BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 20 maja 2024, 08:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 113  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 marca 2021, 17:15 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8249
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pamiętamy :orany:

Waldek unikasz odpowiedzi/rozmowy. To wg Twojego autorytetu z kanału scfi może oznaczac, że ja mam rację :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 marca 2021, 18:11 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 6262
https://www.facebook.com/telewizjaleszn ... 570366254/

_________________
...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 marca 2021, 18:33 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 32
Posty: 2218
Moje BMW: MK7 GTI PP
Kod silnika: CHHA
https://www.youtube.com/watch?v=llAG5V7 ... genProject


odnośnie tej waszej depopulacji od Gatesa

Less need for help during older age --> less need for kids to take care of you --> less kids are being born --> less population.
And, better health care and more vaccines --> more children survive to become adults --> parents get less children as a consequence.
There is a clear trend in the world, where when nations become more modern, have better health care, better living standards etc, their population grow less. For example, in Europe, most nations produce less than 2 babies per mother (implying their population is naturally shrinking). This is not because vaccines kill people, but because less children are born.
If poorer countries with low livings standards can raise those, they will also follow the trend and get fewer kids. Thus lowering the population by raising living standards.

logiczne


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 10 marca 2021, 20:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kai napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=llAG5V7x17A&ab_channel=TheBorgenProject


odnośnie tej waszej depopulacji od Gatesa

Less need for help during older age --> less need for kids to take care of you --> less kids are being born --> less population.
And, better health care and more vaccines --> more children survive to become adults --> parents get less children as a consequence.
There is a clear trend in the world, where when nations become more modern, have better health care, better living standards etc, their population grow less. For example, in Europe, most nations produce less than 2 babies per mother (implying their population is naturally shrinking). This is not because vaccines kill people, but because less children are born.
If poorer countries with low livings standards can raise those, they will also follow the trend and get fewer kids. Thus lowering the population by raising living standards.

logiczne


Korwin już to wielokrotnie wyjaśniał. Dzieci się nie rodzą ze względu na socjalizm, emerytury tzw., TFU, państwowe. Po co mam mieć dzieci skoro na moją emeryturę może pracować dziecko sąsiada. Należy przywrócić model naturalny to i dzietność wróci do naturalnego poziomu.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 11 marca 2021, 08:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29750
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
alduwiel, to nasi znowu źle zrozumieli i zakazali aborcji :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 15 marca 2021, 09:29 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8249
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Kaczor raczej nie jest sprzedany, widać to było po sprzeciwie w spawie przyjęcia imigrantów z Afryki czy teraz z aborcją. Tak samo Glapiński powiedział ,ze póki on jest na czele NBP to gotówka nie zostanie zlikwidowana, a nie wiem czy wiecie ,ze w Szwecji już gotówki praktycznie nie ma.

Natomiast

Obrazek

Przykro mi Waldek ,ze nie chcesz ,ze mną porozmawiać mimo iż wiem, że Cię to wszystko interesuje. Skoro masz rację ,a ja się mylę powinno Ci się udać mnie wyprowadzić z błędu. Prawda zawsze się obroni.


Ostatnio edytowano 20 marca 2021, 12:44 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 19 marca 2021, 21:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8249
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Jesteśmy coraz bliżej zrozumienia na czym polega ta pandemia. By szerzej otworzyć drzwi pozwolę sobie przypomnieć, korzystając z internetowych źródeł, biografie ludzi o których większość z Was nigdy nie słyszała.
To ludzie wybitni i nietuzinkowi, wymazani z kart historii biologii i mikrobiologii.

Antoine Bechamp ( 1816-1908 ) - jeden z najwybitniejszych mikrobiologów w historii. Bechamp odkrył mikrozimy - autonomiczne organizmy bytujące w roślinach i zwierzętach. Według Bechampa mikrozimy są najmniejszym elementem materii ożywionej , nie jest nią komórka. Te same mikrozimy odkrywali później Enderlein , nazwał je endobiontami, Reich - biony oraz Naessena - somatydy. Według Bechampa mikrozimy nie są pierwotną przyczyną chorób , lecz stanowią ich nieodłączny element. Wiele poglądów Bechampa zostało skopiowanych przez Louisa Pasteura, który bezczelnie przypisał je sobie, całkiem jak Edison okradł z geniuszu Teslę.

Gunther Enderlein ( 1872-1968 ) odkrył że kiedy mikroflora krwi jest zharmonizowana nie powoduje żadnych reakcji patologicznych , żadnych stanów chorobowych. Podczas obserwacji krwi Enderlein odkrył malutkie ruchome cząsteczki pojawiające się na ciemnym tle, nazwał je endobiontami ( protitami ), uważał że te cząsteczki są odpowiedzialne za stan stabilnego zdrowia lub powstawanie procesów patologicznych. Do choroby prowadzą zmiany zakłócające środowisko organizmu oraz zmiany w stanie endobiontów.
To Enderlein opracował koncepcję według której procesy patogeniczne są wynikiem zmian w środowisku krwi ( PH ), których głównym czynnikiem jest PH3, wpływający na ednobionty. W miarę wzrostu PH endobionty rosną i i akumulują rezerwy protein jako odpowiedź mechanizmu obronnego. Toksyny, chemikalia oraz emocje, stres, mogą zmieniać przebieg reakcji w organizmie powodując zmianę środowiska w organizmie oraz endobiontu, żyjącego do tej pory w symbiozie ze środowiskiem organizmu. W rezultacie , w miarę wzrostu PH powstają formy bakteryjne oraz inne patologie. Najbardziej rozwiniętą formą endobiontu Enderlein odkrył nie we krwi, ale w tkankach ciała, to liczne formy grzybiczne które wskutek zmian PH wywołują stany chorobowe.

Royal Reymond Rife jr ( 1888-1971 ) - moim zdaniem najważniejszy z grupy naukowców zniszczony przez Rockefellerowską medycynę. Dlaczego ? Rife był niezwykle zdolnym konstruktorem, zbudował znakomite mikroskopy, w tym mikroskop uniwersalny ( 1933 ) powiększający obraz 60 000 razy i rozdzielczość 31 000 razy. Rife udowodnił że KAŻDY WIRUS KAŻDA BAKTERIA POSIADAJĄ WŁASNĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ REZONANSOWĄ. Organy rakowate wypromieniowują purpurowoczerwoną emanację. W organach rakowatych odkrył dwa rodzaje bakterii jakie nazwał Bacillus X lub BX.. Setki razy powtórzył swoje eksperymenty i dowiódł, ponad wszelką wątpliwość, że tam gdzie występuje Bacillus BX zawsze powstają guzy nowotworowe. Wykorzystując swój mikroskop odkrył że chorobotwórcze mikroorganizmy można zniszczyć za pomocą wiązki określonej częstotliwości. Przez lata badań Rife określił MOR mortal oscilatory rate , czyli śmiertelne częstotliwości dla wielu chorobotwórczych organizmów , bakterii, grzybów i wirusów.
W 1934 roku Rife i jego zespół leczył 16 śmiertelnych przypadków zaawansowanego raka poddając pacjentów napromieniowaniu przez trzy miesiące po trzy minuty dziennie. Wszyscy pacjenci zostali wyleczeni. Rok 1934 to był rok w którym terapiami Rife-a zaczęli się żywo interesować amerykańscy oligarchowie, właściciele kartelu farmaceutycznego, z Rockefellerami na czele. W tym roku zamordowany został wielki sympatyk Rife dr Milbank Johnson, badacz z Uniwersytetu San Francisco tuż przed opublikowaniem wyników badań potwierdzających skuteczność terapii raka opracowanej przez Rife'a. Sam Rife był prześladowany do końca życia i został zamordowany w 1971 roku przez podanie mu mieszanki valium i alkoholu.

Wilhelm Reich ( 1897 -1957 ). austriacki psychiatra-biofizyk, który niezależnie od Amerykanina Rife'a, Francuza Bechampa, Niemca Enderleina odkrył, tak jak wyżej wymienieni, we krwi cząstkę , którą nazwał bionem. Uważał że to twór graniczny pomiędzy materią ożywioną i nieożywioną, zdolną do przekształcania się w mikroorganizmy. Jako pierwszy użył techniki autoklawowania, pozwalającej oddzielić biony od pozostałych składników krwi. Podczas eksperymentów dowiódł że biony zdolne są wytrzymać temperaturę nawet 1500 C. Biony ze zdrowego organizmu emitują kolor niebieski i są bardzo ruchliwe. W zmienionych chorobotwórczo organizmach biony przekształcają się w małe lancetowate formy o wysokiej toksyczności, które Reich nazwał T-bacilli ( prątki T ). U wszystkich chorych na raka odkryto później obecność T-bacilli. Także Reich udowodnił że biony, tak jak mikrozimy, endobionty, ulegają zmianom pod wpływem czynników zewnętrznych, że pod wpływem tych czynników zmianie ulega zarówno PH krwi, jak i żyjące do tej pory w symbiozie ze środowiskiem organizmu wyżej wymienione cząsteczki.
W 05 czerwca 1956 roku agenci FBI i FDA najechali na na dom i labotarorium Reicha w Rangeley w Stanie Maine, zniszczyli wszystkie dokumenty, książki , dzienniki prac badawczych ( 6 ton papieru ) , aparaturę badawczą. Sam Reich został oskarżony o nieuczciwe praktyki medyczne, zmarł 03.11.1957 roku w więzieniu, podobno na zawał serca.

Historia czterech wyżej wymienionych geniuszy ma jeden wspólny mianownik, wszyscy oni, niezależnie od siebie odkryli że komórka wcale nie jest najmniejszym elementem konstrukcyjnym organizmu, że krew ludzka nie jest sterylna, że promieniowanie elektromagnetyczne ma wielki wpływ na strukturę krwi, na przemiany malutkich cząsteczek które są współodpowiedzialne za procesy chorobotwórcze, przede wszystkim nowotworowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 19 marca 2021, 23:20 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Wiek: 64
Posty: 339
Lokalizacja: Irlandia
Moje BMW: f11
Kod silnika: N57D30
Garaż: https://s25.postimg.cc/6tpdkt233/DSCF1782.jpg
https://i.postimg.cc/FHFBMVbn/na.jpg
https://i.postimg.cc/wTzdLbJ6/plen1.jpg
Bardzo cenne informacje! Dobrze, że się takie zachowały. :ok:

_________________
Walczmy z białaczką! Daj szansę sobie i innym. Odwiedź stronę...
http://www.dkms.pl/kontakt/index.html


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 21 marca 2021, 21:22 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8249
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 marca 2021, 09:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Bardzo dobry materiał, od 1:09:20 mówi fajnie właśnie o problemie wszechobecnych głupio mądrych cymbałów, którzy potrafią tylko obrażać, robić wycieczki osobiste albo stosować uniki gdy zadać im niewygodne pytania. Mamy taki przykład nawet na forum.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 marca 2021, 09:46 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8249
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Właśnie miałem to napisać a propos Waldka , ale odpuściłem.
Tak materiał jest świetny, ale zapewne zostanie pominięty przez naszych adwersarzy, a szkoda bo mądrych wypowiedzi tak piekielnie inteligentnego człowieka jak Piotrek nigdy dość.


Edyta taką rekomendację mu dała.

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 marca 2021, 10:05 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 29750
Lokalizacja: Katowice
Garaż: ///M4 20iA+ LCI
było:
E91 318dA+ LCI
E39 520iA LCI
Mercedes CL600 V12TT
Mercedes C 180 lift
Mercedes E 350 lift
Mini JCW
Audi A6 3.0TDI
Mercedes CLS 350
Yaris d4d
E90 335iA+
E39 530i LCI
E61 535d+
E91 325d
E46 330i
E46 330dA LCI
E46 330i LCI
E39 540iA NV
E46 330i
E34 520i
nie no jak Edytka rekomenduje to obejrzę :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 22 marca 2021, 10:48 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8249
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Waldek co mówi Twoj głos rozsądku gdy słyszy wypowiedzi ekspertow negujące Twoje wyobrażenie o świecie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2021, 18:02 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
alduwiel napisał(a):
Waldek co mówi Twoj głos rozsądku gdy słyszy wypowiedzi ekspertow negujące Twoje wyobrażenie o świecie?


alduwiel napisał(a):
Właśnie miałem to napisać a propos Waldka , ale odpuściłem.


no więc ja jako Twoj :padam: Bóg :padam: mówię Ci że...

nawet nie mam pojecia o czym jest ten film, ani kim jest ten koles i dlaczego ma inne zdanie niz ja i w ogole na jaki temat? od czego jest expertem?
wez mi stresc ten filmik w 3 zdaniach bo temat nie bardzo mnie interesuje i nie chce mi sie marnowac 1h40min zycia na ogladanie czegos co mnie nie interesuje.

edit: zobaczylem ze to ex maz edyty gorniak i jakis prawnik...
to co? wypowiada sie cos na temat prawa czy cos? z czym sie nie zgadzamy? ja expertem od prawa nie jestem, interesuje mnie tylko w waskim zakresie ktory uzywam, ale to jest temat o smiercionosnych szczepionkach a nie o prawie, a z tego co widze to jest 5 mln ludzi zaszczepionych i jakos populacja nie zmniejszyla sie nagle (mimo gwarantowanej pewnej smierci w tytule) o 5 mln. No chyba ze prawnik wypowiada sie o szczepionkach jako EXPERT ;)
to nawet nie bede komentowal ;)

alduwiel napisał(a):
Waldek (2gie przykazanie!) unikasz odpowiedzi/rozmowy. To wg Twojego autorytetu z kanału scfi może oznaczac, że ja mam rację.

nie, po prostu Cie olałem ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2021, 18:58 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8249
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Nie odpowiadasz na moje pytania, ale życzysz sobie bym ja na Twoje odpowiadał? Ok :) ja nie jestem taki dlatego Ci streszczę ten wywiad do maksimum , a więc jest to wypowiedz kolesia który uwierz mi na słowo, wie co mówi i tak się jakoś dziwnie składa ,ze jego wyobrażenie o świecie jest dziwnie zbieżne z moim. Ja jestem obłąkany w Twoim mniemaniu, ale on też?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2021, 19:27 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
a to byly maz aktorki wystepujacy na yt nie moze byc oblakany ? (nie mowie ze jest, bo nie ogladalem filmu i nie znam typa)
tez nie bardzo wiem dlaczego go stawiasz jako antagoniste mnie? przeciez ty nawet moich pogladow nie znasz, nawet chyba nigdy ich nie napisalem za bardzo, to ze smieje sie ze wierzysz w iluminati, plaska ziemie, reptalianow, chipy w szczepionkach i miedzynarodowy spisek farmaceutyczny odnosnie szczepionek to kompletnie nie ma zwaizku z moimi pogladami, tylko z moja rozrywka ;)

wypowiadasz sie na tematy o ktorych nie masz pojecia a grasz role eksperta cytujac przypadkowych ludzi jesli tylko fragment ich zdania pokrywa sie z tym co myslisz, o wirusie tez nie masz pojecia, o szczepionkach tez nie. nie jestes ani lekarzem, ani biologiem, a fanatyczne stronki z ktorych bierzesz swoja wiedze tylko podtrzymuja wiare w te brednie.

paradoks tego polega taki, ze nawet gdyby sie oczytal sie na ten temat i dowiedzial bys sie ze jednym ze skladow coronawirusa jest
Białko nukleokapsydowe N (P0DTC9), to dalej to nic nie zmienia, bo nie wiesz co to za bialko,
ale zalozmy ze jestes przebiegly i googlasz dalej i znalazles cos takiego: https://swissmodel.expasy.org/repository/uniprot/P0DTC9
i masz ciag kompletnie niezrozumialych informacji ktorych zwyczajnie nie potrafisz przetworzyc bo nie masz elementarnej wiedzy medycznej na ten temat, a pomimo to komentujesz i siejesz jakas durna panike na forum (co gorsza nie jestes jedyny panikator, duzo jest panikatorow z wiekszymi zasiegami i wplywami niz ty - ale oni dodatkowo zarabiaja hajsy z reklam i ciezko wyczuc czy robia to bo w to wierza czy czuja w tym biznes) - ty w to wierzysz chociaz kompletnie tego zjawiska nie rozumiesz.

Jeden z moich pogladow na temat tego wirusa jest taki ze wiem ze nic nie wiem, ale z pojedynczych obserwacji wynika ze ciezko jest wyciagnac wnioski bo dla jednych ten wirus jest bezobjawowy a dla innych smiertelny (nawet jak nie sam wirus to powiklania) takze mi ciezko jest zajac jednoznaczne stanowisko, tym bardziej ze nie jestem biologiem ani lekarzem aby znac skutki dzialania wirusa na MOIM organizmie albo na organizmach moich bliskich, niestety tego nawet eksperci nie wiedza i wlasnie to moze byc straszne.

Szczepionki wydaja sie miec duza skutecznosc, chyba ze wszystkie media i przekazniki na swiecie sa przekupione.
pojedyncze przypadki reaguja zle na szczepienia ale to samo jest ze nie kazdy przezyje po zjedzeniu czekolady.

powodzenia w Twoich pogladach, chociaz i tak watpie abys zrozumial to co napisalem ;) bedziesz mnie dalej stawial jako antagoniste swoich idolow z jutuba ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2021, 21:18 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8249
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
wujekwaldus napisał(a):
to ze smieje sie ze wierzysz w iluminati, plaska ziemie, reptalianow, chipy w szczepionkach i miedzynarodowy spisek farmaceutyczny

Na początku pomyślałem ,że napisałeś to złośliwie, ale po chwili namysłu doszedłem do wniosku ,ze raczej to efekt działania filtru percepcyjnego. Widzisz od roku rozmawiamy, a Ty zapamiętałeś dosłownie ułamek tego co mówiłem. Wszystko nieświadomie przeinaczyłeś pod swój samokoncept. Przyjmij więc do wiadomości raz na zawsze, ze nie wierzę w reptalionów, płaską ziemię, spisek farmaceutyczny, chipy w szczepionkach czy nawet iluminatów. Wiesz w co wierzę? Zadałem Ci ważne pytanie, gdybyś słuchał to byś wiedział:


alduwiel napisał(a):
Jest deep state czy nie ma? Trump wymyślił sobie bajkę czy też nie?

Bo widzisz ja wierzę w istnienie takiej struktury, która za kulisami wpływa (nie mówię ,ze kreuje) na rzeczywistość polityczną i biznesową świata. Weź tylko zauważ ,ze jest sprawą bez precedensu, aby głowa super mocarstwa nr 1 na świecie mogła takie rzeczy ludziom mówić.


Ostatnio edytowano 24 marca 2021, 07:31 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 23 marca 2021, 21:21 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Grzesiek - musisz zrozumieć, że Waldek ma inne wartości, inny świat. Pracuje, jego branża dzięki pandemii prawdopodobnie jeszcze bardziej rozkwitnie, zwłaszcza długoterminowo. IT i Automatyka pójdą mocno do przodu, nie oszukujmy się. Pracując zdalnie i mając pieniądze większość przykrości związanych z pandemią można sobie po prostu podarować, ominąć, nabrać odporności. Jakkolwiek.


Waldek - masz rację co do tego, że niczego nie wiemy na pewno i faktycznie różne grupy ludzi różnie i dziwnie przechodzą tę chorobę. Niemniej jednak zwróć uwagę na fakt, że obecnie nauka oficjalna czyli biolodzy, medycy, lekarze, wirusolodzy itp., którzy powinni nam pomóc - nie pomagają, błądzą niczym dzieci we mgle. Tutaj o wiele lepiej wydaje się sprawdzać czysta analiza liczbowa, suchy pragmatyzm. Ten prawnik wydaje się mówić z sensem, przywołuje twarde dane i twarde badania, wyciąga i łączy umiejętnie fakty, jest gotów iść na każdą batalię sądową z piwem w ręku, gdzie należy pewne rzeczy po prostu udowodnić.

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że większość tzw. demokratycznego świata obrała złą drogę. W tej chwili jest już za późno aby się z niej wycofać, bo wiązałoby się to z tym, że rządy musiałyby się przyznać do błędu w postaci zamordowania mnóstwa ludzi/biznesów, zrujnowania życia gospodarczego, społecznego milionów. Nikt tego nie zrobi, będą brnąć w to dalej używając prostych metod propagandowych i socjotechnicznych. Na to się zanosi. Ten prawnik też o tym mówi, obecnie tylko silna kontrofensywa polityczno - medialna ma szansę udzielić choćby pola do merytorycznej debaty. Warto go posłuchać, bo on nie zgrywa fachowca lekarza/biologa, tylko po prostu rozprawia się z parapandemią rozkładając ją na czynniki pierwsze od strony narzędzi, których się używa na sali sądowej i po prostu w dochodzeniu do prawdy i swoich praw.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 marca 2021, 08:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Uwaga, nadchodzi nowa mutacja wirusa.

"Wirus inteligencji
Podczas gdy pojawiają się kolejne mutacje i warianty, równocześnie na całym świecie rozwija się nowy wirus. W błyskawicznym tempie zaraża miliony ludzi i jest nie do zatrzymania. Nazywa się Inteligencją i ma cały szereg objawów:
- osoba nim zarażona staje się odporna na przekaz medialny i nie jest w stanie przyjmować wiadomości pokazujących stan permanentnego zagrożenia i sugerujący jeden słuszny sposób postępowania.
- wirus zmusza mózg do określonych reakcji, takich jak konkretne analizy nadchodzącej przyszłości czy syntezę informacji łączącą ze sobą różne elementy w spójną całość.
- zainfekowany inteligencją chroni swoją wolność przed niekorzystnymi dla niego ograniczeniami prawa i potrafi walczyć o należne mu przywileje wynikające z ustaw, moralności i zdrowego rozsądku.
- pojawiają się nietolerancja dla lęku i niemożność pasywnej obserwacji otaczającej rzeczywistości, a także rosnąca odwaga motywująca do głośnego mówienia wszem i wobec o tym, co się myśli
Wirus inteligencji rozprzestrzenia się przez rozmowy z innymi, budowanie więzi, naukę od mądrych, nieograniczoną autoekspresję i współpracę z ludźmi. Ma bardzo destrukcyjne działanie w stosunku do takich zachowań, jak:
- bezrefleksyjne konsumowanie przekazów medialnych
- odrzucenie myślenia krytycznego i analitycznego
- podążanie za tym, co mówią rzekome autorytety i politycy
- bazowanie na opiniach innych i traktowania ich jak swoje
Musimy uważać na tego wirusa, bo jak tak dalej będzie się rozprzestrzeniał, to rządy czeka nie lada wyzwanie powstrzymywania go. Stanowi bowiem niezwykle silną przeciwwagę dla nadchodzącej transformacji prawa, finansów, podatków, kultury, polityki i więzi społecznych.
Ściskam
Mat"

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Szczepionka wektorowa na Covid-19 - pewna śmierć!
PostNapisane: 24 marca 2021, 11:50 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Dokładnie tak Jig. Dokładnie tak! Szukaj inteligencji w wirusach, bo to jedyna Twoja nadzieja xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 113  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL