BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 17 czerwca 2024, 08:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Giełdowe opowieści:P
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 16:35 
Offline
Forumowicz

Posty: 224
Lokalizacja: Bliska
Mam pomysła na hiciora, bo moje wszystkie tematy to hiciory szczególnie, że BMW jest nijakie:D
Nie wiem jak wyglądają u was giełdy samochodowe u nas w Koninie są, co niedziele. Czasem jestem sobie i sobie tak stoję i obserwuje, co do okoła mnie się dzieje.
Jedzie jakiś maluch za 800zł i 4 pasażerów myślę sobie cała rodzina przyjechała sprzedać dorobek swojego życia, bo jak by tylko sam właściciel przyjechał to tych 3 bałoby się sie, że sprzeda u ucieknie z kasą:D
Kolejne fajne akcje jak chłopak z dziewczyną sprzedają dziewczyna za kierownicą myślą ze tu większe zainteresowanie bedzie. Hmm może i by było tylko jak ktoś się jej pyta czy to benzyna czy diesel a ona mówi wcale sie nie psuje to już to zainteresowanie nie jest taka ogromne jak oczekiwał tego jej chłopak.
Idę sobie giełdą i widzę handlarzy samochodów oh jak oni je pucują nówki z salonu gorzej wyglądają są bardziej zniszczone niż ich odpicowane bryczki sprej na: alusy, opony, zderzaki, kokpit, szybki i oczywiście jakaś pasta typu tempo oczywiście dopiero po tym jak już zajada na miejsce i umyją cały samochód wysuszą i wtedy pasta tempo i jazda a po tem te spreje dla mnie cyrk, bo ludzie w sobotę odkurzą sobie samochód umyją i jada na giełdę sprzedać i jest cacy a oni po tem stan jest ideał widzi pan jak wygląda a ludzie mówią no tak to nawet w salonie nie wyglądają pięknie.
I ostatnia akcja godna uwagi budki z piwem spotkanie elity przestępcy, struże prawa złodzieje wszystko, co by sie chciało towarzystwo bardzo zróżnicowane hehe
a wy, jakie macie wrażenia z waszych wypadów na giełdę samochodową trafnymi historiami uwagami i spostrzerzeniami:D :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 16:38 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 438
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: W202 '96
Co Ty jarasz? też chcę :szok:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 16:39 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2703
Lokalizacja: SK/WD
Moje BMW: e34, e36
Kiler....powala mnie Twój styl..... :rotfl:

_________________
Strefa PMS.
Flashing Lights - czyli WOOOOO!! wg angry Agry
Ilu rozczarowań bym uniknęła, gdy mężczyzna miał w wyposażeniu na czole tabliczkę znamionową!
Temu co pisze, a nie ma dowodów - papier przyjął wszystko - reszta wkrótce.
Prawda jest jak d... każdy ma swoją....[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 16:51 
Offline
Forumowicz

Posty: 224
Lokalizacja: Bliska
nic nie jaram jak bym jarał to wogóle juz bym pisał takie rzeczy typu siedze w łazience światło jest zapalone na podłodze z płytek taka szachownica czarne z białym a ja dre sie na cały dom ratunku zgubiłem sie gdzie jest wyjście
czemu cie powala mój styl rozwiń swą wypowiedz ilona


Ostatnio edytowano 14 stycznia 2008, 16:54 przez Kiler530, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 16:53 
Złote tłoki :znudzony: 100 tyś. jeden właściciel ( DOKTOR), oczywiśćie klocki, olej, płyny itd. wymienione tydzień temu (na wszystko są rachunki)

PS. Ale musi się Pan zastanowić!- bo już jeden klient jest zainteresowany- Boże jedzie po Nią ;) :zly:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 17:04 
Offline
Forumowicz

Posty: 224
Lokalizacja: Bliska
Ilona nie można cały czas być poważnym trzeba brać nie, które spawy na wesoło idziesz np na taką giełdę ludzie zachowują sie jak by z choinki urwali wciskają tobie jakieś ściemy albo samochody danego typu kosztuje 10 tyś a ktoś ci wciska, że ten jego ( widzisz, że jest w gorszym stanie niż tamte po 10 tys) ale jego kosztuje 14 i jest warty tych pieniędzy a tamte to złomy. Będziesz sie denerwować na takich ludzi albo zła do wieczora z tego powodu ja to biorę na wesoło nie przejmuje sie tym ze ktoś myśli, że jest gościu i co powie to tak jest, bo o prócz niego to nikt inny sie nie zna tak samo w życiu. Jak by sie nie raz nie brało, co nie, których akcji czy spraw tak z przymrużeniem oka lub na wesoło to każdemu dłonie by mu się trzęsły jak alkocholiowi z 30 letnim stażem albo trzeba by było wykupić sobie dorzywotni karnet u psychoanalityka, psychologa i psychiatry u wszystkich, 3 bo jeden z nami by sobie nie dał rady :hyhy:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 17:16 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
Hehe, szczególnie ubawiła mnie ta ostatnia historia godna uwagi, ta o budce z piwem.
Jeszcze raz hehehe... :rotfl:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 17:23 
Offline
Forumowicz

Posty: 224
Lokalizacja: Bliska
Budka z piwem zawsze jak jestem ważna sprawa są tam ludzie na poziomie jedni wyższym inni niższym jeszcze inni bez poziomu hehe
Kiedyś i ja sie tam napiłem się nie wiem jak to można pić to nie jest jakieś typu Lech żywiec czy cos tylko takie jak by za 99gr z hiper marketu
:wstyd:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 17:30 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1904
Lokalizacja: Warszawa
Pamiętam jak ostatni raz byłem na giełdzie na Żeraniu... Ziomek chciał sprzedać Octavię, myślałem że tam pierdyknę ze śmiechu jak zobaczyłem co tam się dzieje :rotfl: Samochodu nie sprzedaliśmy bo chyba mało poważnie wygladaliśmy siedząc w furze i płacząc ze śmiechu :hyhy: W lato byłem na Słomczynie oponki i nie mogłem sobie odebrać tej przyjemności żeby odwiedzić sektor Poldków :) Staję z ziomkiem koło jednego Poldolota już na sam widok klienteli ziomek się złamał w pół ze śmiechu i odpadł w przedbiegach ja zostałem i słucham a tam dwóch fachowców z wąsem ogląda samochód... Jeden zagląda do bagażnika drugi AUTENTYCZNIE kopie w oponkę :rotfl: Ten z bagażnika podszedł do maski nacisnął ją parę razy, pewnie żeby sprawdzić amorki... zapadła cisza.. I po chwili padło kultowe hasło jak z "MISIA"... A: I jak Marian ? B: (z grymasem na twarzy) Twardawy...

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Myślałem że się posikam ! :P

_________________
"You Can Loose A Lot Of Money Chasing Woman, But You`ll Never Loose Woman Chasing Money"

Obczaj Mój Najszybszy w Mieœcie Wóóóóz Wariat ! E28 520i Edition


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 17:32 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 6183
Lokalizacja: Otwock
Moje BMW: e36 328i cabrio
Kod silnika: M52B28
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=49287
MAJSU_WuWuA napisał(a):
A: I jak Marian ? B: (z grymasem na twarzy) Twardawy...


Leże!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________

A może chciałabyś kupić
Ramki 3D z logo forum
albo
Smycze z logo forum?


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 18:04 
Offline
Forumowicz

Posty: 224
Lokalizacja: Bliska
tekst o kupnie lanosa na giełdzie panie wyjdum 2 worki pszynicy do bagażnika no wejdą no i jeden lanos mniej hahah


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 18:38 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 3477
Lokalizacja: Kozienice
najlepszy jest widok jak idzie cała rodzina czyli ojciec chłopek w kapeluszu z kolegą, za nimi żona jak szafa i dookoła 3ka dzieci.

albo słyszy się przy co drugim samochodzie "eee malowanyy"
same znawcy u nas :rotfl:

albo najczęściej spotykana historia...
ogladam tam sobie jakiegoś vanosa macha w górze i idą chłopki czereśniaki z plastikowym kubkiem piwa i słychać "o [cenzura]. jaki duzy silnik ja pier...." i nie moga zrozumieć po co w trujce az 6 cylindrów :rotfl: :rotfl: to najlepsze

_________________
SPRZEDAM CHROMLINE DO E30 CABRIO

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 19:04 
Offline
Forumowicz

Posty: 224
Lokalizacja: Bliska
tekst
czemu sprzedaje pan to bmw a bo mam 2 takie a czemu pan sprzedaje to a nie tamto 2 no bo to jest w lepszym stanie odchodzi potencjalny klient.Tekst właściciela do kolegi sprzedającego obok golfa 3 hehe bo tu trzeba zrobić remont za 3,5 tys a w tym co mam w domu tylko za 500zł hahaha :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 19:17 
-Jaki silnik?
-2.0
-A gaz ma?....
-Nie toleruje czegoś takiego, ale autko naprawde ekonomiczne, pali 6,5 Pb, LPG nie ma sensu!
-No No... itd.
-........
- klient odchodzi i znowu tekst do kolegi po fachu (handlarza w golfie obok), ja.... pier..... Ile to pali... :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2008, 23:46 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1362
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Moje BMW: E 36/ E 91
Kod silnika: M40B16/ M47T2
MAJSU_WuWuA napisał(a):
A: I jak Marian ? B: (z grymasem na twarzy) Twardawy...

Gleba... :zdziwko: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: :padam: :padam:

_________________
POZDRAWIAM


ŁUKASZ


<<< Maszeruj albo giń... >>>


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 00:06 
Offline
Przyjaciel forum

Wiek: 37
Posty: 5210
Lokalizacja: Wołomin
Moje BMW: e30
Kod silnika: m10B18
Garaż: e30 316 '87
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=168435
Może nie jest to giełdowa opowieść ale jak w to lato przyjechał do mnie student UW (kompletny laik) razem z kolegą fachowcem, magistrem "samochodówki" politechniki warszawskiej. Samochód był w dość przeciętnym stanie, czego nie ukrywałem, ale ten magister jak mi zaczął wymieniać usterki w samochodzie to myślałem, że padnę. Nie działał wskaźnik temperatury to ten, że termostat kiepski to mówię, że czujnik (15 zł) do wymiany, linka prędkościomierza zerwana a ten że to od cofania licznika, a najlepsze było jak odkręcił korek od oleju przyłożył rękę i jak zobaczył że ma kropki oleju to znaczy, że silnik kompresji nie ma :rotfl: Potem, że tu trzeba nowe amortyzatory, klocki, tarcze i opony. Pogoniłem bo słuchać go już nie mogłem.


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 00:17 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 9443
Lokalizacja: PL
Mi sie podoba tekst:panie najlepszy silnik do tego auta.Bez wzgledu jakie auto i co jest pod maska :rotfl:

_________________
BMW E46 Touring
viewtopic.php?f=6&t=150081&start=0


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 stycznia 2008, 19:59 
Offline
Forumowicz

Posty: 228
Lokalizacja: Warszawa-WesoÂła
Oj na giełdzie w Słomczynie jestem średnio raz w miesiącu..a w sezonie to i częściej....Najlepsi są "zawodowi" handlarze... oczywiście każde auto prze nich oferowane jest igła nie bite itp...stoi tak nad Tobą i nawija, dopuki nie wyjmę czujnika grubości lakieru :D potem zazwyczaj sie juz nic nie odzywa. Ale często jeżdze z ludźmi którzy kupują auto na giełdzie po raz pierwszy i na nich te gadki działają...

_________________
Pozdrawiam Grzesiek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2008, 17:44 
Offline
Pierwsze kroki

Posty: 19
Lokalizacja: Far Far Away
odświeżę trochę temat ;)

wybieram się jutro do słomczyna, z tego co przeczytałem, to nie mam co jechać bez czujnika grubości lakieru... mam jakiś najtańszy z allegro, chyba wystarczy ? ;)

chociaż może być tak, ze tam gdzie był próg, jest przyspawany kawałek metalu i szpachla... ja na to wpadłem, więc handlarze pewnie tez :oczami:

mam jeszcze miernik (taki elektryczny, do mierzenia napięć itd.) to będę sprawdzał od razu "świeżo wymieniony akumulator" :hyhy:

jeszcze jakieś sztuczki naciągaczy, znaczy się handlarzy znacie ?

to będzie moje pierwsze BMW więc nie chce jakiegoś rzęcha :(
(oczywiście nie jadę tam z kasą - to mnie powstrzyma przed kupnem :P )


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 października 2008, 18:48 
Offline
Częsty bywalec

Posty: 630
Lokalizacja: kuj-pom
jak bedzie kawalek metalu i szpachla to bedziesz farciarzem hahaha gorzej jak gazety i szpachla i nie daj bog zlapiesz pane :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL