BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 07:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 12 września 2022, 19:53 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
KKrzysztof napisał(a):
Tubylec napisał(a):
Dobrze bedzie jesli przy nastepnym rozdaniu pis sie posypie a konferederacja nie wejdzie do sejmu, a na to wygląda że tak bedzie. Nie wiem jak wy ale jak slysze okreslenie "narodowy" to mnie telepie. Obrzydliwe okreslenie. Niech ida na smietnik historii.

ja założyłem, że jest on na etacie i za pisanie tego co tam pisze mu zwyczajnie płacą, chociaż pewnie nie dużo bo jakość wypowiedzi na pewno nie przekonuje a wręcz odstrasza od obecnie miłościwie nam panującej władzy.
Sądzę, ze szybciej mnie by zatrudnili :) gdyby była potrzeba sprzedaży tego co tam plotą :)


Codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki haha.Wielokrotnie wspominalem, ze tłuszcza a,j,k,r,z, nie ma do mnie pisać. Oni zamiast przyjąć to do wiadomości i zamilknąć, wolą śmiecić swoimi idiotyzmami szurajac po dnie. Pretensje mogą mieć tylko do siebie, gdy w odpowiedzi dobitnie ich skomentuje.
k jak krzysztof, :22: kolejny sfrustrowany, zakompleksiony, słaby psychicznie członek tluszczy i korwinowej sekty z IQ mniejszym niz rozmiar buta. :] Jak widać on równiez łapie przynętę , przynosi rzuconą kosc. Nie umie tak jak reszta bezmyślnych kucow czytac ze zrozumieniem, nie potrafi liczb analizowac, nie potrafi tez poprawnie pisać czyli składnia nieuka. Bezrozumny akwizytor konfedeszurii, podmiot zielono-niebieskiej grafiki o durnym elektoracie konfederacji ze str 26 oraz cytatu z klasyka ze str 42. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 07:02 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
właśnie Pan renoraines, potwierdził, ze płacą mało :) bo wypowiedzi w stylu kopiuj wklej bez faktów. Widać u Pana kompletny brak wiedzy na temat programu wyborczego Konfederacji a też kompletny brak wiedzy na temat obecnie miłościwie nam Panujących. Widać po Pana wypowiedziach, że socjalista to "sfrustrowany, zakompleksiony, słaby psychicznie członek tluszczy i socjalistycznej sekty z IQ mniejszym niż rozmiar buta"

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 07:07 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Krzysiu, toż to już nawet ludzie z ulicy jak widzą nawiedzonego pisowca w akcji to nie mogą się powstrzymać przed komentarzem…

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 08:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Styl wypowiedzi zalezny od poziomu rozmowcy.

Do tluszczy a,j,k,r,z  z korwinowej sekty ktora  traktuje każdy wysryw swojego  guru jako prawdę objawioną trzeba pisac " łopatologicznie" przedstawiajac stan faktyczny. 
Nie potrafi czytac ze zrozumieniem wiec tego nie ogarnia k jak krzysztof, kolejny sfrustrowany, zakompleksiony, słaby psychicznie członek tluszczy i korwinowej sekty z IQ mniejszym niz rozmiar buta.Lata mijają, a on jest tak odklejony :22: ,że nadal nie ogarnia,że na głupocie takich jak on żeruje Korwin. Nabiera imbecyli, którzy na niego zagłosują, szarpnie kase z partyjnej subwencji i tak kręci swój polityczny biznesik od 30 lat ciągle znajdując frajerów.
Jak widac wtoruje mu  ten drugi, mierny ale wierny  korwinowy kuc, ktory wierzy ze ten "nowy" to przypadkowy  uzytkownik z ulicy haha. 
Zabawne ,ze ten zdesperowany kuc powoluje sie na slowa kogos, kto  wysyła  konfederacje na smietnik historii. :rotfl:

Robiąc ciag dalszy beki z  powyzszych ignorantow i dyletantow ekonomicznych...

Skąd konfederacja weźmie pieniadze na realizację postulatów?
Jak to skąd. W styczniu obniżasz podatki, do czerwca wszystkie światowe firmy przenoszą się do Polski, a pod koniec roku jak zamykasz budżet to już nie wiesz czy te wszystkie nadwyżki budżetowe przeznaczyć na broń nuklearną czy na podbój galaktyki. Tak działa świat jak ma się 12 lat.

Naiwna jest wiara w to, że oni to wprowadza i że to jest tak proste i że to po prostu łatwo zadziała. Dzień dobry nie ma Zusu, podatek 0% pitu, silne armia super służba zdrowia witaj w wielkiej Polsce.

W jakim państwie system podatkowo- gospodarczy proponowany przez konfederację działa z powodzeniem ?    
:rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 08:30 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pewien amerykański biznesmen wybrał się do Meksyku. Będąc w wiosce na wybrzeżu, w małym porcie spotkał rybaka, który wrócił z ładunkiem bardzo dobrej jakości tuńczyka. Amerykanin zagadnął go:
– Ile trwały twoje dzisiejsze połowy?
– Och, niezbyt długo.
– A co robisz z resztą czasu?
– Śpię do późna, spędzam czas z moją żoną i dziećmi, chodzę na spacery, sączę wino i gram na gitarze z moimi amigos. Jestem bardzo zajętym człowiekiem, senor.
– Słuchaj, jestem doświadczonym człowiekiem biznesu i radzę ci, żebyś zaczął łowić więcej ryb.
– Po co mi więcej ryb?
– Po to, żebyś zarabiał więcej pieniędzy.
– A po co mi pieniądze, senor?
– Żebyś mógł kupić większą łódź i łowić jeszcze więcej ryb. A z zysków mógłbyś kupić więcej łodzi i zatrudniać rybaków. Dzięki temu mógłbyś otworzyć przetwórnię ryb, kontrolując zarówno surowiec, jak i produkt, a potem przenieść się do Mexico City, a może nawet do Nowego Jorku. Byłbyś człowiekiem sukcesu!
– Ile czasu by mi to zajęło?
– Jakieś 10-15 lat.
– Aha. To dość długo.
– Posłuchaj, wtedy przychodzi najpiękniejszy moment. Sprzedajesz dobrze prosperującą firmę i zarabiasz miliony, miliony dolarów!
– Miliony? A po co?
– Po to, żebyś mógł się wyprowadzić do nadmorskiej wioski, by spać do późna, spokojnie spędzać czas ze swoją żoną i dziećmi, chodzić na spacery, sączyć wino i grać na gitarze ze swoimi amigos….

Chciwośc w dzisiejszych czasach opętalała ludzkość do tego stopnia, ze Ci zapomnieli po co w ogóle się pracuje ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 08:41 
Offline
Częsty bywalec
Avatar użytkownika

Wiek: 42
Posty: 558
Lokalizacja: Północna Polska
Moje BMW: E61 KOMBI
Kod silnika: M57TU
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=167617

:D :D :D


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 08:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
wujekwaldus napisał(a):
to trzymam kciuki za wasz "nic niewarty milion rocznie" ;)
zwlaszcza kiedy mielibyscie po 21-23 lata ;)


Waldek nikt nie umniejsza twojej działalności ale trzeba być też obiektywnym. Wielu przedsiębiorców, którym firma idzie dobrze zarabia obecnie takie pieniądze jedni pracują ciężko inni nie koniecznie.
Kierunek w którym działasz jest bardzo przyszłościowy ale nie ma też co siać opinii że każdy programista zarabia od razu 100k miesięcznie bo tak nie jest. Wielu dobrych zarabia 10-30% tej kwoty pracując coężko na etatach mimo dużego doświedczenia.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 09:30 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
--==Mały==-- napisał(a):
ale nie ma też co siać opinii że każdy programista zarabia od razu 100k miesięcznie


ja tak nie napisalem ;)
ale widac ze nie czytasz ze zrozumieniem to nie ma sensu pisanie.

Pewnie ze milion rocznie to nie duzo obiektywnie, ale to moze napisac osoba ktora ten milion zarabia, a tu strzelam w ciemno ze wszystkie osoby co sie wypowiedzialy na tej czy poprzedniej stronie [wyłączając mnie] sumarycznie nie zarabiaja miliona złotych rocznie na czysto [DOCHOD, nie zaden przychod albo o zgrozo obrot] wiec to jest zabawne ;)

no chyba ze wszyscy milionerzy, to szanuje i trzymam kciuki za rozwoj ;) :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 09:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
A taka osoba ktora ma miliony, ale milionow nie zarabia moze się wypowiadać?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 10:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ja doszedłem do takiego poziomu gdzie liczę czas, który mi zostaje. Dlatego nie nadaję się do każdej pracy czy działalności. Przy czym ten poziom jest niewielki w stosunku do niektórych, ale mnie zadowala i nie żyję dla zarobku, idę sobie swoją drogą, po swojemu, już bez szarpaniny. Czy to znaczy, że to gorsze niż zarabianie miliona? Może i przyjdzie czas, że ten milion rocznie będzie, ale chciałbym wówczas mieć to poczucie, że nie żałuję dnia, który sprawił, że go osiągnąłem. Gdy cofnę się myślami wstecz, to czasem trochę za bardzo cisnąłem w niektórych tematach. Wysokość zarobków to tylko jedna ze składowych, które budują komfort życia. Nie zrozumie tego ten, który nie ma porównania jakie mi dał los wznosząc mnie wysoko, po stromej skarpie, a później zbijając z niej na dół, dopiero tutaj znalazłem się na łące gdzie mogę świadomie wybrać ścieżkę, która mi odpowiada.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 12:02 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
jiGsaw napisał(a):
Ja doszedłem do takiego poziomu gdzie liczę czas, który mi zostaje. Dlatego nie nadaję się do każdej pracy czy działalności. Przy czym ten poziom jest niewielki w stosunku do niektórych, ale mnie zadowala i nie żyję dla zarobku, idę sobie swoją drogą, po swojemu, już bez szarpaniny. Czy to znaczy, że to gorsze niż zarabianie miliona? Może i przyjdzie czas, że ten milion rocznie będzie, ale chciałbym wówczas mieć to poczucie, że nie żałuję dnia, który sprawił, że go osiągnąłem. Gdy cofnę się myślami wstecz, to czasem trochę za bardzo cisnąłem w niektórych tematach. Wysokość zarobków to tylko jedna ze składowych, które budują komfort życia. Nie zrozumie tego ten, który nie ma porównania jakie mi dał los wznosząc mnie wysoko, po stromej skarpie, a później zbijając z niej na dół, dopiero tutaj znalazłem się na łące gdzie mogę świadomie wybrać ścieżkę, która mi odpowiada.


:ok:

ale podrążę :D

Co robisz w wolnym czasie? jak go spędzasz?
Zakładam, że jesteś fanem motoryzacji (jeśli założenie jest mylne to okej, ale jakieś założenie dla swojej teorii przyjac musze)
- czy bierzesz udzial w jakis zlotach? imprezach motoryzacyjnych?
- czy bierzesz udzial w jakis wyscigach rownoleglych?
- czy bierzesz udzial w jakis wyscigach na torze? czy jezdzisz na jakies tory zeby poczerpac radosc z tej motoryzacji?
- czy posiadasz kolekcje samochodow, poniewaz moze nie lubisz jezdzic, a lubisz posiadac, miec, patrzec na dzielo w garazu, taka forma tez jest okej.
- czy oprocz udzielania sie na forum bmw wykonujesz jakies inne czynnosci skoro masz TYLE WOLNEGO CZASU to czy jakos ten czas spedzasz dla swojej pasji?
a moze zle postawilem zalozenie i nie nie jestes fajnem motoryzacji i nie spedzasz czasu ze swoja glowa pasja tylko moze masz inne zainteresowania, niewidoczne na forum i tam spedzasz czas?
powiedz nam, jak spedzasz ten czas?
bo jak siedzisz 90% czasu w domu przed kompem czy forum to musze Ci powiedziec... ze malo efektywnie ;)
unless to Twoja pasja to honor zwracam :ok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 18:10 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
Jaka parti@, takie ławki ;)
https://www.google.com/amp/s/natemat.pl ... ny-lancuch

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 18:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
wujekwaldus napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Ja doszedłem do takiego poziomu gdzie liczę czas, który mi zostaje. Dlatego nie nadaję się do każdej pracy czy działalności. Przy czym ten poziom jest niewielki w stosunku do niektórych, ale mnie zadowala i nie żyję dla zarobku, idę sobie swoją drogą, po swojemu, już bez szarpaniny. Czy to znaczy, że to gorsze niż zarabianie miliona? Może i przyjdzie czas, że ten milion rocznie będzie, ale chciałbym wówczas mieć to poczucie, że nie żałuję dnia, który sprawił, że go osiągnąłem. Gdy cofnę się myślami wstecz, to czasem trochę za bardzo cisnąłem w niektórych tematach. Wysokość zarobków to tylko jedna ze składowych, które budują komfort życia. Nie zrozumie tego ten, który nie ma porównania jakie mi dał los wznosząc mnie wysoko, po stromej skarpie, a później zbijając z niej na dół, dopiero tutaj znalazłem się na łące gdzie mogę świadomie wybrać ścieżkę, która mi odpowiada.


:ok:

ale podrążę :D

Co robisz w wolnym czasie? jak go spędzasz?
Zakładam, że jesteś fanem motoryzacji (jeśli założenie jest mylne to okej, ale jakieś założenie dla swojej teorii przyjac musze)
- czy bierzesz udzial w jakis zlotach? imprezach motoryzacyjnych?
- czy bierzesz udzial w jakis wyscigach rownoleglych?
- czy bierzesz udzial w jakis wyscigach na torze? czy jezdzisz na jakies tory zeby poczerpac radosc z tej motoryzacji?
- czy posiadasz kolekcje samochodow, poniewaz moze nie lubisz jezdzic, a lubisz posiadac, miec, patrzec na dzielo w garazu, taka forma tez jest okej.
- czy oprocz udzielania sie na forum bmw wykonujesz jakies inne czynnosci skoro masz TYLE WOLNEGO CZASU to czy jakos ten czas spedzasz dla swojej pasji?
a moze zle postawilem zalozenie i nie nie jestes fajnem motoryzacji i nie spedzasz czasu ze swoja glowa pasja tylko moze masz inne zainteresowania, niewidoczne na forum i tam spedzasz czas?
powiedz nam, jak spedzasz ten czas?
bo jak siedzisz 90% czasu w domu przed kompem czy forum to musze Ci powiedziec... ze malo efektywnie ;)
unless to Twoja pasja to honor zwracam :ok:


Ohoho, to już prawie rozmowa na jakieś minimum piwo albo gin z tonikiem, bo z wódki itp. już trochę wyrosłem chyba.

W sumie jestem dziwną osobą, bo wyznaczyłem sobie próg marzeń w formie trochę jakby celów i do 30stki większość zrealizowałem, a te których się nie udało, to mi trochę już na nie "przeszło".

Też na moje podejście składa się kilka czynników - przede wszystkim wypadek gdzie zdałem sobie sprawę jak niewiele brakowało... a później dość długo się bujałem zanim głowa doszła do siebie.

Jeżeli chodzi o bycie fanem motoryzacji, to tak, zdecydowanie nim byłem, o czym świadczy moja jakaś tam historia. Swego czasu miałem X samochodów usportowionych lub sportowych. Posprzedawałem, bo nie chciało mi się tym zajmować, a człowiek, który ze mną mocno współpracował, poszedł w swoją stronę. Zbudowałem jedno z ciekawszych E30 w PL od gołej blachy To czego nie zrealizowałem, a myślałem o tym, to faktycznie może pojeździć sobie kiedyś gdzieś po torze jeszcze, no i może kupić wreszcie jakieś auto klasy minimum Porsche, w sensie chodzi o auto sportowe z silnikiem umieszczonym centralnie lub z tyłu, w sumie chętnie bym obu spróbował. Zobaczymy jak to będzie, na razie plany są różne.

Na razie skupiam się na rodzinie. Wypadek + dziecko + ogromne zawirowania zawodowe z powodu para pandemii, nagła konieczność kupna mieszkania itp. itd. gdzieś mnie dały do zrozumienia, że nie warto aż tak się szarpać i skoro można żyć spokojnie i szczęśliwie to na jakiś czas wybrałem taką drogę. Aczkolwiek ciągnie wilka do lasu, więc pewnie jak odsapnę, ogarnę pieluchy itp., to znowu coś zacznę więcej wojować, zobaczymy. Na razie nic nie muszę, z niczym i nikim się nie użeram i jest mi z tym super.

Jeżdżę na lokalne imprezy czasami, ale jak coś jest dalej niż 30 km od mojego miejsca zamieszkania to już mi się nawet nie chce. Pamiętaj, że ja w szczycie formy miałem 100 lotów służbowych rocznie, spędziłem dwa lata z kilku lat w różnych krajach, w samych Chinach mieszkałem pół roku. Lubię czasem się przejechać po prostu lokalnie po publicznych drogach. Jednak awersja do ryzyka zupełnie inna jak kiedyś, więc bez nadmiernych szaleństw, nie za dużo, nie za często. Co jeszcze robię? Przebranżowiłem się do IT, chociaż z początku chciałem nic nie robić jakiś czas, ale moja kobieta mnie przycisnęła, żebym jednak czymś się zajął (i dobrze, bo IT to jest świetna sprawa), pracuję 100% zdalnie już w drugiej firmie gdzie zarobki po pół roku wzrosły 3x, a już widzę, że jestem mocno underpaid znowu, jem, śpię, chodzę na siłownię kiedy chcę, w sumie to max kilka godz. dziennie pracuję efektywnie, a poza tym kompletny switch off. Jakiś najem długoterminowy obsługuję, to wiadomo, raz na ruski miesiąc coś tam trzeba zrobić. W weekendy jak rodzina pozwoli, to wiadomo gdzieś człowiek z kolegą, kumplami wyskoczy, czasem ze swoją jak dzieciaczek ma opiekę. Po prostu życie, czuję się jakbym był na emeryturze w porównaniu do tego, co robiłem kilka ostatnich lat. Jak patrzę na rówieśników to niestety mam takie poczucie, że jak ja skończyłem w jakiejś formie, to oni jeszcze nawet nie zaczęli. Także w sumie nie żałuję, ale widzę, że sporo gdzieś mnie ominęło.

Trochę czasu też poświęcam na jakiś dalszy rozwój, czy to naukę technologii, które mnie interesują, czy umiejętności miękkich, ale zupełnie na luzie. :) Nie byłbym też sobą, gdybym nie zmarnował czasu na wojenki na FB z randomami, czy tutaj na forum z kimś. :D

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 18:58 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
Krzysiu, toż to już nawet ludzie z ulicy jak widzą nawiedzonego pisowca w akcji to nie mogą się powstrzymać przed komentarzem…
stwierdzam jednak, że Panu niby betonowemu pisorowi nie płaci miłościwie nam panująca władza bo na pewno wolą się odciąć od takich ludzi tylko płaci mu totalna opozycja :) jego wypowiedzi zgadzają się z programem totalnej opozycji :)
Wielu betonowych pisiorów odstrasza od włądzy obecnej na rzecz totalnej opozycji :)
alduwiel napisał(a):
Chciwośc w dzisiejszych czasach opętalała ludzkość do tego stopnia, ze Ci zapomnieli po co w ogóle się pracuje
może jak bym dzieci ze szkoły wypisał to bym mógł żyć z połowy etatu pod warunkiem, że nie będzie zimą zimno a moje potrzeby wakacyjne ograniczą się do wyjścia na wszystkie darmowe imprezy organizowane przez miasto :)

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 19:11 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Mądrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi doskonale rozumieją sedno sprawy smiejąc sie z tumanow z konfederacji bez RiGCzu (rozumu i godnosci czlowieka). :rotfl:

"Ograniczony umysł, wrzucanie wszelkich badań do jednego worka, dodanie słowa ,,lewak'' i jest obraz debilnego kuca z IQ mniejszym niz rozmiar buta, który wie wszystko najlepiej, ale z rzeczywistością to ma tyle wspólnego co słoń ze słoniną." :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 13 września 2022, 20:24 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
ok Jig. zwracam honor.
zle zrozumialem Twoj post z "wolnym czasem". myslalem ze juz tak masz ustawione zycie zawodowe ze mozesz sobie pozwolic na totaly luz i mozesz oddac sie swojej pasji czy rodzinie. a tu zonk. Ciebie dopadly realia pandemicznego zycia i musiales wiele zmiemic/poswiecic aby w ogole sensownie zyc. wspolczuje zawirowan pandemicznych. mam nadzieje ze szybko wrocisz na wlasciwe tory.

teraz doskonale rozumiem Twoj punkt widzenia, poglady ktore reprezentujesz itp. a wystarczylo zadac jedno pytanie...

pozdr i trzymam kciuki chlopie.
za zdrowie, zycie, rodzinke i fajny biznes. :piwo:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 05:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Wujek pamiętaj że pieniądze lubią ciszę i większość nie będzie się chwalić zarobkami.
U Ciebie akurat jest to element marketingu swoją drogą bardzo skuteczny. Gdyby tak nie było też byś tego nie robił bo nigdy nic dobrego z tego nie wychodzi.
Myślę że nie doceniasz niektórych użytkowników tego forum pod względem finansowym.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 06:58 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 1329
--==Mały==-- napisał(a):
Wujek pamiętaj że pieniądze lubią ciszę i większość nie będzie się chwalić zarobkami.
U Ciebie akurat jest to element marketingu swoją drogą bardzo skuteczny. Gdyby tak nie było też byś tego nie robił bo nigdy nic dobrego z tego nie wychodzi.
Myślę że nie doceniasz niektórych użytkowników tego forum pod względem finansowym.


Ja juz troche zmienilem strategie marketingu, nie mozna robic w nieskonczonosc tego samego oczekiwając ewolucji, teraz walcze o troche innych klientow wiec tez zmienilem strategie marketingowa. Powiedzenie "pieniadze lubia cisze" zwykle odnosi sie do ludzi ktorzy albo je wygrali, albo zarobili w sposob jednorazowy w sposob niedokonca legalny i troche "boja sie" o tym mowic.

Czy nie doceniam niektorych? byc moze, ale jestem juz przeczulony na pewnego rodzaju komunikaty typu. "Milion to nie duzo" - gdzie faktycznie moze to powiedziec osoba ktora zarabia milion tygodniowo a nie w 5 lat.

Przez pozycje jaka udalo mi sie osiagnac wielu ludzi jakos sztucznie probuje ze mna rywalizowac albo mi dorownac albo cholera wie co, i czesto slysze takie farmazony typu "moja firmaaa to miala 100 mln OBROTU" albo "moja firmaaa to miala 20 mln netto przychodu!" a jak zadam proste pytanie, "wow, a ile z tego masz dla siebie?" no to juz nie potrafi tak ochoczo odpowiedziec, bo okazuje sie ze obracanie milionami to jedno ich zarabianie to drugie i tak ludzie farmazonują.

Jesli ktos mowi ze "pieniadze lubia cisze" a jednoczesnie pisze ze "milion to nie jest duzo" to troche tak jakby pisal "dzisiaj jest pochmurno i zimno, ale ide sie poopalac". Sprzecznosc troche.

Podsumowujac, jesli ktos uwaza ze pieniadze lubia cisze, to niech o nich nie rozmawia.
W ogole.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 08:44 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Teraz nie mówisz o swoich zarobkach tylko o zarobkach swoich kursantów często pokazując też ich drogie auta więc nadal jest to ta sama strategia i wg mnie bardzo skuteczna mocno zwiększająca zasięgi.
Może w rozmowie podając te bezsensowne kwoty, ktoś próbuje Ci zaimponować?
Jest w Polakach coś takiego, że każdy by chciał być znajomym ludzi, którzy odnieśli jakiś sukces, są znani lub zarobili dużo pieniędzy.
Tylko po co jak są to ludzie na całkowicie innym poziomie w całkowicie innym miejscu w życiu i nie mający wspólnych tematów na dłuższą metę.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 14 września 2022, 08:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Ja dla odmiany uważam, że milion to dużo. Dlaczego?

Dlatego, że mam przynajmniej kilka pomysłów, które już praktykowałem, na to jak wykorzystać ten milion aby uzyskać bardzo dobry „work/life balance” lub po prostu zarabiać używając tych pieniędzy kasę, która zapewni dochód na poziomie przynajmniej przeciętnym w standardzie Polska (nie mylić z klasą średnią).

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 71 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL