Zdjęcia zamieszczone przez Was powinny być zgodne z poniższymi zaleceniami. Poniżej jest program do zmiany rozdzielczości zdjęć.
1) Nie wrzucamy zdjęć większych niż 1280x1024. Jeżeli mamy zdjęcie większe zmniejszamy je lub robimy miniaturkę i wrzucamy ją odpowiednio podlinkowaną do zdjęcia dużego. 2) Nie wrzucamy zdjęć WT, godzących w pojęcie estetyki, zdjęć propagujących przemoc, pornografię, łamanie przepisów ruchu drogowego, złego obchodzenia się z samochodem lub innych mogących kogoś urazić (jeżeli czujecie że kogoś urazi, prawdopodobnie tak będzie). 3) Na temat zamieszczanych tutaj zdjęć każdy z nas wyraża swoje zdanie, dyskutujemy. Nie ubliżamy sobie, nie używamy łaciny, każdy ma prawo do własnej oceny z którą możemy się nie zgadzać. 4) Łamanie zaleceń będzie karane ostrzeżeniami. 5) Tytuł tematu piszemy w postaci "Użytkownik -->> ModelAuta, krótki opis"
W tym dziale proszę umieszczać galerie tylko starszych modeli BMW takich jak E36, E34, E32, E21, E30 etc.
Kamil_, GT class leży w piwnicy juz chyba z pol roku i czeka na lakier. Po prostu zawsze wyjdzie cos ważniejszego do zrobienia. byku1600, dekielki mam, ale w kiepskim stanie wiec wywalilem.
_________________ ...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa
niecale 2tyg temu przyszedl pomysl na wystawienie czerwonej na sprzedaz. bez parcia, badalem zainteresowanie rynku. Na wiosne mial byc nowy lakier, ale dzisiaj sobiie pojechala. Tak wiec temat do zamkniecia.
_________________ ...bo przyjemności z jazdy nie mierzymy ilością spalanego paliwa
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 73 gości
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników