BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 13:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nie prowadź i nie rozmawiaj przez telefon...
PostNapisane: 7 czerwca 2019, 11:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 38
Posty: 11170
Lokalizacja: Przysucha
Moje BMW: E87
Kod silnika: M47S / M47T2
MAJSU napisał(a):
binta napisał(a):
Dokładnie. Gdyby podczas feralnych sekund rozmawiała przez telefon, to myślę, że jej rozmówca do końca życia, by to zapamiętał... Przykre, ale prawdziwe.


Dobrze że wiesz lepiej ode mnie jak było, zgłoś sie na Policję jak byłeś świadkiem i pomóż.



Odłóż emocje na bok :niepewny:


Piszesz, że kobieta miała rozmawiać przez telefon. Napisałem tylko, że jakby tak było, to raczej osoba, która z nią rozmawiała, by to potwierdziła. Dlatego jeśli telefon, to również uważam, że SMS / Messenger, czy tego typu kwestie. Ale to tylko moje domysły / moje zdanie, do którego mam prawo. Sam założyłeś temat, więc nie dziw się, że ludzie "dyskutują".

Co do zgłaszania czegoś na Policję. Napisz, co to teraz da ?? Nic. Stała się tragedia, i nikt tego nie zmieni...


Pozdrawiam i bez spiny.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie prowadź i nie rozmawiaj przez telefon...
PostNapisane: 7 czerwca 2019, 15:23 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17754
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
binta napisał(a):
MAJSU napisał(a):
binta napisał(a):
Dokładnie. Gdyby podczas feralnych sekund rozmawiała przez telefon, to myślę, że jej rozmówca do końca życia, by to zapamiętał... Przykre, ale prawdziwe.


Dobrze że wiesz lepiej ode mnie jak było, zgłoś sie na Policję jak byłeś świadkiem i pomóż.



Odłóż emocje na bok :niepewny:


Piszesz, że kobieta miała rozmawiać przez telefon. Napisałem tylko, że jakby tak było, to raczej osoba, która z nią rozmawiała, by to potwierdziła. Dlatego jeśli telefon, to również uważam, że SMS / Messenger, czy tego typu kwestie. Ale to tylko moje domysły / moje zdanie, do którego mam prawo. Sam założyłeś temat, więc nie dziw się, że ludzie "dyskutują".

Co do zgłaszania czegoś na Policję. Napisz, co to teraz da ?? Nic. Stała się tragedia, i nikt tego nie zmieni...


Pozdrawiam i bez spiny.


Binta włącz myślenie i naucz się czytać ze zrozumieniem co ? Nazwa tematu wskazuje co przyczyniło się do wypadku, takie informacje dostałem i założyłem go ku przestrodze. Nie wiem jak można tego nie rozumieć.

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie prowadź i nie rozmawiaj przez telefon...
PostNapisane: 7 czerwca 2019, 15:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 44
Posty: 37030
Lokalizacja: Kielce
Moje BMW: E38 730d
Kod silnika: M57
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=153718
stała się tragedia, to mógłby być ktoś z nas, bo święty nikt nie jest i niejednokrotnie przez telefon się rozmawia czy odpisuje wiadomości
MAJSU nikt Ciebie nie atakuje, tym bardziej Twojej znajomej - odpuść

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nie prowadź i nie rozmawiaj przez telefon...
PostNapisane: 26 lipca 2019, 12:39 
Offline
Forumowicz

Posty: 324
Moje BMW: 650i
Telefon podczas jazdy zabija, to fakt. Sam kiedyś omal nie skasowałem auta i to swoich Rodziców przez czystą głupotę. Nie ma tam seryjnej nawigacji, miałem przed jazdą wklepany cel w telefon ale nie miałem uchwytu. Odwróciłem wzrok od jezdni dosłownie na sekundę by położyć gdzieś telefon tak, by nie spadł na podłogę. O mało co nie wpakowałem się w tył zaparkowanego na "mojej" ulicy samochodu pod latarnią, która akurat nie świeciła, chyba jako jedyna na ulicy. W zasadzie to byłem pewien, że przynajmniej lusterka polecą ale jakoś się udało. Gdyby z przeciwka ktoś jechał to byłoby BUM. Nigdy więcej. Z kimkolwiek nie jadę to przy każdej próbie użycia telefonu od razu protestuję. Niestety świadomość zagrożenia jakie to powoduje jest u ludzi śladowa. Zwłaszcza w krajach takich jak Rosja czy rejon Bliskiego Wschodu. W Rosji zresztą już wiele razy w taksówce zapinając pas usłyszałem od kierowcy bym tego nie robił bo (uwaga) nikt mnie w okolicy nie będzie szanował (autentycznie) a spędziłem w tym kraju parę lat i raczej wiem, o czym tutaj piszę. Ludziom trzeba na bieżąco uświadamiać, jakie mogą być następstwa zabawy z telefonem w aucie. O pasach nie wspominając. W Kuwejcie tzw barbie w Maserati na wielkim parkingu pod marketem była tak zapatrzona w swoją komórkę, pomijając fakt, że wymusiła mi pierwszeństwo (o czym mogła nie mieć bladego pojęcia) to przejechała przez próg zwalniający z taką prędkością, że Maserati stało się po chwili bezużyteczne. Ostrzegajcie znajomych i nie pozwalajcie na używanie telefonów, gdy prowadzą. Możecie ocalić komuś życie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL