BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 19:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 1 września 2022, 10:57 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Powyższy podmiot zielono-niebieskiej grafiki ze str 26 oraz cytatu z klasyka ze str 42 potwierdza, ze postrzegajac swiat 0-1 nie potrafi czytac ze zrozumieniem.
Wielokrotnie wspominalem, ze tłuszcza a,j,k,r,z, nie ma do mnie pisać. Oni zamiast przyjąć to do wiadomości i zamilknąć, wolą śmiecić swoimi idiotyzmami szurajac po dnie. Gdy fakty im nie pasuja tym gorzej dla faktow. :rotfl:


Natomiast mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi doskonale wiedza, ze temat jest szeroki i dotyczy calej sceny politycznej. Zatem opisanie realiów (z definicji słownika pwn realia «istniejące fakty, okoliczności lub zjawiska) to nie smiecenie a przedstawienie stanu faktycznego. Dlatego tez madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi rozumieją sedno sprawy, wiec smieją się z błaznow z konfederacji, ktorzy aspirują do rzadzenia, a nie potrafia rozliczyc finansow swojej partii. :rotfl:

W jakim państwie system podatkowo- gospodarczy proponowany przez konfederację działa z powodzeniem ?  :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Załączniki:
b680222c21e6fc977cfe7d4d6a58fca2 (1).jpg
b680222c21e6fc977cfe7d4d6a58fca2 (1).jpg [ 102.75 KiB | Przeglądane 1620 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 września 2022, 18:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
https://m.youtube.com/watch?v=d8HmSfeaoJ0

Sprawdzałem KRS i jest tak jak mówi


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 9 września 2022, 21:37 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Stonoga dobrze działa teraz po wyjściu z ciupy. Widzę ogromną zmianę w jego zachowaniu , oczywiście na plus. Jest bardziej kulturalny i rzeczowy. Myślę ,ze jak tak dalej będzie działał to może nawet skończy jak Leper...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 września 2022, 11:05 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Kłania się przysłowie: „Wystraszony złodziej zawsze najgłośniej krzyczy: łapać złodzieja!” :rotfl:




Kilkanaście sekund w google, artykul z grudnia 2020 r https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka ... akcje.html
Cytuj:

''Pod koniec listopada 2020 firma należąca do holdingu żony byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego i jego brata sprzedała niewielką część z puli akcji biotechnologicznego giganta za przeszło 5mln zł .Pieniądze nie trafią bezpośrednio do rąk właścicieli. Rodzina Szumowskich zbudowała bowiem dość złożony wehikuł inwestycyjny. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Szumowski Investments należy do... innej spółki: SI Assets. Ta natomiast jest w wyłącznym posiadaniu Marcina Szumowskiego i Anny Szumowskiej .Na przeprowadzenie transakcji firma należąca do Szumowskich wybrała doskonały moment. Mając w swoim portfelu ponad 1 mln akcji biotechnologicznego giganta OncoArendi Therapeutics, czekała na okazję. Jeszcze na początku listopada jedna akcja OncoArendi warta była mniej niż 20 złotych. A potem cena walorów gwałtownie poszła w górę. Gdy Szumowski Investmenst wystawiła na sprzedaż 101,5 tys. akcji, cena za jedną z nich wyniosła już 50 zł! Cena poszła w górę po informacji o tym, że firma podpisała kontrakt na dystrybucję leku z jednym z europejskich gigantów biotechnologicznych''

''OncoArendi Therapeutics SA, rodzina Szumowskich posiada 7,66 proc. akcji spółki, które wg kursu na koniec stycznia były warte ok. 40 mln zł. Żona byłego ministra bezpośrednio kontroluje papiery o wartości ok. 12 mln zł Tylko w 2020 r. Szumowscy zarobili przez Szumowski Investments sp. z o.o. 2,9 mln zł.Zacznijmy od firmy SI Assets sp. zoo. Szumowska ma w niej 30 proc. udziałów, a jej szwagier Marcin ma 70 proc. udziałów. Samo SI Assets sp.zoo. w 2020 r. przyniosło 725,5 zł straty, ale jej największym walorem jest 99,87 proc. udziałów w spółce Szumowski Investments sp. z o.o., która z kolei razem z Marcinem Szumowskim kontroluje 7,66 proc. akcji wspominanej już spółki OncoArendi Therapeutics SA

https://www.wprost.pl/polityka/10612561 ... skiej.html


Wzrost wartosci udzialow to nie dochod , to zmiana wartosci majatku.

Nie pasuje Szumowski, ktory nie jest ani moim bratem, ani swatem to inny przyklad.
Sołowow z listy najbogatszych Polakow. Wedlug Forbsa, wartosc majatku Sołowowa w 2021r 15 mld zl, w 2022r 27 mld zl, ale nie oznacza to,ze jego dochod to 12 mld zł.

Madrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi, z szerokim spojrzeniem i głową do myslenia
vs
glupcy postrzegajacy swiat 0-1 ktorzy nie potrafia prostych liczb analizowac poniewaz glowa sluzy im tylko do trzymania uszy.
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 września 2022, 18:57 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1555
Przemyślane, nakradli po same brzegi kieszeni. I dymisje…


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 10 września 2022, 22:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Reno Ty nadal nie dostrzegasz że setki ludzi z PiS mających 5 lat temu majątki rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych aktualnie jest multimlionerami?
Zarówno oni jak i ich rodziny mają milionowe majątki myślisz że to przypadek?
Znasz kogoś kto tak się wzbogacił w przeciągu ostatnich 5 lat?
Nie dziwi Cię że wśród ministrów pis takie wzbogacenie dotyczy kilkudziesięciu procent działaczy?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 września 2022, 07:58 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
--==Mały==-- napisał(a):
Znasz kogoś kto tak się wzbogacił w przeciągu ostatnich 5 lat?


ja :)
okolo moich 20 pracownikow ma juz stale zarobki powyzej miliona zlotych rocznie.
rafal zaorski ktory w kilka miesiecy czy tygodni zarobil (wlasciwie to wygral) 200 mln zl.
wielu innych ludzi w ciagu ostatnich 5ciu lat zarobilo sporo kasy. nawet zwyklych, szarych. bez powiazan politycznych.

stonoga to populista. wyciagnal fakty i przedstawil je w karykaturalny sposob. a ze ma opinie meczennika to ma tez wielu adoratorow przez co wielu mu klaszcze na wszystko co on powie nie sprawdzania faktow. ministrami nie sa przypadkowi ludzie. szumowski byl i jest przedewszystkim biznesmenem i wiedzial jak robic kase majac si assets i szumowski investments.
nie wiem czy zrobil cos nielegalnego czy nie. jesli faktycznie cos zrobil to dlaczego jeszcze nie siedzi? opozycja w polsce umie wytykac bledy rzadzacych gawiedzi w tv a nie potrafia w sposob jednoznaczny udowodnic winy przed sadem? nawet europejskim?
stonoge polecam ogladac z popcornem w reku. fajnie gada ale nie jest to encyklopedia faktow - niestety.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 września 2022, 09:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Zarabiać milion rocznie ,a mieć milion na koncie to różne kwestie. Jeśli oprzeć się o badania Thomasa J Stanleya i Williama D Danko, którzy przez 22 lata zbierali dane na ten temat to ogromna część ludzi zarabiających milion rocznie po stracie pracy w przeciągu 3-6 miesięcy nie ma juz za co kupić jedzenia , tak więc porównywanie ludzi którzy po 5 latach pracy zaczeli zarabiać milion do ludzi którzy po 5 latach mają milion lub ileś milionów majątku netto jest nie na miejscu moim zdaniem .

Politycy z tego co wiem oficjalnie zarabiają jakieś grosze, więc majątki zdobyli nie dzięki pracy, ale poprzez inwestowanie i obrót aktywami. Do tego potrzebne jest albo szczęście (Zaorski), albo układy z innymi ,,graczami'' (np Pinokio sprzedał ziemię deweloperowi akurat przed podniesieniem stóp bo doskonale wiedział że zaczną podnosić stopy. Glapiński przysięgał ,ze za jego kadencji podnoszenia nie będzie, ale Ci co wiedzieli jak będzie zarobili ;) )

Swoją drogą to miłe Waldek ,ze pomagasz innym się wzbogacić samemu bogacąc się jeszcze bardziej. W sumie to jest naukowo udowodnione, ze człowiek staje się szczęśliwszy gdy inni ludzie wokoło też są szczęśliwi... Mówię to w kontekście tego ,ze wielu superbogaczy (przynajmniej z mojego punktu widzenia) robi wszystko, aby się nie tyle samemu wzbogacić, ale żebyśmy to my nie stali się bogaci...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 września 2022, 13:17 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Wujek Szumowski jest takim biznesemenem, że roztrwonił ogromne pieniądze publiczne za co stracił stanowisko. Akurat w kwestii jego firmy sprawa nie jest taka jak przedstawił Stonoga i nie jest taka jak opisał Reno. Jak by była tak jak opisał Stonoga to by siedział więc jest to zrobione mądrze bo przy tej kwocie miał zapewne odpowiednich doradców i stado mecenasów.
Wszysyko można ale przypadkowo ludzie z rządu ciągle roztrwaniają publiczne pieniądze w nietrafione inwestycje a przypadkowo prywatnie wszyscy są mega skuteczni...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 września 2022, 14:15 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Maly, ja przedstawiam fakty. Masz dostep do internetu wiec zapoznaj się z tematem w tym przypadku spolek, holdingow, udziałów, akcji, dywidend, nie bedziesz wtedy powielal obliczonej na łatwy efekt narracji prawomocnie skazanego oszusta Stonogi.

Na str 44 tematu zadalem retoryczne pytania. Ile masz lat zeby wierzyc politykom oraz co robiłes za czasow PO gdy mialy miejsce afery i wyprzedaz majatku? Ciech, KGHM, PKP, PKO, BGZ ,stocznie, kopalni itd., itp

Nie jestes obiektywny. Natomiast ja patrzac szeroko widze dorabiajacych sie politykiw pis tak jak widze dorabiajacych sie politykow z innych opcji. To co wydaje sie nieetyczne, nie oznacza, ze jest nielegalne.
Nie szukajac daleko Poznan w ktorym od lat władze sprawuje PO, roczne zarobki poznańskich prezesow miejskich społek z platformerskiego rozdania m.in. : Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego 599.967,70 zł , Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych 591.703,86 zł , Poznańskie Inwestycje Miejskie: 604.255,67 zł. https://gloswielkopolski.pl/tyle-zarabi ... 1-16419361
W miastach, powiatach w ktorych rządzi pis czy lokalne koalicje komitetów wyborczych , jest tak samo.

Inny przykład, łysolek z PO Kropiwnicki, 9 mieszkan. https://twitter.com/pikus_pol/status/13 ... estorem%2F

Red. Mazurek –Ma Pan 9 mieszkań za 2,2mln.
Kropiwnicki -Zanim zostałem posłem pracowałem w spółce...
-Czemu Pan zrezygnował?
-Bo obowiązki parlamentarne nie pozwolił mi tego godzić.
-Co to była za spółka?
-Samorządowa
-Czyli partyjna robota! I tam Pan odłożył pieniądze?
–Tak
:rotfl:

Kontynuujac humorystyczny watek, najzabawniejsze sa pajace z konfederacji, na ustach populizm o walce z systemem , a to dzieki niemu z pieniędzy podatników otrzymali dodatkowo "Po 108 300 zł trafiło na konta posłów Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego i Konrada Berkowicza oraz Sławomira Mentzena .https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news- ... rp_state=1
konfederacja tez zajmuje się polityką dla pieniędzy. :rotfl:

Kto wygrywa wybory obsadza stanowiska swoimi ludzmi w rzadzie, społkach skarbu panstwa, w samorządzie i spólkach miejskich itd. , itp. oraz załatwia kolegom z zaprzyjaźnionych gazet prenumeraty dla budżetówki za dziesiatki milonow złotych jak za czasow PO gazeta wyborcza. Michnik powiedział wprost, ze zmiana władzy w 2015r dotkliwie walnęla gazete wyborczą po kieszeni. .

Grabie grabią do siebie i dotyczy to kazdej opcji , na każdym szczeblu władzy, lokalnie i centralnie … bo taka jest polityka.

Dlatego smieje sie z braku obiektywizmu i 0-1 postrzegania swiata pod z gory zalozona teze. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 września 2022, 14:57 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
--==Mały==-- napisał(a):
nie jest taka jak opisał Reno.

reno niczego nie opisal, zacytowal dwa artykuly, w ktorych nieco szerzej jest opisane to co spłycił stonoga.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 11 września 2022, 15:06 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Waldek milion rocznie zarabia spora grupa przedsiębiorców nie jest to jakiś ogromny wyczyn obecnie. Pieniądz ma coraz mniejszą wartość ale 50mln w rok czy dwa wprowadzić aportem to już wyczyn.
Reno w pełni się zgadzam ale w tej kadencji rząd pis wg mnie nie ma już skrupułów. Mam wrażenie że boją się utraty władzy i robią wszystko żeby zdążyć zarobić swoje.
Najgorzej mnie [cenzura] brak odpowiedzialności za urzędnicze decyzje.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 11:49 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
--==Mały==-- napisał(a):
Wszysyko można ale przypadkowo ludzie z rządu ciągle roztrwaniają publiczne pieniądze w nietrafione inwestycje a przypadkowo prywatnie wszyscy są mega skuteczni...
publiczne czyli niczyje, im więcej kasy w budżecie tym więcej nam zabrano im mniej w budżecie tym lepiej dla nas. Człowiek sam lepiej wydaje swoje pieniądze niż władza. Lud jednak woli mieć wpierw zabrane i potem część oddane. A władza widzi, ze lud się nie zna zatem po ciuchu zabrać głośno dać. Obecna władza mam wrażenie, ze doszła już do absurdu jednak pomysły kolnej nadchodzącej są jeszcze bardziej absurdalne. Z tego co wiem to na kongresie w Karpaczu już padły by zmniejszyć tydzień pracy do 4 dni.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 12:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
To jest jakiś absurd w ogóle by ktoś komuś miał mówić ile ten ma pracować. Ja się zgodzę, że to jest parodia życia aby było ono skupione wokół pracy, bo inaczej się nie da nazwać sytacji, w której oddajesz 5 za 2, a tak działa obecny standard. Niemniej jednak, to wolny rynek powinien regulować, ile kto ma pracować. Jak kto chce, to niech i pracuje 4 godziny, jeżeli jego praca jest warta 1000 złotych na godzinę, to w cztery godziny wyrobi prawie pół średniej krajowej i nic nikomu do tego, jeżeli mu to starcza i złoży majdan. I vice versa - jak ktoś chce/potrzebuje zarobić więcej, to może zmienić branżę/zawód/firmę/stanowisko lub zdobyć kolejne, założyć firmę, wreszcie po prostu pracować więcej godzin.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 12:34 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
dokładnie tak uważam, niech każdy wokoło swojej osoby sam decyduje co chce i jak chce robić. Nie wiedzieć dlaczego są osoby którym bardzo zależy by wtrącać nos w sprawy innych i za nich decydować co jest dobre a co złe. Niestety człowiek o mentalności niewolnika chce by ktoś decydował. A ludzi z mentalnością niewolnika jest więcej.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 14:37 
Offline
Pierwsze kroki
Avatar użytkownika

Posty: 49
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: M8 F92
Zarejstrowalem sie bo nie da sie czytac debilizmow uzytkownika renoraines. Fanatyka pisoskiego komunizmu i rozdawnictwa starego pedała żoliborskiego, ktory ma rodowod w pzpr. Dobrze bedzie jesli przy nastepnym rozdaniu pis sie posypie a konferederacja nie wejdzie do sejmu, a na to wygląda że tak bedzie. Nie wiem jak wy ale jak slysze okreslenie "narodowy" to mnie telepie. Obrzydliwe okreslenie. Niech ida na smietnik historii. 

Nikt tak jak oni nie rozj-ebali tego kraiku nadwislanskiego. Ponad 400 mld zl w budzecie rownoleglym w postaci roznych dziwnych funduszy tworzonych na pstrykniecie palcem, poza kontrola parlamentu, ukryte i niewliczone do dziury budzetowej, ktora oficjalnie ma wyniesc oficjalnie zaledwie 60 mld. Jeszcze dochodzi obsluga odstek od zaciagnietego wczesniej dlugu na funkcjonowanie panstwa. Tutaj nic sie nie spina. Jedziemy na ogromnym minusie. W zasadzie ten kraj jest do likwidacji.

Co do zarobkow to milion zlotych rocznie w obecnych czasach to w zasadzie nic wielkiego. Przeliczajac wartosc i uwzgledniajac inflacje w 2005r to byly zarobki na poziomie okolo 200 tys zl rocznie. Taka jest inflacja niestety. Jesli ktos w 2005r odlozyl pod materacem 200 tys zl w gotowce to obecnie wartosciowo ma tylko 40 tys zl. Aby utrzymac poziom wartosci np z 2005r trzeba zarabiac dzisiaj okolo 5 mln rocznie. Zobaczymy co bedzie z inflacja w przyszlym roku, poniewaz beda dokladac kolejne doplaty marginesowi spolecznemu oraz tworzyc kolejne fundusze poza budzetem aby utrzymać się przy korycie. A może nawet odłożą wybory w czasie wprowadzając stan wojenny, bo u któregoś z uchodźców znajdą, wgrane wcześniej przez kolegów Wąsika, dymanie krowy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 14:40 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
"Nowy" sfrustrowany, zakompleksiony uzytkownik tubylec :22: ze słabą psychiką , słychać jego debilne wycie znakomicie #beka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 17:20 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
to trzymam kciuki za wasz "nic niewarty milion rocznie" ;)
zwlaszcza kiedy mielibyscie po 21-23 lata ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 18:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tubylec napisał(a):
Zarejstrowalem sie bo nie da sie czytac debilizmow uzytkownika renoraines. Fanatyka pisoskiego komunizmu i rozdawnictwa starego pedała żoliborskiego, ktory ma rodowod w pzpr. Dobrze bedzie jesli przy nastepnym rozdaniu pis sie posypie a konferederacja nie wejdzie do sejmu, a na to wygląda że tak bedzie. Nie wiem jak wy ale jak slysze okreslenie "narodowy" to mnie telepie. Obrzydliwe okreslenie. Niech ida na smietnik historii. 

Nikt tak jak oni nie rozj-ebali tego kraiku nadwislanskiego. Ponad 400 mld zl w budzecie rownoleglym w postaci roznych dziwnych funduszy tworzonych na pstrykniecie palcem, poza kontrola parlamentu, ukryte i niewliczone do dziury budzetowej, ktora oficjalnie ma wyniesc oficjalnie zaledwie 60 mld. Jeszcze dochodzi obsluga odstek od zaciagnietego wczesniej dlugu na funkcjonowanie panstwa. Tutaj nic sie nie spina. Jedziemy na ogromnym minusie. W zasadzie ten kraj jest do likwidacji.

Co do zarobkow to milion zlotych rocznie w obecnych czasach to w zasadzie nic wielkiego. Przeliczajac wartosc i uwzgledniajac inflacje w 2005r to byly zarobki na poziomie okolo 200 tys zl rocznie. Taka jest inflacja niestety. Jesli ktos w 2005r odlozyl pod materacem 200 tys zl w gotowce to obecnie wartosciowo ma tylko 40 tys zl. Aby utrzymac poziom wartosci np z 2005r trzeba zarabiac dzisiaj okolo 5 mln rocznie. Zobaczymy co bedzie z inflacja w przyszlym roku, poniewaz beda dokladac kolejne doplaty marginesowi spolecznemu oraz tworzyc kolejne fundusze poza budzetem aby utrzymać się przy korycie. A może nawet odłożą wybory w czasie wprowadzając stan wojenny, bo u któregoś z uchodźców znajdą, wgrane wcześniej przez kolegów Wąsika, dymanie krowy.


Tylko dlaczego mieszasz w to Konfederację?! Która nigdy nie rządziła, a jako jedyna chce zerwać z socjalizmem, który krytykujesz. Albo konfederacja albo kontynuacja.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 19:20 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
Tubylec napisał(a):
Zarejstrowalem sie bo nie da sie czytac debilizmow uzytkownika renoraines. Fanatyka pisoskiego komunizmu i rozdawnictwa starego pedała żoliborskiego, ktory ma rodowod w pzpr
ja założyłem, że jest on na etacie i za pisanie tego co tam pisze mu zwyczajnie płacą, chociaż pewnie nie dużo bo jakość wypowiedzi na pewno nie przekonuje a wręcz odstrasza od obecnie miłościwie nam panującej władzy.
Sądzę, ze szybciej mnie by zatrudnili :) gdyby była potrzeba sprzedaży tego co tam plotą :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 68 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL