BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 17:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sierpnia 2006, 08:22 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3023
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Cytuj:
jest przepis zakazujący jedzenia w czasie kierowania, ale dotyczy on kat. D

nie jestem pewien ale kojaży mi sie że B też dotyczy...co więcej palenia chyba też zakazuje..ale dokąca nie jestem pewien bo mnie to nigdy nie interesowało... :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sierpnia 2006, 08:33 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
z paleniem to jest tak że jak sam jedziesz to możesz , jak z pasażerami to nie:)

O ile dobrze pamiętam. Podobnie apteczki nie musisz mieć ale jak jeździsz zawodowo czy w służbowym musisz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sierpnia 2006, 08:46 
Offline
Forumowicz

Posty: 154
Lokalizacja: radom
Moje BMW: VW Passat B5 kombi
Kod silnika: AFN 110KM
Cytuj:
policja bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie jest ani uprzywilejowana ani nie może łamać żadnych przepisów!

dokładnie. powiem więcej, wg polskich przepisów nie wolno utrudniać jazdy innym pojazdom, więc policyjne tempo tzw patrolowe 30km/h powinno być karane mandatem, szczególnie w dużych miastach w godzinach szczytu.

Cytuj:
jest przepis zakazujący jedzenia w czasie kierowania, ale dotyczy on kat. D

dotyczy on także kategorii B jeśli poza kierowcą jest w aucie jeszcze jakaś osoba.

Cytuj:
generalnie policjant jak zechce to prawie zawsze coś znajdzie, choćby ulubiony przegląd gaśnicy

u mnie chcieli kiedyś coś znaleźć i nie udało im się. po kontroli auta, i jego obowiązkowego wyposażenia kiedy juz nie mieli do czego sie przypiąć spytali czy mam komórkę, odpowiedziałem że tak i to dwie. poprosili więc o jej numer imei. wyjąłem więc swojego siemensa M65 i podyktowałem im imei. kiedy poprosili o drugi odparłem że druga moja komórka nie żadnego numeru bo stoi na działce i trzymam w niej drewno do kominka. po sprawdzeniu telefonu, kupionego przeze mnie w sklepie niestety musieli przełknąć gorycz porażki za stracony czas i brak prowizji. kiedyś jeszcze przy okazji opiszę wam swoje potyczki z psiarnią, ich finał w sądzie, ale to może przy okazji.
pozdrawiam

co do telefonów to fajna sprawa. jadąc można gadać przez cb ale przez komórkę już nie.

pozdrawiam

_________________
cieszę się, jeśli komuś pomogłem


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 sierpnia 2006, 09:41 
Własnie te telefony sa najgorsze, jade sobie raz a tu dzwoni telefon, powiedziałem tylko oddzwonie jak będe w domu, i pech chciał ze zostałem złapany, ale nie było aż tak strasznie :-k 50zł [-X


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2006, 15:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 1484
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
Moje BMW: BMW E46
Kod silnika: M47N
ten poscig za hołkiem super,przejchal 2 miasta zanim go złapali :)super policje mamy :)

ja mialem 2 miesiace temu kontrol,a to dlatego ze stalismy w miejscu gdzie odbywaja sie wyscigi :),stalismy i gadalismy,nagle podjechalo 2ch bardzo powaznych panow i przetrzepali mi calutkie auto,nawet koło zapasowe musialem wyciagac.a jeden z policjantow sprawdzal mi stan bieznika palcem :),czułem sie jak na badaniu technicznym.co za paranoja.
a najlepsze jest to jak jedzie 40letni Żuk przełamany w połowie od węgla to nawet go nie zatrzymaja.
dziwny kraj,dziwne przepisy

_________________
Obrazek
moje BMW --->> viewtopic.php?f=6&t=80596&p=889212#p889212
mój JeeP --->> viewtopic.php?f=55&t=64710


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2006, 15:49 
vanos24 napisał(a):
a najlepsze jest to jak jedzie 40letni Żuk przełamany w połowie od węgla to nawet go nie zatrzymaja.
dziwny kraj,dziwne przepisy


Proste nie zatrzymuja bo wiedza ze taki ktoś nie bedzie miał pieniedzy, a Policja myśli ze Ci co jezdza BMW to sami nadziani gangsterzy :-k ](*,) :mrgreen:


Ostatnio edytowano 12 sierpnia 2006, 16:03 przez DAREX, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2006, 15:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 1484
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
Moje BMW: BMW E46
Kod silnika: M47N
i troche nie znaja sie na modelach bo gdy moją kupilem to w tej samej cenie byl w salonie Matiz :)

_________________
Obrazek
moje BMW --->> viewtopic.php?f=6&t=80596&p=889212#p889212
mój JeeP --->> viewtopic.php?f=55&t=64710


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2006, 18:01 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 14408
To że nie zatrzymują przełamanych żuków to mało. Zobaczcie czym jeżdżą samochody, które należą do państwowych organów, lub dla nich wykonują usługi:

Autobusy miejskie - czasem tak kopcą że się oddychać nie da
Ciężąrówki od naprawy dróg, itp itd....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 12 sierpnia 2006, 18:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 1484
Lokalizacja: CzĂŞstochowa
Moje BMW: BMW E46
Kod silnika: M47N
a jeszcze przeładowane dymiące tiry.Ale sprowadzane auta osobowe z niemiec muszą spełniać jakieś normy czystości spalin.Bardzo przyjemnie stac kolo takiego pojazdu w lecie na switłach :)

_________________
Obrazek
moje BMW --->> viewtopic.php?f=6&t=80596&p=889212#p889212
mój JeeP --->> viewtopic.php?f=55&t=64710


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL