BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 11 maja 2024, 07:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 15:46 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
DamianTra napisał(a):
I tak sie przeinacza wypowiedzi.
Damian, ja nic nie przeinaczam. Napisałeś co napisałeś, ja poprosiłem , żebyś z tym wyluzował. Nie próbuj na mnie żadnych krzywych polemik. Pozdrawiam

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 15:49 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Frank napisał(a):
DamianTra napisał(a):
I tak sie przeinacza wypowiedzi.
Damian, ja nic nie przeinaczam. Napisałeś co napisałeś, ja poprosiłem , żebyś z tym wyluzował. Nie próbuj na mnie żadnych krzywych polemik. Pozdrawiam


No nie wiem Frank, ja sądzę, że to ostatni dzwonek aby Damian dostał rangę na forum "inżynier", bo wiesz jak to z tymi inżynierami bywa... Nie ma żartów. Co Ty filmu Prometeusz nie oglądałeś?! W każdej chwili nie jest problem aby smutni panowie przyjechali do serwerowni gdzie stoi BMW Sport...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 15:49 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Jig xD zazdroscisz, czy przebolec nie mozesz, ze potrafie wnioski wyciagac, calkiem sensowne i jakims cudem sa sprzeczne z Twoimi? xD Moge byc bumem ze skonczonymi 3 klasami podstawowki, ale ciagle byc tym samym czloiwiekiem i nadal byc inteligentnym bardziej niz Ty xDD

Frank wiec przeczytaj raz jeszcze, pomysl i uderz sie cicho w piers. Wiem co napisalem, widze co Ty zrozumiales. Dwie rozne rzeczy.


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2021, 15:56 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 15:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
DamianTra napisał(a):
Jig xD zazdroscisz, czy przebolec nie mozesz, ze potrafie wnioski wyciagac, calkiem sensowne i jakims cudem sa sprzeczne z Twoimi? xD Moge byc bumem ze skonczonymi 3 klasami podstawowki, ale ciagle byc tym samym czloiwiekiem i nadal byc intelitentnym bardziej niz Ty xDD


No jasne, każdy Ci zazdrości takiego inżyniera jakiego Ty masz, to elyta. Grzesiek nawet by chętnie oddał swoje rentierstwo, żeby móc Ci rękę choć podać, przez rękawiczkę rzecz jasna. Bo przecież wiadomo, że inżynierów strasznie w Polsce brakuje i nie można ryzykować aby taki cukierek się pochorował...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 15:55 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Taka ze mnie elita, jak z ciebie specjalista od czegokolwiek xD Widzisz... ciebie chyba boli to, ze ktos moze wysmiewac twoja 'inteligencje' w jawny sposob (a jest z czego gnic). Wiec sie przysrales do tego inzyniera xD Ok... Ale mowie, wioskowy glupek nie wie nawet kiedy sie z niego smieja i robi jeszcze wiecej smiesznych rzeczy z tego powodu.

Czy Ty do swojej stopki przyczepiles moje slowa? xD O [cenzura] kolejny poziom w skali zje** przekroczyles. Az nie wiedzialem, ze tak mozna xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 15:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15733
Rost jak na fanboya z konfederacji przystało , nie zrozumiałeś przekazu. :rotfl:

Ja nie czuje nienawiści, ja mam beke z szurow, foliarzy, covidiotow z konfederacji , którzy wierzą, że chodzą po gaju oliwnym za swoim guru :rotfl: . Mam bękę z tych utopijnych postulatów które poza ich pustymi łbami nie funkcjonują nigdzie na świecie :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:00 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
DamianTra napisał(a):
Frank wiec przeczytaj raz jeszcze, pomysl i uderz sie cicho w piers. Wiem co napisalem, widze co Ty zrozumiales. Dwie rozne rzeczy.
Użycie epitetu " wioskowe głupki " uderza bezpośrednio w mieszkańców wsi. Tak już jest, nie napisałeś " miejskie głupki" , nie napisałeś " polskie głupki' , nie napisałeś " forumowe głupki" . Pomijam już fakt, że nie ma potrzeby w kulturalnej dyskusji wyzywania kogokolwiek od głupków. Jak uderzam się w pierś to głośno, jednak tym razem nie ma takiej konieczności. Kyo prosił kilka razy- dyskutujcie swoje argumenty, nie siebie. Co tu jest mało jasne ? Damian, masz swoje poczucie racji i ja to rozumiem, ale postarajmy się wspólnie dyskutować na przyjaznym dla intelektu poziomie. Pozdrawiam

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:00 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
O to to. O konfie chyba bardziej precyzyjnie sie nie da.

Frank napisał(a):
DamianTra napisał(a):
Frank wiec przeczytaj raz jeszcze, pomysl i uderz sie cicho w piers. Wiem co napisalem, widze co Ty zrozumiales. Dwie rozne rzeczy.
Użycie epitetu " wioskowe głupki " uderza bezpośrednio w mieszkańców wsi. Tak już jest, nie napisałeś " miejskie głupki" , nie napisałeś " polskie głupki' , nie napisałeś " forumowe głupki" . Pomijam już fakt, że nie ma potrzeby w kulturalnej dyskusji wyzywania kogokolwiek od głupków. Jak uderzam się w pierś to głośno, jednak tym razem nie ma takiej potrzeby. Kyo prosił kilka razy- dyskutujcie swoje argumenty, nie siebie. Co tu jest mało jasne ? Damian, masz swoje poczucie racji i ja to rozumiem, ale postarajmy się wspólnie dyskutować na przyjaznym dla intelektu poziomie. Pozdrawiam


Pol swojego zycia przesiedzialem na wsi i... a zreszta Frank. To takie przerzucanie sie. Jak sie poczules osobiscie urazony, to wybacz, wiesz ze nie o to chodzi.

O to chodzi: [url]https://www.miejski.pl/slowo-Wioskowy+głupek[/url] termin uzywany w mowie potocznej.


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2021, 16:04 przez DamianTra, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:04 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
DamianTra napisał(a):
Jak sie poczules osobiscie urazony, to wybacz, wiesz ze nie o to chodzi.
Ja akurat się w małym miescie urodziłem ( Poznań ) ale mam wielu znajomych ze wsi, cóż , nie bede sie ich wypierał. Nie miej jednak wrazenia, ze gdybys operował " miejskimi głupkami " byłoby to mniej widoczne ;)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:06 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Nic nie poradze, ze w mowie potocznej funkcjonuje 'wiejski glupek' a nie 'miejski glupek. Tak czy siak mam nadzieje, ze teraz mnie rozumiesz i to o co w tym sformuowaniu chodzi.

Za linkiem ktory umiescilem post wyzej:

wioskowy glupek: Potocznie, pejoratywnie o kimś robiącym z siebie pośmiewisko czy amatorze nie znającym się na fachu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:10 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
DamianTra napisał(a):
Nic nie poradze, ze w mowie potocznej funkcjonuje 'wiejski glupek' a nie 'miejski glupek
A czy mozemy przyjać, że gentleman jesli juz musi kogos nazwać głupkiem , to użyje po prostu zwrotu " głupek " bez żadnych dodatkowych ornamentów w postaci precyzowania geolokacji wioska / miasto/ suchy las / mokradła ? Co nie zmiena faktu, iż w tym jak i innych wątkach prosimy o nie nazywanie kogokolwiek głupkami tylko merytoryczną dyskusję :)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:13 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Mozemy przyjac, tylko chcialbym zauwazyc, ze ci z lewej to podobna retoryke stosowali. Nie uzywaj slowa murzyn, tylko afroamerykanin z afryki itp. itd., nie gej albo pedal, tylko osoba niebinarna... nie chcesz zeby poczuli sie obrazeni, prawda? Ja tam wychodze z zalozenia, ze jesli jakies slowa potocznie uzywane obrazaja (nie wulgarne), to tego co sie czuje obrazony problem, nie tego co uzywa tych slow.

Ale jesli tak poczujesz sie lepiej, to ok. Niechaj tak sie stanie!


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:20 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 14119
Lokalizacja: Cieśnina złych przeżyć
Moje BMW: E60
Kod silnika: M57N
Garaż: Na przylądku, w portowej tawernie.
DamianTra napisał(a):
Nie uzywaj slowa murzyn, tylko afroamerykanin z afryki itp.
Murzyn w naszym języku nie jest obraźliwy jak " wiejski głupek" , przepraszam bardzo. Obraźliwy jest " tępy asfalt " . Poza tym nie ma żadnych afroamerykaninów z Afryki, są afroamerykanie w Ameryce. W Afryce są po prostu murzyni. Podobnie jak zwrot " homoseksualista " nie jest tak obraźliwy jak " wioskowy pedał" . Damian, szanuję Twoje chęci do polemiki, ale nie przesadzaj :)

_________________
Obrazek
"Yes, Lucifer has come to our little world of milk and petrol"


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:25 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
To zobacz na to:
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2020 ... we-rasizm/
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ublicznie/

Juz jest obrazliwe to slowo.

I wlasnie dlatego slowa murzyn nie zobaczysz juz w zadnym podreczniku, wierszyk 'Murzynek Bambo' przestal byc niewinnym wierszykiem. A uzyte w miejscu publicznym jest uwazane za obrazliwe. Stad moja walka z proba ograniczania zasobow slow, przez to, ze ktos poczul sie urazony. Nie moj problem, tylko tego kogos. A jak ten ktos ma z tym problem to pora zmienic podejscie do potocznie uzywanych slow, jesli znacza cos konkretnego. Tak w skrocie moj punkt widzenia.

Afroamerykanin z afryki byl napisany sarkastycznie ;) Wiadomo o co chodzi. A zmieniac znaczenie slow uwielbiaja lewostronno-czerwoni. (nie pije do Ciebie frank absolutnie). Po prostu, jesli dane slowo ma konkretne znaczenie, to nie trzeba dopisywac mu innego, bo komus sie slow nie podoba. Tak mi sie wydaje. Ale popatrz. Nie uzywam juz tego sformuowania ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 16:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Frank - po raz kolejny i ostatni ostrzegam, żeby nie igrać z inżynierem Damianem, on tutaj rządzi, a nie Ty i on wydaje zasady, więc jeżeli chce kogoś wyzywać to będzie wyzywał, co robi już bezkarnie przecież od miesięcy. Jako, że to jeden jedyny właściwy inżynier zaoczny z zarządzania, to jest wyżej klasyfikowany niż ja chociażby będący fałszywym inżynierem. Jeżeli Ci forum miłym jest to odpuść, bo naprawdę nie warto.

Damian jako jedyny ma dojście do prawdziwej nauki i prawdziwej wiedzy oraz prawdziwych uczciwych naukowców, którzy biorą pieniądze tylko za rzetelne badania robione tylko we wspaniałomyślnych celach, jako elitarny inżynier światowy, wynika to z tego, że ma w telewizorze odkodowane kanały tylko dla grupy Bilderberg, masonerii, przewodniczących NWO, króla Reptiliona II, władcy Reptilianów, Billa Gates'a, elitarnych inżynierów rzeczywistości i samego wskrzeszonego Jana Pawła II, który został przywrócony z martwych do walki z pandemią koronawirusa.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 17:04 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Reno na Boga powiedz mi dlaczego prawdziwie nienawidzisz konfederacji? Czy, aby dlatego, ze gdyby ich postulaty się ziściły to musiałbyś się spalić sam przed sobą ze wstydu?

Reno nie wiesz, ze wszystko jest możliwe? Niemożliwe to tylko słowo ;)


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2021, 17:25 przez alduwiel, łącznie edytowano 7 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 17:05 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
Laaaa zaoranie przez szura w akompaniamencie drugiego! Co ja teraz ze swoim zyciem poczne xDDD Nie ma juz nic sensu xD

alduwiel napisał(a):
zwykle rzucane na wiatr przez TCHURZY i ludzi słabej WIARY !


tchurzu Ty xD Jak mozesz Reno nie lubic konfy! Ty THUŻU!! xD xD


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 17:10 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Lubić on jej nie musi,ale zakrzyczec prawdy jaką jest, ze wszystko jest możliwe nie zdoła.


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2021, 17:13 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 17:12 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 701
Moje BMW: E93
Kod silnika: N54B30
Garaż: Było:
E36 325i: viewtopic.php?f=102&t=169233
Jest:
E93 335i: viewtopic.php?f=6&t=172752
A bo ja jestem kolejnym TCHURZEM! xD a moze thużem... sam juz nie wiem xD

I gdyby komuna byla to bym mial pistolet, nie liscia przy glowie xD Czekaj za czym ty jestes? Za wolnoscia? xD (aldi przywoal Pilsudskiego, tylko zedytowal)

Haslo na dzisiaj: hipokryzja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset czy to początek NWO ?
PostNapisane: 27 stycznia 2021, 17:14 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8240
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Edytuje bo im mniej mowie tyle lepiej mi się wydaje. Milczenie jest złotem. Kasuje wszystko swoje wypowiedzi.


Ostatnio edytowano 27 stycznia 2021, 17:19 przez alduwiel, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 34 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL