BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 marca 2024, 16:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 61  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 października 2022, 20:06 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Osobopostac wioletka na przepustce ze szpitala psychiatrycznego z dostępem do internetu :rotfl: , poprzedni wpis na forum w styczniu 2022. Poswiece chwile i podziekuje za post. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 28 października 2022, 22:07 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
wioletka napisał(a):
czepianie się konfederacji, dobry pacjent :D


Racja, to ludzie godni pełnego zaufania społecznego:

https://www.rp.pl/polityka/art37182671- ... informacji

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 października 2022, 06:09 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
wioletka napisał(a):
czepianie się konfederacji, dobry pacjent :D


Racja, to ludzie godni pełnego zaufania społecznego:

https://www.rp.pl/polityka/art37182671- ... informacji


Konfederacja jest wyciszana, blokowana gdzie się da i jak się da. System już widzi, że jest w fazie upadku i - co za tym idzie - utraty zaufania społecznego. Także rzuca się jak wyrzucona flądra na plaży i ima wszystkiego byle tylko zrobić co się da aby ubić antysystem… takie akcje tylko umacniają pozycję Konfederacji.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 października 2022, 08:25 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jiGsaw napisał(a):
Konfederacja jest wyciszana, blokowana gdzie się da i jak się da. System już widzi, że jest w fazie upadku i - co za tym idzie - utraty zaufania społecznego. Także rzuca się jak wyrzucona flądra na plaży i ima wszystkiego byle tylko zrobić co się da aby ubić antysystem… takie akcje tylko umacniają pozycję Konfederacji.


pełna zgoda oglądam i czytam więc też wiem i widzę. POPISOM się zaczyna system sypać ludzi świadomych coraz więcej. Oglądałem to posiedzenie jak się tam wyżywali na Panu Grzegorzu to przechodzi ludzkie pojęcie posłowie głosowali bo tam im prezesi kazali. Nawet nie wiedzieli o co chodzi.
A to jeden z nielicznych posłów który użył immunitetu w obroni zwykłych ludzi. Po prostu Hańba tym obłąkanym bandytom.

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 października 2022, 14:22 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Dziekuje za posty. :rotfl:


Mentzen oglaszajac piatke konfederacji mowil, ze nie chcę Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i UE. Ale gdy miał okazje na twitterze sprzeciwic się agitacji lgbt w szkolach , poddawaniu dzieci indoktrynacji lgbt #teczowypiatek , ten oslizgły cyniczny typ Mentzen nie uczynił tego.
Tak jak w przypadku ukrainizacji, korwinszuria :22: bedac za a nawet przeciw, zmienia narracje w kluczowych dla niej samej kwestiach. #koniunkturalizm :rotfl: (koniunkturalizm jest negacją zasady wierności głoszonym ideałom).


Madrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi rozumieją sedno sprawy:
Wychowywanie, kształtowanie swiatopogladu dzieci przez rodzicow
vs
deprawacja dzieci w szkołach przez aktywistow lgbt i temu sie sprzeciwia kazdy normalny rodzic.

Ale co my tam wiemy to idioci z korwinowej sekty są oswieceni i ratują nasze zycie. :rotfl:

Czas mija, a kuce z IQ mniejszym niz rozmiar buta nie ogarniają, ze kolejne pokolenie populistow wykorzystuje stały polityczny patent Korwina. Nabrać kucy, którzy na niego zagłosują, szarpnąć kasę z budzetu panstwa i tak się kręci swój polityczny biznesik od 30 lat ciągle znajdując frajerów. :]


Załączniki:
136979936FZmd1M4aZg5ZdA.jpg
136979936FZmd1M4aZg5ZdA.jpg [ 50 KiB | Przeglądane 1809 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 października 2022, 15:05 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Twoje imaginacje o konfederacji przeciwko rezultatom rządów pisu, odpowiedz nam coś więcej o sukcesach tego rzadu.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 29 października 2022, 15:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Poświęce chwilę i podziekuję za post :rotfl: .



Cytuj:
Jak wyhaczyc leszcza? Zanecic, zarzucic zestaw, poczekać aż łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody.

Przesunę prętem po kracie, a małpy zaczną wyć.

Tacy madrzy,odkryli swiatowe spiski, znaja rzadowe zagrywki , głupi nie sa, ograc się nie dadzą. Przychodzi reno rzuca im kość , a ci się biją który pierwszy podniesie. I tak w każdym temacie.



Znow zadziałało :25: wystarczyło 40 kilka minut :rotfl: , ale tego nie ogarniają kuce z IQ mniejszym niz rozmiar buta (zielono-niebieska grafika) viewtopic.php?p=2301184#p2301184. Łatwo nimi manipulować ponieważ nie mają rozumu i godnosci czlowieka. Przedstawi im sie fakty, linki, zrodla , a oni i tak stwierdzą ze to nieprawda #idioci. To postrzegajace swiat 0-1, żebrzące o uwagę, wymagające specjalnej troski tumany wierzące w kazdy wysryw konfedeszurii. Jak widać rowniez na tej stronie są słabi psychicznie i sfrustrowani (czerwono-biala grafika) https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=2300271#p2300271 .

Mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi wiedza, ze pis i po rywalizują o wladze, a konfederacja :22: viewtopic.php?p=2301032#p2301032 balansuje na granicy progu wyborczego i w desperacji przeczy gloszonym ideałom. :rotfl:

W zwiazku z powyzszym, mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi, ktorych jest wiecej , smieją się z idiotow popierajacych konfedeszurię . Z miernych, odklejonych (odrzucajacych normy społeczne, fakty, badania naukowe ), agitujących jak swiadkowie jehowy członkow korwinowej sekty . :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 12:09 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
Konfederacja to ciekawy twór, ale dobrze że i taki jest na prawicy, nie tylko sam PiS. Mi osobiście gryzie się tam wolność gospodarcza z zamordyzmem światopoglądowym

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 14:01 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Pis to jest prawica ? :przestraszony:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 15:04 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
nie jest ale tak się pozycjonują

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 15:24 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8212
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
To pa to :) partia ktora kłamie w zywe oczy mowiąc , ze jest prawicowa przejmuje wladze w Polsce dzieki obietnicy socjalu w postaci 500+, ale jaja...

Tez się dziwię jak mozesz miec pretensje do Konfederacji, za sytuacje na swiecie? Tzn masz im za zle ze rozpowiadają razem ze mną nie potwierdzone wiadomosci? To jest ten zamordyzm? Czy raczej chodzi o politykę typu: sam sobie nie dasz rady to zdychaj?


Ostatnio edytowano 31 października 2022, 17:43 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 15:58 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
Poświęce chwilę i podziekuję za post :rotfl: .



Cytuj:
Jak wyhaczyc leszcza? Zanecic, zarzucic zestaw, poczekać aż łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody.

Przesunę prętem po kracie, a małpy zaczną wyć.

Tacy madrzy,odkryli swiatowe spiski, znaja rzadowe zagrywki , głupi nie sa, ograc się nie dadzą. Przychodzi reno rzuca im kość , a ci się biją który pierwszy podniesie. I tak w każdym temacie.



Znow zadziałało :25: wystarczyło 40 kilka minut :rotfl: , ale tego nie ogarniają kuce z IQ mniejszym niz rozmiar buta (zielono-niebieska grafika) viewtopic.php?p=2301184#p2301184. Łatwo nimi manipulować ponieważ nie mają rozumu i godnosci czlowieka. Przedstawi im sie fakty, linki, zrodla , a oni i tak stwierdzą ze to nieprawda #idioci. To postrzegajace swiat 0-1, żebrzące o uwagę, wymagające specjalnej troski tumany wierzące w kazdy wysryw konfedeszurii. Jak widać rowniez na tej stronie są słabi psychicznie i sfrustrowani (czerwono-biala grafika) https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?p=2300271#p2300271 .

Mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi wiedza, ze pis i po rywalizują o wladze, a konfederacja :22: viewtopic.php?p=2301032#p2301032 balansuje na granicy progu wyborczego i w desperacji przeczy gloszonym ideałom. :rotfl:

W zwiazku z powyzszym, mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi, ktorych jest wiecej , smieją się z idiotow popierajacych konfedeszurię . Z miernych, odklejonych (odrzucajacych normy społeczne, fakty, badania naukowe ), agitujących jak swiadkowie jehowy członkow korwinowej sekty . :rotfl:


Widzę, że nie odpowiedziałeś na mojego posta, tylko znowu wysryw odklejeńca w podobnym tonie. Nie szkodzi, tym razem będę łaskawy i ci pomogę.

Największy sukces partii rządzącej to odbudowanie polskiego przemysłu pogrzebowego:

Obrazek

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 15:59 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Sylwek_ch napisał(a):
Konfederacja to ciekawy twór, ale dobrze że i taki jest na prawicy, nie tylko sam PiS. Mi osobiście gryzie się tam wolność gospodarcza z zamordyzmem światopoglądowym


O jakim zamordyzmie mówisz? Bo oprócz paru kościółkowych i tym podobnych kwestii, to raczej chce się pozbyć wszelkiego zamordyzmu i dać obywatelom ogromną swobodę w decydowaniu o sobie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 16:26 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 17:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Poswiecę chwile i podziekuję sfrustrowanemu jigsawowi :22: z korwinowej sekty za powyzsze posty :rotfl: .Potwierdzil, ze jest postrzegajacym swiat 0-1,niepotrafiacym czytac ze zrozumieniem , żebrzącym o uwagę,bedacym za a nawet przeciw (umrą to umrą vs tragedia ze zmarli), notorycznie łykającym przynęte idiotą :27: .

Dotyczy to rowniez pozostalych czubkow z konfederacyjnej tluszczy z IQ mniejszym niz rozmiar buta. Wielokrotnie wspominalem, ze nie mają do mnie pisać. Oni zamiast przyjac to do wiadomosci i zamilknąć , wolą smiecic swoimi idiotyzmami szurajac po dnie. Pretensje moga miec tylko do siebie, gdy w odpowiedzi dobitnie ich skomentuje. :rotfl: viewtopic.php?p=2301201#p2301201

konfedeszuria, też jest za a nawet przeciw :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Załączniki:
ODk0Mzc1YCUKUjtJTEptMEkKbxMKE2NmHhJ3WEwIf3QTHysTD1Q9IRtfYx0RRD8lHEBjCg8eLjQCHztLTFUmNxtcLANMVCImDlRiSwJXLSJeAXxXBwB4fEYEeRgAHC4iDgFgSwEDK3xSBH5NVgF_ZhY.jpeg
ODk0Mzc1YCUKUjtJTEptMEkKbxMKE2NmHhJ3WEwIf3QTHysTD1Q9IRtfYx0RRD8lHEBjCg8eLjQCHztLTFUmNxtcLANMVCImDlRiSwJXLSJeAXxXBwB4fEYEeRgAHC4iDgFgSwEDK3xSBH5NVgF_ZhY.jpeg [ 44.62 KiB | Przeglądane 1567 razy ]
FTm6DbIXoAgp2dD.jpeg
FTm6DbIXoAgp2dD.jpeg [ 69.98 KiB | Przeglądane 1567 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 31 października 2022, 21:20 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2046
Te twoje memy mnie rozwalają gościu :rotfl:

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 1 listopada 2022, 00:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Przecież ten tłuk nie rozróżnia nawet śmierci covidowych od ponad 200 tysięcy zgonów nadmiarowych wywołanych blokadami ochrony zdrowia pisu…


Btw. Jak tam putinflacja?

https://www.bankier.pl/amp/wiadomosc/In ... 22-8431675

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Na pewno winna Konfederacja. :rotfl:

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 1 listopada 2022, 18:42 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15717
Poswiecę chwile i podziekuję sfrustrowanemu jigsawowi :22: z korwinowej sekty za post :rotfl: .Potwierdzil, ze jest postrzegajacym swiat 0-1,niepotrafiacym czytac ze zrozumieniem, żebrzącym o uwagę,bedacym za a nawet przeciw, notorycznie łykającym przynęte idiotą :27: .

Jak wyhaczyc leszcza? Zanecic, zarzucic zestaw ( w tym przypadku fraza: umrą to umrą vs tragedia ze zmarli ) poczekac aż łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody. :]

W temacie o szczepionce viewtopic.php?f=10&t=171848&start=900 na str 46 i 47 "zostaly omowione zgony z podaniem danych liczbowych :zgony dzienne + zgodny covid = zgony obecne i nie ma w tym równaniu szarej strefy osób nieobsłużonych. Covid jest katalizatorem śmierci. Oznacza to, ze ludzie umierają zarówno na samego w sobie covida, jak i na choroby współistniejące, które okazały się przez covida śmiertelnymi. "

Innymi słowy, jest to typowe dla tumana jigsawa :22: z konfederacyjnego motłochu pier*olenie czyli pomijanie istotnych danych niepasujących do teorii :rotfl: (dotyczy to tez inflacji https://forsal.pl/gospodarka/inflacja/a ... yzszy.html )

Zataczajac kolo, konfederacyjnej tłuszczy przedstawi sie fakty, dane, linki, zrodla , a oni i tak stwierdzą ze to nieprawda #idioci. Miernych, odklejonych (odrzucajacych normy społeczne, fakty, badania naukowe ) członków korwinowej sekty, mądrzy ludzie nie traktują powaznie . Zatem pogawędke z kucami z IQ mniejszym niż rozmiar buta ograniczam do drwiny. :rotfl:

Ale co my tam wiemy, to idioci z korwinowej sekty są oswieceni i ratują nasze zycie tak jak ten zapluty błazen :rotfl: :rotfl: :rotfl: https://streamable.com/b08uic

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 listopada 2022, 10:22 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 45
Posty: 796
Lokalizacja: Starogard Gdański
Moje BMW: Mercedes
Kod silnika: V8
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=55&t=160023
jak to się dzieje od niepamiętnych czasów to najwięcej krzywdy nam ludziom wyrządza władza i to nie ta obca a ta wybrana przez nas dla nas i przez nas utrzymywana.

tu jeden przykład a tego jest pełno, widziałem też filmiki jak policja ludzi usuwa bo gość pietruszkę sprzedawał czy tam koperek.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... z-miejska/

_________________
Zapraszam na mój kanał o motoryzacji
https://www.youtube.com/channel/UCNvQ4u ... m0itanaAsg

Prezentacja BMW E39
https://youtu.be/PJeIoCG2tgU

Nissan Murano
https://youtu.be/VLJ8SzF14AY


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Nowy Wał
PostNapisane: 2 listopada 2022, 10:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15793
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Czyli reno wprost twierdzi i wbrew faktom oraz opiniom naukowym, liczbom, twierdzi, ze zgonów nadmiarowych nie było, a jak były to z powodu choroby wywołanej COVID 19.


Hahahahahhahahahahahahahahhahahahah

Także pomimo strasznej pandemii mieliśmy 30% mniej hospitalizacji w latach 2020-2021 niż zwykle, ale na pewno to nikogo nie zabiło. A ze matka mojego kolegi umarła bo ja olali z rakiem
To cóż… pewnie COVID się przyczynił.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 61  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL