BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 9 maja 2024, 07:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 20 marca 2022, 15:16 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 382
Lokalizacja: Górny Śląsk
Moje BMW: E46 330CI / E39 520i
Kod silnika: M54B30
3 miesiąc po 3 dawce i żyje. Nic się nie dzieje. Na setną stronę macie przygotowany jakiś jubileusz? Może jakaś analiza zaczerpnięta wprost od debili z konfederacji? Jakieś dodatkowe przywileje na forum? Podpisy "Ekspert ds epidemiologii/politologii/geopolityki" ?? :hyhy:

bmw illuminati sport pl :hurra:

Prawie 100 stron pisania "KOŃCZĘ JUŻ, NIE MA SENSU DYSKUTOWAĆ, DALSZA DYSKUSJA NIE MA SENSU" po czym aahhh shit, here we go again :rotfl: Dobra, kawa wypita, wpadnę pośmiać się za kilka stron. Elo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 20 marca 2022, 16:46 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1557
Cieszysz się po trzech miesiącach? Słaby psychicznie jesteś wywołując taka euforię.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 20 marca 2022, 20:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
SelectoSK napisał(a):
3 miesiąc po 3 dawce i żyje. Nic się nie dzieje. Na setną stronę macie przygotowany jakiś jubileusz? Może jakaś analiza zaczerpnięta wprost od debili z konfederacji? Jakieś dodatkowe przywileje na forum? Podpisy "Ekspert ds epidemiologii/politologii/geopolityki" ?? :hyhy:

bmw illuminati sport pl :hurra:

Prawie 100 stron pisania "KOŃCZĘ JUŻ, NIE MA SENSU DYSKUTOWAĆ, DALSZA DYSKUSJA NIE MA SENSU" po czym aahhh shit, here we go again :rotfl: Dobra, kawa wypita, wpadnę pośmiać się za kilka stron. Elo.


Spodziewasz się gratulacji? Kolega wyżej ma rację, ciężko stwierdzić po takim wysrywie, że nic się nie dzieje...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 marca 2022, 13:33 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
SelectoSK napisał(a):
Może jakaś analiza zaczerpnięta wprost od debili z konfederacji?
już po takich słowach dalsza dyskusja nie ma sensu. Ja szanuję poglądy każdego. Nie widzę tu retoryki zakaz szczepienia.

Retoryka jest nadal taka sama jesteśmy za dobrowolnością szczepień i to wyczerpuje temat.

Problem się pojawił jak pojawili się ludzie chcący przymusu bo tak.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 marca 2022, 13:59 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
SelectoSK napisał(a):
3 miesiąc po 3 dawce i żyje. Nic się nie dzieje. Na setną stronę macie przygotowany jakiś jubileusz? Może jakaś analiza zaczerpnięta wprost od debili z konfederacji? Jakieś dodatkowe przywileje na forum? Podpisy "Ekspert ds epidemiologii/politologii/geopolityki" ?? :hyhy:

bmw illuminati sport pl :hurra:

Prawie 100 stron pisania "KOŃCZĘ JUŻ, NIE MA SENSU DYSKUTOWAĆ, DALSZA DYSKUSJA NIE MA SENSU" po czym aahhh shit, here we go again :rotfl: Dobra, kawa wypita, wpadnę pośmiać się za kilka stron. Elo.



Możesz dzwonić bez telefonu czy to dopiero jest po piątej dawce?

PS.
W tej sytuacji gdy ogłoszono już koniec pandemii i już nie będzie trzeba od dwóch lat ciągle prać tej samej maseczki, warto się szczepić trzecią dawką?


A tak poważnie to jest jakiś dramat, zamykali wszystko, firmy sklepy poupadały, pandemia wielka, w sumie dalej sporo "chorych", a wszystko otwarte maseczek za chwilę nie będzie :D
Ładnie świat uległ globalnej panice.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 marca 2022, 19:54 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8239
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
SelectoSK napisał(a):
3 miesiąc po 3 dawce i żyje. Nic się nie dzieje. :hyhy:


To może się pomyliłem, niema spisku globalistów, zmowy w celu utworzenia jednego rządu światowego kierowanego przez nich, przez bankierów. Żyjemy we wspaniałym świecie, gdzie specjalnie wybierani tzw politycy dbają o nas i z każdym dniem żyje nam się coraz lepiej. W pełni czerpiemy radość z dobrobytu jaki serwuje nam technika :) w sumie taka prawda! Nigdy nie było tak zajebiscie jak dziś, a jutro będzie tylko lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 marca 2022, 21:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Wklejasz brednie z fakehuntera wstydząc się podania źródła nawet, pewnie po tej kompromitacji z lewacką uczelnią. I jeszcze masz czelność mi wyrzucać, że to ja słucham partyjniaków. Otóż nie i przedstawiam tylko krótko raz jeszcze następujące fakty:

1. Wszystkie poniższe informacje są już w tym temacie, niektóre były publikowane kilka razy.

2. Początkowo było mówione, że nie ma szans przygotować szybko szczepionek, bo procedury są długie i rekord to było 7 lat.

3. Zrobiono jednak odstępstwo od reguły idąc koncernom farmaceutycznym na rękę. Procedury wymagane skrócono i uproszczono aby dopuścić preparaty szybciej do stosowania w trybie tzw. Warunkowym. Polegały one na tym, że koncerny zobowiązały się dostarczyć wybrane, brakujące w normalnym trybie, wyniki badań trzeciej fazy w poszczególnych terminach. Najczęściej 2023 rok. W związku z tym koncerny otrzymały przywilej w postaci zwolnienia z odpowiedzialności za wszelkie ewentualne odczyny niepożądane.

4. Karty produktów były publikowane tutaj i podane nawet strony gdzie stoi jak wół w malowane wrota jakie to badania mają być wykonane i jakie są terminy dostarczenia ich wyników.

5. W związku z powyższym na mocy konstytucji i odpowiednich ustaw proceder wypełnia prawne znamiona eksperymentu medycznego.

6. Analizy prawników dotyczące pkt 5. Były publikowane na forum. Tak, prawników, nie Twoich „specjalistów” z fakehuntera.


Bredzisz nadal. O "lewackiej" uczelni, co kompletnie nie ma nic do rzeczy, byle tylko jakiś pkt zaczepienia złapać, o 7 latach przygotowań do szczepionek (gdybyś chociaż przeczytał linka to może byś zrozumiał że to bzdura), idąc koncernom na rękę - Twój domysł, a nie fakt, wyniki o których piszesz nie mają nic do wprowadzenia szczepionek do obrotu, profesor z linku tłumaczy to bardzo jasno. Prawników pokroju Giertycha którzy za kilka "srebrników" jak Ty będą przeinaczać fakty. Tyle odnośników i żadnych uznanych nazwisk i źródeł... Tak, zachowujesz się jak bezmyślny partyjniak proruskiego przekazu.

KKrzysztof napisał(a):
tak uważają tylko lewacy, że trzeba na siłę każdego uszczęśliwiać. A najgorsze i to się nazywa hipokryzja każdy lewak chce zamordyzmu dla kogoś a sam to już chce go móc omijać. Dlatego dalsza dyskusja nie ma sensu.


Jak nie masz argumentów to kolejny raz od "lewaków" wyzywasz.

KKrzysztof napisał(a):
Nie potrafisz zrozumieć, że ja mogą słuchać innych fachowców. Dla mnie epidemiolodzy to odpowiednie kompetencje.


No problem w tym, że epidemiolog to bardziej analityk...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 marca 2022, 22:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Wklejasz brednie z fakehuntera wstydząc się podania źródła nawet, pewnie po tej kompromitacji z lewacką uczelnią. I jeszcze masz czelność mi wyrzucać, że to ja słucham partyjniaków. Otóż nie i przedstawiam tylko krótko raz jeszcze następujące fakty:

1. Wszystkie poniższe informacje są już w tym temacie, niektóre były publikowane kilka razy.

2. Początkowo było mówione, że nie ma szans przygotować szybko szczepionek, bo procedury są długie i rekord to było 7 lat.

3. Zrobiono jednak odstępstwo od reguły idąc koncernom farmaceutycznym na rękę. Procedury wymagane skrócono i uproszczono aby dopuścić preparaty szybciej do stosowania w trybie tzw. Warunkowym. Polegały one na tym, że koncerny zobowiązały się dostarczyć wybrane, brakujące w normalnym trybie, wyniki badań trzeciej fazy w poszczególnych terminach. Najczęściej 2023 rok. W związku z tym koncerny otrzymały przywilej w postaci zwolnienia z odpowiedzialności za wszelkie ewentualne odczyny niepożądane.

4. Karty produktów były publikowane tutaj i podane nawet strony gdzie stoi jak wół w malowane wrota jakie to badania mają być wykonane i jakie są terminy dostarczenia ich wyników.

5. W związku z powyższym na mocy konstytucji i odpowiednich ustaw proceder wypełnia prawne znamiona eksperymentu medycznego.

6. Analizy prawników dotyczące pkt 5. Były publikowane na forum. Tak, prawników, nie Twoich „specjalistów” z fakehuntera.


Bredzisz nadal. O "lewackiej" uczelni, co kompletnie nie ma nic do rzeczy, byle tylko jakiś pkt zaczepienia złapać, o 7 latach przygotowań do szczepionek (gdybyś chociaż przeczytał linka to może byś zrozumiał że to bzdura), idąc koncernom na rękę - Twój domysł, a nie fakt, wyniki o których piszesz nie mają nic do wprowadzenia szczepionek do obrotu, profesor z linku tłumaczy to bardzo jasno. Prawników pokroju Giertycha którzy za kilka "srebrników" jak Ty będą przeinaczać fakty. Tyle odnośników i żadnych uznanych nazwisk i źródeł... Tak, zachowujesz się jak bezmyślny partyjniak proruskiego przekazu.



Słuchaj, nie powinieneś się dziwić skoro tak się skompromitowałeś zarzucając innym i wymagając od nich nie wiadomo jakich autorytetów, a sam robisz kalkę fakehuntera... przecież to jest dno.

Sam wspominasz o wiele groźniejsze choroby, na które do dziś nie opracowano szczepień. Zgadzam się, że wiele procedur przyspieszono, bo SZŁY za tym miliardy, gdyż była do zgarnięcia OGROMNA kasa. Nie ma lepszego biznesu niż sprzedawać rządom, którzy płacą podatkami preparaty, które się następnie będzie wciskać KAŻDEMU, i to w kilku dawkach, a być może i co roku. Do tego jeszcze mozna być całkowicie zwolnionym z odpowiedzialności za skutki ich działań. Jeszcze nigdy żadne szczepienie nie miało takiego potencjału biznesowego.

CO NIE ZMIENIA FAKTU, że preparaty zostały dopuszczone warunkowo z powodu UPROSZCZENIA procedur, zgodnie z tym co napisałem, a... kompetencje do oceny interpretacji wielu różnych prawników masz takie jak ja do remontu sondy kosmicznej. Może jakbyś, zamiast porywać się na jakieś rachunki oparte o podstawowy błąd logiczny, sprawdził z łaski swojej tą śmiertelność w swojej grupie wiekowej według np. CDC, to mimo choroby jednak byś nie musiał tak panikować i stracić głowy do tego tematu.

Na szczęście pandemia się praktycznie skończyła, temat został z grubsza wyjaśniony. Kolejne kraje wycofują nic nie warte zamordystyczne paszporty covidowe i debilne obostrzenia. Putin domknął temat tak, że już praktycznie nikt nawet o tym nie rozmawia. Na pewno lepiej by było jakby osoby dalej tkwiące w tej zorganizowanej histerii, jak Ty, nie udzielały się i pozwoliły innym na powrót do komfortowego, szczęśliwego życia. :)

Ps. A fakty są takie, że w trakcie trwania para pandemii, tak wiele osób ona zabiła, że z roku 2020 na 2021 przybyło na Ziemii najwięcej ludzi w historii. Pomimo tej Twojej 2% śmiertelności. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 marca 2022, 07:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):

Słuchaj, nie powinieneś się dziwić skoro tak się skompromitowałeś zarzucając innym i wymagając od nich nie wiadomo jakich autorytetów, a sam robisz kalkę fakehuntera... przecież to jest dno.

Problem w tym, że ten cytat pokrywa się z tym co piszą przywołani profesorzy podany w prosty sposób żebyś nie musiał za dużo czytać opinii niezgodnych z Twoimi poglądami, a Ty jak zawsze szukasz problemu tam gdzie go nie ma i sam się kompromitujesz.


jiGsaw napisał(a):
Sam wspominasz o wiele groźniejsze choroby, na które do dziś nie opracowano szczepień. Zgadzam się, że wiele procedur przyspieszono, bo SZŁY za tym miliardy, gdyż była do zgarnięcia OGROMNA kasa. Nie ma lepszego biznesu niż sprzedawać rządom, którzy płacą podatkami preparaty, które się następnie będzie wciskać KAŻDEMU, i to w kilku dawkach, a być może i co roku. Do tego jeszcze mozna być całkowicie zwolnionym z odpowiedzialności za skutki ich działań. Jeszcze nigdy żadne szczepienie nie miało takiego potencjału biznesowego.


To tylko twój pkt widzenia, nie fakt, widzisz tylko kasę i biznes i ten ból d...py że to nie Ty zarabiasz :rotfl:


jiGsaw napisał(a):
CO NIE ZMIENIA FAKTU, że preparaty zostały dopuszczone warunkowo z powodu UPROSZCZENIA procedur, zgodnie z tym co napisałem, a... kompetencje do oceny interpretacji wielu różnych prawników masz takie jak ja do remontu sondy kosmicznej. Może jakbyś, zamiast porywać się na jakieś rachunki oparte o podstawowy błąd logiczny, sprawdził z łaski swojej tą śmiertelność w swojej grupie wiekowej według np. CDC, to mimo choroby jednak byś nie musiał tak panikować i stracić głowy do tego tematu.


Procedury zostały przyśpieszone, ze względu na skalę i ogólnoświatowe zagrożenie. A może przyjmij sobie za wyznacznik grupę wiekowa 0-1? To jak oceniać poziom zadowolenie z życia na całym świecie pytając się o zdanie mieszkańców krajów skandynawskich - miarodajne jak Twoje wyliczenia na podstawie wieku...

jiGsaw napisał(a):
Na szczęście pandemia się praktycznie skończyła, temat został z grubsza wyjaśniony. Kolejne kraje wycofują nic nie warte zamordystyczne paszporty covidowe i debilne obostrzenia. Putin domknął temat tak, że już praktycznie nikt nawet o tym nie rozmawia. Na pewno lepiej by było jakby osoby dalej tkwiące w tej zorganizowanej histerii, jak Ty, nie udzielały się i pozwoliły innym na powrót do komfortowego, szczęśliwego życia. :)

Ps. A fakty są takie, że w trakcie trwania para pandemii, tak wiele osób ona zabiła, że z roku 2020 na 2021 przybyło na Ziemii najwięcej ludzi w historii. Pomimo tej Twojej 2% śmiertelności. :rotfl:


Że Ty który mało co ma wspólnego z medycyną i wirusami o tym nie rozmawiasz to znaczy że problemu nie ma - to pokazuje logikę Twojego płytkiego myślenia, oceniający sytuację tylko na tyle ile widzisz...
Te uznawane od wielu lat przez naukowców 2% boli Cię mocno, nawet bardzo że aż próbujesz wejść jeszcze głębiej w temat którego kompletnie nie ogarniasz w podstawie...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 marca 2022, 07:44 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):

Słuchaj, nie powinieneś się dziwić skoro tak się skompromitowałeś zarzucając innym i wymagając od nich nie wiadomo jakich autorytetów, a sam robisz kalkę fakehuntera... przecież to jest dno.


Problem w tym, że ten cytat pokrywa się z tym co piszą przywołani profesorzy podany w prosty sposób żebyś nie musiał za dużo czytać opinii niezgodnych z Twoimi poglądami, a Ty jak zawsze szukasz problemu tam gdzie go nie ma i sam się kompromitujesz.

jiGsaw napisał(a):
Sam wspominasz o wiele groźniejsze choroby, na które do dziś nie opracowano szczepień. Zgadzam się, że wiele procedur przyspieszono, bo SZŁY za tym miliardy, gdyż była do zgarnięcia OGROMNA kasa. Nie ma lepszego biznesu niż sprzedawać rządom, którzy płacą podatkami preparaty, które się następnie będzie wciskać KAŻDEMU, i to w kilku dawkach, a być może i co roku. Do tego jeszcze mozna być całkowicie zwolnionym z odpowiedzialności za skutki ich działań. Jeszcze nigdy żadne szczepienie nie miało takiego potencjału biznesowego.


To tylko twój pkt widzenia, nie fakt, widzisz tylko kasę i biznes i ten ból d...py że to nie Ty zarabiasz :rotfl:


jiGsaw napisał(a):
CO NIE ZMIENIA FAKTU, że preparaty zostały dopuszczone warunkowo z powodu UPROSZCZENIA procedur, zgodnie z tym co napisałem, a... kompetencje do oceny interpretacji wielu różnych prawników masz takie jak ja do remontu sondy kosmicznej. Może jakbyś, zamiast porywać się na jakieś rachunki oparte o podstawowy błąd logiczny, sprawdził z łaski swojej tą śmiertelność w swojej grupie wiekowej według np. CDC, to mimo choroby jednak byś nie musiał tak panikować i stracić głowy do tego tematu.


Procedury zostały przyśpieszone, ze względu na skalę i ogólnoświatowe zagrożenie. A może przyjmij sobie za wyznacznik grupę wiekowa 0-1? To jak oceniać poziom zadowolenie z życia na całym świecie pytając się o zdanie mieszkańców krajów skandynawskich - miarodajne jak Twoje wyliczenia na podstawie wieku...

jiGsaw napisał(a):
Na szczęście pandemia się praktycznie skończyła, temat został z grubsza wyjaśniony. Kolejne kraje wycofują nic nie warte zamordystyczne paszporty covidowe i debilne obostrzenia. Putin domknął temat tak, że już praktycznie nikt nawet o tym nie rozmawia. Na pewno lepiej by było jakby osoby dalej tkwiące w tej zorganizowanej histerii, jak Ty, nie udzielały się i pozwoliły innym na powrót do komfortowego, szczęśliwego życia. :)

Ps. A fakty są takie, że w trakcie trwania para pandemii, tak wiele osób ona zabiła, że z roku 2020 na 2021 przybyło na Ziemii najwięcej ludzi w historii. Pomimo tej Twojej 2% śmiertelności. :rotfl:


Że Ty który mało co ma wspólnego z medycyną i wirusami o tym nie rozmawiasz to znaczy że problemu nie ma - to pokazuje logikę Twojego płytkiego myślenia, oceniający sytuację tylko na tyle ile widzisz...
Te uznawane od wielu lat przez naukowców 2% boli Cię mocno, nawet bardzo że aż próbujesz wejść jeszcze głębiej w temat którego kompletnie nie ogarniasz w podstawie...

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 marca 2022, 10:54 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
Jak nie masz argumentów to kolejny raz od "lewaków" wyzywasz.
to powiedz czego w zasadzie byś chciał bo od tego trzeba zacząć ?

Cały temat jest rożnych argumentów gdybym był Tobą to bym myślał jak TY. Ja staram się poznać różne strony tego tematu.

Lincoln napisał(a):
No problem w tym, że epidemiolog to bardziej analityk...
masz prawo tak uważać, i gdybym wiedział to co TY wiesz z całą pewnością uważałbym tak samo.

A dlatego zadaję pytanie jak na wstępie.

Z tą uczelnią do dzisiaj nie ma wyjaśnienia i brak linku chociaż nie mam czasu na przeglądanie strony po stronie.

Lincoln napisał(a):
Bredzisz nadal. O "lewackiej" uczelni, co kompletnie nie ma nic do rzeczy, byle


Tu zadałem pytanie o tą szkołę
viewtopic.php?f=10&t=172353&start=160

Tu drugi raz o tą samą szkołę było pytanie
viewtopic.php?f=10&t=172353&start=180

Ponownie to samo pytanie
viewtopic.php?f=10&t=172353&start=220

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 marca 2022, 22:37 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 125
Moje BMW: 320d
Kod silnika: N47D20
SelectoSK napisał(a):
3 miesiąc po 3 dawce i żyje. Nic się nie dzieje. Na setną stronę macie przygotowany jakiś jubileusz? Może jakaś analiza zaczerpnięta wprost od debili z konfederacji? Jakieś dodatkowe przywileje na forum? Podpisy "Ekspert ds epidemiologii/politologii/geopolityki" ?? :hyhy:


Dobry mem z tego tematu


Lincoln napisał(a):
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2022, 03:05 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1557
Cała drużyna A


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2022, 22:06 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
KKrzysztof napisał(a):
to powiedz czego w zasadzie byś chciał bo od tego trzeba zacząć ?

Cały temat jest rożnych argumentów gdybym był Tobą to bym myślał jak TY. Ja staram się poznać różne strony tego tematu.


Chciałbym zaprzestania ciągłego głoszenia tylko jednej partyjnej narracji która ma się nijak do rzeczywistości.
No nie bardzo się starasz, co obrazuje kolejne zdanie:

KKrzysztof napisał(a):
masz prawo tak uważać, i gdybym wiedział to co TY wiesz z całą pewnością uważałbym tak samo.


Dalej nie sprawdziłeś kto to epidemiolog. I weź mi tu nie teoretyzuj, co bym uważał gdybym był tobą, konkrety i koniec lania wody.


KKrzysztof napisał(a):
A dlatego zadaję pytanie jak na wstępie.

Z tą uczelnią do dzisiaj nie ma wyjaśnienia i brak linku chociaż nie mam czasu na przeglądanie strony po stronie.

Tu zadałem pytanie o tą szkołę
viewtopic.php?f=10&t=172353&start=160

Tu drugi raz o tą samą szkołę było pytanie
viewtopic.php?f=10&t=172353&start=180

Ponownie to samo pytanie
viewtopic.php?f=10&t=172353&start=220


Odpowiedź jest w pierwszym linku jak byk. Inteligentny człowiek za jakiego się uważasz głosując na konfederację, by nie stygmatyzował uczelni, a wrzucił badania jeszcze lepszej uczelni przecząca tej teorii i można konkretnie dyskutować.

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2022, 22:22 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Lincoln napisał(a):
Chciałbym zaprzestania ciągłego głoszenia tylko jednej partyjnej narracji która ma się nijak do rzeczywistości.
to jest obecne we wszystkich mediach. Głoszona jest jedna linia w oparciu o niektórych fachowców których podałeś. Jak tylko ktoś chce debaty publicznej w temacie to od razu się go usuwa z TV. Więc w sumie nie rozumiem. To bardziej chyba inne osoby piszą non stop o konfederacji przy czym sami stoją murem za narracją PO Lewicy i części PIS.

Też nie rozumiem, że tak często wspominasz o konfederacji czy ja ich dałem jako fachowców w dziedzinie czy co ?

Konkretów dałem całą masę i przejrzałem poglądy fachowców jakich dałeś ty.

Zadam moje pytanie inaczej. Jakich przepisów byś chciał i czego oczekujesz od władzy w zaistniałej sytuacji.

Lincoln napisał(a):
Odpowiedź jest w pierwszym linku jak byk. Inteligentny człowiek za jakiego się uważasz głosując na konfederację, by nie stygmatyzował uczelni, a wrzucił badania jeszcze lepszej uczelni przecząca tej teorii i można konkretnie dyskutować.


gdzież mi do Ciebie. Dlatego proszę wytłumacz mi Twoją odpowiedź bo widzę tam tylko jakiś personalny przytyk ?
Lincoln napisał(a):

KKrzysztof napisał(a):

chodzi o tą szkołę https://www.lse.ac.uk/ ???


Ostatnio mówiłeś, że Żona zabroniła Ci odwiedzać takie strony :P

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2022, 22:36 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):

Słuchaj, nie powinieneś się dziwić skoro tak się skompromitowałeś zarzucając innym i wymagając od nich nie wiadomo jakich autorytetów, a sam robisz kalkę fakehuntera... przecież to jest dno.


Problem w tym, że ten cytat pokrywa się z tym co piszą przywołani profesorzy podany w prosty sposób żebyś nie musiał za dużo czytać opinii niezgodnych z Twoimi poglądami, a Ty jak zawsze szukasz problemu tam gdzie go nie ma i sam się kompromitujesz.

jiGsaw napisał(a):
Sam wspominasz o wiele groźniejsze choroby, na które do dziś nie opracowano szczepień. Zgadzam się, że wiele procedur przyspieszono, bo SZŁY za tym miliardy, gdyż była do zgarnięcia OGROMNA kasa. Nie ma lepszego biznesu niż sprzedawać rządom, którzy płacą podatkami preparaty, które się następnie będzie wciskać KAŻDEMU, i to w kilku dawkach, a być może i co roku. Do tego jeszcze mozna być całkowicie zwolnionym z odpowiedzialności za skutki ich działań. Jeszcze nigdy żadne szczepienie nie miało takiego potencjału biznesowego.


To tylko twój pkt widzenia, nie fakt, widzisz tylko kasę i biznes i ten ból d...py że to nie Ty zarabiasz :rotfl:


jiGsaw napisał(a):
CO NIE ZMIENIA FAKTU, że preparaty zostały dopuszczone warunkowo z powodu UPROSZCZENIA procedur, zgodnie z tym co napisałem, a... kompetencje do oceny interpretacji wielu różnych prawników masz takie jak ja do remontu sondy kosmicznej. Może jakbyś, zamiast porywać się na jakieś rachunki oparte o podstawowy błąd logiczny, sprawdził z łaski swojej tą śmiertelność w swojej grupie wiekowej według np. CDC, to mimo choroby jednak byś nie musiał tak panikować i stracić głowy do tego tematu.


Procedury zostały przyśpieszone, ze względu na skalę i ogólnoświatowe zagrożenie. A może przyjmij sobie za wyznacznik grupę wiekowa 0-1? To jak oceniać poziom zadowolenie z życia na całym świecie pytając się o zdanie mieszkańców krajów skandynawskich - miarodajne jak Twoje wyliczenia na podstawie wieku...

jiGsaw napisał(a):
Na szczęście pandemia się praktycznie skończyła, temat został z grubsza wyjaśniony. Kolejne kraje wycofują nic nie warte zamordystyczne paszporty covidowe i debilne obostrzenia. Putin domknął temat tak, że już praktycznie nikt nawet o tym nie rozmawia. Na pewno lepiej by było jakby osoby dalej tkwiące w tej zorganizowanej histerii, jak Ty, nie udzielały się i pozwoliły innym na powrót do komfortowego, szczęśliwego życia. :)

Ps. A fakty są takie, że w trakcie trwania para pandemii, tak wiele osób ona zabiła, że z roku 2020 na 2021 przybyło na Ziemii najwięcej ludzi w historii. Pomimo tej Twojej 2% śmiertelności. :rotfl:


Że Ty który mało co ma wspólnego z medycyną i wirusami o tym nie rozmawiasz to znaczy że problemu nie ma - to pokazuje logikę Twojego płytkiego myślenia, oceniający sytuację tylko na tyle ile widzisz...
Te uznawane od wielu lat przez naukowców 2% boli Cię mocno, nawet bardzo że aż próbujesz wejść jeszcze głębiej w temat którego kompletnie nie ogarniasz w podstawie...


Pragnę abyś zauważył z łaski swojej wreszcie, że prawdziwa nauka, taka czysta, ideologiczna, już dawno została w dużym stopniu zasyfiona przez tzw. badania sponsorowane itp. itd. Jeżeli nie potrafisz dostrzec jak wielu naukowców, choćby ten Simon, Horban, czy Szumowski, a także wielu innych, totalnie się skompromitowało, bo albo zmieniali zdanie co chwilę albo ewidentnie się nie sprawdzało co mówili. Praktycznie cała ta okryta hańbą rada horadrimów. I tak tysiące na całym swiecie. Wielcy profesorowie... to jest dopiero kompromitacja, nie tam to co Ty, czy ja. Do tego jak wielu naukowców przedstawia zgoła odmienne zdanie, a tylko nieliczni z nich przebili się do masowej narracji, jak np. prof. Kuna.


Z tym zarzucaniem mi, że to nie ja zarabiam itp. itd., no to wybacz, ale tutaj to już totalnie odjechałeś, żeby nie użyć obraźliwych sformułowań... bo to ja dla zachowania godności zrezygnowałem z intratnego kontraktu, straciłem z pół bańki, bo nie chciałem brać czynnego udziału w tej para pandemii lub eksperymentach badawczych. Niech sobie zarabiaja na tych szczypjonkach miliardy, naprawdę gratuluję sukcesu. Niech tylko mi nikt nie mówi co mam wprowadzać do swojego ustroju, a już w szczególności czegoś, co nie jest do końca sprawdzone oraz mi po prostu jednocześnie zbędne. Do tego fajnie jakby nie brali ode mnie z góry na to kasy, szczepienia dobrowolne z zasady są dodatkowo odpłatne przez zainteresowanych. A jeżeli się nie zgadzasz z potencjałem takiego modellu biznesowego, który przedstawiłem, to proszę znajdź mi lepszy.


Dla Ciebie procedury zostały przyspieszone ze względu na ogólnoświatowe zagrożenie, dla mnie i dla liczb bezwzględnych zagrożenie jest marginalne w ujęciu populacyjnym. Grupa wiekowa 0 - 1 ma akurat śmiertelność w podobnym rzędzie wielkości jak grupy starsze, praktycznie 0 - 40 można mówić o marginalnym zagrożeniu w ujęciu globalnym. 40 - 60 zagrożenie lekko wyższe, ale nadal minimalne, 60+ zagrożenie rośnie wyraźnie, 80+ zagrożenie rośnie drastycznie. Co jasno wskazują charakterystyki zgonów - średni wiek zmarłego w Polsce z tego powodu to 75 lat, gdzie średni wiek zgonu w Polsce w ujęciu globalnym to 76.

Zasadniczo większość ludzi wkoło już o tym nie rozmawia. A Ty dalej te swoje 2% molestujesz... dwa procent liczone z czego? Z niemiarodajnego testu PCR. Gdybyś choć przez 5 minut pomyślał logicznie i samodzielnie to byś wiedział dlaczego to się podaje. Jest to tylko i wyłącznie po to aby zastraszyć i zmanipulować ciemnotę. Fakty są jednak takie, że przechorowało O WIELE WIĘCEJ LUDZI, ale nie chodzili na jakieś testy śmieszne albo mieli tak lekkie objawy, że nawet nie pomyśleli albo nie byli hospitalizowani, przede wszystkim - przeżyli. Także nic mnie nie boli, bo świadomie i zdroworozsądkowo tylko kompletny idiota będzie forsował w nieskończoność takie brednie. Ludzie kierują się emocjami w ocenie, jeżeli się wystraszą, to ich mózgi się blokują. Stąd często inteligentne osoby, w tym mój wujek profesor, totalnie bezkrytycznie i bezrefleksyjnie chłonęły jak gąbka jedyną słuszną narrację z telewizora. To naprawdę nic obraźliwego, ale trzeba do siebie dopuścić fakt istnienia takiego zjawiska. Później już idzie z górki, to żadna ujma na honorze przyznać, że się dało zastraszyć, czy zmanipulować. Wszak wszyscy chcemy w głębi duszy wierzyć, że profesorowie, czy politycy to wielkoduszni ludzie i charytatywnie dla nas się poświęcają i zawsze kierują się tylko naszym największym dobrem, a my stawiamy ich automatycznie na piedestale autorytetu i bronimy niczym wilczy szaniec. Zadanie na poziomie logiki dawnej matury z matematyki:

https://www.census.gov/quickfacts/fact/ ... #AGE775218 ludnosć Nowego Jorku

https://www.governor.ny.gov/news/amid-o ... dy-testing - antyciała, dzięki czemu można orzec ile osób realnie zetknęło się z wirusem.

Zadanie - oszacuj prognozowaną realną śmiertelność.



Ps. Miło, że się chociaż przyznałeś, że ten pokaz błazenady zawdzięczamy... Twojemu pisowstwu i nienawiści do Konfederacji, gdzie ja staram się praktycznie nie powoływać na partyjne wypowiedzi, tylko przedstawiam konkretne dane. To tylko wy w tym pisie tak bardzo plujecie jadem, że waszą jedyną obroną jest atak... i sprowadzanie WSZYSTKIEGO do nastrojów politycznych... miło jakbyś samodzielnie zaczął myśleć i się wypowiadać, a nie w imieniu swojej partii co czynisz skoro zarzucasz to samo innym kompletnie bez sensu.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 marca 2022, 10:34 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw, zauważ, że to o konfederacji głównie wspominają miłośnicy obecnie nam panujących. Przy okazji obrażając wyzywając od różnych BEZ JAKICHKOLWIEK PODSTAW. To hipokryzja w czystej postaci.
Dodatkowe pytanie czy Ci miłośniki zamordyzmu sami się do niego bezwzględnie stosują. Powinni przecież dawać przykład. Jestem prawie pewien, że tu na forum są dowody, że ktoś nie przestrzegał zaleceń wprowadzanych przez bandę czworga.

Każdy kto mam zapędy by kogoś siłą do czegoś przymusić na pewno nie może powiedzieć o sobie PRAWY.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 marca 2022, 12:02 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To o czym mówisz, to są typowe cechy lewactwa, więc wcale mnie to nie dziwi, że się tak zachowują i atakują prawicę zamiast się skupić na meritum.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 25 marca 2022, 16:27 
Offline
Tangiers Casino Manager
Avatar użytkownika

Posty: 5284
Moje BMW: Giulia Veloce
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ktoś może ten temat przenieść do dzialu "Humor" ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 26 marca 2022, 09:19 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1557
KU84 napisał(a):
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ktoś może ten temat przenieść do dzialu "Humor" ?


Może poczekajmy chwile, za nie długo setna strona.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 70 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL