BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 28 kwietnia 2024, 00:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 12:16 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Alduwiel wrzuca:

Obrazek

Renorainers komentuje:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 15:20 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Wyj alduwiel wyj :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wszyscy widzą, ze jesteś alduwiel pośmiewiskim tego forum.

Wstawiasz g*wna, potem edytujesz. Tak jak post wyzej, gdy pierwotnie pytales gdzie jest ten fejk? Usunąłeś to , wstawiles 2+2 itd. Z kazdym kolejnym postem się błaźnisz :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 16:22 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
Widzę, że Bartek agresywny zupełnie jak jego idol Jarek Kaczyński, po opuszczeniu na stałe sali plenarnej. :rotfl:

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 16:53 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Znow sie podkłada osobopostac rost :rotfl: .Nie wejdzie sam w interakcje ten mierny bez RiGCZu (rozumu i godności człowieka) wazeliniarz z konfedeszurii :22: Jak guru korwinowej sekty nazwał swoich wyznawców? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Zataczajac koło, inteligentnych cenię. Z postrzegających świat 0-1, szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę. Nie sa to wymagający przeciwnicy, a tacy z najniższej półki. :]


Załączniki:
F0F2yesXwAAB1hp (1).jpeg
F0F2yesXwAAB1hp (1).jpeg [ 39.8 KiB | Przeglądane 1292 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 16:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Wiek: 37
Posty: 23102
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: E36&E46&F30
Garaż: E36 316i Compact & E46 320CI Coupe & F30 320D Sedan
Panowie prezenty od Mikołaja były nietrafione czy jak ? :kwasny:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 17:22 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 35
Posty: 15799
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: M3
Kod silnika: S65B40
alduwiel napisał(a):
Alduwiel wrzuca:

Obrazek

Renorainers komentuje:

Obrazek


O k**** myślałem, że reno wyglada jakoś w tym stylu, ale to
Przeszło moje najśmielsze oczekiwania. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Wyślij na pw więcej fot tego forumowego patocelebryty

_________________
Piszę jak jest.

Bezpośredni link do galerii Audi S4 Łepka —> viewtopic.php?f=55&t=173434

Jeszcze nie witom, a już żegnom.:
WitoM napisał(a):
Ja póki co galerii M4 nie planuje bo jestem zajęty słuchaniem dziwieku silnika z głośników


Argumentum ad maiorem:
DamianTra napisał(a):
Kolego jestem inzynierem. Naukowcem. Nie bazuje na sci-fi, autobiografiach czy jakiejkolwiek nie naukowej literaturze w celu wyksztalcenia swiatopogladu...


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 17:44 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Tyle czasu minęlo, tyle razy była o tym mowa, a nadal aktualne . :rotfl:

Jak wyhaczyc leszcza? Zanecic, zarzucic zestaw ( w tym przypadku bezosobowo wspomniec o wyborcach konfederacji, których Korwin nazwał idiotami, a Mentzen prostakami ) poczekać aż łyknie przynętę, zaciąć i wyholować leszcza z wody. I jigsaw ujada :rotfl: . Jak wyzej, jigsaw nie jest to wymagajacy przeciwnik, ale taki frustrat z najnizszej półki. :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Im bardziej ja kogos ignoruję ( m.in. olewając jego pytanie), tym bardziej go to irytuje. Potem on zmienia swoj post chcąc sie wybielić :rotfl: . Poniewaz postrzega swiat 0-1, nie bierze pod uwagę, że wiadomo o czym pisał. Takze dzieki uprzejmości kolegow, ktorzy dadzą mi cynk na messengerze czy whatsappie, w tym podrzucajac screenshota. :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 17:49 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Wybielić się przed wyborcą pisu spod znaku gwiazdy Dawida? Bartek przestań :rotfl:


Mam jeszcze jedną fotę Bartka, jak już ogolił pejsy. Tania nie była, ale na szczęście mnie stać ;)

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 18:03 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
alduwiel pisz tak wiecej, wypieraj rzeczywistosc , zmieniaj posty probujac ukryc swoje dyletanctwo. Kolejny raz zrobiłeś z siebie pośmiewisko :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Przypominasz Brauna, ktory wypiera sie swojego pochodzenia :rotfl:


Załączniki:
OTYwL3VfMS9jY19jZWViZC9wLzIwMTgvMDIvMTQvODI1LzM2MC9jNDdhNDkxMDZjNWM0MzU1ODQ3NjdjY2NhY2YxZWI1My5qcGVn (1).jpeg
OTYwL3VfMS9jY19jZWViZC9wLzIwMTgvMDIvMTQvODI1LzM2MC9jNDdhNDkxMDZjNWM0MzU1ODQ3NjdjY2NhY2YxZWI1My5qcGVn (1).jpeg [ 57.84 KiB | Przeglądane 1259 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 18:13 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Sam tak samo edytowałeś swoje posty kasując między innymi ,,znowu wrzuca fejki bez zastanowienia" ale i nie tylko to, więc w czym problem? Po to jest edycja Bartek ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 19:20 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1253
Lokalizacja: Польша
Moje BMW: G70, F92
Wolne media wolne media ! Precz z Niemcami


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 19:48 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Nie ogarniasz przekazu alduwiel. Łopatologicznie. Nie chodzi o edycje samą w sobie przy zachowaniu sedna , a o wyparcie i zmianę treści o 180 stopni probując sie wybielić. Opieraj sie na faktach, a nie na fejkach , to nie będziesz wyśmiany. :rotfl:

Zachowujesz sie jak ograniczony intelektualnie laik, łatwo jest toba manipulowac i można tobie wmówić kazdy szajs. To ty wierzysz w chipy; pewną smierc po szczepieniu; spiski; jednorozce; lekarzy z Oksfordu, ktorzy nie sa lekarzami, filmy z zoltymi napisami na yt; krolewską rodzine satanizmu; programowanie kobiet na ku**y; rzad swiatowy, walute swiatowa, armie swiatową, koniec domow jednorodzinnych. :rotfl: Nieruchomosci, ktore z roku na rok drozeją twierdziles, zeby posprzedawac, bo beda tańsze haha.Szczepienie wg twojej opinii powinno się brać raz, max 2x i to powinno starczyć na całe życie. W odpowiedzi dostałeś dane wirusologiczne i dawki szczepionek przeciwko roznym chorobom ,a ty mu odpowiedzialeś ze dał sie omotac. Jestes dyletantem (tak jak tych dwoch ww sfrustrowanych czlonków konfedeszurii :22: ) negujacym dane medyczne, ekonomiczne.

Forumowicze , ja rowniez, odnosimy sie do zaistniałych sytuacji, tematow i materialow jakie to ty zamieszczasz w tym filmu ktory to ty nakreciles . To ty w nim nawolujesz do tego, zeby ludzie sie obudzili. Gdybys tych idiotyzmów nie zamieszczal w sieci, nie bylby ten filmik z toba w roli blazna linkowany itd, itp :rotfl:

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 20:26 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Niby Cię to wszystko śmieszy, a jednak zaszczepić się bałeś, więc o czym to świadczy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 26 grudnia 2023, 23:09 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
... o spisku .

alduwiel napisał(a):
Głównym celem jest stworzenie rządu światowego, gdzie każdy obywatel ma wszczepiony chip.




Mądrzy ludzie rozumieją szyderę,tęczowym członkom konfedeszurii(nie wnikam czy alduwiel i jigsaw są czynni czy bierni) trzeba to zaznaczyć wprost :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Załączniki:
136979936FZmd1M4aZg5ZdA.jpg
136979936FZmd1M4aZg5ZdA.jpg [ 50 KiB | Przeglądane 1163 razy ]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL
Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 27 grudnia 2023, 08:55 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
alduwiel napisał(a):
Głównym celem jest stworzenie rządu światowego, gdzie każdy obywatel ma wszczepiony chip.

Tak powiedział Nick Rockefeller i trzeba być ociemniałym, aby nie móc dostrzec, że właśnie w tym kierunku zmierzamy.


Natomiast Ty drogi Bartku odpisując mi to raz trzymasz poziom, a raz wrzucasz cos z poziomu totalnego przygłupa :/ dziwne to.

Wracając do tematu to nie zaszczepiłeś się bo w głębi serca wiesz, że mogę mieć rację dlatego się bałeś. Dowodów nie ma, ale jak już setki razy mówiłem jest tyle sytuacji wskazujących na ten stan rzeczy, że raczej nie możliwym jest, aby było inaczej. Np
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 27 grudnia 2023, 09:30 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Alduwiel styl wypowiedzi dostosowalem do twojego poziomu :rotfl:

Wielokrotnie o tym wspominalem :
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę

Uzywam rowniez frazy
madrzy ludzie ponad podziałami z szerokim spojrzeniem
vs
glupcy postrzegający swiat 0-1,zbieznosc z wyborcami konfederacji nieprzypadkowa. To Korwin i Mentzen nazwali swoich wyborcow idiotami i prostakami, ktorym mogą wszystko wmowic :]

Zaprzeczanie nauce : medycynie, biologii, ekonomii. Odrzucanie na zasadzie nie bo nie. Opieranie swoich wysrywów na domysłach, twierdzeniach oszołomów w pakiecie z idiotyczną narracją o faszyzmie, matrixie , krwi na rękach , auschwitz, ludobójstwie., chlebie po 1000 zl..

Podchodze do ludzi bez uprzedzen ,slucham co mowia, pisza. Ale gdy nie przyjmuja do wiadomosci zadnych argumentow i  nie tylko ode mnie, nie tylko w tematach medycznych, ekonomicznych, ale takze motoryzacyjnych, potwierdzajac de facto, ze sa idiotami, traktuję ich w ten sposob.

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 27 grudnia 2023, 10:12 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
Właściwie to raz odpisujesz mi z sensem, a za 15 min znowu się powtarzasz i mówisz jak poł mózg. Już miałem Cię pochwalić ,że jesteś prawie tak dobry jak ten, którego imienia nie mogę na daremnie wymawiać :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 27 grudnia 2023, 11:05 
Offline
Forumowy terrorysta
Avatar użytkownika

Posty: 15730
Buahahaha kolejny twoj idiotyczny post  ,  ubzdurales sobie ze mnie czy tez komukolwiek innemu na forum moze zalezec na twojej pochwale.  :rotfl:

Nie, nie zalezy. Poniewaz kazdy widzi, ze jestes szukającym atencji, biednym  wzbudzajacym wspolczucie, litosc, zakompleksionym wierzacym w spiski i żydow, żyjącym w swoim szursko-foliarskim świecie posmiewiskiem tego forum. :rotfl:

Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, dla ciebie nie ma znaczenia co interlokutor napisze, ale to co wydaje ci sie ze napisał.

Cytujac klasyka:
"Ograniczony umysł, wrzucanie wszelkich badań do jednego worka, dodanie słowa lewak i mamy obraz idiotycznego wyborcy konfederacji, który wie wszystko najlepiej, ale z rzeczywistością to ma tyle wspólnego co słoń ze słoniną." :]

_________________
Styl mojej wypowiedzi zależny od poziomu rozmówcy. Inteligentnych cenię.
Z szukających atencji, żałosnych frustratów, ignorantów kręcę bekę.LOL


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 21 stycznia 2024, 11:02 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 8234
Lokalizacja: Poznań
Garaż: M3 e92 G-power 580hp
W USA, dzięki wytężonej pracy elit od 1971 roku, w obrocie jest może 7% nieruchomości mieszkalnych, przy tym, bodaj, tylko 5% Amerykanów stać dziś na finansowanie zakupu mieszkania z kredytu. Banki w USA już nie wprowadzają skredytowanych wcześniej nieruchomości na rynek, przejmują je i tworzą gigantyczne zasoby mieszkaniowe pod wynajem. Ludzie chodzą już tam na smyczy jak koń na lonży. Rugowanie z własności idzie pełną parą.
Ktoś kto rozumie trochę jak mielą młyny tego świata wie co nas czeka niebawem. Jeżeli w obecnej sytuacji gospodarczej Polski nikt nie tnie ostro wydatków, nie podnosi stóp procentowych, nie obniża podatków, nie upraszcza prawa, to nieomylny znak że walimy jak Titanic na zderzenie z wielką górą lodową. Tymczasem zaplanowany deficyt w roku 2024 ma wynieść, bagatela 184 mld złotych, największy w historii.

Obrazek

Tym którzy nie znają hiszpańskiego tłumaczę, na ostatnim obrazku para z kotem szuka kompanii do wspólnego zamieszkania w mieszkaniu 40 m2. Nie jest to tylko fotka z Hiszpanii.

Domy wykreślamy z listy, teraz pora na samochód

Obrazek

Obrazek

Wkleić tu tę tajną listę z planami globalistów jaką udało mi się wykraść z retopalionskiej jaskini czy nie trzeba?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wielki reset
PostNapisane: 28 stycznia 2024, 20:09 
Offline
Fan włoszczyzny

Posty: 2070
https://thred.com/pl/change/could-flood ... te-change/

_________________
Mi sono guardato intorno e non sono riuscito a trovare l'auto che sognavo per me. Ecco perché ho preso una decisione: lo costruirà da solo. E. Ferrari


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL