BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 1 maja 2024, 14:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 8 lipca 2022, 14:38 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
#jprd :rotfl: Łopatologicznie (zgodnie z definicją sjp PWN  łopatologia  «wytłumaczenie czegoś w sposób bardzo prosty, zrozumiały nawet dla osób słabo rozgarniętych). Nie trzeba ciebie jigsaw dyskredytowac,  ty sam się zaorasz swoim 0-1 postrzeganiem swiata. Każdy wie jaki nazywasz ludzi o  o innych poglądach i nie chodzi o przysłowiowego  lewaka.
To rowniez pokazuje, że  nie posiadasz  wiedzy ekonomicznej (medycznej , historycznej takze).  Nie znasz doktryn ekonomicznych , pojęć,  wskaźników ekon, bo jesteś ignorantem. Nie wiesz jaka jest różnica miedzy wartoscia , a kursem ( nie myl z krusem choć brzmi podobnie). Bredzisz, ze  m.in.Nowy York  rozwijal sie   rzekomo bez  podatku doch. Okazało się ze byly płacone podatek doch juz od XIXw ,podatki lokalne i cło itd, itp . Analogiczne u tego drugiego pajaca  z tej samej sekty,  który również nie   potrafi prostych liczb analizować. Podając cene paliwa(jeszcze w ubiegłym roku)  pisał,że paliwo  drogie  bo  5,3 zł w 2021, a w 2014 tez płacił  po 5,3 .  Gdy wam pasuje to bierzecie pod uwage inflacje oraz wynagrodzenie, a gdy nie pasuje to nie bierzecie.  Złoty w 2014r, to ‘’inny’’ złoty niż w 2021r.

Mądrzy ludzie wiedzą, że mówiąc o obniżce podatkow trzeba mowic tez o obnizce wydatków. Wspominając o oprocentowaniu kredytów, trzeba też wspomnieć o oprocentowaniu depozytów. Pisząc o rosnących cenach dobr trzeba też dodac, że maja na to wplyw rownież rosnące ceny surowców.

Kolejna  sprawa jaką się sam zaorałes to nawiązanie do naiwności wyborców. :rotfl:  To przeciez ty ‘’chodzisz po gaju  oliwnym za swoim miszczem Korwinem  traktując każdy jego wysryw jako prawde objawioną’’ . Lata mijają, a nadal nie ogarniasz,że na  głupocie  takich jak ty żeruje Korwin. Nabiera  kucy, którzy na niego zagłosują, szarpnie  trochę państwowej kasy i tak  kręci swój polityczny biznesik od 30 lat ciągle znajdując frajerów. Te sam patent stosują teraz jego koledzy z młodszego pokolenia. Najzabawniejsze jest to, ze politycy  konfederacji tego nie ukrywają.  :rotfl:
Korwin - ''program konfederacji służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji'' .
Mentzen - ''podatki byłyby takie jak teraz, większość podatkow które istnieją musza istnieć i z tym nie da się nic zrobić ponieważ z czego sfinansujemy wydatki które i tak musimy sfinansowac gdyż mamy zaciągnięte zobowiazania''
Berkowicz - ''mowimy to co ludziom mniej zorientowanym brzmi dobrze ''
Michalkiewicz zamiast składek zus na emerytury i renty chce wprowadzic podatek celowy na emerytury i renty z ktorego na bieząco wypłacane bylyby emerytury i renty. 
 
Madrzy ludzie ponad podzialami partyjnymi o tym wiedza i się z konfederacyjnej sekty śmieją , was nie mozna traktować poważnie :rotfl: .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 lipca 2022, 09:50 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Turbo debilizm nie wypalił. Ojej, elektoracik będzie zmarznięty.

https://bezprawnik.pl/rzadowa-cena-wegla/amp/

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 lipca 2022, 21:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
jiGsaw napisał(a):
Turbo debilizm nie wypalił. Ojej, elektoracik będzie zmarznięty.

https://bezprawnik.pl/rzadowa-cena-wegla/amp/


Za to od razu rząd powinien być zdymisjowany bo tracą czas i państwową kasę na coś co wiadomo od początku że nie ma prawa działać. I to już kolejny raz nie wiem ktory bo palce mi się skończyły na wyborach kopertowych...

Reno twój rząd przywozi swoich aktorów jako mieszkańców Turowa czy to jest normalne?
Widziałeś takie coś w demokratycznym europejskim państwie?
Reżimowa telewizja to już widać za mało teraz będą pokazy na żywo.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 lipca 2022, 22:02 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Maly idiotyzmy " faszyzm , rezim, totalitaryzm , zniewolenie , skakanie do gardel ,rozbiór Polski, morderstwa ,krew na rękach , matrix , papiez komunista, lewackie auta z pedalskimi gow*ami , plebs, hołota, bachory’’ itd już komentowalem.Jak nie podoba w Polsce to możesz wystąpić o azyl polityczny w innym panstwie buahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 lipca 2022, 22:10 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
I to jest ta twoja sensowna odpowiedź ponad podziałami do Małego?? Ty się sam orasz lachociągu prezesa


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 lipca 2022, 22:13 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Slychac wycie, ujadanie , szczekanie kryptogeja z ruskiej onucy z konfederacji znakomicie :rotfl:. Codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl:

Zataczajac koło, mądrzy ludzie ponad podziałami, którym głową służy do myślenia i sobie radzą, śmieją sie z sfrustrowanych tumanow z konfederacji. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 lipca 2022, 22:34 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7115
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: M3
Ja tam nie chcę żeby mnie ruchali. Ty chcesz i to popierasz czy to oznacza kryptogeja? Nie znam się na tych waszych tęczowych określeniach :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 lipca 2022, 22:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Jak tu niby cokolwiek sensownie komentować? Tego się nie da skomentować - słów braknie. Zresztą czy ktoś z Was jeszcze może sądzić ,ze politycy z Pis mogli by być z natury tak głupi? Ale i nie tylko o pis mówię bo w całej unii tak się złożyło, że podobni w pomysłach i działaniu geniusze sami? Przecież tu absurd goni absurd https://legaartis.pl/blog/2022/07/14/zl ... GLwE0r7ztI Ja patrząc na to z boku nie jestem w stanie inaczej tego wytłumaczyć jak tylko tak jak Wam to przez ostatnie dwa lata tłumaczyłem... idę o zakład ,ze Ci ludzie doskonale wiedzą co należy robić, aby było lepiej zamiast gorzej, a robią na odwrót i to nie jest kwestia przypadku, czy pomyłki tylko celowe działania mające na celu nas dobić - spójrzcie prawdzie w oczy wreszcie.

Obrazek


Ostatnio edytowano 18 lipca 2022, 22:49 przez alduwiel, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 18 lipca 2022, 22:45 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Maly naucz sie czytac ze zrozumieniem, to minimum jakie wymagam, gdy ktos do mnie sie zwraca .Str 37 i 38 pisałem, żeby słabe psychicznie kryptogeje z konfederacyjnego rozdania w ten ich homoseksualizm i biale malżenstwa , innych forumowiczow nie mieszali. :rotfl: Poza tym wspominalem tez czym jest pragmatyzm.
Maly masz tez do wyboru drugą opcje. Nie zwracaj sie do mnie, nie wymieniaj mnie w swoich postach (to ty wyżej jako pierwszy swoja wypowiedz kierowales do mnie ) bedzie ci lżej na uciśnionej duszy. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 06:52 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Dla mnie ucieśniony duszą jest człowiek, który na jawnie komunistyczne, idiotyczne pomysły nie potrafi nawet znieść, a co dopiero podnieść krytyki wobec swojej partii. Może to wynikać z dziwnych stosunków jak koledzy zauważają. Ja nie mam problemu by skrytykować Konfederację w wybranych obszarach mimo, iż mają mój głos.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 08:09 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi potrafią czytać ze zrozumieniem  i wiedzą, ze do swoich  homoseksualnych  skłonności regularnie nawiązują  durni wyborcy konfederacji. 
Wystarczy ze poczekam, nie musze nic robic, a zawsze zakompleksiony  kryprogej z konfederacji szuka zaczepki i mam z tego beke. :rotfl:
Wspomniałem tez,  ze trzeba o siebie zadbac i nie zyc ponad stan.  De facto to samo uwazaja inne osoby, gdy piszą: ze nikogo im nie zal, ze tylko kretyn bierze kredyt pod korek, ze nie szkoda im idiotow, ktorzy wzieli kredyt na rekordowo niskich zmiennych stopach wierząc, ze raty nie wzrosną .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 09:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Jak zwykle odpowiedz kompletnie nie na temat.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 10:29 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Strona 4 i cytat z Tuwima .

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 12:25 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7461
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
renoraines napisał(a):

Wspomniałem tez,  ze trzeba o siebie zadbac i nie zyc ponad stan.  De facto to samo uwazaja inne osoby, gdy piszą: ze nikogo im nie zal, ze tylko kretyn bierze kredyt pod korek, ze nie szkoda im idiotow, ktorzy wzieli kredyt na rekordowo niskich zmiennych stopach wierząc, ze raty nie wzrosną .


Tutaj pełna zgoda i nawet nie ma co dyskutować ale nie przypominam sobie ,żeby którakolwiek opcja rządząca przed pisem tak mocno gmatwała ordynację podatkową i wprowadzała daleko idące zmiany w trakcie roku podatkowego. Na to nikt myślący , nikt rozsądny nie ma już wpływu i to jeszcze bardziej destabilizuje firmy które muszą się temu podporządkować. Szereg dziwacznych , populistycznych zagrywek pisu jak choćby nieudolne próby wpływania na ceny węgla też nie sprawiają ,że przedsiębiorca czuje się uczciwie traktowany przez rząd. Zastanawia mnie czy ci ludzie są aż tak mało kompetentni czy robią to w sposób wyrachowany z jakichś tylko sobie znanych pobudek ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 12:39 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
///david napisał(a):
Zastanawia mnie czy ci ludzie są aż tak mało kompetentni czy robią to w sposób wyrachowany z jakichś tylko sobie znanych pobudek ?

Tak się składa , ze byli na tyle mądrzy, zaradni i inteligentni, ze udało się zdobyć posadki na najwyższych szczeblach rządowych , a potem trach nagły spadek wydajności w logicznym myśleniu i działania na poziomie ćwierćinteligenta :rotfl: hahahahaha No na Boga Dawid zlituj się :rotfl:

Obrazek

O! Mają już kolejny genialny pomysł, efektem czego społeczeństwo zostanie tylko bardziej uzależnione od aparatu państwowego.

Dawid ten człowiek nie jest głupi, głupi to jesteśmy my!

Obrazek


Ostatnio edytowano 19 lipca 2022, 13:02 przez alduwiel, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 12:47 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Cyrk. Niedługo mają podobno iść w górę szczoteczki soniczne do zębów. Jedna nam już padła, jak druga odmówi posłuszeństwa to liczę na nasz żot, rze mi dołorzy. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 12:50 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8235
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obrazek


Zresztą co się dziwicie biednej Renówce? Przecież to zwykły pracownik z krwi i kości, a taki miałby być przeciw rządom socjalistów? Oni zawsze idą za głosem wabiącym darmowymi profitami... To jak to się kończy wiemy my,, ale nie oni... Co tam historia która uczy, pokazuje, każe wyciągać wnioski. Przeciętny robotnik nie interesuje się historią, a przecież czyny które popełniliśmy w przeszłości mówią kim jesteśmy teraz i kim będziemy w przyszłości. Nawet dziś przypada rocznica wymordowania cało rodziny carskiej

Obrazek

Mimo iż Car abdykował dwa lata wcześniej przekazując władzę w ręce zorganizowanej przez elity zachodu rewolucji, został uwięziony w areszcie domowym. Po 2 latach zapadła decyzja o mordzie, i akurat dzisiaj przypada rocznica ich stracenia. O godzinie 2 w nocy pod pretekstem przeniesienia w inne ,,bezpieczniejsze'' miejsce ściągnięto ich do piwnicy, gdzie odczytano rozkaz: egzekucja! Car zdążył powiedzieć tylko: Co chcesz zrobić? Nie wiesz co czynisz!... Wszyscy zostali rozstrzelani... Gdybyście tylko zainteresowali się książkami profesora Stuttona, który to bardziej niż komukolwiek mogło by się wydawać udowodnił ,ze rewolucja została zorganizowana i opłacona przez elity usa takie jak Rotszyld, Morgan i Rockefeller. Jedyne co domniemywał to powód dla którego to zorganizowali, a mniemał ,ze była to zemsta na Carze za to ,ze nie zgodził się podczas traktatu Wersalskiego na stworzenie jednego państwa światowego. Na to akurat dowodów nie ma... tak więc jak już Kyo powiedział socjalizm każdemu nosa utrze, dziś bogatym, a jutro biednym i historia to potwierdziła nie jeden raz......


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 14:56 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15731
Hahaha, odezwal się żebrzący o uwagę alduwiel, ze swoimi urojeniami, wierzący w idiotyzmy, że wszystko jest możliwe . Wypunktowany na str 9 tematu Czy ktos chce być jeszcze w UE. :rotfl:

‐--‐--‐---‐--------------------

///david napisał(a):
renoraines napisał(a):

Wspomniałem tez,  ze trzeba o siebie zadbac i nie zyc ponad stan.  De facto to samo uwazaja inne osoby, gdy piszą: ze nikogo im nie zal, ze tylko kretyn bierze kredyt pod korek, ze nie szkoda im idiotow, ktorzy wzieli kredyt na rekordowo niskich zmiennych stopach wierząc, ze raty nie wzrosną .


Tutaj pełna zgoda i nawet nie ma co dyskutować ale nie przypominam sobie ,żeby którakolwiek opcja rządząca przed pisem tak mocno gmatwała ordynację podatkową i wprowadzała daleko idące zmiany w trakcie roku podatkowego. Na to nikt myślący , nikt rozsądny nie ma już wpływu i to jeszcze bardziej destabilizuje firmy które muszą się temu podporządkować. Szereg dziwacznych , populistycznych zagrywek pisu jak choćby nieudolne próby wpływania na ceny węgla też nie sprawiają ,że przedsiębiorca czuje się uczciwie traktowany przez rząd. Zastanawia mnie czy ci ludzie są aż tak mało kompetentni czy robią to w sposób wyrachowany z jakichś tylko sobie znanych pobudek ?


Co do zasady zgoda, nie powinno zmieniać się przepisów w trakcie roku podatkowego i dotyczy to każdej opcji także pis. Zauważyłeś obiektywnie i nie chodzi o gre słow ale o kontekst , że zmiany w podatkach w ciagu roku były tez za innych rządow.(Nie szukając daleko, nowelizacje vatowskie. )

‐---‐----‐--

To jest właśnie sedno sprawy, o ktorym wielokrotnie wspominalem czyli
mądrzy ludzie z obiektywnym spojrzeniem
vs
głupcy z konfederacji z 0-1 postrzeganie świata, ktorych cechą jest inteligencja bezobjawowa wiec nie pamietają co bylo wcześniej.
Dla przypomnienia , str 51 i 52 tematu 50 dowodów że pandemia jest oszustwem viewtopic.php?f=10&t=171309&start=1000
Rok 2020r. przedstawiciele populistycznej opozycji jaką jest konfederacja opowiadali się za zakazem importu tanszego węgla w tym z Rosji i nakazem zakupy droższego z polskich kopalni, co jest komunizmem i sprzecznością z wolnym rynkiem. :rotfl: Głupi wyborcy konfederacji nie ogarniają,że skoro konfederacja jest przeciwna importowi tanszego węgla w tym wegla z Rosji ( importuje sie bo jest tanszy), a w Polsce wegiel jest potrzebny, oznacza to zakup krajowego drozszego węgla. Hipokryci :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 15:10 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
A kto dążył do tego aby polskie kopalnie wiecznie nierentowne były? Kto dawał się podporządkować unijnej tyranii związanej z limitami co2 itp itd?

Po z pisem

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 19 lipca 2022, 16:28 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1557
Jestem pewien, że zrobili to z premedytacją. Specjalnie utrudnili, zawyżali ceny polskiego węgla, żeby w późniejszym czasie, spojrzeć na sprawę infantylnie, przedkładając dokumenty analityczne, świadczące o nie opłacalności wydobycia. Podobnie było z żeglugą śródlądową…


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 41 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL