BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 30 kwietnia 2024, 13:47

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 lutego 2022, 11:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Po pierwsze zgodnie z wolą wymienianego, od dawna już go nie wymieniam. Po drugie gdybym szukał atencji i potwierdzenia moich wypowiedzi udzielałbym się na grupach wypełnionych po brzegi ludzmi obudzonymi.
Tak, faktycznie słowo w słowo tak nie powiedział, ale czy był tam cudzysłów sugerujący cytat?
Po czwarte mylisz się sugerując, ze nie da się zrobić czegoś czego się nikomu wcześniej się nie udało zrobić.

Ps żebyś się nie musiał czepiać o bzdety sugerując ,ze kłamałem wstawię tam ,, mniej więcej"

Ludzie, ludzie, ale czad!
Mamy w kraju „Polski Ład"
Mówią, że się nam opłaci.
Zyska nawet ten kto straci.
Jakie z tego będą plusy?
Skorzystają znów nygusy.
Tak panowie oraz panie,
ktoś to pisał na kolanie.
Jest kawaler, jest żonaty,
jest też biedny i bogaty.
By zapobiec dysproporcji,
trzeba oddać część swej porcji.
By to lepiej zobrazować,
tekst ten trzeba zacytować:
Był sobie Janusz była Grażyna,
mieli trzy córki jednego syna.
Janusz był w łóżku niezłym ogierem
trunków wszelakich był koneserem.
Janusz od dawna ciągnie z opieki,
ma na ubrania, jedzenie, leki.
Co go obchodzi jakaś tam fala?
On jest szczęśliwy, żyjąc z socjala.
Inne ma zdanie sąsiad Janusza
ten co, co rano do pracy rusza.
Sąsiad pracuje na dwa etaty
ma dom w kredycie, auto na raty,
jeśli zarobi więcej niż musi
fiskus nadwyżkę z niego wydusi.
Janusz problemów takich nie miewa,
leżąc w swym łóżku, leniwie ziewa.
Dopóki rządzi „Zbawca Narodu"
jego rodzina, nie umrze z głodu.
Takich jak Janusz jest u nas wielu
pomogli władzy w dojściu do celu.
Dzięki tej wladzy, ich tanim chwytom
wszyscy płacimy dziś pasożytom.
Łatwiej kogoś okraść, zrujnować mu plany
niźli go przekonać że jest okradany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 lutego 2022, 11:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
To nie sugestia, a fakt ze kłamałes. W jakim kraju system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje dziala z powodzeniem? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 lutego 2022, 12:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
renoraines napisał(a):
W jakim kraju system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje dziala z powodzeniem? :rotfl:

Tłumacze Ci piąty raz ,ze takie myślenie jest płytkie jak kałuża. Gdyby wszyscy myśleli tak jak Ty to byśmy z jaskiń nie wyszli :)



Nie kłamałem, Kaczor faktycznie tak powiedział - polecą stołki za zjebany nowy wał!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 lutego 2022, 12:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Tak, tak wszystko jest mozliwe :rotfl: .
Faktycznie tak powiedzial czy mniej wiecej tak powiedzial? . :rotfl: Nie ogarniasz, ze napisałes ‘’Dziś w wiadomościch sam Kaczor przemówił tymi słowami: nowy ład ,nam nie wyszedł ‘’. Wyśmiałem cie , bo fakty sa takie ze Kaczor nie mowil w wiadomościach i tak nie powiedział czyli tłumacząc żebyś zrozumiał, nie przemówil tymi slowami. Kłamiesz. :rotfl: Sam w sobie Kaczor ma drugorzędne znaczenie, po prostu przyklad pokazuje ze pogubiles sie w swojej nieudolnej manipulacji. :]
W oderwaniu od rzeczywistości nadal wierzysz w program konfederacji. Mimo ze Korwin publicznie przyznał, że ich program nie sluzy do realizacji a do przyciągania wyborcow. A Mentzen powiedział wprost w wywiadzie, ze gdyby rządziła konfederacja podatki bylyby bez zmian, bo z czego panstwo sfinansuje wydatki , które i tak musi sfinansowac majac zaciągnięte zobowiązania. Tak jak inni czlonkowie korwinowej sekty, postrzegajac swiat 0-1, nie biorac pod uwage wszystkich zmiennych, szurasz po dnie alduwiel.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 lutego 2022, 12:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
O 19.30 we wczorajszych wiadomościach sam Kaczor przemówił MNIEJ WIECEJ tymi słowami: nowy wał nam nie wyszedł, stracą stołki osoby za to odpowiedzialne. Redaktor dodał, ze na celowniku są: ktoś tam, ktoś tam i Kościński.


Ostatnio edytowano 3 lutego 2022, 12:34 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 lutego 2022, 12:32 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Kłamiesz haha, bo sam Kaczor sie nie wypowiadal w tym wydaniu wiadomosci :rotfl: . Wiec skoro sie nie wypowiadal to nie mogl powiedziec. Moze pomyliles wiadomosci z wydarzeniami? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 3 lutego 2022, 12:43 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Reportaż zaczął się od listu pracowników z zusu, którzy tez dostali mniejsze wypłaty. Był, krótki odczyt tego listu z mniej więcej takimi słowami: my pracownicy zusu zarabiamy juz i tak bardzo mało, a jeszcze przez nowy wał obniżono nam wypłaty. Prosimy o wycofanie ustawy nowego wału w całości. I zaraz wjechał Kaczor mówiąc przepraszającym tonem to co wyżej napisałem, dodał jeszcze, ze całą ustawę naprawią jedną nowelizacją, ale na całkowitą likwidację nie ma szans. Na końcu redaktor dodał, ze w grę wchodzi wywalenie ze stanowiska kogoś tam, kogoś jeszcze i Kościńskiego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lutego 2022, 06:54 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lutego 2022, 10:40 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
alduwiel napisał(a):
Gdyby wszyscy myśleli tak jak Ty to byśmy z jaskiń nie wyszli
to myślenie większości a jak wiemy większość nigdy nie ma racji :) gdyby takie dominowało w czasach średniowiecza to ludzie by wyginęli po prostu poumierali z głodu.
Przy obecnym poziomie techniki powinniśmy żyć jak pączki w maśle jednak im poziom techniki wyższy tym lud durniejszy.
Niestety mamy demokrację i ludzie nie znający się na niczym chcą decydować o wszystkim.

A na nowym wale posłowie oczywiście nie stracą :) stracą tylko obywatele wszyscy. Wielkie koncerny zyskają tu też ubolewam bo wolę jednak by Polskie rodzime firmy mogły się rozwijać i na wolnym rynku pewnie by zjadły te wielkie koncerny.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lutego 2022, 12:16 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Mija kolejna doba i nadal brak odpowiedzi na pytanie :

W jakim kraju system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje dziala z powodzeniem?

Z idotyzmow alduwiela (oraz jego bezmyslnego powyzszego klakiera #kuc) , ktory wierzy ze wszystko jest mozliwe nawet rog na czole po 3 dawce szczepionki :rotfl: #jednorozec , ludzie madrzy ponad podzialami partyjnymi sie smieją. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 4 lutego 2022, 16:32 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pora na porcję najnowszych idiotyzmów, a więc, na dzień 30 grudnia 2021 roku Chiny zmagazynowały ponad połowę wszystkich zapasów zbóż, kukurydzy i ryżu światowych zasobów. Azjatycki smok ma ich więcej niż wszystkie pozostałe państwa świata razem wzięte. Pekin ciągle masowo wykupuje surowce żywnościowe na giełdach i światowych rynkach. W chińskich magazynach znajduje się 834 mln ton kukurydzy, 369 mln ton pszenicy i 306 mln ton ryżu (łącznie 1.5 mld ton ). Od połowy 2021 roku władze Chin wzywają cyklicznie swoich obywateli do robienia zapasów. Jakie wnioski mozna z tego wyciągnąc?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lutego 2022, 08:56 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Takie, że za chwile staną się potęgą światową, bo staną się monopolistami w aspekcie żywienia świata, więc będą dyktować ceny żywności? Ciekawe.

Reno - zadam inaczej pytanie:

Czy podasz jeden kraj gdzie podobnie funkcjonujący system nie został zniszczony przez demokrację powszechną?

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lutego 2022, 17:02 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Jigsaw jeżeli nie chcesz odpowiedzieć na pytanie:
w jakim kraju system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje dziala z powodzeniem,
na które odpowiedz jest oczywista, to powinieneś zamilknąć.

Ale nie masz instynktu samozachowawczego wiec dalej się podkładasz, mając pretensje do innych / na coś innego, a nie do siebie.
Dla przypomnienia napisałes
jiGsaw napisał(a):
JKM musi się pogodzić, że jego racja jest utopią, bo po prostu nigdy nie dojdzie do władzy.


Masz rozdwojenie jaźni czy pegasus przez telefon zhakował konto? :rotfl:

Utopia z definicji to zamiar niemożliwy do urzeczywistnienia, nierealność , a także gatunek literatury fantastycznej przedstawiający życie idealnej społeczności.

Ideały osób, systemów itd., itp. nie istnieją wiec zabawne są pretensje o demokracje oraz do wyborców ktorzy ponad podziałami partyjnymi widzą jakimi populistami i demagogami są działacze konfederacji. Większość wyborców (w przeciwienstwie do durnej mniejszosci popierajacej konfederacje ) wie, że program konfederacji to działanie obliczone na łatwy efekt. To sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic.Czyli to co robią politycy konfederacji senior Korwin oraz jego młodsi współpracownicy od czasów UPR Mentzen i Berkowicz, wykorzystując od lat ten sam stały polityczny patent Janusza. Raz na jakiś czas nabrać jakiś kucy, którzy na niego zagłosują, szarpnąć trochę państwowej kasy i tak się kręci swój polityczny biznesik ciągle znajdując frajerów. :rotfl:

+
Cytuj:

Korwin - ''program konfederacji służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji'' .

Mentzen - ''podatki byłyby takie jak teraz, większość podatkow które istnieją musza istnieć i z tym nie da się nic zrobić ponieważ z czego sfinansujemy wydatki które i tak musimy sfinansowac gdyż mamy zaciągnięte zobowiazania''

Berkowicz - ''mowimy to co ludziom mniej zorientowanym brzmi dobrze ''

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lutego 2022, 18:28 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Jigsaw jeżeli nie chcesz odpowiedzieć na pytanie:
w jakim kraju system podatkowo-gospodarczy proponowany przez konfederacje dziala z powodzeniem,
na które odpowiedz jest oczywista, to powinieneś zamilknąć.

Ale nie masz instynktu samozachowawczego wiec dalej się podkładasz, mając pretensje do innych / na coś innego, a nie do siebie.
Dla przypomnienia napisałes
jiGsaw napisał(a):
JKM musi się pogodzić, że jego racja jest utopią, bo po prostu nigdy nie dojdzie do władzy.


Masz rozdwojenie jaźni czy pegasus przez telefon zhakował konto? :rotfl:

Utopia z definicji to zamiar niemożliwy do urzeczywistnienia, nierealność , a także gatunek literatury fantastycznej przedstawiający życie idealnej społeczności.

Ideały osób, systemów itd., itp. nie istnieją wiec zabawne są pretensje o demokracje oraz do wyborców ktorzy ponad podziałami partyjnymi widzą jakimi populistami i demagogami są działacze konfederacji. Większość wyborców (w przeciwienstwie do durnej mniejszosci popierajacej konfederacje ) wie, że program konfederacji to działanie obliczone na łatwy efekt. To sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic.Czyli to co robią politycy konfederacji senior Korwin oraz jego młodsi współpracownicy od czasów UPR Mentzen i Berkowicz, wykorzystując od lat ten sam stały polityczny patent Janusza. Raz na jakiś czas nabrać jakiś kucy, którzy na niego zagłosują, szarpnąć trochę państwowej kasy i tak się kręci swój polityczny biznesik ciągle znajdując frajerów. :rotfl:

+
Cytuj:

Korwin - ''program konfederacji służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji'' .

Mentzen - ''podatki byłyby takie jak teraz, większość podatkow które istnieją musza istnieć i z tym nie da się nic zrobić ponieważ z czego sfinansujemy wydatki które i tak musimy sfinansowac gdyż mamy zaciągnięte zobowiazania''

Berkowicz - ''mowimy to co ludziom mniej zorientowanym brzmi dobrze ''


Nie ogarniasz w sposób logiczny ciągu przyczynowo - skutkowego.

Takie systemy funkcjonowały w krajach, a nawet na całym świecie, ale zniszczyła je masowo demokracja powszechna, wyjątkiem może być obowiązująca jakiś czas Ustawa Wilczka. Zapoznaj się proszę z tym co mówi ten mądry człowiek:

i kilka innych filmów z jego udziałem, dokładnie tłumaczy ideę wolnego rynku.

JKM dojście do władzy jest utopią, bo mamy beznadziejną demokrację powszechną. Tyle powinieneś był wyczytać z mojej wypowiedzi, a nie dorabiasz kontekst z dupy pod swoją tezę.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lutego 2022, 18:50 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Hahaha :rotfl: jak zwykle Jigsaw masz pretensje do innych, a nie do siebie. Nie bez powodu wyzej napisałem, zebyś zamilknął poniewaz lepiej dla ciebie jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. :rotfl: Nie uzywaj slow ktorych znaczenia nie rozumiesz w tym logika,merytoryka, przyczyna i skutek oraz racja czyli slusznosc jakiegos pogladu , stanowiska , postepowania.

Jak na bezmyslnego czlonka korwinowej sekty przystalo, nie rozumiesz sedna czyli tego, ze gdyby program Korwina i konfederacji miał sens czyli gdyby byl merytoryczny to ten program obroniłby sie sam przekładając sie bezposrednio na wzrost poparcia rowniez w demokracji .
Zabawne są pretensje o demokracje oraz do wyborców ktorzy ponad podziałami partyjnymi widzą jakimi populistami i demagogami są działacze konfederacji. Większość wyborców (w przeciwienstwie do durnej mniejszosci popierajacej konfederacje ) wie, że program konfederacji to działanie obliczone na łatwy efekt. To sposób pozyskiwania zwolenników polegający na odwoływaniu się do ich emocji i na składaniu nierealnych obietnic.

Zbędnym slowem ust nie kalaj, pakuj karton i lec na bezludną wyspe tworzyc wlasny system z d*py skoro demokracja nie pasuje. Ale żebys sie nie zdziwil, ze Korwin, Mentzen czy Berkowicz nie chcą sie zabrac z tobą, bo gdzie oni wtedy znajdą nowych frajerow, dzieki ktorym zarabiają ? :rotfl: #kuce + grafika str 26/29.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lutego 2022, 20:48 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Demokracja powszechna doprowadziła właśnie do wybicia szamba absurdu i głupoty jakiego żadne inne ustroje nie znały. Poczekajmy jeszcze trochę, jak zaczniesz cieńko piszczeć to sam zrozumiesz, na własnym stolcu się poślizgniesz. Upadek będzie brudny i bolesny.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lutego 2022, 21:00 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Jak widac kał wypełnia łby korwinowej sekty :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 5 lutego 2022, 21:43 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
Demokracja powszechna doprowadziła właśnie do wybicia szamba absurdu i głupoty
dokładnie bo inaczej być nie może więcej jest głupich niż mądrych a co za tym idzie lud wybiera sobie podobnych i mamy co mamy.
Natomiast jest pozytyw Konfederacja rośnie w siłę. Chociaż w demokraci pewnie i tak nie ma co liczyć na ponowny cud jak ustawa Wilczka lub reforma Erharda.

tu jeszcze opracowanie w sumie to wiedzieliśmy chyba od początku, ze tak będzie
https://businessinsider.com.pl/twoje-pi ... 2Yrw2RC1VQ

ogólnie nowy wał to bubel i tyle a te wszystkie zmiany wprowadzane teraz w momencie innych poważnych problemów jest pokazem jak to władza nie potrafi zarządzać.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 lutego 2022, 11:54 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2071
Morawczyk na ostrych pigułach leci...


_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 20 lutego 2022, 11:20 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 38
Posty: 1721
Moje BMW: E46
Kod silnika: M47N
Na tym całym nowym wale zarobić mają tylko nieliczni.
Reszta ma solidarnie płacić i pozbywać się wszystkiego, co zdołali zgromadzić.
Póki ludzie coś mają to nie da się ich wziąć za pysk i trzymać krótko.
Rząd nie jest przyjacielem ale wrogiem każdego obywatela.
Rządzący nie chcą naszego dobra. Oni chcą wszystkich naszych dóbr.
A potem nam je łaskawie dadzą w redystrybucji za odpowiednią opłatą..
"Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy" - nadchodzi coraz szybciej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 45 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL