BMW Sport

Forum dyskusyjne fanów marki BMW

Teraz jest 16 czerwca 2024, 06:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Honda NS1
PostNapisane: 8 lipca 2009, 13:45 
Siemano. Miał ktoś z Was może Honde NS1 ? Raczej nie uda mi sie uzbierać przez wakacje na e38 dlatego rozglądam się za czymś tymczasowym i mój wzrok przyciągnęła ta Honda. Po wakacjach robie prawko na A, ale i tak na tą nie musze bo jest zarejestrowana na motorower.
Link -http://www.allegro.pl/item681616370_honda_ns1_nsr_ns_af1_tzr_rs_okazja.html
Mógłby mi ktoś doradzić czy opłaca sie to kupić, jak sie sprawuje, czy sie często psuje itp? Z góry dzięki :) pozdrawiam, Magda.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 13:52 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
Madziu pomyłka!!!! Zalogowałaś się nie na to forum!!!!

MadziaWU napisał(a):
Raczej nie uda mi sie uzbierać przez wakacje na e38


Mało nas interesuje jak idzie kebabowy biznes...

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Honda NS1
PostNapisane: 8 lipca 2009, 13:58 
Offline
Uzależniony od forum :)
Avatar użytkownika

Posty: 17755
Lokalizacja: Ciućkowo
Moje BMW: E46 325 CiA
Garaż: https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170039&start=0
MadziaWU napisał(a):
Siemano. Miał ktoś z Was może Honde NS1 ? Raczej nie uda mi sie uzbierać przez wakacje na e38 dlatego rozglądam się za czymś tymczasowym i mój wzrok przyciągnęła ta Honda. Po wakacjach robie prawko na A, ale i tak na tą nie musze bo jest zarejestrowana na motorower.
Link -http://www.allegro.pl/item681616370_honda_ns1_nsr_ns_af1_tzr_rs_okazja.html
Mógłby mi ktoś doradzić czy opłaca sie to kupić, jak sie sprawuje, czy sie często psuje itp? Z góry dzięki :) pozdrawiam, Magda.


Odpada... Tipsy się połamią o manetki i można sobie nóżki przy wywrotce obetrzeć :(

_________________
I Don`t Suffer From Insanity... I Enjoy Every Minute Of It..
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 14:13 
Offline
Przyjaciel forum

Posty: 2168
Lokalizacja: WOT
Moje BMW: E46
Bobby_Valentino napisał(a):
Tipsy się połamią o manetki i można sobie nóżki przy wywrotce obetrzeć


I nie daj Bóg... Kask fryzurę zniszczy...

_________________
Compi, czyli historia o tym jak dołożyć M-Pakiet i jeździć 1,6 na 18stkach

Coupe, czyli historia o tym jak kupić seryjne auto i nie dać się zwariować


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 14:16 
Offline
Uzależniony od forum :)

Wiek: 36
Posty: 10916
Lokalizacja: zlokalizowana
Moje BMW: zielone 3er
Kod silnika: M52tu
Garaż: http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=141592
Madzia, masz prawko na motór :?: :chytry:

_________________

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 14:17 
Ania napisał(a):
Madziu pomyłka!!!! Zalogowałaś się nie na to forum!!!!

MadziaWU napisał(a):
Raczej nie uda mi sie uzbierać przez wakacje na e38


Mało nas interesuje jak idzie kebabowy biznes...


Taka jestes yntelygentna, a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Mogę sobie jeżdzic e32 zanim kupię e38, ale chcę mieć coś poza tym. Wolno mi? Kebabowy biznes idzie bardzo dobrze, ale tak sie składa że mam też inne wydatki niz auto (niektórzy ludzie wolą najpierw mieć ładny dom/mieszkanie a potem auto). Na e38 trzeba wydać ze 20tys żeby było w dobrym stanie, a tyle po remoncie mieszkania mogę nie mieć dlatego szukam czegoś w granicach 3-5tys. Mogę sobie jeżdzić e32 (pomyliłam forum?) i jeżdzić NS1. Wyklucza sie to wg ciebie ? I nie wszczynaj dymów kobieto, bo damie nie wypada czatować całymi dniami żeby komuś dopiec.

Bobby- o moje tipsy sie nie martw.

Proszę o konkretne i mądre wypowiedzi na poziomie, jeśli ktoś nie ma nic mądrego do napisania to lepiej niech wogóle nie pisze. Mnie to nie rusza, a z siebie robicie dzieci neo.


Sylwek- robię na motór teraz we wrześniu :) Ale często te NS1 są zarejestrowane na motorowery z tego co widziałam i mają blokadę zdjętą.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 14:24 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
MadziaWU, wolałbym poczekać na Twoim miejscu na Prawko i kupić motocykl a nie motorower, bo to w gruncie rzeczy ani nie wygląda ani nie jedzie ;)


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 14:34 
Przemek napisał(a):
MadziaWU, wolałbym poczekać na Twoim miejscu na Prawko i kupić motocykl a nie motorower, bo to w gruncie rzeczy ani nie wygląda ani nie jedzie ;)


Tutaj pojawiają sie dwie kwestie:
-niewiem czy po zdaniu prawka (na świeżo) będę w stanie poprowadzić jakiś duży motor. Niby miałam już doczynienia z jednośladem-miałam Simsona S51 Enduro, ale nie porównujmy Simsona który nie grzeszy mocą :wstyd: do motoru dla którego 250km/h nie stanowi wyzwania ;)
-z drugiej strony jestem osobą chyba za bardzo odpowiedzialną i jakoś tak nie sprawia mi przyjemności jazda na motorze powyżej 110km/h a te NS1 akurat te 110 chyba wyciąga na trasie.

Dlatego mam dylemat. Na mocniejszy motor moge sie zrzucic z Wonzem bo on też zbiera na motor i w sumie możnaby kupić wspólny, ale wtedy będziemy sie lać o niego dlatego wole mieć swój ;) No i taki 'mocny' motor to też koszt ok 7-9tys napewno.. A czy wtedy nie lepiej włożyć tą kasę do skarpety i do zimy dozbierać na e38?

Ale mam dylemat.. pomóżcie! :niepewny:

I dzięki za konkretne wreszcie wypowiedzi :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 15:04 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1373
Lokalizacja: Przemyśl
Jaki jest sens kupować 80 ccm? Przecież jakby na to nie patrzeć jest to motor, prawo jazdy trzeba, ledwo jedzie, a jak zarejestrujesz na motorower, a złapią Cię przy tych 110 km/h to mandat i dowód rej. nie twój, a później to już szkoda gadać. Rzeczoznawcy i te sprawy...

Osobiście wolałbym dobry, markowy skuter. Brak skrzyni, dość dynamiczny, nie trzeba prawa jazdy - do miasta w sam raz, a i do kobiety jakoś lepiej pasuje ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 15:13 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 2703
Lokalizacja: SK/WD
Moje BMW: e34, e36
Motor.............sam w sobie nie pojeżdzisz...motocyklem chyba tak.....

_________________
Strefa PMS.
Flashing Lights - czyli WOOOOO!! wg angry Agry
Ilu rozczarowań bym uniknęła, gdy mężczyzna miał w wyposażeniu na czole tabliczkę znamionową!
Temu co pisze, a nie ma dowodów - papier przyjął wszystko - reszta wkrótce.
Prawda jest jak d... każdy ma swoją....[/color]


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 15:20 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 43
Posty: 13996
Lokalizacja: Ostrów Maz.
Moje BMW: e31 850i
Kod silnika: M70B50
zrób prawko i kup GS500

_________________
http://firmaorchidea.pl
http://www.zajazdpodsosnami.pl
http://www.chodowiak.pl
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 15:30 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Wiek: 39
Posty: 3617
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Moje BMW: e46
Kod silnika: s54
Kucharz, dobrze prawi ... polać mu


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 15:54 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1069
Lokalizacja: Warsaw / LA
Moje BMW: 911
Ania napisał(a):
Mało nas interesuje jak idzie kebabowy biznes...


:rotfl:

_________________
Mialem kiedys bmw... ;s


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 16:44 
Offline
Częsty bywalec

Wiek: 34
Posty: 691
Lokalizacja: Bolesławiec
Moje BMW: Em Fünf
Kod silnika: S62B50
Widze jak zwykle million odpowiedzi nie na temat :znudzony: :kwasny: Miałem kiedyś NS1 zarejstrowaną na motorower. Polecam w 100%, miała najechane ... uwaga 90 tys km :zdziwko: i nigdy mi się nic nie zepsuło. Nigdy nie staneła w miejscu i nie odmówiła posłuszeństwa. Wkońcu to Honda :) Jedyne co w niej robiłem to nowe klocki i napęd, a tak tylko tankować i śmigać. V-max 120km/h wystarczający. Bardzo lekka i przyjemna w prowadzeniu maszynka. Spalanie 3,5-4 L na 100km plus olej do dozownika, ja lałem ten najlepszy Mobila 1L jakoś 50zł. Częsci tanie i dostępne, ogólnie same zalety, tylko jedna dla mnie była to istotna wada ... brak rozrusznika, trzeba uruchamiac kopka :( Co do tej konkretnej troche rzeźba, ale trzeba zobaczyć na zywo przejechać sie i negocjować :) Pozdrawiam i szerokośći


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 17:31 
Offline
Przyjaciel forum
Avatar użytkownika

Posty: 1765
Lokalizacja: Łódź
Moje BMW: 525d xD / X3 M40i
Kod silnika: N47T / B58
Garaż: E46 328Ci:
http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98605
F20 116i:
https://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=170601
Mysle ze taki motorower to jedno wielkie nieporozumienie :) Jak juz sie uparlas na robienie kategorii A, to kup normalny motocykl (w koncu jak sama twierdzisz jestes odpowiedzialna wielce) i jezdzij tak jak CI sie podoba, max 110km/h. A jak koniecznie chcesz cos bez prawka to po co je w ogole robisz :szok:

Mowisz ze masz wydatki na remont itp, to nie wiem jaki sens ładowac 5 tysi w cos, co jak twierdzisz ma byc tylko na chwile.... Lepiej zainwestuj (bo do skarpety to w tych czasach chyba tylko mohery chowaja) i za x miesiecy kup cos porzadnego, albo w koncu to E38. Bo jak na razie wiecej o tym wszyscy slyszeli niz ma sie to do rzeczywistosci.

_________________
Obrazek

F20 116i M-Pakiet by Vit0 -->> Valencia Orange - sprzedane
E46 328Ci by Vit0 -->> Cosmosschwartz - sprzedane


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 17:55 
Offline
Forumowicz
Avatar użytkownika

Posty: 438
Lokalizacja: Kraków
Moje BMW: W202 '96
Na 18tke miałaś to e38 dostać... :rotfl:


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 18:20 
Oleczek napisał(a):
Jaki jest sens kupować 80 ccm? Przecież jakby na to nie patrzeć jest to motor, prawo jazdy trzeba, ledwo jedzie, a jak zarejestrujesz na motorower, a złapią Cię przy tych 110 km/h to mandat i dowód rej. nie twój, a później to już szkoda gadać. Rzeczoznawcy i te sprawy...

Osobiście wolałbym dobry, markowy skuter. Brak skrzyni, dość dynamiczny, nie trzeba prawa jazdy - do miasta w sam raz, a i do kobiety jakoś lepiej pasuje


W papierach jest 50ccm i nie ma problemów przy kontroli, więc to nie problem. Jeśli w papierach ma 50ccm to nie trzeba prawka, długo by tłumaczyć ale ogólnie luz jest z tym, już troszkę czytałam :) Dowód rej. byłby mój. Skuter odpada, skuterami jeżdzą dziadki i geje, ja nie :D ;)

Kucharz napisał(a):
zrób prawko i kup GS500

Chyba troszkę za mocny ;)


Ghost Rider dzieki za konkret odpowiedz :) To ze z kopa to mi nie przeszkadza ;) Na przeglądach nie miałeś problemow, prawda?

Fitolt napisał(a):
Mysle ze taki motorower to jedno wielkie nieporozumienie Jak juz sie uparlas na robienie kategorii A, to kup normalny motocykl (w koncu jak sama twierdzisz jestes odpowiedzialna wielce) i jezdzij tak jak CI sie podoba, max 110km/h. A jak koniecznie chcesz cos bez prawka to po co je w ogole robisz

Mowisz ze masz wydatki na remont itp, to nie wiem jaki sens ładowac 5 tysi w cos, co jak twierdzisz ma byc tylko na chwile.... Lepiej zainwestuj (bo do skarpety to w tych czasach chyba tylko mohery chowaja) i za x miesiecy kup cos porzadnego, albo w koncu to E38. Bo jak na razie wiecej o tym wszyscy slyszeli niz ma sie to do rzeczywistosci.


Bez sensu jest kupić motor za 10tys i jezdzic nim 100km/h. Nie uparlam sie na A. Jesli kupie motorower to nie zrobie teraz A, zawsze to oszczednosc jest. Zrobie, jesli bedzie konieczne :) I np NS1 ma nie byc tylko na chwile, mzoe zle to ujelam.. ma byc 'dodatkowo' do tymczasowej 7 czyli e32, ktora zamienimy na e38. Ale nawet majac e38 fajnie byloby miec takie bzykadlo male. A na e38 i tak uzbieram, ale powoli. Mowie Wam, ja mam inne priorytety niz auto i potem reszta. Ja wole najpierw mieszkanie->potem firma i inwestycje->a na koncu auto. Ale te 4tys to nie sa ogromne pieniadze i zawsze moge ten motorower sprzedac za podobna sume i dorzucic do e38 jak juz reszte uzbieram.

Papa Smerf napisał(a):
Na 18tke miałaś to e38 dostać...


Chyba kolego pomyliles osoby, mi rodzice nigdy nie kupią auta bo wiedza ze 'zapracowane lepiej smakuje', nie przyloza reki do tego w czym moge miec wypadek itp Wiec nie mozliwe jest to co piszesz.

A co myslicie o Aprilli :
http://moto.allegro.pl/item672092671_ap ... 80_50.html

To jest 50ccm i nie musialabym A robic. Prosze nadal o wypowiedzi osob ktore maja cos madrego do napisania i na temat. pzdr


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 18:26 
Offline
Zacna persona forum
Avatar użytkownika

Posty: 1856
Lokalizacja: Włocławek
Przecież to pryka jak kosiarka... :wstyd:

Lepszy dobry nowy skuter, a nie popierdułka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 18:57 
Offline
Zacna persona forum

Posty: 1373
Lokalizacja: Przemyśl
MadziaWU napisał(a):
W papierach jest 50ccm i nie ma problemów przy kontroli, więc to nie problem. Jeśli w papierach ma 50ccm to nie trzeba prawka, długo by tłumaczyć ale ogólnie luz jest z tym, już troszkę czytałam :) Dowód rej. byłby mój. Skuter odpada, skuterami jeżdzą dziadki i geje, ja nie :D ;)


Tak tylko motorower = 45 km/h i ani grama więcej. Wpadasz niefortunnie na niebieskiego z suszarką i żadnego 'luzu' nie będzie tylko zakładanie blokad, rzeczoznawca jeśli chcesz odzyskać dowód rejestracyjny itd. Znam to z autopsji ;)

Pozdrawiam. Heteroseksualny posiadacz skutera ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Wyślij e-mail  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lipca 2009, 19:20 
Oleczek napisał(a):
MadziaWU napisał/a:
W papierach jest 50ccm i nie ma problemów przy kontroli, więc to nie problem. Jeśli w papierach ma 50ccm to nie trzeba prawka, długo by tłumaczyć ale ogólnie luz jest z tym, już troszkę czytałam Dowód rej. byłby mój. Skuter odpada, skuterami jeżdzą dziadki i geje, ja nie


Tak tylko motorower = 45 km/h i ani grama więcej. Wpadasz niefortunnie na niebieskiego z suszarką i żadnego 'luzu' nie będzie tylko zakładanie blokad, rzeczoznawca jeśli chcesz odzyskać dowód rejestracyjny itd. Znam to z autopsji

Pozdrawiam. Heteroseksualny posiadacz skutera


Ryzyko zlapania jest male, a jesli juz to zalozenie blokady na przeglad i zdjecie blokady po przegladzie. Oki, zalozmy ze jestem dobry obywatel i nie bede jezdzic 80 na 50'ce. I np zrobie te A aby jezdzic ta 80. A co myslicie o tej Aprilli ????


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 30 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL