BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 29 maja 2024, 16:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 27 maja 2024, 10:23 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7015
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Hejka

Mam takie pytanko z racji, że wszyscy jesteśmy raczej z daleka i nie tworzymy sobie konkurencji zastanawia mnie co sądzicie o możliwości dodatkowych usług do zwiekszenia domowego budżetu .

Ogólnie prowadzę działalność która jest jakoś tam stabilna od kilkunastu lat ale z racji, że mam pracowników mogę wygospodarować około 15-25 ( zależy od tygodnia ) godzin tygodniowo gdzie zamiast przeglądać shorty na fejsie można by coś robić żeby kiedyś kupić se m5 ;)

i zastanawiam się w necie gówno jest realnych informacji czym się tu zająć w takim wymiarze czasu żeby dawało to jakiś sensowny przychód a nie 5zł/h bo to żal życia

Żeby miało to sens dla mnie musiałbym na tym na początek z 30-50 a docelowo z 100zł/h wyciagać zaletą jest to, że firmę już mam zus i taqk płacę ( haaa tfuuu ) także fakturki na usugi i tak mogę wystawiać bez bólu dupy

ktoś coś mądrego ma na myśli bo ja mam ostatnio 100 pomysłów nam mintę :rotfl:

Pozdro


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 27 maja 2024, 22:09 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 1614
Lokalizacja: Radom
Moje BMW: e36 i e34
Kod silnika: M52TUB30
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=161768
Giełda, akcję, krypto. Tylko tu jest ryzyko, można fajne pomnożyć zainwestowane środki, można też stracić.
Najgorsze, że i tak z zysków musisz oddać 18% jako haracz pod nazwą podatek :(


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 28 maja 2024, 08:20 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29777
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 28 maja 2024, 09:36 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2092
Zdzira nieruchomości. Mieszkania, lokale użytkowe, grunty, działki prywatne, pod inwestycje.

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 28 maja 2024, 21:19 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 39
Posty: 7015
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Giełda krypto itp odpada podobnie jak nieruchomości ns to trzeba olbrzymich środków które nie mam.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: skutecznie dorobić da się???
PostNapisane: 29 maja 2024, 06:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8256
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Na 100% się wszystko da, to tylko kwestia czasu. Druga sprawa to czy jesteś gotowy na poświęcenia? Bo ja Ci zaraz podam świetne przykłady i pewnie lepszych nie znajdziesz tylko czy bedzie Ci się chciało? I druga sprawa to zastanow się czego dokładnie szukasz, bo jak dodatkowej roboty to taką znajdziesz, ale po tytule w wnioskuje , że może chodzi Ci o lepsze życie?

Określ dokładnie czego chcesz bo to od tego się zaczyna. Chcesz więcej kasy? Czy więcej wolnego, czy celem jest m5 czy raczej chodzi o dodatkowe zajęcie, które przy okazji da jakies profity :)

Wiesz dlaczego pytam? Bo najważniejszy w tym wszystkim jest start! Jak zadbasz o pierwsze 20% procesu to pozostałe 80% pojawi się samo ;) wiem to z autopsji bo od 14 grudnia 2014 roku jestem na emeryturze i nie był to przypadek, ale zaplanowany cel osiągnięty po trupach! Nic nie może powstrzymać człowieka, który się uparł i wytrwale dąży do celu. Więc do dzieła! Zastanów się co DOKŁADNIE jest Twoim celem, zapisz to na kartce (koniecznie) I wrzuć tutaj. Z chęcią Ci powiem czy cel jest ok i czy w tak spisanej formie będzie Ci prawidłowo stymulował pracę podświadomości. I nie śmiej się z tego ;) przez 2 tys lat spisanej historii ludzkość szukała tej wiedzy bez wytchnienia, a dziś jest na wyciągnięcie ręki każdego kto ma czas i chęci się w to zagłębić:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL