BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 03:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 marca 2022, 09:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Temat nie jest sposobem na poprawę Waszego humoru, ale jawi się raczej jako rozpaczliwe wołanie o pomoc...


Zobaczcie tylko przez chwilę jak ten genialny amerykański komik umiejętnie zaprezentował najstraszniejsze rzeczy o których Wam opowiadam w formie kabaretowego skeczu. Nie jestem w stanie pojąc jak takie osoby jak (nie wymiennie kto) mogą tego nie brać na serio, ale całość jako żart tzw teoria spiskowa :przestraszony: ... Ludzie macie iq powyżej 100 i nie jesteście w stanie odróżnić prawdy od nieprawdy?

https://www.facebook.com/10007116768807 ... 473308888/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 marca 2022, 11:04 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, tysiące fachowców się kompromitowało, było przekupionych (bez dowodów to Twoje teorie) tylko Twoje dane są twarde i przedstawiają fakty, ciekawe że z tego cytatu wynika coś zupełnie innego:

jiGsaw napisał(a):
Ty dobierasz źródło danych tak aby udowodnić mi jak bardzo się mylę. Według GUS 7.8, a Twoja ciągle spada. Mam poszukać danych, z których będzie wynikała dwukrotność? Słabe.


Jasno widać styl działania - znajdę takie "dane" żeby wyszło na moje, choćby urągały logice :rotfl:

KKrzysztof napisał(a):
jiGsaw, zauważ, że to o konfederacji głównie wspominają miłośnicy obecnie nam panujących. Przy okazji obrażając wyzywając od różnych BEZ JAKICHKOLWIEK PODSTAW. To hipokryzja w czystej postaci.
Dodatkowe pytanie czy Ci miłośniki zamordyzmu sami się do niego bezwzględnie stosują. Powinni przecież dawać przykład. Jestem prawie pewien, że tu na forum są dowody, że ktoś nie przaleceń wprowadzanych przez bandę czworga.

Każdy kto mam zapędy by kogoś siłą do czegoś przymusić na pewno nie może powiedzieć o sobie PRAWY.


Gdzie byłeś wyzywany?

Tobie się serio wydaje że określenie w polityce - prawica, pochodzi od słowa "prawy" :rotfl:

alduwiel, temat jest mocno nasycony humorem, tylko miłośnicy "pragnących nam panować" biorą wszystko tak bardzo poważnie i czują się tak bardzo obrażani ;)

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 marca 2022, 11:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Część faktycznie była na pasku fajzera jak choćby Simon. Część bała się odezwać, bo wszelkie nieposłuszeństwo wobec kierownictwa, czyli rządów, które obrały zasadniczo jeden nurt, mogło wiązać się z represjami, stygmatyzacją, a nawet odebraniem praw zawodowych - dr Martynowska jak dobrze pamiętam. A część i to spora tak samo wyłączyła myślenie, dała się zmanipulować i zastraszyć jak każdy inny Kowalski. Dobrze wiesz, że to co podaję to po prostu prawda, sam możesz sobie wszystko posprawdzać o czym wspominałem.

Nie chce mi się już trochę ciągnąć tej dyskusji, po prostu jestem przeciwny represjonowaniu ludzi zdrowych, korupcji, a popieram faktyczną dobrowolność, prawa konstytucyjne i prywatne finansowanie wszelkich dobrowolnych inicjatyw zdrowotnych przez zainteresowanych.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 28 marca 2022, 15:24 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
Gdzie byłeś wyzywany?
no kilku to pisało nazywając wyborców konfederacji słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe.

Lincoln napisał(a):
Tobie się serio wydaje że określenie w polityce - prawica, pochodzi od słowa "prawy"
nie wchodzę w temat :) bo za chwilkę będziemy mieli 100 stron o tym kto ma rację :)

Od dzisiaj nie trzeba nosić masek jednak pewnie osoby zgadzające się z poglądami wirusologów podanych wyżej będą nosić je dalej :) tak samo pójdą n3 i 4 dawkę eliksiru.
Więc w naturalny sposób się dowiemy kto bił pianę a kto faktycznie wyznaje linię przyjętą przez wirusologów podanych wyżej :)

poza profesorem Gutem bo tu chyba jest inna linia niż pozostali.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 28 marca 2022, 20:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Część faktycznie była na pasku fajzera jak choćby Simon. Część bała się odezwać, bo wszelkie nieposłuszeństwo wobec kierownictwa, czyli rządów, które obrały zasadniczo jeden nurt, mogło wiązać się z represjami, stygmatyzacją, a nawet odebraniem praw zawodowych - dr Martynowska jak dobrze pamiętam. A część i to spora tak samo wyłączyła myślenie, dała się zmanipulować i zastraszyć jak każdy inny Kowalski. Dobrze wiesz, że to co podaję to po prostu prawda, sam możesz sobie wszystko posprawdzać o czym wspominałem.


Jaka prawda? Bo Ty uważasz, że wirusolodzy w najwyższym stopniu wyłączyli myślenie, lub dali się zmanipulować? Na jakiej podstawie? To tylko Twoje domysły, bez dowodów. Ewentualnie odosobnione, pojedyncze przypadki w skali 38 milionowego kraju nikogo przy zdrowych zmysłach nie przekonają.

KKrzysztof napisał(a):
no kilku to pisało nazywając wyborców konfederacji słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe.


Ojej, racja - jak można obrażać miłośników miłościwie nam pragnących rządzić prokremolowskich polityków :rozpacz:

KKrzysztof napisał(a):
nie wchodzę w temat :) bo za chwilkę będziemy mieli 100 stron o tym kto ma rację :)

Od dzisiaj nie trzeba nosić masek jednak pewnie osoby zgadzające się z poglądami wirusologów podanych wyżej będą nosić je dalej :) tak samo pójdą n3 i 4 dawkę eliksiru.
Więc w naturalny sposób się dowiemy kto bił pianę a kto faktycznie wyznaje linię przyjętą przez wirusologów podanych wyżej :)

poza profesorem Gutem bo tu chyba jest inna linia niż pozostali.


Sam może coś tam wyznajesz, reszta raczej trzyma się wytycznych mądrzejszych od siebie w danej dziedzinie.
Nadal nie podałeś konkretnych nazwisk fachowców z solidnym zakresem wiedzy i wykształcenia na których bazujesz, a mimo to dalej jątrzysz, tak na pewno nie robi człowiek "prawy" (nie mylić z prawicą :rotfl: )
Racja - nie wchodź w kolejny temat o którym nie masz pojęcia, bo będzie jak z wszechwiedzącym Korwinem i jego teoriach, że ruscy nie wejdą na Ukrainę :P

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 28 marca 2022, 20:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Część faktycznie była na pasku fajzera jak choćby Simon. Część bała się odezwać, bo wszelkie nieposłuszeństwo wobec kierownictwa, czyli rządów, które obrały zasadniczo jeden nurt, mogło wiązać się z represjami, stygmatyzacją, a nawet odebraniem praw zawodowych - dr Martynowska jak dobrze pamiętam. A część i to spora tak samo wyłączyła myślenie, dała się zmanipulować i zastraszyć jak każdy inny Kowalski. Dobrze wiesz, że to co podaję to po prostu prawda, sam możesz sobie wszystko posprawdzać o czym wspominałem.


Jaka prawda? Bo Ty uważasz, że wirusolodzy w najwyższym stopniu wyłączyli myślenie, lub dali się zmanipulować? Na jakiej podstawie? To tylko Twoje domysły, bez dowodów. Ewentualnie odosobnione, pojedyncze przypadki w skali 38 milionowego kraju nikogo przy zdrowych zmysłach nie przekonają.

KKrzysztof napisał(a):
no kilku to pisało nazywając wyborców konfederacji słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe.


Ojej, racja - jak można obrażać miłośników miłościwie nam pragnących rządzić prokremolowskich polityków :rozpacz:

KKrzysztof napisał(a):
nie wchodzę w temat :) bo za chwilkę będziemy mieli 100 stron o tym kto ma rację :)

Od dzisiaj nie trzeba nosić masek jednak pewnie osoby zgadzające się z poglądami wirusologów podanych wyżej będą nosić je dalej :) tak samo pójdą n3 i 4 dawkę eliksiru.
Więc w naturalny sposób się dowiemy kto bił pianę a kto faktycznie wyznaje linię przyjętą przez wirusologów podanych wyżej :)

poza profesorem Gutem bo tu chyba jest inna linia niż pozostali.


Sam może coś tam wyznajesz, reszta raczej trzyma się wytycznych mądrzejszych od siebie w danej dziedzinie.
Nadal nie podałeś konkretnych nazwisk fachowców z solidnym zakresem wiedzy i wykształcenia na których bazujesz, a mimo to dalej jątrzysz, tak na pewno nie robi człowiek "prawy" (nie mylić z prawicą :rotfl: )
Racja - nie wchodź w kolejny temat o którym nie masz pojęcia, bo będzie jak z wszechwiedzącym Korwinem i jego teoriach, że ruscy nie wejdą na Ukrainę :P


A bo to pierwszy raz w historii tzw. konsensus naukowy dał się zmanipulować lub po prostu pomylił?

Tak jak pisałem - posprawdzaj sobie po kolei punkty, które przytoczyłem, dopiero wtedy jest sens dyskutować.

A jak kierujesz się wyłącznie narracją polityczną na co wskazują Twoje ciągłe podnoszenie tego typu pseudo argumentacji, to już i ostatni bastion upadł, toż to dopiero co chyba od dziś Twoi wielmożni znieśli praktycznie wszystkie obostrzenia, więc niejako zamknęli temat tej para pandemii. Król nadal siedzi nagi, a kurtyna opadła.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 marca 2022, 07:18 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
Ojej, racja - jak można obrażać miłośników miłościwie nam pragnących rządzić prokremolowskich polityków
jakieś źródło tezy jaką postawiłeś ? Czy tak na luzie to co powiedział Pan Leszek Miller ?

Lincoln napisał(a):
Ojej, racja - jak można obrażać miłośników miłościwie nam pragnących rządzić prokremolowskich polityków
czyli Twoim zdaniem można wyzywać każdego kto ma inne poglądy niż TY ?
Lincoln napisał(a):
Sam może coś tam wyznajesz, reszta raczej trzyma się wytycznych mądrzejszych od siebie w danej dziedzinie.
nie rozumiem przecież teraz będzie dokładnie widać kto się trzyma tego do czego namawiają Ci mądrzejsi Twoim zdaniem, sam fakt, że ministerstwo zmieniło przepisy nie świadczy o tym, że podani przez Ciebie mądrzejsi eksperci zmienili swoje poglądy i zalecenia. Skoro zatem słuchasz tych mądrzejszych to maska i 3 dawka dla Ciebie są chyba obowiązkiem. Gdzie ja coś źle zrozumiałem ??? Chcesz czegoś od innych to pokazuj przykładem a nie tylko gadanie.
Lincoln napisał(a):
Nadal nie podałeś konkretnych nazwisk fachowców z solidnym zakresem wiedzy i wykształcenia na których bazujesz, a mimo to dalej jątrzysz,
podałem wielu a to, że oni Twoim zdaniem nie są akceptowali to Twoje zdanie i jak zawsze uważam, że masz do niego prawo.
Lincoln napisał(a):
tak na pewno nie robi człowiek "prawy" (
dokładnie człowiek prawy nie wtrynia nosa w życie innych i nie mówi im jak mają żyć skoro nie ma to wpływu na moje życie.
Lincoln napisał(a):
Racja - nie wchodź w kolejny temat o którym nie masz pojęcia, bo będzie jak z wszechwiedzącym Korwinem i jego teoriach, że ruscy nie wejdą na Ukrainę
Ciebie nie da się przekonać co udowodniłeś w temacie paliwa i obniżki VAT. Nie przekonuje Ciebie nawet matematyka to przecież po co dyskutować.

Jak widzisz ja szanuję Twoje poglądy wręcza zachęcam Ciebie byś żył zgodnie z tym co tu głosisz i podani przez Cibie fachowcy.
Panie do dzieła ja nie mam parcia by Tobie mówić jak masz żyć i oczekuję tego samego.
jiGsaw napisał(a):
A bo to pierwszy raz w historii tzw. konsensus naukowy dał się zmanipulować lub po prostu pomylił?
w 48 h można jak widać ludzi przekonać do czego się chce. Byli kiedyś lekarze przekonujący i chyba nawet ktoś dostał nobla do zabiegu ingerującego w mózg bo człowiek miał depresję lub był agresywny. Wcześniej znieczulenie za pomocą rażenia prądem. Byli lekarze przekonujący, że palenie jest zdrowe itp. Za 100 lat ludzie będą uważać naszą wiedzę medyczną za jakieś barbarzyństwo.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 marca 2022, 08:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
O wykreślaniu homoseksualizmu z listy parafilii czy promowania heroiny jako idealnego leku nie wspominając.

Mnie zastanawia co innego - jak chodzi o serwisowanie czy modyfikowanie BMW, to specjaliści, fachowcy, inżynierowie i naukowcy zatrudnieni w instytutach badawczych są be i trzeba kwestionować ich zalecenia, przerobić wóz itp itd. Tutaj to przynajmniej nikomu nikt nie każe jeszcze tego robić czy mówić co jak i gdzie z nieswoimi wozem.

Jak natomiast chodzi o modyfikacje organizmu, zdrowie to specjaliści z tv są cacy, nieskazitelni, choćby nawet prosta matematyka oraz suche fakty po sto razy obnażyły ich omyłki. Oni się znają najlepiej i kuniec, nie podlegają krytyce, ocenie. I trzeba narzucać komuś swoją wolę co ma robić ze swoim organizmem.

Czy to się nie nazywa hipokryzja?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 marca 2022, 13:57 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Miarą absurdalności Konfederacji jest to, że nazywają siebie wolnościowcami i uważają, że ludzie powinni sami o sobie decydować. Jednocześnie walczą z demokracją, gdyż są zdania, że ludzie o innych poglądach , wedlug nich nierozumni nie mogą o sobie decydować.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 marca 2022, 14:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
rafalh napisał(a):
Miarą absurdalności Konfederacji jest to, że nazywają siebie wolnościowcami i uważają, że ludzie powinni sami o sobie decydować. Jednocześnie walczą z demokracją, gdyż są zdania, że nierozumni ludzie nie mogą o sobie decydować.


No to akurat świadczy o tym, że nie rozumiesz co to jest wolność osobista, a demokracja to jest jej oczywiste zaprzeczenie gdzie banda głupszych ludzi przegłosowuje cokolwiek zechce co uderza w Ciebie jako jednostkę.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 marca 2022, 14:05 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
Bez odbioru dotyczyło wszystkich tematów, a nie tylko o putlerze.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 marca 2022, 18:19 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):

A bo to pierwszy raz w historii tzw. konsensus naukowy dał się zmanipulować lub po prostu pomylił?

Tak jak pisałem - posprawdzaj sobie po kolei punkty, które przytoczyłem, dopiero wtedy jest sens dyskutować.

A jak kierujesz się wyłącznie narracją polityczną na co wskazują Twoje ciągłe podnoszenie tego typu pseudo argumentacji, to już i ostatni bastion upadł, toż to dopiero co chyba od dziś Twoi wielmożni znieśli praktycznie wszystkie obostrzenia, więc niejako zamknęli temat tej para pandemii. Król nadal siedzi nagi, a kurtyna opadła.


Tak, to byłby pierwszy raz gdyby najlepsi fachowcy z jednej dziedziny na całym świecie pomylili się w takim stopniu jak sugerujesz.
Nie ma co sprawdzać, to wygląda jak "samospełniająca się przepowiednia" - jak w coś uwierzysz, to szukasz tylko tego co potwierdzi Twoją tezę Adamie.

Polityczną narracją sam się kierujesz używając, nawet tego samego słownictwa, a ja Ci pokazuję na przykładzie relacji Konfederacja-rosja jak to jest błędne.


KKrzysztof napisał(a):
jakieś źródło tezy jaką postawiłeś ? Czy tak na luzie to co powiedział Pan Leszek Miller ?


Ulubiona gazeta Konfederacji do udzielania wywiadów - rosyjski, reżimowy Sputnik :rotfl:
https://youtu.be/MBI2mrMicQ8
Nikogo nie obrażam, ale nie żal mi prokremolowskiej propagandy.

Nazwisk dalej nie podałeś, mimo dużej ilości pustej treści, rozumiem że to wszystko na co Cię teraz stać, kwestia VATu to jedyne co umiesz przywołać w temacie covid...
I co ważne nie powtarzaj kolejny raz bzdury, że popieram jakiś przymus.

jiGsaw napisał(a):
O wykreślaniu homoseksualizmu z listy parafilii czy promowania heroiny jako idealnego leku nie wspominając.

Mnie zastanawia co innego - jak chodzi o serwisowanie czy modyfikowanie BMW, to specjaliści, fachowcy, inżynierowie i naukowcy zatrudnieni w instytutach badawczych są be i trzeba kwestionować ich zalecenia, przerobić wóz itp itd. Tutaj to przynajmniej nikomu nikt nie każe jeszcze tego robić czy mówić co jak i gdzie z nieswoimi wozem.

Jak natomiast chodzi o modyfikacje organizmu, zdrowie to specjaliści z tv są cacy, nieskazitelni, choćby nawet prosta matematyka oraz suche fakty po sto razy obnażyły ich omyłki. Oni się znają najlepiej i kuniec, nie podlegają krytyce, ocenie. I trzeba narzucać komuś swoją wolę co ma robić ze swoim organizmem.

Czy to się nie nazywa hipokryzja?


Ty i te Twoje suche fakty :rotfl: Porównanie odwracalnych modyfikacji aut z w pełni wymiennymi częściami do modyfikacji ludzkiego organizmu wyczerpało już temat durnych wywodów :cwaniak:

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 29 marca 2022, 20:03 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
No więc właśnie. A wpadka konsensusu z heroiną jest jak dla mnie porównywalnej skali w pewnych kryteriach.

A co do aut, to dokładnie, warto podnieść, że w aucie możesz sobie łatwo zwykle przywrócić stan poprzedni, a odszczepieńcem już się nie staniesz.

Co do narracji politycznej - nie mierz innych swoją miarą. Staram się trzymać prawdy i kierować wolnością obywatelską, a że jednym partiom bliżej, innym dalej do moich przekonań, to bez znaczenia.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 marca 2022, 08:54 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
Tak, to byłby pierwszy raz gdyby najlepsi fachowcy z jednej dziedziny na całym świecie pomylili się w takim stopniu jak sugerujesz.
najlepsi zdaniem kogo ? Koncernów farmaceutycznych ? Ogólna propaganda działa świetnie.
Lincoln napisał(a):
Nazwisk dalej nie podałeś, mimo dużej ilości pustej treści,
nazwisk było pełno, po prostu postanowiłeś, e to nie są fachowcy i tyle nie da się przekonać kogoś kto nie dopuszcza do siebie faktu, że może się myli. Ja jak najbardziej dopuszczam do siebie, że może się mylę i z tego powodu nie napadam w każdego co myśli inaczej. Mnie denerwuje tylko jak ktoś chce się wtrącać w życie innych.
Lincoln napisał(a):
rozumiem że to wszystko na co Cię teraz stać, kwestia VATu to jedyne co umiesz przywołać w temacie covid...
to był fakt, że byłeś w kompletnym błędzie i jeszcze potem broniłeś swojej od początku błędnej tezy. Pewnie nadal uważasz, że miałeś rację a ja byłem w błędzie. W tym przypadku jednak nie mogę powiedzieć, ze może się myliłem bo matematyka jest jedna.
Lincoln napisał(a):
I co ważne nie powtarzaj kolejny raz bzdury, że popieram jakiś przymus.
to po co ta dyskusja. Czytałeś jakie poglądy mają fachowcy których podałeś ? To nie wiem zgadzasz się z nimi czy nie.

Lincoln napisał(a):
Ulubiona gazeta Konfederacji do udzielania wywiadów - rosyjski, reżimowy Sputnik
https://youtu.be/MBI2mrMicQ8
Nikogo nie obrażam, ale nie żal mi prokremolowskiej propagandy.

skoro na podstawie jednego filmiku i jednej analizy już wiesz wszystko to cóż. Puki co jako jedynie stają po stronie Polskiego obywatela a skoro główny nurt mediów tak w nich bije to świadczy bardziej, ze konfederacja robi dobrze dla obywateli Polskich i walczy o naszą wolność.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 marca 2022, 20:28 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, z heroiną to zupełnie inna skala, kompletnie bez porównania.
Starasz się wyszukiwać tylko te "prawdy" które pasują do Twojej narracji, co wskazałem w poprzednim poście, a Ci którzy w większości mają inne zdanie są przekupieni, niekompetentni, skompromitowani, nie to co Korwin, ale o tym później :D

KKrzysztof napisał(a):
najlepsi zdaniem kogo ? Koncernów farmaceutycznych ? Ogólna propaganda działa świetnie.


Najlepiej wykształceni na świecie w swojej dziedzinie. Jeśli są lepsi według Ciebie z większym dorobkiem naukowym to wskaż, o co prosiłem już wcześniej.

KKrzysztof napisał(a):
to po co ta dyskusja. Czytałeś jakie poglądy mają fachowcy których podałeś ? To nie wiem zgadzasz się z nimi czy nie.


Mnie nie interesują ich poglądy, a naukowe dane które podają i doświadczenie jakie mają w konkretnej dziedzinie.

KKrzysztof napisał(a):
skoro na podstawie jednego filmiku i jednej analizy już wiesz wszystko to cóż. Puki co jako jedynie stają po stronie Polskiego obywatela a skoro główny nurt mediów tak w nich bije to świadczy bardziej, ze konfederacja robi dobrze dla obywateli Polskich i walczy o naszą wolność.


Walczy o wolność trzymając stronę najmniej wolnościowego kraju w europie??? Serio w to wierzysz :rotfl:
Filmik jasno tłumaczy co zrobił jeden założycieli konfederacji i dlaczego. Ze sputniekiem to nie analiza, a wyliczenia, że najchętniej tam się wypowiadali, znalazł się nawet wywiad, gdzie parlamentarzyści rosyjscy wiązali z Korwinem duże nadzieje. Innych ciekawych artykułów nie brakuje, np:
https://wpolityce.pl/polityka/589412-ko ... propagande
https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spo ... owieckiego
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/starcie ... us/l2q40c8

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 30 marca 2022, 20:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Dlaczego z heroiną to inna bajka? Doskonały przykład globalnej pomyłki Twojego konsensusu.

Tak jak Krzysztof powiedział - matematyka jest tylko jedna i weryfikuje inne prawdy i półprawdy, a także Twoje polityczne narracje czy wątpliwości.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 31 marca 2022, 07:39 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
Walczy o wolność trzymając stronę najmniej wolnościowego kraju w europie??? Serio w to wierzysz

powtarzasz propagandę tvn i tvpis z tych artykułów które podałeś Twoim zdaniem wynika, że to ruscy agenci ? Po prostu śmiech. Przepraszam czytałeś je dokładnie czy tylko rzuciłeś okiem ?
A wcześniej już rozmawialiśmy na podobny temat. Każdy z nas jest inny i inaczej widzi Świat.

Taki przykład już wcześniej omawiany i też każdy z nas inaczej zrozumiał zdanie:
- "JKM mówi, że nie ma dowodów, że Hitler wiedział o holokauście"
a zdanie
- "JKM mówi, że Hitler nie wiedział o holokauście"

to dwa różne zdania. Zdaję sobie sprawę, ze JKM nie przemawia do wszystkich. A i tak każdy z nas rozumie to po swojemu.

Tymczasem z obozu władzy która tak bronisz

Rzecznik MSZ, Łukasz Jasina, stwierdził: "Jesteśmy do dyspozycji Ukrainy, jej próśb, jej wniosków. Jesteśmy tutaj sługami narodu ukraińskiego."

więc może Ci co na nich głosowali, ja nie :)

Lincoln napisał(a):
Najlepiej wykształceni na świecie w swojej dziedzinie. Jeśli są lepsi według Ciebie z większym dorobkiem naukowym to wskaż, o co prosiłem już wcześniej.
nadal to TY tak uważasz a ja podałem Ci wielu innych też najlepiej wykształconych w swojej dziedzinie tylko ich już nie wspierają koncerny farmaceutyczne czy nie mają poklasku w TVPIS i TVN. Pan Jan Pospieszalski jak zrobił program by porozmawiać i wysłuchać dwóch stron został wywalony z TV. Jeżeli mamy cenzurę to już to jest podejrzane. Z youtuba wywala się całe wywiady z naukowcami itp.
Lincoln napisał(a):
Mnie nie interesują ich poglądy, a naukowe dane które podają i doświadczenie jakie mają w konkretnej dziedzinie.
nie interesują ???? Czyli podajesz ich jako ciekawostkę czy co. Weź mi to wytłumacz - interesują Ciebie dane jakie podają i w nie wierzysz - zatem stosujesz się do ich zaleceń. Jeżeli natomiast interesujesz się by sobie poczytać i ich zaleceń nie stonujesz to oznacza, ze cała rozmowa z Tobą w tym temacie nie ma sensu.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 31 marca 2022, 20:55 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw, Twoja matematyka poległa na tym forum kilka razy w ostatnim czasie, czy to w kwestii inflacji czy sumowania przyspieszeń i na tej podstawie też mam wyciągnąć takie głupie wnioski jak Ty teraz?

KKrzysztof napisał(a):
powtarzasz propagandę tvn i tvpis z tych artykułów które podałeś Twoim zdaniem wynika, że to ruscy agenci ? Po prostu śmiech. Przepraszam czytałeś je dokładnie czy tylko rzuciłeś okiem ?


A czy gdzieś napisałem o ruskich agentach, czy o prorosyjskiej narracji?
To nie propaganda, a fakty: kreują się na wolnościowców, a tak przychylnie spoglądają na antywolnościową Rosję, nawet aneksje Krymu popierają, chętnie tam bywają, chętnie udzielają wywiadów sputnikowi, aż do rozłamu doszło, pierw Liroy, teraz trzech kolejnych - tak to propaganda tvpis, nie fakty...

KKrzysztof, Krzysztof o Hitlerze przestań, bo to temat wałkowany nie raz, że Ci nie wstyd to powtarzać... Korwin powie, że nie ma dowodów na, że Putin wiedział o ataku na Ukrainę i też będziesz to bezmyślnie powtarzał... Wierzysz też jak mówił Korwin, że nasienie przenosi poglądy polityczne na kobietę? :rotfl:

KKrzysztof napisał(a):
nadal to TY tak uważasz a ja podałem Ci wielu innych też najlepiej wykształconych w swojej dziedzinie tylko ich już nie wspierają koncerny farmaceutyczne czy nie mają poklasku w TVPIS i TVN. Pan Jan Pospieszalski jak zrobił program by porozmawiać i wysłuchać dwóch stron został wywalony z TV. Jeżeli mamy cenzurę to już to jest podejrzane. Z youtuba wywala się całe wywiady z naukowcami itp.
Lincoln napisał(a):
Mnie nie interesują ich poglądy, a naukowe dane które podają i doświadczenie jakie mają w konkretnej dziedzinie.
nie interesują ???? Czyli podajesz ich jako ciekawostkę czy co. Weź mi to wytłumacz - interesują Ciebie dane jakie podają i w nie wierzysz - zatem stosujesz się do ich zaleceń. Jeżeli natomiast interesujesz się by sobie poczytać i ich zaleceń nie stonujesz to oznacza, ze cała rozmowa z Tobą w tym temacie nie ma sensu.


To przypomnij te wielkie nazwiska, bo serio nie kojarzę byś odpowiedział na moje pytanie. Interesują mnie dane, analizuję, ale bezrefleksyjnie nie łapię jak Ty słów Korwina tylko szukam w kilku źródłach, dlatego mogę szybko podeprzeć się kilkoma uznanymi nazwiskami. Tv, yt, czy Pospieszalski nie są żadnymi autorytetami dla mnie.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 1 kwietnia 2022, 05:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw, Twoja matematyka poległa na tym forum kilka razy w ostatnim czasie, czy to w kwestii inflacji czy sumowania przyspieszeń i na tej podstawie też mam wyciągnąć takie głupie wnioski jak Ty teraz?


Matematyka jest jedna. I to nie moja matematyka, a dane powszechnie dostępne dla każdego komu się chce.

Czym innym jest szacowanie na podstawie jakichś założeń - tutaj przyspieszenie jak najbardziej tak mniej więcej wychodzi, ale dla skrzyń ręcznych, bardzo szybkie automaty trochę to zjawisko redukują. Co do inflacji - tak jak pisałem, realna zawsze jest kilka punktów bazowych za cpi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 8 kwietnia 2022, 12:41 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
KKrzysztof, Krzysztof o Hitlerze przestań, bo to temat wałkowany nie raz, że Ci nie wstyd to powtarzać... Korwin powie, że nie ma dowodów na, że Putin wiedział o ataku na Ukrainę i też będziesz to bezmyślnie powtarzał... Wierzysz też jak mówił Korwin, że nasienie przenosi poglądy polityczne na kobietę?
to ma tylko pokazać, że każdy z nas jest inny i każdy po swojemu rozumie różne stwierdzania i różne wypowiedziane treści. Pomijam też FAKT, że jak kogoś wypowiedź wytniemy z całości kontekstu to sens się zupełnie zmienia. Staram się nie oceniać i nie negować zdania innych każdy ma prawo do własnego.

Lincoln, zapytam jednak ponieważ rozważam różne zabiegi przed wakacjami jak się czułeś po 3 dawce szczepienia a najważniejsze jak dzieciaki zniosły drugą dawkę ? Ponieważ dla mnie media mediami a wolę od kogoś kogo znam się dowiedzieć. Czy wiesz na ile teraz jest paszport covid ?

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL