, że ktoś aż tak zgłupiał, by nie domyślić się, jak zareaguje opinia publiczna. Stołki zależne od polityków, są jak Polska długa i szeroka, obsadzone przez krewnych i znajomych ludzi obozu władzy. PiS stał się w 5 lat gorszą patologią niż Platforma po ośmiu latach rządzenia.

Mógłbym takie przypadki hipokryzji, nepotyzmu, kolesiostwa, czy wynoszenia się ponad prawo wymieniać bardzo długo. W tle mamy lecący w kosmos dług, wielką recesję, rosnącą inflację i wojnę w rządzie między PiS a partią Ziobry. Wszystko to jednak dziś jest nieważne, standardy sprawowania władzy i fatalny stan gospodarki schodzą dziś na drugi plan, bo o to znowu zepsuła się oczyszczalnia ścieków w Warszawie i cała Polska, wszystkie media, dziennikarze i politycy zajmą się rzeczą najważniejszą, a do tego znajdująca się w ich zasięgu kompetencji i doświadczenia: kupą w Wiśle.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 sierpnia 2020, 18:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
Gdy nienawiść zaślepia rozsądek, wtedy człowiek podobnie jak Ty zatraca siłę logicznego myślenia. Przykład - Szumowski złamał prawo lecąc za granicę? No nie, o czym sam napisałeś, a potem zaprzeczyłeś sam sobie.
Lekceważenie prawa ludzie władzy mają od lat i nawet zapisali to sobie w Konstytucji, która w jednym z podstawowych pkt mówi, że wszyscy są równi wobec prawa, a potem w kilku robi dziesiątki wyłączeń - przecząc wcześniej zapisanej "równości". Ale ja naprawdę bym chciał, żeby wykorzystywali tę "władzę" do nie noszenia maseczek, odwiedzania cmentarza, czy innych podobnych zachowań, które Kowalskiemu krzywydy nie robią, przeciwnie do "gufna" w Wiśle które przepłynie pół kraju i skończy w Bałtyku, gdzie kolejne pół kraju pojedzie na urlop...
Co do zmarnowania 70mln to akurat winne są obie strony, ta która chciała na siłę zrobić wybory 11.05 (do czego jest jednak zobligowana), oraz druga która za wszelką cenę chciała wymienić kandydata, zmieniając datę wyborów.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 29 sierpnia 2020, 21:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ostatnio rejestrowałem swój dupowóz, chciałem mieć WYRÓŻNIK REJESTRACYJNY. Dopełniłem wszelkich DURNYCH procedur, zapłaciłem 1000 złotych i... sprawa się wlokła miesiącami. Wniosek z tego taki, że efektywność działania urzędu z powodu PLANdemii koronaŚWIRUSA spadła... KILKUDZIESIĘCIOKROTNIE. Dopiero gdy kierownika zastraszyłem sądem i wycofaniem się z tego wyróżnika, żądając zwrotu pieniędzy, to udało się jakoś to załatwić. W urzędzie miasta Gdynia:

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ur ... a=5#opinie

No cóż... na bezrybiu i rak rybą wszak, zawsze coś:

https://oko.press/rzad-bedzie-zwalnial- ... -mln-osob/ :super: :hurra:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 31 sierpnia 2020, 12:07 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Skoro mowa o okopress , wypunktowalo bzdury jakie głosi konfederacja :rotfl: o gospodarce
https://oko.press/konfederacja-ma-rozsa ... ligarchii/



Lincoln napisał(a):
Gdy nienawiść zaślepia rozsądek, wtedy człowiek podobnie jak Ty zatraca siłę logicznego myślenia. Przykład - Szumowski złamał prawo lecąc za granicę? No nie, o czym sam napisałeś, a potem zaprzeczyłeś sam sobie.
Lekceważenie prawa ludzie władzy mają od lat i nawet zapisali to sobie w Konstytucji, która w jednym z podstawowych pkt mówi, że wszyscy są równi wobec prawa, a potem w kilku robi dziesiątki wyłączeń - przecząc wcześniej zapisanej "równości". Ale ja naprawdę bym chciał, żeby wykorzystywali tę "władzę" do nie noszenia maseczek, odwiedzania cmentarza, czy innych podobnych zachowań, które Kowalskiemu krzywydy nie robią, przeciwnie do "gufna" w Wiśle które przepłynie pół kraju i skończy w Bałtyku, gdzie kolejne pół kraju pojedzie na urlop...
Co do zmarnowania 70mln to akurat winne są obie strony, ta która chciała na siłę zrobić wybory 11.05 (do czego jest jednak zobligowana), oraz druga która za wszelką cenę chciała wymienić kandydata, zmieniając datę wyborów.


Potwierdzilo sie jego zaślepienie nienawiscia bo bezmyslnie :rotfl: wstawil tą wypowiedź wizjonera :rotfl: Mentzena , kolejny przykład pier*olenia konfederacji.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 31 sierpnia 2020, 14:20 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2088
a tymczasem u Łukasza sytuacja prezentuje się następująco:


_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 31 sierpnia 2020, 14:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Skoro mowa o okopress , wypunktowalo bzdury jakie głosi konfederacja :rotfl: o gospodarce
https://oko.press/konfederacja-ma-rozsa ... ligarchii/



Lincoln napisał(a):
Gdy nienawiść zaślepia rozsądek, wtedy człowiek podobnie jak Ty zatraca siłę logicznego myślenia. Przykład - Szumowski złamał prawo lecąc za granicę? No nie, o czym sam napisałeś, a potem zaprzeczyłeś sam sobie.
Lekceważenie prawa ludzie władzy mają od lat i nawet zapisali to sobie w Konstytucji, która w jednym z podstawowych pkt mówi, że wszyscy są równi wobec prawa, a potem w kilku robi dziesiątki wyłączeń - przecząc wcześniej zapisanej "równości". Ale ja naprawdę bym chciał, żeby wykorzystywali tę "władzę" do nie noszenia maseczek, odwiedzania cmentarza, czy innych podobnych zachowań, które Kowalskiemu krzywydy nie robią, przeciwnie do "gufna" w Wiśle które przepłynie pół kraju i skończy w Bałtyku, gdzie kolejne pół kraju pojedzie na urlop...
Co do zmarnowania 70mln to akurat winne są obie strony, ta która chciała na siłę zrobić wybory 11.05 (do czego jest jednak zobligowana), oraz druga która za wszelką cenę chciała wymienić kandydata, zmieniając datę wyborów.


Potwierdzilo sie jego zaślepienie nienawiscia bo bezmyslnie :rotfl: wstawil tą wypowiedź wizjonera :rotfl: Mentzena , kolejny przykład pier*olenia konfederacji.


Warto szerzej otworzyć oko, zatem zacytuję jeden z komentarzy, bo samemu mi się nie chce pisać po raz n-ty.

"Temat potraktowany pobieżnie, a tekst napisany bardzo stronniczo. Autor nie wymienił innych źródeł wpływów do budżetu, które zakłada Konfederacja m.in. legalizacja marihuany (5-10 mld rocznie, przyjmijmy 7,5 mld zł), wpływ z tytułu podatków od złóż naturalnych, trudno oszacować, przyjmijmy 1 mld rocznie (choć inwestowanie w nowoczesne technologie wydobycia i przetwarzania złóż nat. np. zgazowanie węgla itp. byłoby korzystniejsze). Z drugiej strony autor pominął wiele oszczędności, które zakłada partia, np. likwidacja UP (oszczędność 3 mld), ograniczenie do minimum wsparcia dla Kościoła (6-8 mld zł, mówił o tym sam Grzegorz Braun), prywatyzacja szkolnictwa wyższego (16-18 mld zł), ograniczenie polityki socjalnej tylko do wsparcia dla niepełnosprawnych (kilkadziesiąt mld zł) itd. Autor nie wspomniał też, że Konfederacja zakłada podatek celowy na emerytów (pomysł S. Michalkiewicza), do tego zamienienie podatku od nieruchomości na podatek katastralny, ale na rozsądnym poziomie, a jeśli chodzi o budżet bez deficytu, to partia wolnościowców i narodowców zakłada specjalne sytuacje (kryzys, wojna) na odejście od równowagi budżetowej. Oprócz JKM chyba nikt na poważnie nie zakłada wyjścia z UE, nawet ,,młodszy Korwin-Mikke'' – poseł Berkowicz nie mówi już o wyjściu z UE, lecz o reformie UE, reszta zresztą też. Z obniżeniem akcyzy na paliwo trochę przesadzili, bo paliwo po 3 zł/l to głupi populizm, ale paliwo po 4-4,5/l to rozsądna cena. Myślę, że ich budżet zamknąłby się w granicach 300-330 mld zł."

A tak poza tym to niech Konfederacja z sukcesem zrobi choć połowę tego, o czym mówią, to będzie i tak przełom w tym komunistycznym zaścianku.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 31 sierpnia 2020, 15:02 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
renoraines napisał(a):
zróbcie zrzutkę na wyspę i tam ubrani w listki figowe stworzycie sobie państwo minimum z krolem Korwinem :rotfl: :rotfl: :rotfl: .


Korwin powtarza, że to rodzina powinna utrzymywać niepełnosprawnych, a nie państwo.

Fundamentaliści religijni z konfederacji ograniczą wydatki na kościół ? Serio ? :rotfl: Do tego dochodzi całkowity zakaz aborcji w tym płodów genetycznie uszkodzonych oraz kobiet zgwałconych.

Nie miała konfederacja podnosić i wprowadzać nowych podatków. Okazuje sie , że chce konfederacja wprowadzić podatek celowy na emerytury i renty, w zamian za likwidację składek zus. Co z tego, że obywatel nie zapłaci składki zus, skoro w zamian zapłaci tyle samo pod nazwą podatku celowego .

Michalkiewicz o tym pisał ''Można zlikwidować przymus ubezpieczeń emerytalnych, a dla zapewnienia środków na wykonanie zobowiązań już zaciągniętych przez państwo, należałoby wprowadzić podatek celowy na emerytury i renty. W pierwszych latach jego wysokość nie różniłaby się od wysokości tak zwanej „składki” emerytalnej, ale w latach następnych podatek ten byłby coraz mniejszy, aż po upływie lat 40 mógłby zostać zupełnie zniesiony. ''


Czyli konfederacja niczym sie nie rozni od PIS, PO, SLD, PSL ponieważ konfederacja w myśl kłamliwie krytykowanego przez nią solidaryzmu społecznego również chce na bieżąco ściągać pieniądze od obywateli na renty i emerytury.

To o czym od dawna mowa, umow nalezy dotrzymać wiec trzeba na bieżąco ściagać pieniądze od obywateli.

Co z tego, ze chce konfederacja zlikwidować zus czy up skoro ich zadania beda wykonywac inne instytucje /urzedy i to tez będzie kosztowało.


Paliwo po 3 zł juz nierealne . :rotfl:


Celem konfederacji jest dorwanie się do koryta wiec wygłasza populistyczne hasła , ktore ciemny lud łapie jak pelikany.
Znaczenie mają SZCZEGÓŁY , które pokazują, że program konfederacji to utopia.


Poza tym
renoraines napisał(a):
Logiczny konfederata to oksymoron, taki sam jak sucha woda.



Tego typu przerobek i to z ludzmi z rożnych opcji politycznych jest wiele.



Paweł Kukiz zarejestrował swoją partie K15.

Rafal Trzaskowski wiceprzewodniczący PO zakłada ''apolityczną'' Nową Solidarność.

Szymon Hołownia zainaugurował ruch Polska 2050.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 31 sierpnia 2020, 20:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
renoraines napisał(a):
zróbcie zrzutkę na wyspę i tam ubrani w listki figowe stworzycie sobie państwo minimum z krolem Korwinem :rotfl: :rotfl: :rotfl: .


Korwin powtarza, że to rodzina powinna utrzymywać niepełnosprawnych, a nie państwo.

Fundamentaliści religijni z konfederacji ograniczą wydatki na kościół ? Serio ? :rotfl: Do tego dochodzi całkowity zakaz aborcji w tym płodów genetycznie uszkodzonych oraz kobiet zgwałconych.

Nie miała konfederacja podnosić i wprowadzać nowych podatków. Okazuje sie , że chce konfederacja wprowadzić podatek celowy na emerytury i renty, w zamian za likwidację składek zus. Co z tego, że obywatel nie zapłaci składki zus, skoro w zamian zapłaci tyle samo pod nazwą podatku celowego .

Michalkiewicz o tym pisał ''Można zlikwidować przymus ubezpieczeń emerytalnych, a dla zapewnienia środków na wykonanie zobowiązań już zaciągniętych przez państwo, należałoby wprowadzić podatek celowy na emerytury i renty. W pierwszych latach jego wysokość nie różniłaby się od wysokości tak zwanej „składki” emerytalnej, ale w latach następnych podatek ten byłby coraz mniejszy, aż po upływie lat 40 mógłby zostać zupełnie zniesiony. ''


Czyli konfederacja niczym sie nie rozni od PIS, PO, SLD, PSL ponieważ konfederacja w myśl kłamliwie krytykowanego przez nią solidaryzmu społecznego również chce na bieżąco ściągać pieniądze od obywateli na renty i emerytury.

To o czym od dawna mowa, umow nalezy dotrzymać wiec trzeba na bieżąco ściagać pieniądze od obywateli.

Co z tego, ze chce konfederacja zlikwidować zus czy up skoro ich zadania beda wykonywac inne instytucje /urzedy i to tez będzie kosztowało.


Paliwo po 3 zł juz nierealne . :rotfl:


Celem konfederacji jest dorwanie się do koryta wiec wygłasza populistyczne hasła , ktore ciemny lud łapie jak pelikany.
Znaczenie mają SZCZEGÓŁY , które pokazują, że program konfederacji to utopia.


Poza tym
renoraines napisał(a):
Logiczny konfederata to oksymoron, taki sam jak sucha woda.



Tego typu przerobek i to z ludzmi z rożnych opcji politycznych jest wiele.



Paweł Kukiz zarejestrował swoją partie K15.

Rafal Trzaskowski wiceprzewodniczący PO zakłada ''apolityczną'' Nową Solidarność.

Szymon Hołownia zainaugurował ruch Polska 2050.


Tym pajacom z końca to już podziękujemy, mam nadzieję.

A co do JKM i Konfederacji to OCZYWIŚCIE, że umów należy dotrzymywać. Nie da się uniknąć wypłaty zobowiązań. Trudno. Jednak przynajmniej Konfederacja chce, jako jedyna, przerwać to błędne koło, tę pieprzoną reżymową piramidę finansową, która wykańcza i rujnuje polski naród ubezwłasnowalniając go od posiadania własnych dzieci. To jest chore. :wstyd:

Nie wiem skąd ten Twój ból dupy o Konfederację skoro widzisz jak beznadziejny jest PiS, to nie ma ŻADNEJ logiki w tym, że z góry przekreślasz Konfederację, niech im się chociaż by połowa udała tego, o czym mówią. Masz jawnych złodziei, a nazywasz złodziejami ludzi, którzy bez subwencji, dzięki latom ciężkiej pracy, dostali się do parlamentu i chcą coś zrobić dla tego kraju. Jeżeli na sam koniec się sprzedadzą i guzik z tego wyjdzie - TRUDNO, ale przynajmniej będziesz miał czyste sumienie, że chciałeś pomóc narodowi wyjść z komuny na dobre.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 31 sierpnia 2020, 20:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Mam beke z tych rzekomych swiatlych umyslow , ktorzy okazuja sie naiwymi dzbanami.Daja sie podpuszczac, łapać na haczyk, "biorą do ręki broń i sami się postrzela" i maja "bul dópy" ze ich głupota jest punktowana. :rotfl:
Po wyborach 2015 JKM rocznie pobierał ponad 4 mln zł subwencji .Finansowal tez konfederacje https://m.telewizjarepublika.pl/wyciekl ... 85962.html (debatowali jak oddać jkm kasę). Po wyborach 2019 konfederacja pobiera rocznie 6.8 mln zł.
Ciemny lud wierzy, że oni robią to.za darmo dla dobra publicznego :rotfl: . Nie, konfederacja nie jest zbawca narodu , konfederacja tak jak każda partia , chce koryta. Golodupcy będą kraść, bo są golodupcami.

Po to dałem link z oko press żeby wypłynął temat podatku celowego na emerytury i renty. To pokazuje jak mataczy konfederacja : chce zlikwidowac zus ale wprowadzic nowy podatek. W praktyce oznacza to tylko zmiane nazwy ( "składka" na "podatek"), obywatele i tak będą płacić.
Mądrzy, myslacy logicznie to rozumieją.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 31 sierpnia 2020, 21:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Mądrzy, myślący logicznie rozumieją, że TRZEBA zapłacić zobowiązanie i na czas WYGASANIA emerytur z ZUS należy je finansować z podatków przy jednoczesnej likwidacji składek. To za trudne dla Ciebie?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 31 sierpnia 2020, 22:46 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
Masz tak głowę ideologicznie zryta ze juz nie potrafisz myśleć logicznie. Gdy wreszcie zrozumiesz ze konfederacja rowniez chce koryta i w tym celu oszukuje , będziesz mial lżej na sercu :rotfl: .
Mądrzy ludzie nie daja się nabrać na ich żebranie o głosy, branie na "litość ", odwoływanie się do sumienia czyli pier*dolenie .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 1 września 2020, 14:53 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Masz tak głowę ideologicznie zryta ze juz nie potrafisz myśleć logicznie. Gdy wreszcie zrozumiesz ze konfederacja rowniez chce koryta i w tym celu oszukuje , będziesz mial lżej na sercu :rotfl: .
Mądrzy ludzie nie daja się nabrać na ich żebranie o głosy, branie na "litość ", odwoływanie się do sumienia czyli pier*dolenie .


Mamy u władzy komuchów i złodziei - od ponad 30 lat, to sprawa oczywista.

Mamy też grupę, która chce zmienić najgorsze rzeczy w systemie, nie doszli nigdy do władzy, a często od kilkudziesięciu lat mówią to samo. Mimo to, wolisz zostawić obecnych komuchów i złodziei, bo ci nowi przecież też mogą się nimi stać nagle. :rotfl:

Jeżeli to nazywasz logiką i brakiem zrytej głowy, to ja już wolę zostać przy swoim.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 1 września 2020, 16:18 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15739
jiGsaw, nadal aktualne
renoraines napisał(a):
nie możesz pogodzic się z tym, ze dałeś się podpuścić i brniesz dalej kompromitując się.

renoraines napisał(a):
jesteś osobą której obca jest logika i merytoryka, a która notorycznie potwierdza oderwanie od rzeczywistości .
:rotfl:

Program konfederacji to utopia, nie będzie samodzielnie rządzić wiec może obiecywać co tylko chce , bo i tak tego nie spełni. :rotfl: Ewentualnie moze sie przykleić do wiekszego koalicjanta, który z oczywistych względów nie weźmie jej na poważnie. :rotfl:

renoraines napisał(a):
W jakim państwie ten system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje działa z powodzeniem ?
:rotfl:


Co do złodziejstwa, przecież to właśnie wasz JKM powiedział,
‘’Dla golodupców nie ma miejsca w polityce’’
’Do polityki powinni isc ludzi bogaci bo jak posel jest biedny to kradnie albo daje sie przekupic’’.

Skoro twarzą konfederacji jest Bosak czyli człowiek bez wykształcenia , zawodu, doświadczenia, majątku to … :rotfl:


Konfederacja u władzy to tak jakby absolwent liceum bez zawodu i doświadczenia przeprowadzał operacje w szpitalu, bo oglądał medyczne seriale. :rotfl:


renoraines napisał(a):



_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 1 września 2020, 22:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No cóż. Na podsumowanie powiem tylko, że też mi przykro z powodu istnienia powszechnej demokracji obojga płci, w której taki JKM nie ma szans samoistnie się przebić i mieć jakikolwiek realny, odczuwalny wpływ na politykę. Rynek i prawa natury zweryfikują ten patologiczny ustrój, już wkrótce. Pozostaje samemu się jak najlepiej w tym ustawić, by być w grupie śmiejącej się, a nie płaczącej. Dalsza dyskusja nie ma sensu, bo od dłuższego czasu obrzucamy się - na przemian - mniej więcej tym samym.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Na kogo głosowaliście?
PostNapisane: 2 września 2020, 21:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tak przy okazji dla rozluźnienia atmosfery...

Obrazek


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 427 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL