BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 8 maja 2024, 14:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 marca 2022, 22:43 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2077

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 marca 2022, 23:19 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
///david napisał(a):
Kyokushin, Rosja w swoim dotychczasowym kształcie właśnie zaczyna się kończyć … zatem jakikolwiek będzie koniec tej wojny to Rosja już wszystko przegrała.


Skąd tak daleko idące wnioski?

Kai - Białoruś nie miała wyjścia, UE wraz z Polską wepchnęły ją w objęcia Putina.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 marca 2022, 23:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
jiGsaw napisał(a):
Skąd tak daleko idące wnioski?


Z ilosci dziedzin zycia z jakich rosja zostala wykluczona w ciagu tygodnia. Nigdy nie bylo takiej jednosci, tylu niezaleznych podmiotow, ktore w tak krotkim czasie masowo zrywalyby wszelkie umowy, kontakty, stosunki, zwal jak zwal z tak waznym graczem jak rosja. W ciagu tygodnia top1 swiatowym trendem stalo sie bycie antyrosyjskim i watpie, zeby mialo to sie szybko odwrocic, a nawet jesli to tak- mozna smialo zakladac, ze jest to poczatek konca rosji, jaką znalismy.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 marca 2022, 23:38 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie zdziwię się jak za tydzień Ukraina padnie, a za miesiąc lewactwo się osra i z tych sankcji niewiele zostanie.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 marca 2022, 23:40 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7463
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
jiGsaw napisał(a):
///david napisał(a):
Kyokushin, Rosja w swoim dotychczasowym kształcie właśnie zaczyna się kończyć … zatem jakikolwiek będzie koniec tej wojny to Rosja już wszystko przegrała.


Skąd tak daleko idące wnioski?


ano stąd choćby, że jak na dłoni widać słabość tego dziwnego tworu , który świetnie wyglądał na placu czerwonym a w realu jest tak jak widać w relacjach z Ukrainy. To kraj rozkradziony na wskroś przez putina i oligarchów, bez porządnej infrastruktury i dobrego przemysłu ... i teraz bez możliwości zarabiania. Właściwie zostały im Chiny które na pewno nie są przyjacielem Rosji tylko bedą chciały maksymalnie, ekonomicznie wykorzystać sytuację, którą dostały na tacy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 2 marca 2022, 23:55 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
jiGsaw napisał(a):
Nie zdziwię się jak za tydzień Ukraina padnie, a za miesiąc lewactwo się osra i z tych sankcji niewiele zostanie.


I na pewno tak bedzie, nie da sie wymazac z mapy, badz co badz mocarstwa z bardzo chodliwymi surowcami. Tak samo jak nie zmienisz mentalnosci spoleczenstwa trzymanego od dziesiecioleci pod butem i szprycowanego czerwoną doktryna. Ale z drugiej strony, wiatr zmian nigdy nie wiał mocniej niz teraz...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 08:53 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8238
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Na wojnie zabijają się nawzajem ludzie którzy zupełnie się nie znają w imię interesów ludzi, którzy doskonale się znają, ale się nie zabijają. Czy w takim razie jest sens walczyć?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 09:32 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Chinom na rękę upadek gospodarczy i militarny Rosji. Chcą zrobić z nich niewolników, z których będą czerpać surowce prawie za darmo, do tego ciachną sobie trochę Syberii na którą ponoć mają ochotę. Także oni cwanie do tego wszystkiego podchodzą. Myślę że tak szybko świat nie wróci do dobrych stosunków z ruskimi bo widać skąd były pompowane pieniądze na tą ich "super" armię. Fakt nie można jej lekceważyć. Ale z drugiej strony mięsa armatniego tyle że walczący Ukraińcy nazywają ich "nawozem". Dzisiaj kolejna tura rozmów i z tego co wyłapałem to rzekomo retoryka rusków mięknie i być może będzie tak że będą sobie roszczyli prawda do tych republik zmyślonych i Krymu. Co do NATO to jestem innego zdania, nie po to wysylaja tutaj swoje wojska żeby potem zlać temat. Mało tego uważam że przez tą agresję NATO się rozrośnie, tym bardziej póki stan wojska ruskiego jest wręcz zdemolowany. Mam wrażenie że militarnie oni są w tamtej epoce, mentalnie zresztą też. Moje zdanie i moje przemyślenia, a każdy i tak myśli po swojemu.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 10:06 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Wiek: 36
Posty: 1491
Miłosz napisał(a):
Mało tego uważam że przez tą agresję NATO się rozrośnie, tym bardziej póki stan wojska ruskiego jest wręcz zdemolowany. Mam wrażenie że militarnie oni są w tamtej epoce, mentalnie zresztą też. Moje zdanie i moje przemyślenia, a każdy i tak myśli po swojemu.


Wiem, że po tygodniu wojny może się tak wydawać, ale bez przesady. Już teraz wiadomo, że ten Blitzkrieg w pierwotnym planie miał być wykonany po najmniejszej linii oporu, poborowymi w najstarszym sprzecie, a teraz nastepuje zmiana strategii. Rosjanie mają doświadczenie z bliskiego wschodu, syrii, czeczeni, donbasu i bardzo duzo nowoczesnego sprzetu, kwestia, czy mają jeszcze srodki by przerzucic go na zachod i czy jeszcze tego chcą. Niezaleznie, ile sprzetu zdąży otrzymać Ukraina, to dalej jest starcie dawida z goliatem i sytuacja tam jest z kazdym dniem gorsza.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 10:06 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Ruskie wojsko zdemolowane ???? milionowa armia straciła kilka tyś żołnierzy i to jest ich zdemolowanie????

Przypomnijmy sobie 2 wś i starty rosjan pierwwsze od werhmachtu..... i i tak się podniesli ( choć z l&l ) trochę za bardzo wierzycie w naszą propagandę i ukrainćów


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 10:21 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Źle może nazwałem, ale pisze z telefonu. Bardziej mi chodziło o to że całe bataliony się poddają, są głodni źli wqrwieni, do tego często nie wiedzą gdzie są i po co. Psychicznie i fizycznie są wyeksploatowani. Do tego część z nich przybyła z drugiego końca rosji. Zero doświadczenia i zero umiejętności, oczywiście nie wszyscy. Sprzętu również utracili duża ilość. Także mi bardziej chodziło o ogół niż stwierdzenie że wszystko rozyebane i kaput.

Ps zdzira mam oczy szeroko otwarte nie czerpie informacji tylko z polskich źródeł, siedzę na kilku ruskich grupach gdzie są zarówno rosjanie jak i ukraińcy. Staram sie to jakoś wypośrodkować w swojej głowie. Ale jak już sami Rosjanie się dopytuja o brak efektów a kasa na wosjko leci u nich wręcz wodospadem to coś jest nie tak.


Ostatnio edytowano 3 marca 2022, 11:03 przez Miłosz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 10:33 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 7463
Lokalizacja: Tarnów
Moje BMW: E12 520A
Kod silnika: m20b20
Garaż: E12
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=67421&start=400
e46 328ci Santorini Blue
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6& ... &start=200
E36/7 2.8i
Mini countryman SE
F87
Zdzira 850I, weź pod uwagę ,że kontekst tego co się dzieje jest zupełnie inny. Wtedy bronili swojego kraju. Teraz są na Ukrainie - nawet jeśli ich narracja jest taka ,że oswabadzają to nie są u siebie i nie walczą o swoją wolność … poza tym czy oni rzeczywiście mają tyle tego nowoczesnego sprzętu czy to było wieloletnie blefowanie

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 12:18 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8238
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Obrazek


Ostatnio edytowano 3 marca 2022, 12:40 przez alduwiel, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 12:38 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):
///david napisał(a):
Kyokushin, Rosja w swoim dotychczasowym kształcie właśnie zaczyna się kończyć … zatem jakikolwiek będzie koniec tej wojny to Rosja już wszystko przegrała.


Skąd tak daleko idące wnioski?

Kai - Białoruś nie miała wyjścia, UE wraz z Polską wepchnęły ją w objęcia Putina.


Jeśli Putin się nie wycofa a jego ego nie pozwoli mu się wycofać to doprowadzi kraj do ruiny.
Obym się mylił ale dla niego to chyba najlepiej teraz jechać na koniku wojny ile się da... Cały świat zły a on dobry. Kolejny Kim.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 12:42 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Miłosz napisał(a):
Chinom na rękę upadek gospodarczy i militarny Rosji. Chcą zrobić z nich niewolników, z których będą czerpać surowce prawie za darmo, do tego ciachną sobie trochę Syberii na którą ponoć mają ochotę. Także oni cwanie do tego wszystkiego podchodzą. Myślę że tak szybko świat nie wróci do dobrych stosunków z ruskimi bo widać skąd były pompowane pieniądze na tą ich "super" armię. Fakt nie można jej lekceważyć. Ale z drugiej strony mięsa armatniego tyle że walczący Ukraińcy nazywają ich "nawozem". Dzisiaj kolejna tura rozmów i z tego co wyłapałem to rzekomo retoryka rusków mięknie i być może będzie tak że będą sobie roszczyli prawda do tych republik zmyślonych i Krymu. Co do NATO to jestem innego zdania, nie po to wysylaja tutaj swoje wojska żeby potem zlać temat. Mało tego uważam że przez tą agresję NATO się rozrośnie, tym bardziej póki stan wojska ruskiego jest wręcz zdemolowany. Mam wrażenie że militarnie oni są w tamtej epoce, mentalnie zresztą też. Moje zdanie i moje przemyślenia, a każdy i tak myśli po swojemu.


Oczywiście.
NATO w razie agresji odpowie...
Musi gdyż barak odpowiedzi to upadek NATO, nie po to dziesiątki samolotów lata nad nami żeby nagle wszyscy uciekli, nie po to konwojami czołgi wożą.
Już nie mówię o tych samolotach które widać na flightradar, ale np. wczoraj nad moją głową przeleciał tankowiec i z 4 czy 5 myśliwców, żadnego z nich nie było na flightradar bo specjalnie sprawdziłem, także latają z wyłączonym transponderem.


Rosyjskie wojsko jest potężne, może nie mega nowoczesnym sprzętem ale ilością, co tam 10-20-50 tyś chłopa jak zginie gdy za nich przyjdzie kolejne 50 tyś, słabo wyszkolonych ale Ukrainę zamęczą i wykrwawią.
Osobiście uważam, że jeśli oligarchowie nie przekonają Putina do ustępstw to pogrąży całą Europę w wojnie.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 20:39 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 38
Posty: 7012
Lokalizacja: Rawicz Wlkp
Moje BMW: 740i 6gang
Kod silnika: M60B40
Oczywiście że kontekst jest inny ale i straty inne. Na razie to są minimalne z punktu widzenia możliwości Rosji. Ukraina stara się to wyolbrzymić bo wiadome jest że jak się Putin uprze to ich pokona jak amen w pacierzu. Także robią co mogę żeby jego własne społeczeństwo go zmiotło z tronu bo bez nato to ich jedyna szansa na przetrwanie. Ja im życzę wygranej ale dobro zawsze wygrywa głównie w filmach a to jest rzeczywistość


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 21:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie oszukujmy się, Ukraina sama z siebie to powinna być zmieciona z planszy, jak nie w kilka dni, to tygodni. Natomiast tak ogromna ilość pomocy może sprawić, że ich morale wzrosną i możliwości, siłą rzeczy. A dla Rosji na odwrót. To może sprawić, że Putin zamiast dni, czy tygodni, to będzie musiał się nastawić na miesiące. Mógł nie przewidzieć aż takiego oporu Ukraińców, aż takich sankcji, takiej im pomocy itp. itd. Może być tak, że dopnie swego aby uratować twarz, ale kosztem dużych strat i zachwiania gospodarczego.
Jeżeli wygra szybciej, to większość sankcji pewnie zostanie zniesiona...

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 3 marca 2022, 22:55 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Jeżeli wygra to sankcje powinny pozostać puki Putin będzie prezydentem.
Tak byłoby najrozsądniej.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 4 marca 2022, 08:04 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 41
Posty: 3232
Lokalizacja: Zabrze/Ludwigshafen
Moje BMW: Było E39. Jest E88
Kod silnika: N52B30
Garaż: viewtopic.php?f=6&t=171542
kryst16 napisał(a):
Jeżeli wygra to sankcje powinny pozostać puki Putin będzie prezydentem.
Tak byłoby najrozsądniej.


Czytam wiele takich komentarzy, albo radość z tego że dowalą Putinowi i rosjana tak, że nie będą mieć na nic pieniędzy.
A prawda jest taka, że dla nas wszystkich najlepiej by było żeby się to jak najszybciej skończyło i jak najszybciej zdjęli sankcje, no oprócz tego że jeszcze lepiej jakby wogole inwazja nie nastąpiła.

Im dłużej trwa wojna i nałożone są sankcje tym większa czarna dziura gospodarcza się robi z Rosji, a także z Ukrainy. Ta dziura wciągnie tez i nas, już nas wciąga, a wciągnie jeszcze bardziej.

Jak wprowadza embargo na rosyjski wegiel i gaz to dopiero będzie ciekawie.

Ale nieee, gaz jest ekologiczny, gaz z Rosji jest super zapewniali Niemcy. 55% gazu mają z Rosji i bank któremu płacą za gaz wciąż ma aktywnt Swift, wciąż płyną niemieckie eurasy do Putina, wciąż jest zasilany bo ciężko teraz znaleźć alternatywę tak z dnia na dzień. O węglu nie wspomnę.

_________________
---->>>https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=171542<<<----


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 4 marca 2022, 08:10 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
GP-T1000 napisał(a):
kryst16 napisał(a):
Jeżeli wygra to sankcje powinny pozostać puki Putin będzie prezydentem.
Tak byłoby najrozsądniej.


Czytam wiele takich komentarzy, albo radość z tego że dowalą Putinowi i rosjana tak, że nie będą mieć na nic pieniędzy.
A prawda jest taka, że dla nas wszystkich najlepiej by było żeby się to jak najszybciej skończyło i jak najszybciej zdjęli sankcje, no oprócz tego że jeszcze lepiej jakby wogole inwazja nie nastąpiła.

Im dłużej trwa wojna i nałożone są sankcje tym większa czarna dziura gospodarcza się robi z Rosji, a także z Ukrainy. Ta dziura wciągnie tez i nas, już nas wciąga, a wciągnie jeszcze bardziej.

Jak wprowadza embargo na rosyjski wegiel i gaz to dopiero będzie ciekawie.

Ale nieee, gaz jest ekologiczny, gaz z Rosji jest super zapewniali Niemcy. 55% gazu mają z Rosji i bank któremu płacą za gaz wciąż ma aktywnt Swift, wciąż płyną niemieckie eurasy do Putina, wciąż jest zasilany bo ciężko teraz znaleźć alternatywę tak z dnia na dzień. O węglu nie wspomnę.

Dlatego napisałem że nie byłoby to dobre tylko najrozsądniejsze żeby czegoś próbować nauczyć Putina.
Ja również chciałbym żeby to się skończyło ale pewnie obaj wiemy że Putin nie odpuści póki nie zajmie Ukrainy. A że oni bronią się dzielnie to zginie ich bardzo dużo.

Patrząc na to co obecnie robi NATO gdy rakiety spadają obok elektrowni atomowych mam coraz częściej wrażenie że jeśli kiedyś Rosja wejdzie do Polski to zostaniemy oddani w imię pokoju na świecie.
Wczoraj oglądając wywiady z prezentem USA mam wrażenie że chłop jest przerażony, każde ustępstwo upewnia Putina w tym co robi.
Z tego co mówią rozpoczęło się przerzucanie wojsk ze wschodu Rosji, także za chwilę Putin będzie miał np. 200 tysięcy żołnierzy na Ukrainie i kupę sprzętu na Białorusi, odpuszczą mu Ukrainę to pewnie pomyśli o ukaraniu Polski za krzyki.


A sankcje na pewno dają im popalić, ale taka Kuba objęta sankcjami od lat a sobie życie jako tako, Ruscy i tak będą z chinami handlować więc tragedii pewnie mieć nie będą.
Prędzej to się UE wykończy tymi sankcjami niż Rosja.

"Jaja" to ma tylko Boris Johnson i może Morawiecki.

Cytuj:
Zdaniem brytyjskiego premiera Borisa Johnsona, walki wokół elektrowni w Zaporożu oznaczają, że Władimir Putin "zagraża teraz bezpośrednio całej Europie".

Brytyjski premier zapowiedział, że będzie zabiegał o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ poświęconego sytuacji w elektrowni w Zaporożu.





:rotfl: chłop pańszczyźniany


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL