BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 27 kwietnia 2024, 11:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 maja 2022, 15:11 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
alduwiel napisał(a):
Zobaczcie ile państw na świecie tak chętnie pomaga Ukrainie, a my potęga ekonomiczna dajemy tyle ile możemy tzn pis i Reno dają to co mamy
kryst16 Boję się ,ze będzie to za naszego życia. WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE


alduwiel zamiast ponownie szukac atencji :rotfl: czytaj str 4 tego tematu , str 31 tematu nowy wal oraz str 82 tematu o szczepionkach :rotfl: .

Nie pytam czy zrealizowałeś zamowienie na 100 mkw kostki brukowej za 100 zl w cenie material, transport i ułożenie. Wszystko przecież jest możliwe :rotfl: .


https://m.youtube.com/watch?time_contin ... =emb_title
https://dorzeczy.pl/kraj/114949/liroy-z ... racji.html

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 maja 2022, 15:22 
Offline
Specjalista

Posty: 4441
Moje BMW: Infiniti
Kod silnika: VQ37VHR
Taka ciekawostka, "prawdziwe wschodnie" media sugerują, że to może być następca putina - Dmitrij Kowaliow. Jakiś tam hokeista jakiś tam pracownik z jego otoczenia.

Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 maja 2022, 16:53 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
alduwiel napisał(a):
Obrazek

Zobaczcie ile państw na świecie tak chętnie pomaga Ukrainie, a my potęga ekonomiczna dajemy tyle ile możemy :D tzn pis i Reno dają to co mamy :D


kryst16 Boję się ,ze będzie to za naszego życia. WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE


Amerykanie właśnie wdrażają " The Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act."
Cytuj:
Administracja Joe Bidena zdecydowała się przywrócić rozwiązania prawne z czasów II wojny światowej. Wszystko po to, by dostawy broni do Ukrainy przebiegały jeszcze sprawniej. Chodzi o Lend-Lease Act – ustawę, która ma pomóc w dostawach uzbrojenia, jakie trafia do Ukraińców zza oceanu.

Oryginalny akt prawny był ustawą federalną z 11 marca 1941, która zezwalała prezydentowi Stanów Zjednoczonych "sprzedawać, przenosić własność, wymieniać, wydzierżawiać, pożyczać i w inny sposób udostępniać innym rządom dowolne produkty ze sfery obronności".


Także pewnie teraz będą zalewać Ukrainę bronią...

Wiadomo biznes w tym też jest bo przyczyni się to do zwiększenia zamówień sektora zbrojeniowego w USA....


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 9 maja 2022, 17:47 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp


Posikałem się bez kitu :D thx Reno

Wracając do tematu to powiedzcie mi co sadźcie o tym? W tym roku już na plus u nas na Ziemi o 30 milionów ludzi :niepewny: a to dopiero 5 miesięcy minęło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 maja 2022, 06:33 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
alduwiel napisał(a):
[youtube]
Wracając do tematu to powiedzcie mi co sadźcie o tym? W tym roku już na plus u nas na Ziemi o 30 milionów ludzi :niepewny: a to dopiero 5 miesięcy minęło.


Świat zdaje się tym nie przejmować.
Cytuj:
Według Francuskiego Instytutu Demograficznego do 2050 r. populacja Ziemi wyniesie 10 mld ludzi (Myślę że to będzie wcześniej).
Szacunki World Resources Institute (WRI) wskazują, że będzie to wymagało zwiększenia produkcji żywności o 56 proc.


Da się ale ludzi rzeczywiście mega przybywa, zamiast prowadzić głupie wojenki powinniśmy skupić się na "podboju" innej planety.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 maja 2022, 07:43 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Nie. Wystarczy przestać wysyłać pomoce do Afryki. Niech bambo zapracują na swoje dzieci. Tylko tyle i aż tyle. Przecież to my hodujemy tych ludzi.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 maja 2022, 09:21 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
jiGsaw napisał(a):
Nie. Wystarczy przestać wysyłać pomoce do Afryki. Niech bambo zapracują na swoje dzieci. Tylko tyle i aż tyle. Przecież to my hodujemy tych ludzi.


Oni żeby mogli chociaż próbować pracować to muszą przestać toczyć wojny wewnętrzne o wszystko.
Afryka to wieczna samo destrukcja.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 maja 2022, 14:37 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tym bardziej należy natychmiast zakończyć hodowlę murzyna.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 10 maja 2022, 20:42 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Coś dla idiotów bredzących o prorosyjskiej Konfederacji


Ale kapiszon :rotfl: To może pierwsze z brzegu linki dla "idiotów" nie widzących prorosyjskości Konfederacji:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... racji.read
https://solidaryzm.eu/2021/06/29/dzienn ... ka-partie/
https://krytykapolityczna.pl/kraj/od-ko ... osyjskiej/

Chociaż za dużo tam tekstu, a za mało memów z żółtymi napisami :P

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 11 maja 2022, 20:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Coś dla idiotów bredzących o prorosyjskiej Konfederacji


Ale kapiszon :rotfl: To może pierwsze z brzegu linki dla "idiotów" nie widzących prorosyjskości Konfederacji:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... racji.read
https://solidaryzm.eu/2021/06/29/dzienn ... ka-partie/
https://krytykapolityczna.pl/kraj/od-ko ... osyjskiej/

Chociaż za dużo tam tekstu, a za mało memów z żółtymi napisami :P



Posrany ze strachu system, który chce być pod niemieckim butem, w co się wpisują Twoje źródła, mówi o Konfederacji, że jest prorosyjska.

A dlaczego? Bo Konfederacja jest PRO POLSKA. Jak coś nie jest proniemieckie, to musi być prorosyjskie, bo przecież nie może być propolskie, Polska ma być bambusem Europy, a głupki mają sami sobie to zapewniać, ich mózgi mają być wyprane, a wolność nieznana.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 11 maja 2022, 21:11 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
kryst16 napisał(a):

Dobra to jedźmy z tymi nierealnymi głupotami Konfederacji.

1. “1000+” Powszechna ulga podatkowa
PIT 0%, dobrowolny ZUS, paliwo 3 zł/l – więcej pieniędzy w rękach
obywateli, mniej w rękach urzędników


Konfederacji w ramach swojej wolności ogłasza likwidację znaczącej większości podatków. Brzmi to bardzo fajnie, ale...
Paliwa po 3zł to praktycznie zerowy podatek, akcyza itp.
Z czego będą wykonywane nowe inwestycje drogowe?
Dzięki wolności konfederacji cofniemy się w rozwoju, ja zdaję sobie sprawę że "politycy" dorabiają się na przetargach, ale dzięki tym podatkom w większości stałym między innymi w cenie paliwa mamy coraz lepsze drogi (proszę Cie nie zaprzeczaj, że nie są lepsze niż 10-20 lat temu) bo nawet u mnie we wsi w przeciągu 3 lat wywali nową powiatówkę i zrobili chodniki, że ludzie przestali remontować zawieszenia, nie ma ani jeden dziury na odcinku ponad 60 kilometrów po wsiach co jeszcze 3 lata temu koła ludzie urywali.
To wszystko jest z podatków, nowe autostrady drogi, utrzymanie podstawowych służb utrzymania czystości czy dróg, odśnieżania.
Może powiem tak... Tak się składa że z racji pełnionej społecznie funkcji mam do czynienia z utrzymaniem dróg i pieniądze nie biorą się z nikoąd.

Więc odpowiedz mi na pytanie jeśli Konfederacja planuje znieść większość podatków i jakimś cudem (nie wiem naprawdę jakim) obniżyć ceny paliw do 3 zł przy baryłce po około 100 dolarów to z czego chce wykonywać chociaż 50 procent obecnie robionych inwestycji?
Przykład mojej małej Gminy (inwestycje w trakcie):
1. Szkoła z oddziałem przedszkolny - 8,2 miliona złotych.
2. Hala sportowa - 9,5 miliona złotych.
3. Kontynuacja chodników - 7 milionów złotych.
4. Modernizacja oświetlania ulicznego na LED - 1,7 miliona złotych.
No i skąd rząd weźmie pieniądze na dofinansowanie tych inwestycji (Gmina na szkołę i halę dostaje 90% środków z zewnątrz).




O szkołach, przedszkolach, to już nawet nie piszę, bo to w sposób wręcz oczywisty powinno być prywatne. Drogi to bardziej złożony i kontrowersyjny temat. Jeżeli chodzi o wydatki, to naturalnie należy je zmniejszyć aby można było zmniejszyć obciążenia podatkowe. Uprościć przepisy, wywalić urzędników zbędnych itp. itd. Nie od razu. Korwin to nie magik, że w rok, czy dwa naprawi wszystko co niszczyła ta banda kilkadziesiąt lat. Jednak agresywne reformy powinny DUŻO poprawić w ciągu dwóch kadencji, a w ciągu 4 kadencji spokojnie uleczyć prawie w całości raka jaki nas toczy i spowodwać ogromny rozkwit gospodarczy.

kryst16 napisał(a):
2 Dobrowolny ZUS
Ok, dzisiaj wprowadzamy dobrowolny ZUS i co dalej?
Kto wypłaci emerytury?
Co z ludźmi którzy nagle pójdą na rentę ulegną wypadkowi, nie mając odłożonych środków? Zostawimy ich samych sobie?
Pomyśl na swoim przykładzie... Masz (nie daj Boże) poważny wypadek samochodowy teraz, przestajesz pracować, jakieś oszczędności masz, nie płaciłeś ZUSu, według postulatów Konfederacji państwo powinno się na Ciebie wypiąć. Powinno Cie całkowicie olać, nie dając Ci nawet tego marnego ponad 1200zł renty.

Nie można wprowadzić dobrowolnego ZUSu, wolność wolnością ale w społeczeństwie znajdzie się kilka procent ludzi za których musi pomyśleć państwo, bo oni nie wezmą pod uwagę że coś im się przytrafi i dobrowolnie nie będą płacić ZUSu myśląc ze są niezniszczalni i co wtedy? Pozwolimy im umrzeć z głodu we własnych odchodach?
Super dziękuje za taką wolność :D


Od ZUS trzeba odchodzić stopniowo, najpierw zobowiązania pokrywać z podatków. Podatki te będą maleć z roku na rok wraz z wypłatami zobowiązań, młodych ludzi należy odciąć albo dać im możliwość odcięcia się. Wprowadzić konkurencję wolnorynkową dla ZUS - niech każdy się ubezpiecza - albo i nie - tam gdzie mu wygodnie. Wolność na tym właśnie polega przede wszystkim abyś miał prawo ponieść konsekwencje swoich wyborów. Korzystne lub przykre.

kryst16 napisał(a):
Masz przykład nie myślenia społeczeństwa dzisiaj, stopa procentowa do 2013 roku była na poziomie prawie 5 procent lub wyższym, ludzie nabrali kredytów gdy spadła do prawie zera... No i nagle zdziwieni że poszła w górę, a można było wziąć te 3 procent czy nawet czasem 2 stałej stopy to po co?
Za pewną część społeczeństwa musi pomyśleć Państwo gdyż ludzie sami nie myślą o czarnych scenariuszach.


O dziwo głównie wyborcy PiSu mają teraz problem z kredytami. No kto by pomyślał...

kryst16 napisał(a):
Dalsze obietnice Bonu zdrowotnego, bonu mieszkaniowego, taniego prądu, taniego wywozu odpadów to tylko slogany, bo z czego to wszystko pokryć jeśli nie będzie podatków?
Cena wywozu odpadów bierze się głównie z braku spalarni i coraz większych trudności z utylizacją tego, spalarni nie buduje się bo ludzie protestują, trzeba wprowadzać masowo automaty butelkowe, skupować wszystko co się da nawet za grosze (znajdą się ludzie co będą zbierać i oddawać), a nie obiecywać że nagle obniżymy ceny odbioru odpadów z 20 na 10 zł. Kosztem czego?
Przecież to sa postulaty nierealne.

Budżet po zniesieniu podatków nie zrównoważy się, nie będzie środków na żadne inwestycje...
No chyba że będziemy drukować pieniądze 10x więcej niż teraz i doprowadzimy do drugiej Wenezueli.
Odpowiedź coś na to to porozmawiamy dalej o ich postulatach.


Te slogany to głównie PIS. Nie rozumiem. Konfederacja nie chce nikomu żadnych bonów rozdawać, a ceny ma regulować RYNEK. Wolny rynek, a nie okupowany milionem przepisów z jakiejś obsranej UŃ i każdy ten przepis podnosi koszty procedur, na przykład takich jak zarządzanie odpadami.

kryst16 napisał(a):
Skandaliczne wypowiedzi Korwina tylko szkodzą Konfederacji, z nim zgadza się garstka, z jego głupotami typu chłosta, fikcja na Ukrainie. Dlaczego nie wsiądzie w pociąg i tam nie pojedzie zobaczyć? Bo się boi...
Dlaczego nie wierzy w zdjęcia satelitarne analizy itp. To jest płaskoskoziemca?
Zresztą oddzielmy Korwina od konfederacji bo myślę że oni tam mają go dość tylko nie wiedzą co z nim zrobić.
Chłop od 1957 "politykuje", w wolnej Polsce nie osiągnął NIC, startując z wielu list w wielu wyborach w tym na prezydenta trzy razy przekroczył próg wyborczy przez 32 lata :D
Więc dajmy mu spokój nie orajmy go bo ma prawie 80 lat więc jak przez większość cześć życia jesteś odklejony i mówisz głupoty to w końcu sam w to wierzysz.


Już wykazałem matematycznie, że Korwin wniósł większą połowę STABILNEGO elektoratu do Konfederacji. Ta garstka, która się z nim zgadza, to przede wszystkim go rozumie. Niestety większości ludzi nie starcza na to szarych komórek. W Chinach obowiązuje kara chłosty, a także kara śmierci. Chiny przodują w rankingach najbezpieczniejszych państw do życia. Kara ma ODSTRASZAĆ od popełnienia czynu. Inaczej idzie w zapomnienie główna rola prewencyjna kary.

kryst16 napisał(a):
A co do wojny... USA chyba się mocno napędziło z pomocą militarną dla Ukrainy, UE nas olewa finansowo... Dobrze chociaż że UK i USA mają nas za porządnych partnerów.


Pokazali za kogo nas mają chcąc nas wypchnąć na minę z MIGami. Chcieli aby Polacy przelewając swoją krew osłabili Ruska.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 maja 2022, 15:58 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
:rotfl: #jprd

Liroy odchodzi z konfederacji nie chcac miec nic wspolnego z ruską onucą Korwinem , który w razie konfliktu z Rosją poparłby Rosję.
Grabarczyk z biura prasowego partii korwin nazwal Putina zbrodniarzem. Nie spodobało sie to ‘krul_ikowi’’ Korwinowi, bo przeciez nie mozna Putina nazywać zbrodniarzem wiec Korwin usunąl Grabarczyka z partii.
Sosnierz, Kulesza, Dziambor odcinajac sie od prorosyjskosci Korwina i Brauna zakładają wspolnie ugrupowanie.

Przypominają się powiedzenia marszałka Piłsudskiego.
Naród wspaniały tylko ludzie ku*wy oraz Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym. #ruskaonuca.

Mądrzy tak jak mają bekę z 0-1 postrzegania świata tak również śmieją się z wiekszej polowy oraz powoływnia sie na matematyke i logike :rotfl: . Dla przypomnienia:

Połowa -jedna z dwóch równych części jakiejś całości.
Logika -dyscyplina naukowa zajmująca się regułami poprawnego myślenia i wnioskowania.

Temat drog zostal omówiony na przykładzie prywatnej autostrady A2, ale skoro ponownie wypłynął to beki C.D.
Jak mowił Korwin , za jego studenckich czasow czyli w latach 60tych XX w przeprowadzany był remont warszawskiego mostu Poniatowskiego i według wysrywów Korwina remont mozna było zrobić przez 2 tygodnie. Fakty są takie, ze w latach 60tych XXw most Poniatowskiego poszerzono i nie było możliwosci, zeby most o długości 500m poszerzyc przez 2 tyg.

Populista i demagog Korwin, działając w sposób obliczony na efekt powie wszystko co jego głupie kuce chca usłyszeć. :rotfl:

A propos mostu Poniatowskiego i dzisiejszej daty. Kto zna historie temu kojarzy się z 12 maja 1926r . Tego dnia na moscie Poniatowskiego spotkał się marszalek Piłsudski z prezydentem Wojciechowskim , nie doszli do porozumienia i rozpoczął się przewrót majowy.

Puentując parafrazując powiedzenie wspomnianego marszałka Piłsudskiego: konfederacji kury szczać prowadzać, a nie politykę robić. :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 maja 2022, 16:24 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
renoraines napisał(a):
A propos mostu Poniatowskiego i dzisiejszej daty. Kto zna historie temu kojarzy się z 12 maja 1926r . Tego dnia na moscie Poniatowskiego spotkał się marszalek Piłsudski z prezydentem Wojciechowskim

No to żeś się Pan teraz do historii dokopał...

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 maja 2022, 18:57 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
renoraines napisał(a):
:rotfl: #jprd

Liroy odchodzi z konfederacji nie chcac miec nic wspolnego z ruską onucą Korwinem , który w razie konfliktu z Rosją poparłby Rosję.
Grabarczyk z biura prasowego partii korwin nazwal Putina zbrodniarzem. Nie spodobało sie to ‘krul_ikowi’’ Korwinowi, bo przeciez nie mozna Putina nazywać zbrodniarzem wiec Korwin usunąl Grabarczyka z partii.
Sosnierz, Kulesza, Dziambor odcinajac sie od prorosyjskosci Korwina i Brauna zakładają wspolnie ugrupowanie.

Przypominają się powiedzenia marszałka Piłsudskiego.
Naród wspaniały tylko ludzie ku*wy oraz Podczas kryzysów strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym. #ruskaonuca.

Mądrzy tak jak mają bekę z 0-1 postrzegania świata tak również śmieją się z wiekszej polowy oraz powoływnia sie na matematyke i logike :rotfl: . Dla przypomnienia:

Połowa -jedna z dwóch równych części jakiejś całości.
Logika -dyscyplina naukowa zajmująca się regułami poprawnego myślenia i wnioskowania.

Temat drog zostal omówiony na przykładzie prywatnej autostrady A2, ale skoro ponownie wypłynął to beki C.D.
Jak mowił Korwin , za jego studenckich czasow czyli w latach 60tych XX w przeprowadzany był remont warszawskiego mostu Poniatowskiego i według wysrywów Korwina remont mozna było zrobić przez 2 tygodnie. Fakty są takie, ze w latach 60tych XXw most Poniatowskiego poszerzono i nie było możliwosci, zeby most o długości 500m poszerzyc przez 2 tyg.

Populista i demagog Korwin, działając w sposób obliczony na efekt powie wszystko co jego głupie kuce chca usłyszeć. :rotfl:

A propos mostu Poniatowskiego i dzisiejszej daty. Kto zna historie temu kojarzy się z 12 maja 1926r . Tego dnia na moscie Poniatowskiego spotkał się marszalek Piłsudski z prezydentem Wojciechowskim , nie doszli do porozumienia i rozpoczął się przewrót majowy.

Puentując parafrazując powiedzenie wspomnianego marszałka Piłsudskiego: konfederacji kury szczać prowadzać, a nie politykę robić. :rotfl:


Im dłuższa Twoja wypowiedź, tym większy wysryw. W dodatku kłamiesz.

https://mobile.twitter.com/SamPereira_/ ... 5275031553

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 maja 2022, 20:15 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
jiGsaw napisał(a):
Im dłuższa Twoja wypowiedź, tym większy wysryw. W dodatku kłamiesz.

https://mobile.twitter.com/SamPereira_/ ... 5275031553


:rotfl: buahahaha jigsaw miszczu kompromitacji miałeś okazję zamilknąć. Nie dość, że nie posiadasz wiedzy ekonomicznej, medycznej i historycznej to również nie potrafisz korzystac z internetu. Na swoim FB Grabarczyk opublikował maila od Korwina w którym Korwin napisał, że nie wolno prezydenta Rosji czyli Putina nazywac zbrodniarzem wojennym. https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 983583#_=_

Obrazek


Codzienna przypominajka, że inteligentny konfederata to oksymoron taki sam jak sucha woda.W ten sposób wykorzystując ich słowa, można ich orac dzień w dzień. Jednak obiektywnie patrzac nie są to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :rotfl:

Czy ktos się jeszcze dziwi dlaczego mądrzy ludzie ponad podziałami partyjnymi mają beke z bezmyślnych kuców traktujących idiotyzmy Korwina jako prawdę objawioną ? :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 maja 2022, 20:46 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Liczy się to co jest w protokole sądowym. Zbrodniarz wojenny to inna sprawa.
Grabarczyk publikował stanowisko niezgodne z partyjnym i głównie za to poleciał. Promował socjalizm.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 12 maja 2022, 21:26 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3900
Moje BMW: M5
Kod silnika: S62/S63
jiGsaw napisał(a):
Posrany ze strachu system, który chce być pod niemieckim butem, w co się wpisują Twoje źródła, mówi o Konfederacji, że jest prorosyjska.

A dlaczego? Bo Konfederacja jest PRO POLSKA. Jak coś nie jest proniemieckie, to musi być prorosyjskie, bo przecież nie może być propolskie, Polska ma być bambusem Europy, a głupki mają sami sobie to zapewniać, ich mózgi mają być wyprane, a wolność nieznana.


To nie są moje źródła, tylko takie pierwsze z brzegu, napisałem wyraźnie, a Ty już na początku posta manipulujesz.
Skoro Propolska, to w jakich mediach się udziela? Polskich? Niemieckich? Brytyjskich? Nie, w rosyjskich, domyślasz się dlaczego???

_________________
I miejsce Zlot BMW-Sport 2013, w sumie II miejsce, bo Waldek wygrał finał
III miejsce Zlot BMW-Sport 2014 (pow. 3L)
Mistrz Grand Prix Polski 2014 Street RWD
II wicemistrz GPP 2015 Street RWD
Wicemistrz GPP 2016 Street RWD
Tor Pszczółki 49.5s E39
Tor Koszalin 53.9s E39


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 maja 2022, 05:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Lincoln napisał(a):
jiGsaw napisał(a):
Posrany ze strachu system, który chce być pod niemieckim butem, w co się wpisują Twoje źródła, mówi o Konfederacji, że jest prorosyjska.

A dlaczego? Bo Konfederacja jest PRO POLSKA. Jak coś nie jest proniemieckie, to musi być prorosyjskie, bo przecież nie może być propolskie, Polska ma być bambusem Europy, a głupki mają sami sobie to zapewniać, ich mózgi mają być wyprane, a wolność nieznana.


To nie są moje źródła, tylko takie pierwsze z brzegu, napisałem wyraźnie, a Ty już na początku posta manipulujesz.
Skoro Propolska, to w jakich mediach się udziela? Polskich? Niemieckich? Brytyjskich? Nie, w rosyjskich, domyślasz się dlaczego???


Ty manipulujesz. Wybrane wypowiedzi wybranych posłów czasami są używane przez rosyjskie media, wszak Konfederacja jest jedynym ugrupowaniem, które nie popiera sprzedaży/oddania Polski Niemcom. Konfederacja jako jedyna głosi postulaty, które wdrożone zapobiegłyby albo złagodziły znacząco widmo przepaści jakie nadciąga nad nasz kraj.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 maja 2022, 10:01 
Offline
Zacna persona forum

Wiek: 34
Posty: 1076
Moje BMW: / Chevrolet Evanda
Kod silnika: T20SED
Garaż: viewtopic.php?f=55&t=171130
Mnie mega mocno zastanawia jakim trzeba być tłukiem żeby myśleć że pod wodzą Korwina dojdzie się do czegoś w polityce.
Kilku ogarniętych w tym ugrupowaniu jest, zamiast odejść od Koriwna i zostawić go z jego szalonym elektoratem (on i tak nie rośnie) to stoją w tym bagnie dając się mu pomiatać.

To jest straszne że ludzie młodzi, być może z jakąś wiedzą dają się pomiatać politycznie Korwinowi który przez tyle lat nic nie osiągnął. To chyba wtedy jest się w partii tylko dla pieniędzy czy jak to jest?

Wchodzeniem w tyłek Putinowi JKM już całkiem się przekreślił także to nawet szkoda strzępić języka.

Tak logicznie myśląc gdyby się tam z tej całej Konfederacji zebrało to może by założyli jakąś fajną partię, tylko trzeba byłoby jakiegoś dobrego ekonomistę żeby też nie myśleli jak Korwin że mu się budżet zepnie jeśli nie będzie podatków. Coś może by z tego było, ale bez Korwina i najlepiej bez tego młodego co się dużo uczył ale żadnej szkoły nie skończył. (Nie pamiętam jak on się nazywał).


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Czy putler wywoła wojnę ?
PostNapisane: 13 maja 2022, 10:27 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
Tylko, że JKM nigdy nie mówił o całkowitej likwidacji podatków. Chodzi o uproszczenie systemu podatkowego, likwidację wielu obciążeń, biurokracji urzędniczej, uwolnieniu rynku, zniesienia lub uproszczenia regulacji, redukcji kosztów, prywatyzacji. Najlepiej to głosować na PiS zgodnie z motto „nic nie rozumiem z tego co mówi JKM, ale skrytykuję”.

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1071 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 54  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 58 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL