BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 23 maja 2024, 14:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 14 czerwca 2020, 11:36 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 384
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
Mam na to ideologiczne lekarstwo: 1488 ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 14 czerwca 2020, 15:21 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Cytuj:
-dzieci nie odpowiadają za grzechy rodziców,
-nie można wypominać komuś, że jest synem ubeka,
-żydzi nie odpowiadają za to żydzi z nkwd mordowali Polaków,
-zostawcie tych Niemców w spokoju , bo to nie Niemcy mordowali podczas II wś, a naziści.

To samo lewactwo maszeruje w Krakowie, klęka w Poznaniu i kładzie się na glebę żeby przeprosić za to że w Ameryce zabito George'a Floyda.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Cytuj:
Przedawniły się zbrodnie żydów wobec Polaków, przedawniły się zbrodnie Niemców wobec Polaków, przedawniły się zbrodnie Rosji wobec Polaków, nie przedawniły się tylko zbrodnie białych Amerykanów wobec niewolników, za które przepraszają biali lewacy w Poznaniu .

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Cytuj:
Na zdjęciu symboliczne miejsce, kilka metrów od Pomnika Poznańskiego Czerwca 1956, ziemia splamiona krwią strajkujących, na którą plackiem kładą się ciemniaki, nie znające historii. Zmanipulowane lemingi.


Załączniki:
5975601_n.jpg
5975601_n.jpg [ 123.68 KiB | Przeglądane 617 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 14 czerwca 2020, 17:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
??? ???

No co. Mimo wszystkich wolę sytuacje Polski, czyli ironicznie odnosząc się do opinii takich głupoli którzy twierdzą że Polska się wali, a sami ściągają na siebie brud smród. Lewacka hipokryzja. W dużych miastach może organizują sobie takie akcje jak w Poznaniu, ale to szopka na miarę kodowców, obrońców konstytucji.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 15 czerwca 2020, 12:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kszyhu napisał(a):
Lincoln napisał(a):
??? ???

No co. Mimo wszystkich wolę sytuacje Polski, czyli ironicznie odnosząc się do opinii takich głupoli którzy twierdzą że Polska się wali, a sami ściągają na siebie brud smród. Lewacka hipokryzja. W dużych miastach może organizują sobie takie akcje jak w Poznaniu, ale to szopka na miarę kodowców, obrońców konstytucji.


A moim zdaniem można postawić tutaj znak równości :)

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 15 czerwca 2020, 13:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
kszyhu, "pytałem" o przekaz tych słów, bo często ludzie żyjący poza krajem są w stanie uwierzyć w "to".

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 15 czerwca 2020, 13:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
MAJSU napisał(a):
kszyhu napisał(a):
Lincoln napisał(a):
??? ???

No co. Mimo wszystkich wolę sytuacje Polski, czyli ironicznie odnosząc się do opinii takich głupoli którzy twierdzą że Polska się wali, a sami ściągają na siebie brud smród. Lewacka hipokryzja. W dużych miastach może organizują sobie takie akcje jak w Poznaniu, ale to szopka na miarę kodowców, obrońców konstytucji.


A moim zdaniem można postawić tutaj znak równości :)


W Polsce ten posmród się tez powoli roztacza. Tyle, że akcje jak w Poznaniu itp. Są incydentalne i to nic w porównaniu do tego co się wyprawia w krajach starej UE itp

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 15 czerwca 2020, 15:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
MAJSU napisał(a):
A moim zdaniem można postawić tutaj znak równości

Pewnie dużo zależy gdzie co i jak. U mnie "na wsi" się nie widzi tzw "incydentów". Moim zdaniem tu internet robi robotę i stwarza poczucie że coś się dzieje.
Lincoln napisał(a):
kszyhu, "pytałem" o przekaz tych słów, bo często ludzie żyjący poza krajem są w stanie uwierzyć w "to".

Pewnie, jw. wspominałem internet zakłóca rzeczywistość. To taka jedna z wad, poza jego zaletami. A propos ludzi żyjących poza Polską. Mam znajomych, rodzinę, generalnie ludzie którzy od początku olali nasz system i wyjechali. Nie wrócą to z pewnością. Ale ogłaszają że będą brali udział w głosowaniu, polskim głosowaniu. Z jednej irytuje mnie to trochę, bo wybaczcie, ale co taki "wakacyjny Polak" wie o realnym życiu tu na miejscu i będzie decydował o mojej niejako przyszłości.
Z drugiej strony, zależy od człowieka, ale większość ludzi, Polaków żyjących od dawna poza granicami, mogą mieć w pewnymi sensie zdrowy obraz jak powinno wyglądać społeczeństwo. Konflikt jest.
jiGsaw napisał(a):
W Polsce ten posmród się tez powoli roztacza. Tyle, że akcje jak w Poznaniu itp. Są incydentalne i to nic w porównaniu do tego co się wyprawia w krajach starej UE itp

X2
Najgorsze, że krok po kroku i kiedyś ludzie powiedzą, że tak było od dawna, syf.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 15 czerwca 2020, 16:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ciekaw jestem jak głosują ludzie, którzy wyjechali. Nie zdziwiłoby mnie gdyby się okazało, że dużo więcej wybiera Konfederację, niż u nas.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 15 czerwca 2020, 16:57 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Co z tymi zamieszkami? Ucichło chyba ciut vo?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 15 czerwca 2020, 18:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
jiGsaw napisał(a):
Ciekaw jestem jak głosują ludzie, którzy wyjechali. Nie zdziwiłoby mnie gdyby się okazało, że dużo więcej wybiera Konfederację, niż u nas.

Na pewno głowy chłodniejsze, bo polityka rozdawnictwa ich nie tyczy,. Noo na pewno nie oddziałuje ona na umysł tak silnie jak u nas. Bo łatwiej u nas Polaczkowi dorobić kasę z dzieci,. niż z pracy.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 16 czerwca 2020, 09:05 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
kszyhu napisał(a):
Pewnie dużo zależy gdzie co i jak. U mnie "na wsi" się nie widzi tzw "incydentów". Moim zdaniem tu internet robi robotę i stwarza poczucie że coś się dzieje.


Chodziło mi o o to że nie ma idealnego Państwa. Na zachodzie masz wygodne życie, na wszystko Ci starcza, nie musisz się z niczym szczypać, nie martwisz się o pieniądze. To ciągnie za sobą przekonania bardziej lewicowe co jest naturalne, siedzisz i o nic się nie martwisz to zaczynają przychodzić Ci głupie pomysły do głowy.

U nas jest bezpieczenie ale klepiesz biedę i rzeźbisz w gównie :)

kszyhu napisał(a):
Pewnie, jw. wspominałem internet zakłóca rzeczywistość. To taka jedna z wad, poza jego zaletami. A propos ludzi żyjących poza Polską. Mam znajomych, rodzinę, generalnie ludzie którzy od początku olali nasz system i wyjechali. Nie wrócą to z pewnością. Ale ogłaszają że będą brali udział w głosowaniu, polskim głosowaniu. Z jednej irytuje mnie to trochę, bo wybaczcie, ale co taki "wakacyjny Polak" wie o realnym życiu tu na miejscu i będzie decydował o mojej niejako przyszłości.
Z drugiej strony, zależy od człowieka, ale większość ludzi, Polaków żyjących od dawna poza granicami, mogą mieć w pewnymi sensie zdrowy obraz jak powinno wyglądać społeczeństwo. Konflikt jest.


Ludzie mieszkający za granicą są kompletnie oderwani od rzeczywistości. Moim zdaniem po X latach spędzonych na obczyźnie powinno się tracić prawo wyborcze.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 16 czerwca 2020, 10:12 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
kszyhu napisał(a):
Na pewno głowy chłodniejsze, bo polityka rozdawnictwa ich nie tyczy,. Noo na pewno nie oddziałuje ona na umysł tak silnie jak u nas. Bo łatwiej u nas Polaczkowi dorobić kasę z dzieci,. niż z pracy.


Jak to policzyłeś, skoro "koszt" bycia rodzicem to 200-250k na dziecko, nie uwzględniając czasu który poswiecasz nowej osobie w rodzinie?

Co do praw wyborczych za granicą to fakt, że ludzie po latach tracą kontakt i wszystko zależy jakich mediów słuchają i tak jak już kiedyś wspominałem moja ciotka z Toronto przy ostatniej wizycie wspominając coś o polityce tylko cichutko szeptała...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 16 czerwca 2020, 14:55 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15738
Dokładnie, widzą 500 + , ale nie widzą ile realnie normalnych rodziców ''kosztuje'' utrzymanie dziecka .


Dla porownia rozdawnictwo w DE , wyzsze zarobki to i wyzsze zasiłki https://polskiobserwator.de/osiedlenie- ... geld-2020/

Cytuj:
Kindergeld jest świadczeniem wypłacanym osobom pracującym co miesiąc na każde dziecko. W 2020 stawki kształtują się następująco:
204 euro na pierwsze i drugie dziecko
210 euro na trzecie dziecko
235 euro na każde kolejne dziecko

Dodatek do Kindergeld
Od 1 stycznia 2020 roku ze względu na zniesione górne progi dochodowe więcej rodziców zyskało prawo do otrzymania dodatku do zasiłku dla dzieci Kindergeld (Kinderzuschlag). Kinderzuschlag podbnie ja Kindergeld wypłacany jest co miesiąc i wynosi do 185 euro na każde dziecko.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 16 czerwca 2020, 21:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):

Cytuj:
Kindergeld jest świadczeniem wypłacanym osobom pracującym co miesiąc na każde dziecko. W 2020 stawki kształtują się następująco:
204 euro na pierwsze i drugie dziecko
210 euro na trzecie dziecko
235 euro na każde kolejne dziecko


O to to. Po drugie jak na państwo mające własny przemysł gdzie zarobki są 3x wyższe to zasiłki są niższe relatywnie.

A w ogóle to państwo nie powinno nic nikomu dawać, tylko po prostu nie zabierać. Do tego wspierać naturalny model rodziny, a przynajmniej go nie niszczyć. I tyle.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 16 czerwca 2020, 21:23 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8253
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Też tak uważam jak JiGsaw. Zabieranie w podatkach po to ,aby rozdać w socjalach to głupota bo po pierwsze tworzy to ogromną biurokrację którą trzeba utrzymywać , a dwa państwo po drodze ogrom pieniędzy marnotrawi :/ To nie ma sensu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 16 czerwca 2020, 22:32 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, Przemysł nie swój, a zbudowany w większości za kasę z planu Marshalla.
Też bym wolał żeby nam nie zbierano kasy, ale pytanie gdzie pieniądze których nie wypłacano na 500+, a zadłużenie kraju w stosunku do pkb bylo wyższe (51% vs 48% w minionym roku) Z druguej strony patrząc na system rządzenia Stolicą, to widać, niektórzy taki mają styl.

Co do USA to ludzie chyba zrozumieli, że wyszli na idiotów i dali się zmanipulować środkom masowego przekazu...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 17 czerwca 2020, 07:57 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
Jak to policzyłeś

Nie liczyłem, po co? Gdyby Polaczki liczyły to bym na ulicach nie widzia madek z dzieciorami. Ledwo wózek pchają, jednocześnie ciągnąć za sobą niesforne, ale już chodzące, a na brzuchu kolejny "bębenek". Fakt jest niezaprzeczalny, ludzie wolę kasę na chodniku, niż zarobioną. Mam fajny przykład kolegi, znam go od lat, Polityki od zawsze Niet, ale odkąd mamy 500+, to polityka zaczęła bardziej kiełkować. Ogólnie u lemingów kiedyś maksyma życiowa brzmiała "nie interesuje mnie polityka", obecnie "głosuje na PiS, bo przynajmniej coś dają". Gdy tłumacze temu koledze, weź zobacz jak się na przestrzeni lat zmieniły ceny, opłaty. Jest ślepy, po prostu. Darmowa kasa pierdoli w głowie, demotywuje chęci do pracy, bez względu czy się to opłaca czy nie.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 17 czerwca 2020, 08:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
I wszystkie ceny przez 500+ wzrosły :D
Nie liczyles, bo wynik zaprzecza Twojej teorii. Wczesniej nie bylo tego dodatku, a mimo to matki z dziećmi były i będą bez niego.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 17 czerwca 2020, 09:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15800
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw, Przemysł nie swój, a zbudowany w większości za kasę z planu Marshalla.
Też bym wolał żeby nam nie zbierano kasy, ale pytanie gdzie pieniądze których nie wypłacano na 500+, a zadłużenie kraju w stosunku do pkb bylo wyższe (51% vs 48% w minionym roku)


Nie ważne skąd i jak zbudowany, ale mają swój przemysł, my nie. Niedługo im jeszcze kopalnie sprzedamy, bo nie potrafimy sami ich sprywatyzować. :wstyd:

A co do pieniędzy to zagłosuj na Konfederację to dostaniesz swoje pieniądze. Przynajmniej jeżeli oni zrealizują swoje postulaty. Skończy się POPIS to pieniądze się pojawią.

kszychu - to chyba w jakimś innym kraju żyjemy, bo ja widzę, że nadal Polska ma 1.2 dziecka na kobietę, czyli najgorszy wskaźnik na świecie prawie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Zamieszki w USA - czerwiec 2020
PostNapisane: 17 czerwca 2020, 14:39 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
Lincoln napisał(a):
I wszystkie ceny przez 500+ wzrosły

Nie wyrywaj z kontekstu. Bo nikt tego nie napisał. Mimo wszystko przyczynia się, sporo do podwyżek, to nie jest jednorazowy skok na kasę. Zadłużamy się stale.

Co do statystyki urodzin. Ok, Faktycznie może teraz się na nie więcej zwraca uwagę i trochę placebem będzie zalatywać.
Pewien okres po wprowadzeniu takie zjawisko jak opisywałem widziałem w swoim regionie co kawałek. Sam doświadczyłem paru takich przypadków spośród znajomych, rodziny.
Poparcie dla PiSu znikąd się nie bierze.

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL