BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 08:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 5 stycznia 2023, 23:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Alik87 napisał(a):
Ashwagandha na noc, uzupełniaj magnez, D3, pij herbatę na przykład Roibos z imbirem i cytryną. Spij dobrze i nie panikuj.

Ja jestem wyluzowany i to na maxa :D .... Tak szczerze to co dzień szampana otwieram i oblewam. Na wojnę mnie nie wezmą bo mam E, firmę mogę w każdej chwili zamknąć ,a poziom mojego życia i tak będzie coraz lepszy .... długo mogę wymieniać.


Alik87 napisał(a):
Jednostkowo i tak nic nie zdziałamy.

Wybacz, ale bardzo się mylisz! Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie potężne drzemią w Tobie moce, o których nawet nie śniłeś. Gdzieś miałem dane .. chwila....

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 stycznia 2023, 01:25 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 49
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: M8 F92
Aby nawiązać do tematu podaje oficjalne dane ministerstwa na temat niepozadanych odczynów poszczepiennych - link https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematycz ... -covid-19/ są pdfy do pobrania i opisane przypadki co się stalo. Łagodniejsze odczyny ale też niestety i zgony. Dane od grudnia 2020 do grudnia 2022r


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 stycznia 2023, 01:31 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 49
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: M8 F92
alduwiel napisał(a):
Wróćmy już może do tematu co?

Niżej wstawiłem zestawienie obrazujące wymieranie polskiego narodu. Jak widzimy proces ten znacznie przyspieszył po 2020 roku. Stwórca jednak był przewidujący i sprawił, że tę wielka lukę wypełnią nasi przyjaciele - Ukraińcy.

Obrazek


Taka ilość zgonów jest związana z tym że zamknęli szpitale i ludzi leczyli teleporadami a np ciężkie choroby typu rak się rozwijały. To było i jest ludobójstwo. Popatrzcie sobie teraz co się dzieje w Chinach. Wszyscy chorzy, kostnice przepelnione. Wyszczepieni chińskim specyfikiem bodajże w 90proc i nic to nie dało, to może u nas znowu wszystko zamkniemy i dodatkowo szpitale też żeby ludzie nie mogli się leczyć. Niech zdychają w domach


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 stycznia 2023, 10:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
KU84 napisał(a):
jiGsaw, KIEDY W KOŃCU ZROZUMIESZ, ŻE JESTEŚ POŚMIEWISKIEM TEGO FORUM I TWOICH POSTÓW PO PROSTU NIE DA SIĘ BRAĆ NA POWAŻNIE ? To zostało UDOKUMENTOWANE :rotfl:

wujekwaldus napisał(a):
wklejanie znakowania bydła czy czarodziejów z niezaszczepiona krwią warta więcej niż złoto jest po prostu ośmieszaniem się


To jest podsumowanie ciebie, nie ogarniasz tego ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Powtarzasz w kółko to samo, bo masz ból dupy spowodowany faktem, że mam rację. Jeżeli nie, to zapraszam do dyskusji w tematach, z których pobrałeś swoje wycinki wyrwane z kontekstu i wrzuciłeś do… galerii. Jesteś forumową, zakompleksioną miernotą, która w żadnym temacie nie ma własnego zdania, które by potrafiła jakkolwiek obronić. Chorągiew, którą byle wietrzyk trzepocze. Także wybacz, ale twoja opinia nic nie znaczy dla mnie, bo nie dorastasz mi do pięt intelektualnie.

Co do ośmieszania się - to mógłbym znaleźć wiele więcej przykładów, które by zdyskredytowały każdego z was i przedstawiły w wybranym przeze mnie świetle, ale jest mi to niepotrzebne, bo tam gdzie jest i był miejsce i czas na konkretną dyskusję tam jasno wykazałem co potrzeba. Nie muszę się uciekać do manipulacji, wyciągania czegoś z kontekstu, uogólnienia czy wszelkich innych technik przedstawiania czegoś lub kogoś w krzywym zwierciadle. Konkretne dyskusje z użyciem konkretnych argumentów na konkretne zagadnienia, to się liczy i ma wartość. Tutaj póki co nikt się nie poważył wychylić.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Ostatnio edytowano 6 stycznia 2023, 10:15 przez jiGsaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 stycznia 2023, 10:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tubylec napisał(a):
Aby nawiązać do tematu podaje oficjalne dane ministerstwa na temat niepozadanych odczynów poszczepiennych - link https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematycz ... -covid-19/ są pdfy do pobrania i opisane przypadki co się stalo. Łagodniejsze odczyny ale też niestety i zgony. Dane od grudnia 2020 do grudnia 2022r


Ciekawe o ile zostało skrócone życie tych którzy przeżyli zakwalifikowanego do tabel nopa. Zastanawialiście się nad tym?

Teraz pytanie o ile się skróciło życie innym tzn tym którym nop nie wyszedł, tzn jeszcze nie wyszedł ...


https://www.facebook.com/messenger_medi ... 1399795610

Był taki temat Tubylec o depopulacji... rozumiem ,ze ciężko Wam skumać szczepionki, ale czy wojny skumać nie umiecie? :zakrecony:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 stycznia 2023, 12:43 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 380
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
jiGsaw napisał(a):
SelectoSK napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
https://wolnosc.tv/krew-od-niezaszczepionych-na-wage-zlota/


"Pewien doktor patolog z Ameryki" XDDD


I tylko tyle mózgownica wysrała?

Wrzuciłem to jako ciekawostkę, bo faktycznie jest to dość interesujące zagadnienie w kontekście problemów związanych z tymi preparatami.


XDDDD x2

Opętany jesteś gościu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 stycznia 2023, 12:48 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
KU84 napisał(a):

wujekwaldus napisał(a):
wklejanie znakowania bydła czy czarodziejów z niezaszczepiona krwią warta więcej niż złoto jest po prostu ośmieszaniem się


To jest podsumowanie ciebie, nie ogarniasz tego ? :rotfl: :rotfl: :rotfl:


+1 :rotfl:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 stycznia 2023, 13:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
SelectoSK napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
SelectoSK napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
https://wolnosc.tv/krew-od-niezaszczepionych-na-wage-zlota/


"Pewien doktor patolog z Ameryki" XDDD


I tylko tyle mózgownica wysrała?

Wrzuciłem to jako ciekawostkę, bo faktycznie jest to dość interesujące zagadnienie w kontekście problemów związanych z tymi preparatami.


XDDDD x2

Opętany jesteś gościu.


A może napiszesz coś na temat gościu, który tylko by śmiecił?!

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 6 stycznia 2023, 15:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tutaj materiał z TVN o szkodliwości szczepień :zdziwko:

https://www.facebook.com/10005510495246 ... 5884088121


Niżej wywiad z Kopaczowa z tamtego okresu



Mądra kobieta, mało takich...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 7 stycznia 2023, 14:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zrozumcie, że bez psychologii, socjologii, psychiatrii, socjo-psychologii ta wojna wąskiej elity przeciwko milion ludzi nie mogłaby się wydarzyć. Od ponad stu lat tysiące wysokiej klasy uniwersyteckich specjalistów rozkładało człowieka na części pierwsze, analizowano ich jednostkowe zachowania, zachowania grupowe, stadne, społeczne we wszystkich możliwych wariantach.
Miliony projektów badawczych, reżyserowano niezliczoną ilość układów i relacji, składano ludzi, od podstaw, zapisywano ich jak kartkę papieru, wycierano im pamięć gumką, rozdwajano osobowości, lepiono ich psyche jak plastelinę, eksperymentowano by zachowywali się w oczekiwany sposób, pod wpływem wyselekcjonowanych bodźców. Wypracowano technikę formowania wielu typów świadomości. To jest tak jak z komputerem, ile mu wpakujemy danych tyle on przetworzy.

Wyobraźmy sobie że koło siebie staje parę tysięcy ludzi, wszyscy przeciwko jakiemuś problemowi. Jak się zachowają ? Patrzą dookoła siebie i szukają wzorca, kogoś kto poda im jak się zachować. Z tego skrzętnie korzysta elita, oferuje wzorce ogłupionej masie w publicznych mediach, moderują co trzeba myśleć i jak postępować.
Jeżeli spotykamy się z wypowiedzią jakiegoś inżyniera, matematyka, informatyka, sędziego, prokuratora, lekarza to musimy o tym pamiętać, że cześć z nich potrafi jedynie powielać, powtarzać, ściśle trzymać się świata w jakim zamknięto ich horyzont. Niestety, ten sam mechanizm funkcjonuje w mediach społecznościowych. Dlatego gorąco WAS namawiam, poszerzajcie swoje horyzonty, uczcie się, mózg jest jak mięsień, im częściej ćwiczycie tym jesteście tężsi umysłowo. To jest dzisiaj konieczne by wyłowić z tej masy informacji rzeczy ważne. i odróżnić prawdę od kłamstwa. Przez te lata doskonalenia propagandy kłamstwo wyniesiono na najwyższy poziom manipulacji, wystarczy przeanalizować Wasze zachowanie względem tego co napisałem przez ostatnie lata...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 12 stycznia 2023, 09:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Witam Was serdecznie jako moderator :D Sami wiecie jaki syf pojawił się ostatnimi czasy tu na forum, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Odblokowałem Renorainersa i liczę na litość z jego strony względem mnie. Jedyne o co Was proszę to o kulturę wypowiedzi, możecie kogoś nie lubić, ale wszelkie wyzwiska i pojechanki kasuję z miejsca. To co mówicie o innych bardzo wiele mówi o Was samych, a dwa możecie w to nie wierzyć, ale to co wysyłacie w świat wraca do Was ze zdwojoną mocną. Tak naprawdę jesteśmy tu, aby się zjednoczyć, a nie dzielić, więc będę Wam pomagał żyć w zgodzie. Wszystkiego dobrego przy okazji życzę, pozdro.

Wracając do tematu to zrozumcie jedno :macie do czynienia z Himalajami chemii, fizyki, nanotechnologii, biologii, socjologii, nauk społecznych i wielu innych dziedzin. Za tym stoją ludzie o bardzo wysokim, możliwie najwyższym, ilorazie inteligencji, dużo wyższym od przeciętnego człowieka. Oni wiedzą o tym, że horyzont wielu ludzi jest taki, a nie inny, gdzie są jego granice, w końcu ich wyedukowali, że ludzie ci nie przekroczą granicy swojej percepcji, a z braku wiedzy i dezorientacji, uznają kontrowersyjne przekonania za wyssane z palca. W tym decydującym momencie, kiedy taki człowiek waży i waha się co wybrać, zawsze o wyniku takiego procesu decydują emocje, bo ludzie nie mając zasobu wiedzy by rzecz ocenić, kierują się emocjami, wszystko zatem zależy od procesów biochemicznych, od ciśnienia i hormonów. Prawda i fakty są duszone przez kortyzol. To działa tak samo jak wbita ludziom do głów TEORIA SPISKOWA. Ludzie nie przyjmują do wiadomości tego czego nie rozumieją lub co wykracza poza ich zasób wiedzy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 12 stycznia 2023, 13:28 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
alduwiel napisał(a):
Odblokowałem Renorainersa i liczę na litość z jego strony względem mnie

Alduwiel zejdz na ziemie. Forumiowicze , ja rowniez, odnosimy sie do zaistniałych sytuacji, tematow i postow jakie zamieszczasz. To ty  wierzysz w chipy; pewną smierc po szczepieniu; spiski; jednorozce; lekarzy z Oksfordu, ktorzy nie sa lekarzami, filmy z zoltymi napisami na yt; krolewską rodzine satanizmu; programowanie kobiet na ku**y; rzad swiatowy, armie swiatową, walute swiatową, anulowanie wynagrodzen i koniec domow jednorodzinnych. Nawet w apolitycznym temacie  o filmach i serialach, wstawiasz  "swoje" yt.
Obudz sie , nie rob śmietnika. 

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 12 stycznia 2023, 14:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Co do tematu - Aldek masz dużo racji, dlatego w obecnym świecie najlepiej dotrzeć do liczb, obserwować sytuację samemu i wyczuć co jest pięć, na tej podstawie podejmować decyzje, szczególnie te, które dotyczą własnego zdrowia. W razie potrzeby rozwinę temat.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 12 stycznia 2023, 16:55 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23105
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
alduwiel napisał(a):
Witam Was serdecznie jako moderator :D Sami wiecie jaki syf pojawił się ostatnimi czasy tu na forum, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Odblokowałem Renorainersa i liczę na litość z jego strony względem mnie. Jedyne o co Was proszę to o kulturę wypowiedzi, możecie kogoś nie lubić, ale wszelkie wyzwiska i pojechanki kasuję z miejsca. To co mówicie o innych bardzo wiele mówi o Was samych, a dwa możecie w to nie wierzyć, ale to co wysyłacie w świat wraca do Was ze zdwojoną mocną. Tak naprawdę jesteśmy tu, aby się zjednoczyć, a nie dzielić, więc będę Wam pomagał żyć w zgodzie. Wszystkiego dobrego przy okazji życzę, pozdro. .



alduwiel, życzę Ci powodzenia i samych sukcesów na nowym stołku :)

Mam nadzieję że nie wziąłeś tej posady za darmo bo to ciężki chleb

_________________
''Dobrze że za BAN-y płacą''


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 13 stycznia 2023, 12:25 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Posty: 16970
Moje BMW: mityczne
Kod silnika: tłuste konie
Garaż: Było: E36 318i sedan, E36 316i Compact, E39 528i sedan, E46 328Ci, E92 325Xi
Jest: F32 420i, F32 428i
renoraines, alduwiel, jigsaw, szczurek, lincoln, KU84, co Was łączy - pasja do samochodów, co Was dzieli - sami sie dzielicie.

Jak mi szkoda tej pary która tu jest marnowana w sporach o pierdoły - np czasy dwóch aut, które i tak za chwile nie będą mogły gdzieś jeździć, bo właśnie do siebie się prujecie a nie do właściwego wroga.

Waszym wrogiem są radykalne lewackie szumowiny(nie mówie tu o osobach o liberalnych poglądach, czy lewicowych w myśl lewicy jeszcze istniejącej 20 lat temu), ale o typowych wulgarnych czerwonych neokomuchach, które w UE, USA, i niestety Polsce - doszły do władz, centralnych i samorządowych, i robią Wam Strefy Czystego Transportu, likwidują parkingi, butem wprowadzają elektrodebilność, zwężają jezdnie, i próbują Wasze dzieci i żony wcisnąć do zbiorobusu i na rowery.

Skaczecie sobie do gardła, robicie to efektywnie, efektownie, i bezsensownie, bo na wzajemną wrogość. Orzecie nie to pole, marnujecie potencjał.



Tu nie ma już podziału audi vs bmw, r4 vs r6, diesel vs benzyna czy dacia vs e65.
Tu jest podział: normalni ludzie vs. aktywistyczne spierdoxy komusze, i żaden z Was, niezaleznie od poglądów tam sie nie zalicza.

Szukacie celu? Tu macie grupę ludzi która od paru lat się z nimi już pałuje:
https://www.facebook.com/groups/woonerf

Wasz spór mi przypina ten film - Dont Look Up, a ja się tu czuję trochę jak Noe.


Załączniki:
ECD873FA-15F3-4EB9-93D1-7F26DB38544C.jpeg
ECD873FA-15F3-4EB9-93D1-7F26DB38544C.jpeg [ 177.3 KiB | Przeglądane 963 razy ]

_________________
Obrazek
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 stycznia 2023, 09:17 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
renoraines napisał(a):
To ty  wierzysz w chipy; pewną smierc po szczepieniu; spiski; jednorozce; lekarzy z Oksfordu, ktorzy nie sa lekarzami, filmy z zoltymi napisami na yt; krolewską rodzine satanizmu; programowanie kobiet na ku**y; rzad swiatowy, armie swiatową, walute swiatową, anulowanie wynagrodzen i koniec domow jednorodzinnych. Nawet w apolitycznym temacie  o filmach i serialach, wstawiasz  "swoje" yt.
Obudz sie , nie rob śmietnika. 



Co to znaczy ja wierzę? Ja jak 100x już powtarzałem, tak i teraz przypomnę ,ze większość rzeczy o których opowiadałem to są PLANY! Tak, to plany ponadnarodowych elit, a plany mają to do siebie ,ze mogą się urzeczywistnić, ale z drugiej strony wcale nie muszą. Opowiadałem o tym wszystkim, aby zwrócić Waszą uwagę na problem, o którym wg mnie każdy powinien wiedzieć.

Popatrzcie na post wyżej napisany przez Kyo. Ten post dotyczy tego samego o czym i ja mówiłem z tą tylko różnica ,ze Kyo opowiada Wam o rzeczach które już teraz się dzieją, mają miejsce i każdy może przekonać się ,ze to nie bajki. Ja natomiast opowiadałem o tym, co jest w planach... Wiec jeszcze raz przypomnę - przyszłość nie jest przesądzona. Przyszłość jest plastyczna i tak naprawdę nikt nie wie jak ona będzie wyglądać...Można jedynie przewidywać ...

jiGsaw napisał(a):
Co do tematu - Aldek masz dużo racji, dlatego w obecnym świecie najlepiej dotrzeć do liczb, obserwować sytuację samemu i wyczuć co jest pięć, na tej podstawie podejmować decyzje, szczególnie te, które dotyczą własnego zdrowia. W razie potrzeby rozwinę temat.


Dokładnie tak Adam :ok:

Szczurek1986 napisał(a):
alduwiel, życzę Ci powodzenia i samych sukcesów na nowym stołku :)

Mam nadzieję że nie wziąłeś tej posady za darmo bo to ciężki chleb


Dzięki stary, faktycznie jest co robić ... Przynajmniej ostatnimi czasy ... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 19 stycznia 2023, 13:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Media trąbią o serii nagłych zgonów, służby medyczne informują o lawinowym wzroście śmiertelności, trzęsą dupami nie tylko ci co się uszczęśliwili, ale przede wszystkim ci co odpowiadają za zdrowie i życie :)

Obrazek


Obrazek

Może się okazać ,ze powiedzą prawdę masom i masy rzucą się na lekarzy, polityków itd. Ci którym zabrano bliskich i ich okaleczono, podeptane rodziny, staną się potworami. Może dojść do strasznej rzezi...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 stycznia 2023, 22:10 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 49
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: M8 F92
alduwiel napisał(a):
Tubylec napisał(a):
Aby nawiązać do tematu podaje oficjalne dane ministerstwa na temat niepozadanych odczynów poszczepiennych - link https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematycz ... -covid-19/ są pdfy do pobrania i opisane przypadki co się stalo. Łagodniejsze odczyny ale też niestety i zgony. Dane od grudnia 2020 do grudnia 2022r


Ciekawe o ile zostało skrócone życie tych którzy przeżyli zakwalifikowanego do tabel nopa. Zastanawialiście się nad tym?

Teraz pytanie o ile się skróciło życie innym tzn tym którym nop nie wyszedł, tzn jeszcze nie wyszedł ...


https://www.facebook.com/messenger_medi ... 1399795610

Był taki temat Tubylec o depopulacji... rozumiem ,ze ciężko Wam skumać szczepionki, ale czy wojny skumać nie umiecie? :zakrecony:


Najprawdopodobniej zostało skrócone życie pewnej części populacji. Ludzie nieświadomie przeprowadzili na sobie eksperyment medyczny. Oficjalne dane są bardziej okrojone. Nie obejmują wszystkich przypadków bo nie każda rodzina przprowadzala sekcje. W ostatnim czasie było duzo przypadków nagłych udarów mózgu i zatorów płucnych. Oficjalne dane z pdfow zawierają takie przypadki. Bliska bardzo mi osoba zmarła 2 doby po zaszczepieniu pfizerem (comirnaty). Już się nie obudziła.. bolesne.  Dlatego cieszcie się życiem bo nie wiadomo kiedy was dopadnie jakiś zator.
Po upływie czasu można stwierdzić ze szczepionka nic nie dala, bo ma krótki okres działania i trzeba dobijać dawkami przypominającymi, a ludzie zaszczepieni po 3/4 dawkach i tak potem ciężko chorują i maja po 40 stopni. To był wielki skok na kasę i tyle. Tak jak administracja zakupiła dobre kilka razy więcej dawek niż mieszka samych ludzi w polsce. Potem albo utylizowali albo za darmo oddawali innym państwom bo termin przydatności mijał, a za szczepionki trzeba zapłacić, tzn my jako bydło które się uprawia zapłaci. Z ludzi zrobili debili. Na początku roku 2020 straszyli filmikami z chin jak ludzie padają jak muchy na ulicach albo ze cale Włochy wymarły w ciagu 2 miesięcy. Lasy i cmentarze zamknięte. Szpitale zamknęli dla ludzi którzy potrzebowali pomocy. Wtedy sezon grypowy i powikłań grypowych zniknął, ale obecnie epidemia grypy i różnych infekcji pojawiła się spowrotem. Z perspektywy czasu wydaje się to niewiarygodne.
Tu masz Alduwiel ciekawostkę o EW2243 i nie tylko- 
https://twitter.com/NonPossumus/status/ ... 9541775360
i masz tu wyszukiwarkę serii, może trafiłeś szczęśliwy los na loterii szczepionkowej - hulajnoga, toyota, czy może zgon 
https://knollfrank.github.io/HowBadIsMy ... Table.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 stycznia 2023, 23:13 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 339
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
Forum "ekonomiczne" w Davos.
https://www.youtube.com/watch?v=gCAeOvTja80

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 stycznia 2023, 15:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Tubylec, Rexman :ok:

Natomiast jak już jesteśmy w okolicy mpk

Obrazek

Jak kogoś to interesuje to na profilu Sławka Słabickiego na fb jest cała masa tego typu materiałów gdzie Ci ,,wierzący w naukę'' naśmiewali się z ,,płaskoziemców'' a teraz wąchają kwiatki od spodu...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL